Categorie 'Masters mannen'

Atleten 'Masters mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m400m800m3000mDiscusKogelSpeerVer
457 Lennert Elands ATOP 400m
Meerkamp
Sprintmeer...mp Mannen400m a --------
458 Vincent Dumont Eindhoven 3000m
3000m - --------
459 Jos Harmsen Eindhoven 3000m
3000m - --------
460 William Lueb Eindhoven 100m
400m
100m400m - -------
461 Jeroen Munsters Eindhoven Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen - -------
462 Jur Pauw Eindhoven 3000m
3000m - --------
463 Ujendre R...autarsing Eindhoven 3000m
3000m - --------
464 Leon Schrijvers Eindhoven 3000m
3000m - --------
465 Peter van der Velden Eindhoven 3000m
3000m - --------
466 Henk Vos Eindhoven 3000m
3000m - --------
467 Bert Zwart Eindhoven 3000m
3000m - --------
468 Snorri Stefansson ASTX 400m
400m - --------
469 Johan van den Heuvel GVAC Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen - -------
470 Eric Janssens GVAC 3000m
3000m - --------
471 Jan de Kok GVAC 3000m
3000m - --------
472 Joan School GVAC 3000m
3000m - --------
473 Jacques Wang GVAC 100m
100m - --------
474 Corné Jacobs Scopias Discus
Kogel
Discuswerpen MannenKogelstoten Mannen - -------
475 Frans Klep Swift Discus
Speer
Discuswerpen MannenSpeerwerpen Mannen - -------
476 Jan Titulaer Swift Discus
Speer
Discuswerpen MannenSpeerwerpen Mannen - -------
567 Martien van de Ven Oirschot 800m
800m - --------
586 Koen Joosse Eindhoven 3000m
3000m - --------
587 Bram Cuijpers Eindhoven 3000m
3000m - --------
595 Ted Benders Eindhoven 3000m
3000m - --------

Verenigingen 'Masters mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiek Oirschot OIRS 1
AV Achilles Top ATOP 1
Eindhoven Atletiek EHAT 13
ESAV Asterix ASTX 1
GVAC GVAC 5
Scopias Atletiek SCPS 1
Swift Atletiek SWFT 2

Uitslagen Meerkamp Mannen Alle

# Naam Categorie 60m100m200mPunten totaal
1 Robert Hendriks De Liemers Msen 7,41 11,55 23,46 2226
2 Tygo van de Weijer HAC JJB 7,37 11,70 23,41 2213
3 Melvin van der Meij De Liemers Msen 7,56 11,60 23,26 2187
4 Menno Renkens ASTX Msen 7,43 11,77 24,06 2121
5 Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen 7,52 11,69 24,13 2100
6 Willart de Haas ASTX Msen 7,49 11,71 24,72 2055
7 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 7,78 12,13 24,73 1880
8 Julian Erkelens AV Passaat JJB 7,85 12,32 24,96 1802
9 Lennert Elands ATOP Mmas 7,87 12,41 24,73 1800
10 Marvin Arts ASTX Msen 7,97 12,29 25,11 1760
11 Thomas Petsch PH JJA 7,94 12,31 25,46 1736
12 Abel Brentjes HAC JJB 7,97 12,55 25,67 1666
13 Bram Benne Reusel `69 Msen 7,89 12,76 26,56 1582
14 Jochem van Duren GVAC JJB 8,26 12,72 26,86 1461
15 Bram Elevelt HAAS Msen 7,63 11,92 DNS 1338
16 Toon IJzerman Eindhoven JJA 7,73 12,11 DNS 1269
17 Mike van Wouwe ATH JJB 8,67 14,05 29,72 954
18 Eelco Sintnicolaas AV34 Msen 7,01 DNS DNS 879
19 Tom van den Hoven ASTX Msen 8,44 13,36 DNS 848

Uitslagen Meerkamp 60 meter Mannen Alle

# Naam Categorie 60m OBPPunten totaal
1 Eelco Sintnicolaas AV34 Msen 7,01 +0.0 m/s6,88 879
2 Tygo van de Weijer HAC JJB 7,37 -0.4 m/s7,42 755
3 Robert Hendriks De Liemers Msen 7,41 +0.0 m/s7,28 742
4 Menno Renkens ASTX Msen 7,43 +0.0 m/s7,23 736
5 Willart de Haas ASTX Msen 7,49 +0.0 m/s7,33 716
6 Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen 7,52 -1.4 m/s--- 706
7 Melvin van der Meij De Liemers Msen 7,56 +0.0 m/s7,41 694
8 Bram Elevelt HAAS Msen 7,63 +0.0 m/s7,40 671
9 Toon IJzerman Eindhoven JJA 7,73 -0.4 m/s7,50 640
10 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 7,78 +0.0 m/s7,22 625
11 Julian Erkelens AV Passaat JJB 7,85 -0.4 m/s--- 604
12 Lennert Elands ATOP Mmas 7,87 -1.4 m/s--- 598
13 Bram Benne Reusel `69 Msen 7,89 -1.4 m/s--- 592
14 Thomas Petsch PH JJA 7,94 -1.4 m/s--- 577
15 Abel Brentjes HAC JJB 7,97 -0.4 m/s8,21 568
15 Marvin Arts ASTX Msen 7,97 -1.4 m/s--- 568
17 Jochem van Duren GVAC JJB 8,26 -1.4 m/s--- 487
18 Tom van den Hoven ASTX Msen 8,44 -0.4 m/s--- 439
19 Mike van Wouwe ATH JJB 8,67 -0.4 m/s8,61 381

