Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f400m400m_f800m3000m100mH100mH_f3000m SCOlym-estDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSVer
122 Daniëlle Blomsma Aquila 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m ----------------
123 Iris Brandenburg Aquila 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m ----------------
124 Mijntje Minkema Aquila 800m
Olym-est
Vsen - 800m ----------------
125 Jeske Walgers Aquila Olym-est
Hoog
Vsen - Hoog ----------------
126 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ----------------
127 Bibi Lotte...der Horst (BM) AAC Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ----------------
128 Beau Winnubst AAC Ver
Vsen - Ver...atiegroep -----------------
129 Julia Wolbink AAC Discus
Vsen - Discus -----------------
130 Marijke Boogerd AAV `36 100m
Vsen - 100m -----------------
131 Lesley Buur AC TION 100m
Olym-est
Vsen - 100m ----------------
132 Natascha Fedder AC TION Olym-est
Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ---------------
133 Chloë Kaal AC TION 100m
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kogel ----------------
134 Carlijn ter Laak AC TION 100m
100m_f
100m_hf
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hfVsen - Ver...atiegroep --------------
135 Michelle Steennis (BM) AC TION Kogel
HSS
Vsen - KogelVsen - HSS ----------------
136 Marleen Stoel AC TION 800m
Vsen - 800m -----------------
137 Lotte Zwiers (BM) AC TION 100m
100mH
100mH_f
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - 100mH_f ---------------
138 Elke Molenaar Almere `81 800m
Vsen - 800m -----------------
139 Karlien Sleper ARV Ilion Speer
Vsen - Speer -----------------
140 Rowan van Dongen Atledo 800m
Olym-est
Vsen - 800m ----------------
141 Lisanne Meijer Maastricht 100mH
100mH_f
Vsen - 100mHVsen - 100mH_f ----------------
142 Tara Yoro AV 1923 Ver
Vsen - Ver...atiegroep -----------------
143 Justine Zwier AV 1923 100m
100m_hf
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_hfVsen - Ver...atiegroep ---------------
144 Maggi Kamara (BM) AV Athlos 100m
100m_hf
Vsen - 100mVsen - 100m_hf ----------------
145 Tessa Rozemuller AV Athlos 3000m
Vsen - 3000m -----------------
146 Melanie de Vries AV Athlos 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
147 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ----------------
148 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
-----------------
149 Christine Venhuizen (BM) AV Cifla 3000m
-----------------
150 Jorieke Korenromp DVTR 100m
100m_hf
400m
400m_f
Vsen - 100mVsen - 100m_hfVsen - 400mVsen - 400m_f --------------
151 Marloes Oosterwegel DVTR 400m
400m_f
Olym-est
Kogelsl
Ver
Vsen - 400mVsen - 400m_fVsen - Kog...slingerenVsen - Ver...atiegroep -------------
152 Karlijn Rutten DVTR Discus
Vsen - Discus -----------------
153 Dominique Verheijen De Gemzen Discus
Speer
Ver
Vsen - DiscusVsen - SpeerVsen - Ver...atiegroep ---------------
154 Lisanne van der Zwet De Spartaan 100mH
Ver
Vsen - 100mHVsen - Ver...atiegroep ----------------
155 Laura Leijen DKEV Discus
Kogel
Speer
Vsen - DiscusVsen - KogelVsen - Speer ---------------
156 Hanna Knotnerus AV Feniks 100mH
100mH_f
Ver
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - Ver...atiegroep ---------------
157 Anke Zonderland AV Impala 400m
400m_f
100mH
Vsen - 400mVsen - 400m_fVsen - 100mH ---------------
158 Minke Bosma AV Lycurgus HSS
Ver
Vsen - HSSVsen - Ver...atiegroep ----------------
159 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogelsl
Vsen - Kog...slingeren -----------------
160 Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 100mH
100mH_f
Ver
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - Ver...atiegroep ---------------
161 Anne van der Put AV Phoenix 3000m
Vsen - 3000m -----------------
162 Jinke van der Sluis (BM) AV Phoenix Ver
Vsen - Ver...atiegroep -----------------
163 Margo Schippers (BM) AV Rijssen HSS
Ver
Vsen - HSSVsen - Ver...atiegroep ----------------
164 Kaylee van de Par AV Spiridon 100m
100m_f
100m_hf
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hf ---------------
165 Kim Habets AV Unitas Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ----------------
166 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas Kogelsl
Vsen - Kog...slingeren -----------------
167 Michelle Spek AV34 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m ----------------
168 Bo Welgraaf AV34 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
169 Carolien de Pater Avantri Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ----------------
170 Sanne Laa...nd Winder Climax Discus
Speer
Vsen - DiscusVsen - Speer ----------------
171 Yacintha Aakster DAV Kronos 400m
Olym-est
Vsen - 400m ----------------
172 Annabel Boonman DAV Kronos 100mH
Olym-est
HSS
Vsen - 100mHVsen - HSS ---------------
173 Fenna van der Grient DAV Kronos 3000m
Olym-est
Vsen - 3000m ----------------
174 Merel Lasschuijt DAV Kronos Olym-est
-----------------
175 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos 3000m
Vsen - 3000m -----------------
176 Lianne Straetemans DAV Kronos 100m
HSS
Vsen - 100mVsen - HSS ----------------
177 Maaike de Vries DAV Kronos 3000m
Vsen - 3000m -----------------
178 Milou van der Schaaf HaH HSS
Ver
Vsen - HSSVsen - Ver...atiegroep ----------------
179 Danien ten Berge SPWS Speer
Vsen - Speer -----------------
180 Judi Becx ASTX 800m
Olym-est
Speer
Vsen - 800mVsen - Speer ---------------
181 Marissa Damink ASTX 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m ----------------
182 Yorma Wolters ASTX 800m
Vsen - 800m -----------------
183 Lieke Muller (BM) Groningen 100mH
100mH_f
Kogel
Speer
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - KogelVsen - Speer --------------
