Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m400m_f1500m5000m110mH110mH_f3000m SCOlym-estDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSVer
1 Rik van Leeuwen Aquila 5000m
Msen - 5000m ----------------
2 Menno Munster Aquila 1500m
Msen - 1500m ----------------
3 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Kogelsl
Msen - KogelMsen - Kog...slingeren ---------------
4 Tobias Bakx (BM) AC TION 110mH
110mH_f
Msen - 110mHMsen - 110mH_f ---------------
5 Dennis Coehoorn AC TION 400m
110mH
Olym-est
Discus
Speer
Hoog
Msen - 400mMsen - 110mHMsen - DiscusMsen - Spe...atiegroepMsen - Hoog -----------
6 Jordy Dikkers AC TION Olym-est
----------------
7 Hille Groendijk AC TION Speer
Msen - Spe...atiegroep ----------------
8 Stijn Jorissen AC TION Olym-est
----------------
9 Tim van der Kooi (BM) AC TION 100m
Msen - 100m ----------------
10 Wouter Langeveld (BM) AC TION Speer
HSS
Msen - Spe...atiegroepMsen - HSS ---------------
11 Fred Lommers AC TION 100m
100m_f
Msen - 100mMsen - 100m_f ---------------
12 Yorick Moleman AC TION 100m
100m_f
Olym-est
Msen - 100mMsen - 100m_f --------------
13 Danu Mulyo (BM) AC TION 100m
Msen - 100m ----------------
14 Thierry Belt Altis 110mH
110mH_f
Hoog
Ver
Msen - 110mHMsen - 110mH_fMsen - HoogMsen - Ver -------------
15 Tijs Wijkamp Altis 400m
Olym-est
Msen - 400m ---------------
16 Roel Huijsmans AV Atverni 400m
Msen - 400m ----------------
17 Olle van den Boom DVTR 100m
110mH
110mH_f
Ver
Msen - 100mMsen - 110mHMsen - 110mH_fMsen - Ver -------------
18 Yoeri Sterenberg DVTR 100m
100m_f
400m
400m_f
Olym-est
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400mMsen - 400m_f ------------
19 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog ----------------
20 Arnout Mak De Gemzen Olym-est
Hoog
Msen - Hoog ---------------
21 Alex Vaars DKEV 400m
Speer
Msen - 400mMsen - Spe...atiegroep ---------------
22 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer
Msen - Spe...atiegroep ----------------
23 Sander Smits AVGM 110mH
Hoog
Msen - 110mHMsen - Hoog ---------------
24 Boy Foks Haaksbergen 3000m SC
Olym-est
Msen - 3000m SC ---------------
25 Bas Reith Haaksbergen Discus
Kogel
Kogelsl
Msen - DiscusVsen - KogelMsen - Kog...slingeren --------------
26 Tom Wouda Haaksbergen 400m
HSS
Ver
Msen - 400mMsen - HSSMsen - Ver --------------
27 Rodney Hoogterp AV Impala 100m
Ver
Msen - 100mMsen - Ver ---------------
28 Markus Meekma AV Impala 110mH
Discus
Kogel
Ver
Msen - 110mHMsen - DiscusMsen - KogelMsen - Ver -------------
29 Sten Stein AV Impala 100m
----------------
30 Piet Wiersma AV Jahn II 5000m
Msen - 5000m ----------------
31 Luuk Vos AV PEC 1910 Kogelsl
Msen - Kog...slingeren ----------------
32 Tim van Enk AV Phoenix Olym-est
----------------
33 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------
34 Enrico van der List AV Sprint Discus
Kogel
Kogelsl
Speer
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Kog...slingerenMsen - Spe...atiegroep -------------
35 Daan Molleman AV Suomi 400m
Olym-est
Msen - 400m ---------------
36 Hajo Mossink AV Suomi 400m
Olym-est
Msen - 400m ---------------
37 Patrick Zweekhorst Triathlon Discus
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - Kog...slingeren ---------------
38 Jeroen Driessen (BM) AV Wijchen 5000m
Msen - 5000m ----------------
39 Wietse Folkers AV Zeewolde Speer
Msen - Spe...atiegroep ----------------
40 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------
41 Joost de Kleuver Climax 1500m
Msen - 1500m ----------------
42 Jonas Amtsfeld DAV Kronos 5000m
Msen - 5000m ----------------
43 Daniël va...en Beukel DAV Kronos 400m
1500m
Olym-est
Msen - 400mMsen - 1500m --------------
44 Vincent Bosboom DAV Kronos 400m
Msen - 400m ----------------
45 Bas Coenen DAV Kronos 100m
Olym-est
Kogel
Msen - 100mMsen - Kogel --------------
46 Antoine van Hirtum DAV Kronos 5000m
Msen - 5000m ----------------
47 Harmen Hoek DAV Kronos 1500m
Olym-est
Msen - 1500m ---------------
48 Kibet Kipkemoi DAV Kronos Olym-est
----------------
49 Teun Kok DAV Kronos Ver
Msen - Ver ----------------
50 Casper Kroon DAV Kronos 1500m
Msen - 1500m ----------------
51 Ruud van Laar DAV Kronos 400m
HSS
Msen - 400mMsen - HSS ---------------
52 Jelle Neeft DAV Kronos 1500m
Olym-est
Msen - 1500m ---------------
53 Martijn Oonk DAV Kronos 1500m
5000m
Olym-est
Msen - 1500mMsen - 5000m --------------
54 Wybren Oppedijk DAV Kronos Olym-est
----------------
55 Fabian Pelgröm DAV Kronos Olym-est
HSS
Msen - HSS ---------------
56 Twan Wildeboer DAV Kronos 1500m
Olym-est
Msen - 1500m ---------------
57 Roy van Zijl DAV Kronos Olym-est
HSS
Msen - HSS ---------------
58 Marvin Arts ASTX 100m
Msen - 100m ----------------
59 Michael Beuwer ASTX 1500m
----------------
60 Marco van Erp ASTX 5000m
Msen - 5000m ----------------
61 Floris-Jan... den Hoek ASTX Kogel
Msen - Kogel ----------------
62 Menno Renkens ASTX 100m
Msen - 100m ----------------
63 Niek Verdijck ASTX 400m
Msen - 400m ----------------
64 Matthijs Wezeman ASTX Hoog
Msen - Hoog ----------------
65 Bart van Manen GACH 1500m
Msen - 1500m ----------------
66 Pieter Mijnhout GACH 400m
Olym-est
Msen - 400m ---------------
67 Thomas Zaw Groningen Discus
Msen - Discus ----------------
68 Joris Beintema VTLS Discus
Kogel
Speer
