Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 66
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    547 Shaquille Brahm AV Atverni 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    551 Badou Diagne Rotterdam 100m
    200m
    400m
    100 meter200 meter400 meter --------
    552 Freek Diets Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    553 Lars Diets Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    558 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
    400m
    100 meter400 meter ---------
    578 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 100m
    100 meter ----------
    585 Alexander Siteur Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    586 Dylan Steffl Duitsland 100m
    100 meter ----------
    613 Messaoud Dardouri U-Track 1500m
    1500 meter ----------
    618 Eduard Grob GACH 1500m
    1500 meter ----------
    621 Vincent Hazeleger Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    625 Daan Van Hoof AVGM 1500m
    1500 meter ----------
    630 Roel Kwaaitaal AV Phoenix 1500m
    1500 meter ----------
    632 Casper van Leeningen Rotterdam 1500m
    1500 meter ----------
    633 Daniel de Looze Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    634 Nick Marsman ACO 1500m
    1500 meter ----------
    640 Mitchell v...denaarden TLVL 1500m
    1500 meter ----------
    655 Yunis abu Stitan Haag 1500m
    5000m
    1500 meter5000 meter ---------
    656 Wouter Stokkermans Atledo 1500m
    1500 meter ----------
    662 Kevin Viezee AAC 1500m
    1500 meter ----------
    666 Seppe van t Westende Leiden 1500m
    1500 meter ----------
    675 Yanick Monk Leiden 200m
    200 meter ----------
    688 Jelle ten Harkel TRTL 400m
    400 meter ----------
    690 Marijn Hulsegge Climax 400m
    5000m
    400 meter5000 meter ---------
    694 Lennart de Looze Startbaan 400m
    400 meter ----------
    696 Jordy Luijten Nijmegen 400m
    400 meter ----------
    698 Daan Pistorius TRTL 400m
    400 meter ----------
    705 Håvard Øgland Noorwegen 5000m
    5000 meter ----------
    708 Jasper Boot Leiden 5000m
    5000 meter ----------
    713 Julien van Dijk TRTL 5000m
    5000 meter ----------
    718 Robert Hogerwerf AV Phoenix 5000m
    5000 meter ----------
    719 Fabian ten Kate VTLS 5000m
    5000 meter ----------
    721 Tewelde Kflom AVGM 5000m
    5000 meter ----------
    724 Danny Koppelman ACO 5000m
    5000 meter ----------
    725 Erik Leusink HAC `63 5000m
    5000 meter ----------
    726 Arjen van der Logt AV Phoenix 5000m
    5000 meter ----------
    735 Remy Ravenhorst VAV 5000m
    5000 meter ----------
    737 Michel Riemersma Triathlon 5000m
    5000 meter ----------
    739 Wouter Visser Rotterdam 5000m
    5000 meter ----------
    741 Dirk van Sijpveld VAV 5000m
    5000 meter ----------
    743 Bart Spruijt Belgie 5000m
    5000 meter ----------
    744 Joep Staps TLVL 5000m
    5000 meter ----------
    749 Rob Vijver AV Lionitas 5000m
    5000 meter ----------
    750 Martijn van der Vis TRTL 5000m
    5000 meter ----------
    762 Remco Bos DVTR 800m
    800 meter ----------
    768 Jeroen Driessen AV Wijchen 800m
    800 meter ----------
    770 Jeroen Engels PH 800m
    800 meter ----------
    772 Tim Ernest ACHL 800m
    800 meter ----------
    776 Arjen Hart AAC 800m
    800 meter ----------
    780 Mervin van der Horst Triathlon 800m
    800 meter ----------
    784 Jurre Kok AV 1923 800m
    800 meter ----------
    787 Thijmen van der Loop VTLS 800m
    5000m
    800 meter5000 meter ---------
    792 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
    800 meter ----------
    795 Laurens den Ouden AV Atverni 800m
    800 meter ----------
    797 Bob van Pelt AV Atverni 800m
    800 meter ----------
    804 Robin Ruijter PH 800m
    800 meter ----------
    807 Kai Schmidt Duitsland 800m
    800 meter ----------
    818 Jurriën ...n 't holt Phanos 800m
    800 meter ----------
    829 Kick Hofman Nijmegen Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    834 Koen van Ligten Ciko `66 Discus
    Speer
    Discuswerpen-1Speerwerpen-1 ---------
    836 Martin Platenkamp MPM Discus
    Kogel
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1 ---------
    837 Lars van der Pluijm MPM Discus
    Speer
    Discuswerpen-1Speerwerpen-1 ---------
    854 Peter Siers Ciko `66 Speer
    Hoog
    Ver
    Speerwerpen-1HoogspringenVerspringen --------
    856 Roel Teeling De Spartaan Ver
    Verspringen ----------
    857 Lasse Wiggemans DVTR 1500m
    1500 meter ----------
    861 Wouter Ploeger AAC `61 1500m
    1500 meter ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    AAC `61 AC61 1
    ACO / Van Elderen ACO 2
    Altis ALTS 3
    ARV Achilles ACHL 1
    Atledo ATLD 1
    AV 1923 AV23 2
    AV Atverni ATVN 3
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 2
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Phoenix PHNX 3
    AV Startbaan STBN 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Wijchen WYCH 1
    Belgie BEL 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 1
    Duitsland GER 2
    GAC Hilversum GACH 1
    GSAV Vitalis VTLS 3
    Haag Atletiek HAAG 1
    HAC `63 HC63 1
    Leiden Atletiek LATL 4
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 2
    Noorwegen NOR 1
    Phanos PHNS 3
    Prins Hendrik PH 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    TLV ''De Langstraat'' TLVL 2
    U-Track UTRK 1
    VAV VAV 2
    WAV Tartletos TRTL 4