184 Eva Reinders (BM) Groningen Kogel
Kogelsl
Vsen - KogelVsen - Kog...slingeren ----------------
185 Wendy Albada VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
186 Lianne van de Belt VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
187 An Bennema VTLS 3000m
Olym-est
Vsen - 3000m ----------------
188 Ilona Bosma VTLS 100m
100m_hf
400m
400m_f
Olym-est
Vsen - 100mVsen - 100m_hfVsen - 400mVsen - 400m_f -------------
189 Erika Bremer VTLS 800m
Vsen - 800m -----------------
190 Marleen Dollekamp VTLS 800m
Vsen - 800m -----------------
191 Yara Gast VTLS 100mH
100mH_f
Olym-est
HSS
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - HSS --------------
192 Silke Jonkman VTLS 800m
3000m SC
Olym-est
Vsen - 800mVsen - 3000m SC ---------------
193 Marleen Kas VTLS 800m
Vsen - 800m -----------------
194 Renske Linstra VTLS 800m
Olym-est
Vsen - 800m ----------------
195 Larissa Mars VTLS 3000m
Olym-est
Vsen - 3000m ----------------
196 Eva Mollema VTLS 100m
100m_hf
400m
Vsen - 100mVsen - 100m_hfVsen - 400m ---------------
197 Loïs Oldhoff VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
198 Ilse Rietberg VTLS Speer
Hoog
Vsen - SpeerVsen - Hoog ----------------
199 Yara Stunnenberg VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
200 Marit Tenkink VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
201 Linde van Tilburg VTLS 400m
Vsen - 400m -----------------
202 Lieke van de Weerd VTLS 800m
Vsen - 800m -----------------
203 Welmoed Wester VTLS 800m
Vsen - 800m -----------------
204 Nina De Winter VTLS 3000m
Vsen - 3000m -----------------
205 Daphne Linnekamp HLLS 100m
100m_hf
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_hfVsen - Ver...atiegroep ---------------
206 Ilhem Tamrouti (BM) Isala `96 Speer
Vsen - Speer -----------------
207 Maike de Jongh DAV Kronos 3000m
Vsen - 3000m -----------------
208 Marije Efdee Leiden Discus
Kogel
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - KogelVsen - Kog...slingeren ---------------
209 Fleur van der Put Leiden Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kog...slingeren ----------------
210 Amber van Mourik (BM) MPM 800m
Vsen - 800m -----------------
211 Susan van Sark (BM) MPM Ver
Vsen - Ver...atiegroep -----------------
212 Lichelle Scholing (BM) MPM Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kog...slingeren ----------------
213 Susan Wouda (BM) MPM HSS
Ver
Vsen - HSSVsen - Ver...atiegroep ----------------
214 Aline Bloom HAAS 100mH
Hoog
Vsen - 100mHVsen - Hoog ----------------
215 Janeri Froberg HAAS 3000m
Olym-est
Vsen - 3000m ----------------
216 Margo Heurman HAAS 800m
Olym-est
Vsen - 800m ----------------
217 Geke Kloosterziel HAAS Olym-est
-----------------
218 Irene Paassen HAAS 3000m
Olym-est
Vsen - 3000m ----------------
219 Roos de Klerk PAC Speer
Vsen - Speer -----------------
220 Evelien Bos Phanos 100m
100m_f
100m_hf
Olym-est
Kogelsl
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hfVsen - Kog...slingeren -------------
221 Anna Bussmann Phanos 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m ----------------
222 Nikki Klarenbeek Phanos 800m
Olym-est
Speer
Vsen - 800mVsen - Speer ---------------
223 Mirthe Kuenen Phanos 400m
Vsen - 400m -----------------
224 Anouk Prein Phanos 400m
Hoog
Vsen - 400mVsen - Hoog ----------------
225 Tamara Bos PH 400m
100mH
Vsen - 400mVsen - 100mH ----------------
226 Lianne van Krieken PH 100m
100m_f
100m_hf
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hfVsen - Ver...atiegroep --------------
227 Cathelijn Peeters PH 400m
100mH
Vsen - 400mVsen - 100mH ----------------
228 Maureen Pelgrim PH Ver
Vsen - Ver...atiegroep -----------------
229 Eline de Jong RUN 3000m
Vsen - 3000m -----------------
230 Carolijn Damen Rotterdam Discus
Kogel
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - KogelVsen - Kog...slingeren ---------------
231 Elaine den Exter (BM) Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hf ---------------
232 Kika van B...enegouwen U-Track 100m
100m_f
100m_hf
Olym-est
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100m_hfVsen - Ver...atiegroep -------------
233 Laurelynn Cornfield TRTL 100m
400m
Olym-est
Vsen - 100mVsen - 400m ---------------
234 Charlotte van Haren TRTL 100m
Olym-est
Vsen - 100m ----------------
235 Judith de Heer TRTL 400m
Olym-est
Vsen - 400m ----------------
236 Judith Kas (BM) TRTL 100mH
Kogel
Speer
Ver
Vsen - 100mHVsen - KogelVsen - SpeerVsen - Ver...atiegroep --------------
237 Elise Pelgrim TRTL Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ----------------
238 Margot Rijsman TRTL 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m ----------------
239 Merle Schots TRTL 400m
800m
Olym-est
Vsen - 400mVsen - 800m ---------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 4
AAC AAC 4
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 7
Almere `81 AM81 1
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Athlos ATLS 3
AV Attila ATTL 1
AV Cifla CFLA 2
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Feniks FNKS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Phoenix PHNX 2
AV Rijssen RSSN 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Unitas UNTS 2
AV `34 Apeldoorn AV34 2
Avantri AVTR 1
Climax CLMX 1
DAV Kronos KRNS 8
De Haagse Hogeschool HaH 1
EAC De Sperwers SPWS 1
ESAV Asterix ASTX 3
Groningen Atletiek GRNG 2
GSAV Vitalis VTLS 20
Hellas Utrecht HLLS 1
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 2
Marathon Pim Mulier MPM 4
NSAV `t Haasje HAAS 5
PAC PAC 1
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 4
Radboud Universiteit Nijmegen RUN 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
U-Track UTRK 1
WAV Tartletos TRTL 7

