Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 49
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Vrouwen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    550 Sanne Cornelissen AL73 100m
    400m
    100 meter400 meter ---------
    557 Madelief Eijsackers AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    566 Nebiat Keijzer AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    567 Lauren Kersten AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    588 Sacha van Swam AV Wijchen 100m
    100 meter ----------
    589 Sophia van Vendeloo AV Gelre 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    590 Gemma Vermande AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    591 Zoë Wagter AV Gelre 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    596 Roeline Yska HRRR 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    605 Ynte Biemans AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    608 Jenda de Boer HRRR 1500m
    1500 meter ----------
    614 Anna Eikendal AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    622 Fenna Heijbroek Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    623 Anna Hightower Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    643 Sarah Peerik Hanzesport 1500m
    1500 meter ----------
    646 Britt Roos HAC `63 1500m
    1500 meter ----------
    648 Yara Schoenmakers Eindhoven 1500m
    1500 meter ----------
    650 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    651 Sara Schouten AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    658 Melissa U...jk Winkel SPWS 1500m
    1500 meter ----------
    667 Elke Wijkmans AV Astylos 1500m
    1500 meter ----------
    668 Esra Zijderlaan AV Atverni 1500m
    1500 meter ----------
    670 Joanne Abbing Pallas `67 200m
    200 meter ----------
    674 Britt Kwakernaak Pallas `67 200m
    200 meter ----------
    676 Sophia Mulder AV34 200m
    Hoog
    200 meterHoogspringen ---------
    677 Eva Nieuwstad Pallas `67 200m
    Ver
    200 meterVerspringen ---------
    678 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 200m
    Ver
    200 meterVerspringen ---------
    679 Lotte Poelman Castricum 200m
    400m
    200 meter400 meter ---------
    683 Yasmine Abbes Nijmegen 400m
    400 meter ----------
    684 Femke Been Castricum 400m
    400 meter ----------
    689 Terra Van der Horst AV Wijchen 400m
    Ver
    400 meterVerspringen ---------
    691 Ilse Kamphuis Castricum 400m
    400 meter ----------
    720 Smith Kayla Belgie 5000m
    5000 meter ----------
    763 Femke Brouwer AV Phoenix 800m
    800 meter ----------
    773 Lotte Geelen Pallas `67 800m
    800 meter ----------
    777 Celine van...erikhuize Climax 800m
    800 meter ----------
    781 Manjorie Janssen AV Cifla 800m
    800 meter ----------
    785 Myrthe Kouwenberg PH 800m
    800 meter ----------
    789 Shurianty Mathilda CAV Energie 800m
    800 meter ----------
    791 Terra Muntjewerff Ciko `66 800m
    800 meter ----------
    799 Tess van Randtwijk AV34 800m
    800 meter ----------
    803 Sophie de Ruijter Castricum 800m
    800 meter ----------
    809 Noor Stapel Nijmegen 800m
    Kogel
    800 meterKogelstoten-1 ---------
    817 Cinder Vis PH 800m
    800 meter ----------
    819 Jonne Walstra AV Atos 800m
    800 meter ----------
    841 Lotte Smink HLLS Discus
    Discuswerpen-1 ----------
    842 Imke Verstraaten AV Wijchen Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    844 Hilde Walraven AV Wijchen Discus
    Ver
    Discuswerpen-1Verspringen ---------
    849 Marloes Abbink Almere `81 Kogel
    Speer
    Hoog
    Kogelstoten-1Speerwerpen-1Hoogspringen --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV Astylos ASTL 1
    AV Atos ATOS 1
    AV Atverni ATVN 5
    AV Castricum CSTR 4
    AV Cifla CFLA 1
    AV Gelre GLRE 6
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Horror Sneek HRRR 2
    AV Pallas `67 PL67 5
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Wijchen WYCH 4
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    Belgie BEL 1
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 2
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 2

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam 100m OBP
    1 Sacha van Swam AV Wijchen 13,64 +0.2 m/s13,80
    2 Sanne Cornelissen AL73 13,83 -0.5 m/s13,60
    3 Zoë Wagter AV Gelre 14,73 +1.1 m/s---
    4 Gemma Vermande AV Gelre 14,96 +0.3 m/s14,80
    5 Roeline Yska HRRR 15,05 +1.1 m/s15,01
    6 Sophia van Vendeloo AV Gelre 15,39 +0.1 m/s---
    7 Madelief Eijsackers AV Gelre 15,71 +0.1 m/s---
    8 Nebiat Keijzer AV Gelre 15,96 +1.1 m/s15,62
    Lauren Kersten AV Gelre DNS 13,78

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam 200m OBP
    1 Sophia Mulder AV34 27,61 +0.2 m/s27,51
    2 Lotte Poelman Castricum 28,89 +0.2 m/s29,20
    3 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 29,20 +0.2 m/s---
    4 Britt Kwakernaak Pallas `67 29,41 +0.2 m/s28,79
    5 Eva Nieuwstad Pallas `67 29,76 +0.9 m/s33,00
    6 Joanne Abbing Pallas `67 30,78 +0.9 m/s30,50
    7 Zoë Wagter AV Gelre 30,97 +0.2 m/s---
    8 Roeline Yska HRRR 31,52 +0.9 m/s31,57
    9 Sophia van Vendeloo AV Gelre 33,07 +0.2 m/s---

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam 400mOBP
    1 Yasmine Abbes Nijmegen 1:00,72 57,99
    2 Ilse Kamphuis Castricum 1:00,83 58,00
    3 Sanne Cornelissen AL73 1:03,96 1:03,00
    4 Lotte Poelman Castricum 1:07,61 1:12,09
    5 Terra Van der Horst AV Wijchen 1:07,70 1:06,00
    Femke Been Castricum DNS 58,00

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

    # Naam 5000mOBP
    Smith Kayla Belgie DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

    # Naam DiscusOBP
    1 Lotte Smink HLLS 35,68 ---
    2 Hilde Walraven AV Wijchen 17,95 ---
    3 Imke Verstraaten AV Wijchen 16,47 18,02

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam KogelOBP
    1 Noor Stapel Nijmegen 10,49 11,60
    2 Imke Verstraaten AV Wijchen 6,70 7,26
    Marloes Abbink Almere `81 DNS 10,00

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam SpeerOBP
    1 Marloes Abbink Almere `81 25,77 27,00
    2 Imke Verstraaten AV Wijchen 16,78 19,69

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam HoogOBP
    1 Sophia Mulder AV34 1,50 1,60
    2 Marloes Abbink Almere `81 1,35 1,35

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Ver OBP
    1 Terra Van der Horst AV Wijchen 4,36 -0.6 m/s4,49
    2 Eva Nieuwstad Pallas `67 4,24 -0.2 m/s---
    3 Hilde Walraven AV Wijchen 4,20 +0.1 m/s---
    4 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 3,80 +0.3 m/s---