Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Vrouwen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    559 Marijke Esselink AVA `70 100m
    200m
    Kogel
    100 meter200 meterKogelstoten-1 --------
    571 Yasmin Liverpool Leiden 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    580 Natalie Puper AV Atverni 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ---------
    629 Ellen Van der Kolk AC TION 1500m
    1500 meter ----------
    728 Sandra Luijten AVGM 5000m
    5000 meter ----------
    730 Sanne Mooldijk Rotterdam 5000m
    5000 meter ----------
    758 Maaike Bakker Castricum 800m
    800 meter ----------
    759 Jasmijn Bakker Triathlon 800m
    800 meter ----------
    765 Sophie Dielissen VRT 800m
    800 meter ----------
    827 Imogen Beard Clytoneus Discus
    Speer
    Discuswerpen-1Speerwerpen-1 ---------
    833 Stéphanie Kok AV Argo Discus
    Speer
    Discuswerpen-1Speerwerpen-1 ---------
    846 Inge de Willigen De Spartaan Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 1
    AV Argo ARGO 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Castricum CSTR 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AVA `70 AV70 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Venloop Running Team VRT 1

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Yasmin Liverpool Leiden 12,42 -0.5 m/s12,04
    2 Marijke Esselink AVA `70 12,96 +0.1 m/s12,43
    3 Natalie Puper AV Atverni 13,25 -0.5 m/s12,84

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Yasmin Liverpool Leiden 24,83 +0.6 m/s24,92
    2 Marijke Esselink AVA `70 26,20 +0.6 m/s25,34

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Jasmijn Bakker Triathlon 2:14,87 2:10,48
    2 Maaike Bakker Castricum 2:31,68 2:26,67
    Sophie Dielissen VRT DNS 2:15,00

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ellen Van der Kolk AC TION 4:55,67 4:40,00

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Mooldijk Rotterdam 18:04,04 18:20,00
    2 Sandra Luijten AVGM 23:31,42 25:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Inge de Willigen De Spartaan 29,26 23,84 29,23 31,94 28,34 31,94 35,00
    2 Imogen Beard Clytoneus X X 28,68 29,00 X 29,00 31,33
    3 Stéphanie Kok AV Argo 22,48 21,90 20,62 21,52 20,56 22,48 26,03

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marijke Esselink AVA `70 10,89 10,18 10,92 10,83 X X 10,92 ---
    Inge de Willigen De Spartaan - DNS 10,71

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Inge de Willigen De Spartaan 25,71 27,60 23,12 26,03 27,60 30,00
    2 Stéphanie Kok AV Argo 25,38 23,39 25,38 30,78
    Imogen Beard Clytoneus - - - - - DNS 45,35

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Natalie Puper AV Atverni NM 5,92