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Spe...atiegroep --------------
69 Matisse de Boer VTLS 3000m SC
Speer
Msen - 3000m SCMsen - Spe...atiegroep ---------------
70 Jordy Bomers VTLS 5000m
Msen - 5000m ----------------
71 Roeland Broekema VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------
72 Fynn van Buuren (BM) VTLS Kogelsl
Msen - Kog...slingeren ----------------
73 Wouter Dijkstra VTLS 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------
74 Arjan Feenstra (BM) VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------
75 Martijn van Haren VTLS 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------
76 Rindert Keulen VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------
77 Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------
78 Thijs Krukkert VTLS 5000m
Msen - 5000m ----------------
79 Eric van der Meer VTLS 400m
Speer
Msen - 400mMsen - Spe...atiegroep ---------------
80 Wouter Olthof VTLS 400m
Msen - 400m ----------------
81 Piet Pascha (BM) VTLS 5000m
Msen - 5000m ----------------
82 Robin Wassens VTLS 400m
Msen - 400m ----------------
83 Tjerk Zult (BM) VTLS 100m
Ver
Msen - 100mMsen - Ver ---------------
84 Koen van Ruremonde GVAC 100m
----------------
85 Mathijs Damsteegt Haag Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ---------------
86 Thijs Koers HLLS 400m
400m_f
Olym-est
Msen - 400mMsen - 400m_f --------------
87 Rafael Bouts HU 400m
Olym-est
Msen - 400m ---------------
88 Martijn va...Batenburg Leiden Discus
Speer
Msen - DiscusMsen - Spe...atiegroep ---------------
89 Thieme Schmidt Leiden 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------
90 Jerome Brunink MPM 100m
100m_f
400m
Olym-est
Discus
Ver
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400mMsen - Ver -----------
91 Sander Klaver MPM Discus
Kogel
Kogelsl
Speer
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Kog...slingerenMsen - Spe...atiegroep -------------
92 Arne te Nijenhuis MPM 1500m
Msen - 1500m ----------------
93 Lars Rumawatine MPM 100m
Speer
Msen - 100mMsen - Spe...atiegroep ---------------
94 Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 1500m
Msen - 1500m ----------------
95 Lars Biemans HAAS 1500m
Msen - 1500m ----------------
96 Coen Buiting HAAS 110mH
110mH_f
Speer
Hoog
Msen - 110mHMsen - 110mH_fMsen - Spe...atiegroepMsen - Hoog -------------
97 Bram Elevelt HAAS 110mH
110mH_f
Msen - 110mHMsen - 110mH_f ---------------
98 Kamiel Jacobs HAAS 1500m
Msen - 1500m ----------------
99 Nadim van Minnen HAAS 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------
100 Luuk Wijering HAAS 5000m
Msen - 5000m ----------------
101 Marijn van den Born PAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ---------------
102 Thaem Mous PAC 5000m
Msen - 5000m ----------------
103 Igor Rutka PAC 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------
104 Gennaro Biswane (BM) Phanos 100m
Msen - 100m ----------------
105 Caspar Hattink Phanos Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ---------------
106 Djurre den Heeten (BM) Phanos 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------
107 Tom Kleist Phanos 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------
108 Henrik Pröpper Phanos Speer
Msen - Spe...atiegroep ----------------
109 Martijn Meijer PH 400m
400m_f
110mH
Msen - 400mMsen - 400m_fMsen - 110mH --------------
110 Thomas van Belle RUG 5000m
HSS
Msen - 5000mMsen - HSS ---------------
111 Bjarne Aelbers Rotterdam Kogelsl
Msen - Kog...slingeren ----------------
112 Koen van der Meijden Rotterdam 400m
Msen - 400m ----------------
113 Gianluca Assorgia SPLT 1500m
Msen - 1500m ----------------
114 Yannick Smits Typhoon 1500m
Msen - 1500m ----------------
115 Helge Giezeman U-Track Speer
Msen - Spe...atiegroep ----------------
116 Bram van Hastenberg U-Track 400m
110mH
110mH_f
Olym-est
Msen - 400mMsen - 110mHMsen - 110mH_f -------------
117 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Msen - Hoog ----------------
118 Maarten van Doornik TRTL 5000m
Olym-est
Msen - 5000m ---------------
119 Jelger Elings TRTL 100m
Olym-est
Hoog
Ver
Msen - 100mMsen - HoogMsen - Ver -------------
120 Gijs Konings TRTL 100m
100m_f
400m
Olym-est
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400m -------------
121 Martijn van der Vis TRTL 100m
100m_f
Olym-est
Discus
Kogel
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - DiscusMsen - Kogel ------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 2
AAC AAC 1
AC TION TION 10
Altis ALTS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Haaksbergen HKBG 3
AV Impala IMPL 3
AV Jahn II JAHN 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 2
AV Sprint SPRN 1
AV Suomi SOMI 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zeewolde ZWLD 1
CAV Energie ENRG 1
Climax CLMX 1
DAV Kronos KRNS 16
ESAV Asterix ASTX 7
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 1
GSAV Vitalis VTLS 16
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Hogeschool Utrecht HU 1
Leiden Atletiek LATL 2
Marathon Pim Mulier MPM 5
NSAV `t Haasje HAAS 6
PAC PAC 3
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 1
Rijksuniversiteit Groningen RUG 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
SV Sportlust SPLT 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
WAV Tartletos TRTL 4