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam 100m OBP
1 Lianne van Krieken PH 12,28 +1.6 m/s12,41
2 Carlijn ter Laak AC TION 12,34 +1.6 m/s12,53
3 Jorieke Korenromp DVTR 12,38 +0.0 m/s12,37
4 Kaylee van de Par AV Spiridon 12,68 -0.3 m/s12,45
BM Elaine den Exter (BM) Rotterdam 12,76 -0.5 m/s12,51
5 Evelien Bos Phanos 12,80 -0.3 m/s12,53
6 Kika van B...enegouwen U-Track 12,81 -0.5 m/s12,48
7 Eva Mollema VTLS 12,83 +0.0 m/s12,92
8 Daphne Linnekamp HLLS 12,90 +0.0 m/s12,77
9 Ilona Bosma VTLS 13,21 -0.3 m/s13,30
BM Maggi Kamara (BM) AV Athlos 13,28 +1.6 m/s13,04
10 Justine Zwier AV 1923 13,33 -0.5 m/s13,24
11 Charlotte van Haren TRTL 13,37 -0.5 m/s13,24
BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 13,44 -0.3 m/s13,05
12 Michelle Spek AV34 13,49 +0.0 m/s13,62
13 Iris Brandenburg Aquila 13,74 +0.0 m/s14,00
14 Daniëlle Blomsma Aquila 14,12 +1.6 m/s13,60
15 Chloë Kaal AC TION 14,21 -0.5 m/s14,82
16 Anna Bussmann Phanos 14,45 -0.3 m/s14,30
16 Lesley Buur AC TION 14,45 +1.6 m/s14,12
18 Lianne Straetemans DAV Kronos 14,97 -0.5 m/s16,50