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Jamiro Elabeidi Leiden 11,13 -0.1 m/s10,67
    2 Badou Diagne Rotterdam 11,86 -0.1 m/s11,57
    3 Alexander Siteur Altis 11,99 -0.5 m/s11,85
    4 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 12,14 -0.1 m/s11,53
    5 Freek Diets Altis 12,72 +0.1 m/s12,38
    6 Lars Diets Altis 13,90 -0.5 m/s13,35
    Shaquille Brahm AV Atverni DNS 11,01
    Dylan Steffl Duitsland DNS 12,01

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Yanick Monk Leiden 23,35 +0.5 m/s22,85
    2 Badou Diagne Rotterdam 23,43 +0.5 m/s23,50
    3 Alexander Siteur Altis 23,93 +0.5 m/s24,00
    4 Freek Diets Altis 26,43 +0.3 m/s26,16
    5 Lars Diets Altis 28,33 +0.2 m/s28,25
    Shaquille Brahm AV Atverni DNS 21,65

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Lennart de Looze Startbaan 51,23 50,78
    2 Jamiro Elabeidi Leiden 53,08 51,00
    3 Badou Diagne Rotterdam 53,65 52,51
    4 Jelle ten Harkel TRTL 54,60 55,29
    5 Marijn Hulsegge Climax 56,14 53,00
    6 Daan Pistorius TRTL 56,63 55,00
    7 Jordy Luijten Nijmegen 58,48 56,00

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Danny Koppelman ACO 14:55,04 14:58,00
    2 Håvard Øgland Noorwegen 15:01,70 14:52,00
    3 Arjen van der Logt AV Phoenix 15:02,43 14:56,83
    4 Erik Leusink HAC `63 15:16,30 14:58,31
    5 Fabian ten Kate VTLS 15:23,48 14:55,39
    6 Bart Spruijt Belgie 15:24,63 15:35,07
    7 Jasper Boot Leiden 15:27,39 15:23,00
    8 Rob Vijver AV Lionitas 15:41,59 15:39,00
    9 Wouter Visser Rotterdam 16:04,97 15:44,38
    10 Michel Riemersma Triathlon 16:05,29 15:45,00
    11 Dirk van Sijpveld VAV 16:10,27 15:32,02
    12 Robert Hogerwerf AV Phoenix 16:22,44 16:12,00
    13 Tewelde Kflom AVGM 17:18,26 17:30,00
    14 Thijmen van der Loop VTLS 17:18,78 17:26,00
    15 Marijn Hulsegge Climax 17:31,21 17:30,00
    16 Martijn van der Vis TRTL 19:22,44 20:00,00
    17 Julien van Dijk TRTL 19:43,02 18:45,87
    Yunis abu Stitan Haag DNS 15:40,08
    Remy Ravenhorst VAV DNS 19:00,00
    Joep Staps TLVL DNS 16:40,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Lars van der Pluijm MPM 37,54 34,11 X X 34,91 37,54 ---
    2 Koen van Ligten Ciko `66 28,06 31,85 X quit quit 31,85 32,15
    3 Kick Hofman Nijmegen 26,52 21,88 25,68 26,72 X 26,72 30,00
    4 Martin Platenkamp MPM 17,17 16,69 X 17,99 X 17,99 21,32

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Martin Platenkamp MPM 7,39 7,25 7,87 7,64 7,90 8,14 8,14 8,24
    Kick Hofman Nijmegen - --- --- --- --- --- DNS 10,00

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lars van der Pluijm MPM 47,97 46,08 quit quit quit quit 47,97 ---
    2 Peter Siers Ciko `66 45,17 46,33 X X 40,77 --- 46,33 48,81
    3 Koen van Ligten Ciko `66 44,62 45,61 43,62 quit quit quit 45,61 48,12
    4 Kick Hofman Nijmegen 19,51 18,38 X 18,88 20,12 --- 20,12 30,00

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam 1.851.901.95ResOBP
    1 Peter Siers Ciko `66 O O XXX 1,90 2,00

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Roel Teeling De Spartaan 5,84 X 5,80 X quit --- 5,84 +0.0 m/s---
    2 Peter Siers Ciko `66 X 4,76 5,35 X 5,11 X 5,35 -0.3 m/s5,78