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam 100m OBP
1 Fred Lommers AC TION 11,75 -1.0 m/s11,47
2 Martijn van der Vis TRTL 11,80 +1.7 m/s11,65
3 Yorick Moleman AC TION 11,81 +1.7 m/s11,64
3 Jerome Brunink MPM 11,81 -1.4 m/s11,71
5 Yoeri Sterenberg DVTR 11,82 -1.0 m/s11,67
6 Gijs Konings TRTL 11,85 +1.7 m/s12,04
BM Tim van der Kooi (BM) AC TION 11,87 +1.7 m/s12,25
7 Jelger Elings TRTL 11,88 -1.4 m/s11,38
BM Tjerk Zult (BM) VTLS 12,21 -1.0 m/s11,96
8 Marvin Arts ASTX 12,33 -1.0 m/s12,29
9 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 12,55 -1.4 m/s12,40
10 Olle van den Boom DVTR 12,60 -1.4 m/s11,82
11 Bas Coenen DAV Kronos 12,62 -1.4 m/s12,65

Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

# Naam 100m_f Qm
1 Fred Lommers AC TION 11,56 +1.3 m/s---
2 Martijn van der Vis TRTL 11,71 +1.3 m/s---
3 Yorick Moleman AC TION 11,76 +1.3 m/s---
4 Jerome Brunink MPM 11,76 +1.3 m/s---
5 Yoeri Sterenberg DVTR 13,87 +1.3 m/s---
Gijs Konings TRTL DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam 400m_fQm
1 Martijn Meijer PH 48,83 ---
2 Igor Rutka PAC 49,18 ---
3 Thijs Koers HLLS 50,14 ---
4 Thieme Schmidt Leiden 50,26 ---
5 Guido de Bruijn CAV Energie 52,39 ---
6 Yoeri Sterenberg DVTR 52,41 ---