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam 100m_f Qm
1 Kika van B...enegouwen U-Track 12,13 +0.7 m/s---
2 Lianne van Krieken PH 12,14 +0.7 m/s---
3 Evelien Bos Phanos 12,44 +0.7 m/s---
4 Kaylee van de Par AV Spiridon 12,47 +0.7 m/s---
Carlijn ter Laak AC TION DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam 400m_fQm
1 Jorieke Korenromp DVTR 57,09 ---
2 Anke Zonderland AV Impala 58,75 ---
3 Bo Welgraaf AV34 59,84 ---
4 Ilona Bosma VTLS 1:01,60 ---

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam 100mH OBP
BM Lieke Muller (BM) Groningen 15,00 +1.4 m/s16,00
BM Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 15,27 +1.4 m/s15,68
1 Hanna Knotnerus AV Feniks 16,48 +1.4 m/s16,63
2 Yara Gast VTLS 16,60 +0.3 m/s16,56
BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 16,64 +1.4 m/s16,99
3 Lisanne Meijer Maastricht 17,89 +0.3 m/s17,90
4 Anke Zonderland AV Impala 18,37 +0.3 m/s10,91
5 Annabel Boonman DAV Kronos 19,04 +0.3 m/s17,80

Uitslagen 100 meter horden finale Senioren vrouwen

# Naam 100mH_f Qm
BM Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 15,51 +0.8 m/s---
1 Yara Gast VTLS 16,12 +0.8 m/s---
2 Hanna Knotnerus AV Feniks 16,78 +0.8 m/s---
BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 17,55 +0.8 m/s---
3 Lisanne Meijer Maastricht 17,68 +0.8 m/s---
Lieke Muller (BM) Groningen DNS ---

Uitslagen 3000 meter steeple Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Olympische estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Amsterdam V - Vsen 4 4:14,01 6
2 Groningen V - Vsen 4 4:20,13 5
3 Nijmegen V - Vsen 4 4:26,95 4
4 Combi V - Vsen 4 4:28,79 3
5 Wageningen V - Vsen 4 4:39,94 2
6 Enschede V - Vsen 4 4:46,35 1

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam HoogOBP
1 Jeske Walgers Aquila 1,55 1,60
2 Ilse Rietberg VTLS 1,50 1,50
3 Anouk Prein Phanos 1,45 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam HSS OBP
BM Margo Schippers (BM) AV Rijssen 10,88 +1.1 m/s10,80
BM Michelle Steennis (BM) AC TION 10,39 -2.2 m/s10,32
1 Minke Bosma AV Lycurgus 9,92 +0.4 m/s10,48
2 Yara Gast VTLS 9,49 +1.2 m/s9,60
3 Milou van der Schaaf HaH 9,46 +0.5 m/s9,99
4 Annabel Boonman DAV Kronos 9,12 +1.1 m/s10,50
5 Lianne Straetemans DAV Kronos 8,42 -0.9 m/s9,50