Uitslagen Meerkamp 100 meter Mannen Alle

# Naam Categorie 100m OBP
1 Robert Hendriks De Liemers Msen 11,55 -1.0 m/s11,26
2 Melvin van der Meij De Liemers Msen 11,60 -1.0 m/s11,41
3 Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen 11,69 +0.3 m/s---
4 Tygo van de Weijer HAC JJB 11,70 -1.0 m/s11,33
5 Willart de Haas ASTX Msen 11,71 -1.0 m/s11,28
6 Menno Renkens ASTX Msen 11,77 -1.0 m/s11,44
7 Bram Elevelt HAAS Msen 11,92 -0.9 m/s11,60
8 Toon IJzerman Eindhoven JJA 12,11 -0.9 m/s11,70
9 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 12,13 -1.0 m/s11,22
10 Marvin Arts ASTX Msen 12,29 +0.3 m/s---
11 Thomas Petsch PH JJA 12,31 +0.3 m/s---
12 Julian Erkelens AV Passaat JJB 12,32 -0.9 m/s12,11
13 Lennert Elands ATOP Mmas 12,41 -0.9 m/s12,04
14 Abel Brentjes HAC JJB 12,55 -0.9 m/s12,56
15 Jochem van Duren GVAC JJB 12,72 +0.3 m/s12,63
16 Bram Benne Reusel `69 Msen 12,76 -0.9 m/s12,43
17 Tom van den Hoven ASTX Msen 13,36 +0.3 m/s---
18 Mike van Wouwe ATH JJB 14,05 +0.3 m/s13,66
Eelco Sintnicolaas AV34 Msen DNS 10,62

Uitslagen Meerkamp 200 meter Mannen Alle

# Naam Categorie 200m OBP
1 Melvin van der Meij De Liemers Msen 23,26 -0.3 m/s22,71
2 Tygo van de Weijer HAC JJB 23,41 -1.7 m/s23,35
3 Robert Hendriks De Liemers Msen 23,46 -0.3 m/s22,94
4 Menno Renkens ASTX Msen 24,06 -1.7 m/s23,07
5 Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen 24,13 -1.7 m/s---
6 Willart de Haas ASTX Msen 24,72 -1.7 m/s23,38
7 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 24,73 -0.3 m/s22,80
7 Lennert Elands ATOP Mmas 24,73 -1.7 m/s24,14
9 Julian Erkelens AV Passaat JJB 24,96 -1.1 m/s24,62
10 Marvin Arts ASTX Msen 25,11 -1.7 m/s---
11 Thomas Petsch PH JJA 25,46 -1.7 m/s---
12 Abel Brentjes HAC JJB 25,67 -1.1 m/s24,84
13 Bram Benne Reusel `69 Msen 26,56 -1.1 m/s25,28
14 Jochem van Duren GVAC JJB 26,86 -1.1 m/s---
15 Mike van Wouwe ATH JJB 29,72 -1.7 m/s---
Toon IJzerman Eindhoven JJA DNS 23,60
Tom van den Hoven ASTX Msen DNS 26,30
Eelco Sintnicolaas AV34 Msen DNS 21,63
Bram Elevelt HAAS Msen DNS 23,00

Uitslagen 800 meter Mannen Alle

# Naam Categorie 800mOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven JJB 1:56,72 1:58,36
2 Marco Otten HAAS Msen 1:56,77 1:56,00
3 Stan van Helmond Eindhoven JJA 1:57,19 1:57,25
4 Michael Beuwer ASTX Msen 1:57,22 1:55,17
5 Pepijn van... Westerlo Eindhoven Msen 1:58,22 1:58,00
6 Kamiel Jacobs HAAS Msen 1:58,68 1:55,00
7 Marco van Erp ASTX Msen 1:59,62 1:59,78
8 Lars Biemans HAAS Msen 2:03,74 2:00,00
9 Jack Abernethy Eindhoven JJB 2:05,62 2:05,00
10 Ids van Korven Eindhoven JJB 2:05,83 2:06,00
11 Lorens Niehof AVV JJA 2:06,48 2:02,50
12 Ahmed Abubakar DAK Msen 2:06,97 2:02,19
13 Thijs van Lith ATH JJB 2:08,21 2:05,00
14 Daan Roosenschoon GVAC JJB 2:08,51 2:06,00
15 Tonnie de Benis AVGM JJA 2:09,25 2:08,00
16 Ian Franssen LGDR JJA 2:12,06 2:09,00
17 Tim Wissink ASTX Msen 2:12,11 2:10,00
18 Tom Honings LGDR JJB 2:13,98 2:15,38
19 Stijn Groen AVGM JJA 2:16,87 2:16,00
20 Jurn Strik LGDR JJB 2:17,50 2:19,33
21 Mike Willems Eindhoven Msen 2:26,20 2:30,00
22 Martien van de Ven Oirschot Mmas 2:43,72 2:44,00
Niels Aarts HAAS Msen DNF 2:00,00