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam 5000mOBP
1 Piet Wiersma AV Jahn II 15:55,74 15:56,00
2 Luuk Wijering HAAS 16:20,72 16:21,92
3 Martijn Oonk DAV Kronos 16:42,03 16:39,22
4 Maarten van Doornik TRTL 16:48,16 17:26,51
5 Antoine van Hirtum DAV Kronos 17:10,48 17:40,00
6 Jonas Amtsfeld DAV Kronos 17:59,29 17:23,00
7 Jordy Bomers VTLS 18:52,65 18:55,00
BM Piet Pascha (BM) VTLS 20:30,02 21:08,00
8 Rik van Leeuwen Aquila 21:48,29 21:09,00
Thijs Krukkert VTLS DNF 18:34,53

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam 110mH OBP
BM Tobias Bakx (BM) AC TION 15,29 -0.7 m/s14,75
1 Bram Elevelt HAAS 15,77 -0.5 m/s15,02
2 Thierry Belt Altis 16,63 -0.7 m/s16,64
3 Coen Buiting HAAS 17,40 -0.5 m/s16,19
4 Olle van den Boom DVTR 17,46 -0.7 m/s16,24
5 Bram van Hastenberg U-Track 17,62 -0.5 m/s17,80
6 Dennis Coehoorn AC TION 18,89 -0.5 m/s18,14

Uitslagen 110 meter horden finale Senioren mannen

# Naam 110mH_f Qm
1 Bram Elevelt HAAS 16,01 +2.0 m/s---
2 Thierry Belt Altis 16,50 +2.0 m/s---
3 Olle van den Boom DVTR 17,21 +2.0 m/s---
4 Coen Buiting HAAS 17,33 +2.0 m/s---
5 Bram van Hastenberg U-Track 17,47 +2.0 m/s---
Tobias Bakx (BM) AC TION DNF ---

Uitslagen 3000 meter steeple Senioren mannen

# Naam 3000m SCOBP
BM Djurre den Heeten (BM) Phanos 10:19,41 10:11,70
1 Martijn van Haren VTLS 10:32,67 10:15,00
2 Boy Foks Haaksbergen 10:43,42 10:30,00
3 Tom Kleist Phanos 11:02,48 10:44,39
4 Wouter Dijkstra VTLS 11:30,95 11:25,91
5 Matisse de Boer VTLS 16:16,68 13:40,00

Uitslagen Olympische estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Enschede I - Msen 4 3:33,61 6
2 Wageningen - Msen 4 3:35,77 5
3 Enschede II - Msen 4 3:41,62 4
4 Utrecht - Msen 4 3:49,49 3
5 Combi I - Msen 4 3:58,71 2
6 Amsterdam - Msen 4 4:00,67 1

Uitslagen Kogelslingeren Senioren mannen

# Naam KogelslOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 53,82 52,25
2 Luuk Vos AV PEC 1910 50,66 53,67
3 Bjarne Aelbers Rotterdam 49,26 46,25
4 Patrick Zweekhorst Triathlon 45,76 45,28
BM Fynn van Buuren (BM) VTLS 38,14 42,29
5 Sander Klaver MPM 34,84 33,64
6 Enrico van der List AV Sprint 33,98 32,72

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam HSS OBP
1 Roy van Zijl DAV Kronos 13,31 +0.0 m/s14,13
2 Tom Wouda Haaksbergen 11,48 +1.9 m/s11,58
3 Ruud van Laar DAV Kronos 11,42 +0.8 m/s11,50
BM Wouter Langeveld (BM) AC TION 11,00 -0.7 m/s10,00
4 Fabian Pelgröm DAV Kronos 10,18 +2.9 m/s11,00

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Ver OBP
1 Thierry Belt Altis 6,51 +0.5 m/s6,81
2 Jerome Brunink MPM 6,10 +1.0 m/s6,27
3 Jelger Elings TRTL 5,93 -0.4 m/s6,54
4 Olle van den Boom DVTR 5,90 -1.4 m/s6,01
BM Tjerk Zult (BM) VTLS 5,80 +2.1 m/s5,81
5 Tom Wouda Haaksbergen 5,71 +2.5 m/s5,88
6 Teun Kok DAV Kronos 4,96 +0.3 m/s4,00