Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 42
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    555 Tom Egbers Ciko `66 100m
    100 meter ----------
    560 Jarno de Groot Flevo Delta 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    561 Lars Huibers Climax 100m
    200m
    400m
    100 meter200 meter400 meter --------
    562 Bram Hupkens Ciko `66 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    569 Mathijs Kromhout PH 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    573 Lovell Lynch Nijmegen 100m
    200m
    400m
    100 meter200 meter400 meter --------
    598 Jelte Van Atten Leiden 1500m
    1500 meter ----------
    602 Tonnie de Benis AVGM 1500m
    1500 meter ----------
    606 Ids Biemans AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    609 Alexander Brons PAC 1500m
    1500 meter ----------
    611 Sareje Bulale Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    616 Ruben Garretsen AV Argo 1500m
    1500 meter ----------
    620 Abdi Hassan AV Cifla 1500m
    1500 meter ----------
    635 Meseret M...om Tsegay Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    637 Abdikhani Mohamed AV Cifla 1500m
    1500 meter ----------
    682 Stijn van Weegberg Leiden 200m
    400m
    200 meter400 meter ---------
    695 Casper van der Luijt Leiden 400m
    400 meter ----------
    697 Luuk Nusselder AV Argo 400m
    400 meter ----------
    703 Milo Zech...allebroek Leiden 400m
    400 meter ----------
    707 Ephrem Been HAC `63 5000m
    5000 meter ----------
    709 Stijn van den Bosch Nijmegen 5000m
    5000 meter ----------
    711 Thomas Cremers Ciko `66 5000m
    5000 meter ----------
    715 Youri Driessen VRT 5000m
    5000 meter ----------
    722 Lars van der Knaap Ciko `66 5000m
    5000 meter ----------
    729 Rob Maas Ciko `66 5000m
    5000 meter ----------
    742 Rens Simons VRT 5000m
    5000 meter ----------
    748 Milan Verheugen Ciko `66 5000m
    5000 meter ----------
    757 Mudesir Awal Aman AV Argo 800m
    800 meter ----------
    782 Peter-Jan de Jong HRRR 800m
    800 meter ----------
    783 Troy de Juncker AV Attila 800m
    800 meter ----------
    786 Bob te Lindert AV Argo 800m
    800 meter ----------
    794 Roy van Os ATNY 800m
    800 meter ----------
    798 Reinder Prince Triathlon 800m
    800 meter ----------
    806 Jorg Schellekens AV Attila 800m
    1500m
    800 meter1500 meter ---------
    812 Eric Stuiver Start `78 800m
    800 meter ----------
    815 Tim Verbeek AV Cifla 800m
    800 meter ----------
    816 Pieter Vierdag Ciko `66 800m
    800 meter ----------
    824 Klaas Douwe Yska HRRR 800m
    800 meter ----------
    835 Cas Maass...den Brink Nijmegen Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    853 Michiel Siers Ciko `66 Speer
    Ver
    Speerwerpen-1Verspringen ---------
    855 Wim Vonk Altis Speer
    Speerwerpen-1 ----------
    858 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    100 meter ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Argo ARGO 4
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Attila ATTL 2
    AV Atverni ATVN 1
    AV Cifla CFLA 3
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Horror Sneek HRRR 2
    AV Start `78 ST78 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    Ciko `66 CIKO 8
    Climax CLMX 1
    HAC `63 HC63 1
    Leiden Atletiek LATL 4
    Nijmegen Atletiek NYMG 3
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 2
    Prins Hendrik PH 1
    Venloop Running Team VRT 2

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,61 -0.1 m/s11,29
    2 Tom Egbers Ciko `66 11,78 -0.5 m/s11,79
    3 Jarno de Groot Flevo Delta 12,19 -0.5 m/s11,84
    4 Mathijs Kromhout PH 12,40 -0.5 m/s12,01
    5 Lovell Lynch Nijmegen 12,41 -0.5 m/s11,99
    6 Lars Huibers Climax 12,46 -0.5 m/s12,30
    7 Bram Hupkens Ciko `66 13,04 -0.5 m/s12,96

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Stijn van Weegberg Leiden 23,47 +0.5 m/s22,73
    2 Jarno de Groot Flevo Delta 24,52 +0.6 m/s24,87
    3 Lars Huibers Climax 24,84 +0.6 m/s25,40
    4 Lovell Lynch Nijmegen 25,01 +0.5 m/s24,69
    5 Mathijs Kromhout PH 25,62 +0.3 m/s25,62
    6 Bram Hupkens Ciko `66 27,03 +0.3 m/s26,84

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Nusselder AV Argo 54,23 53,75
    2 Lovell Lynch Nijmegen 56,27 53,92
    3 Casper van der Luijt Leiden 57,22 56,50
    4 Lars Huibers Climax 57,93 56,30
    Stijn van Weegberg Leiden DNS 50,58
    Milo Zech...allebroek Leiden DNS 51,00

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Cremers Ciko `66 15:25,65 15:22,00
    2 Lars van der Knaap Ciko `66 15:59,03 15:50,00
    3 Rens Simons VRT 16:16,06 15:58,00
    4 Rob Maas Ciko `66 16:38,18 16:20,00
    5 Ephrem Been HAC `63 17:24,03 15:50,00
    6 Stijn van den Bosch Nijmegen 17:27,07 16:30,00
    7 Milan Verheugen Ciko `66 17:31,09 17:30,00
    Youri Driessen VRT DNS 16:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Cas Maass...den Brink Nijmegen 26,54 X 23,96 26,77 25,86 26,77 30,00

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    Cas Maass...den Brink Nijmegen DNS 9,00

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Wim Vonk Altis 43,43 38,83 38,09 41,94 43,43 46,25
    2 Michiel Siers Ciko `66 39,84 40,32 35,76 X 38,09 40,32 42,79
    3 Cas Maass...den Brink Nijmegen 29,22 30,67 X 31,54 32,10 32,10 36,00

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Michiel Siers Ciko `66 X 5,54 5,32 5,35 3,25 5,51 5,54 +0.1 m/s5,95