Uitslagen 3000 meter Mannen Alle

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Casper van...er Putten Eindhoven Msen 8:58,66 8:22,00
2 Peter van der Velden Eindhoven Mmas 9:13,69 8:58,00
3 Teun Duisters Eindhoven Msen 9:13,77 ---
4 Essi Darvishi ZOEV Msen 9:15,29 ---
5 Martin Mom Eindhoven Msen 9:16,81 8:59,00
6 Joan School GVAC Mmas 9:17,31 9:23,00
7 Arne Jacobs ASTX Msen 9:19,24 9:29,00
8 Daan van der Velden Eindhoven JJB 9:34,86 9:05,00
9 Luuk Verbaandert Eindhoven JJB 9:52,48 9:40,15
10 William Webster GVAC JJB 9:53,64 9:55,00
11 Jur Pauw Eindhoven Mmas 9:56,96 10:10,00
12 Merlijn va...er Velden Eindhoven JJB 9:58,93 10:00,00
13 Bram Cuijpers Eindhoven Mmas 9:59,33 9:30,00
14 Wim van Hameren Eindhoven Msen 10:07,67 10:10,00
15 Koen Joosse Eindhoven Mmas 10:12,76 9:45,00
16 Josef Trojan ASTX Msen 10:27,20 10:30,00
17 Ujendre R...autarsing Eindhoven Mmas 10:30,56 10:18,50
18 Jos Harmsen Eindhoven Mmas 10:56,12 10:48,85
19 Jan de Kok GVAC Mmas 10:56,77 10:45,00
20 Leon Schrijvers Eindhoven Mmas 10:57,62 10:25,18
21 Henk Vos Eindhoven Mmas 10:57,94 11:27,00
22 Eric Janssens GVAC Mmas 11:00,61 11:09,00
23 Bert Zwart Eindhoven Mmas 11:05,37 11:30,00
24 Ted Benders Eindhoven Mmas 11:34,50 ---
25 Vincent Dumont Eindhoven Mmas 12:18,25 ---
Ben Vriends ASTX Msen DNS 9:07,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Alle

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 Msen 42,20 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas JJA 42,04 ---
3 Ingmar Vos PAC Msen 41,07 ---
4 Rik Goessens AV Unitas JJA 40,85 ---
5 Fabiël Wijnhoven ATOP JJB 40,78 ---
6 Corné Jacobs Scopias Mmas 39,73 ---
7 Alberto Brini Eindhoven Msen 32,81 31,56
8 Jan Titulaer Swift Mmas 30,98 ---
9 Floris-Jan... den Hoek ASTX Msen 28,71 ---
10 Frans Klep Swift Mmas 28,54 ---
11 Daan Gielen PH JJA 26,91 ---

Uitslagen Kogelstoten Mannen Alle

# Naam Categorie KogelOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 Msen 14,06 ---
2 Ingmar Vos PAC Msen 13,89 ---
3 Corné Jacobs Scopias Mmas 11,38 ---
4 Floris-Jan... den Hoek ASTX Msen 11,10 11,56
5 Daan Gielen PH JJA 9,21 ---
6 Jeroen Munsters Eindhoven Mmas 8,59 ---
7 Johan van den Heuvel GVAC Mmas 8,29 8,59

Uitslagen Speerwerpen Mannen Alle

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen 54,02 ---
2 Alberto Brini Eindhoven Msen 38,36 42,00
3 Jens Peeters Eindhoven JJB 29,93 ---
4 Jeroen Munsters Eindhoven Mmas 27,53 ---
Ingmar Vos PAC Msen DNS ---
Rik Hopmans ASTX Msen DNS 46,49
Johan van den Heuvel GVAC Mmas DNS 27,82
Jan Titulaer Swift Mmas DNS ---
Frans Klep Swift Mmas DNS ---

Uitslagen Verspringen Mannen Alle

# Naam Categorie Ver OBP
1 Daan Roosenschoon GVAC JJB 5,84 +0.6 m/s5,70