Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 85
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    545 Roy Boelen SPWS 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    546 Thom den Boer AV Statina 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    548 Pieter Bulte Pallas `67 100m
    Hoog
    100 meterHoogspringen ---------
    554 Twan Duvigneau AL73 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    563 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    564 Boaz Jacobs AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    568 Henrik Kok AV Atverni 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    572 Damian van Loo Pallas `67 100m
    100 meter ----------
    575 Francesco ...chi Manes HLLS 100m
    800m
    100 meter800 meter ---------
    576 Leroy Molenaar AV Gelre 100m
    100 meter ----------
    583 Erik Schipper Climax 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    584 Thimo Shillcock Nijmegen 100m
    200m
    400m
    100 meter200 meter400 meter --------
    592 Pim Weghorst MPM 100m
    400m
    100 meter400 meter ---------
    593 Freek Weijman Pallas `67 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    597 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 1500m
    1500 meter ----------
    599 Noah Baltus SAV 1500m
    1500 meter ----------
    600 Allard van Belois Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    601 Aimane Benchellal ARV Ilion 1500m
    1500 meter ----------
    603 Jort Benz CAV Energie 1500m
    1500 meter ----------
    604 Luco van Bergen Phanos 1500m
    1500 meter ----------
    607 Ewoud Boer CAV Energie 1500m
    1500 meter ----------
    612 Parker Consten Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    615 Ivor Feunekes SPWS 1500m
    1500 meter ----------
    617 Koen Grandiek Castricum 1500m
    1500 meter ----------
    619 Kjell de Groot Flevo Delta 1500m
    1500 meter ----------
    624 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
    1500 meter ----------
    626 Job IJtsma HAC `63 1500m
    1500 meter ----------
    627 Ian de Juncker AV Attila 1500m
    1500 meter ----------
    628 Ilias el Khattabi Rotterdam 1500m
    1500 meter ----------
    636 Abdirahman Mohamed AV Cifla 1500m
    1500 meter ----------
    638 Max Muller AV Wijchen 1500m
    1500 meter ----------
    639 Jing Oldhoff AV Lionitas 1500m
    1500 meter ----------
    642 Viggo Parol Triathlon 1500m
    1500 meter ----------
    645 Rick Van Riel AV Attila 1500m
    1500 meter ----------
    647 Björn Rossel AVA `70 1500m
    1500 meter ----------
    652 Benjamin Schurink AV Cifla 1500m
    1500 meter ----------
    653 Wybe Sesink AV Wijchen 1500m
    1500 meter ----------
    657 Lars Thode Castricum 1500m
    1500 meter ----------
    659 Merlijn va...er Velden Eindhoven 1500m
    1500 meter ----------
    660 Luuk Verbaandert Eindhoven 1500m
    1500 meter ----------
    661 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
    1500 meter ----------
    663 Jaimy Voogt CAV Energie 1500m
    1500 meter ----------
    664 Bram Voors SPWS 1500m
    1500 meter ----------
    673 Sven Jansons Altis 200m
    200 meter ----------
    680 Pelle Topper U-Track 200m
    200 meter ----------
    681 Lars van Vught Altis 200m
    200 meter ----------
    687 Jochem van Dijk DKEV 400m
    400 meter ----------
    702 Kjell Venderbosch AV Argo 400m
    400 meter ----------
    706 Pim Bakker AV Rijssen 5000m
    5000 meter ----------
    710 Jan Bouwknegt HAC `63 5000m
    5000 meter ----------
    723 Ruben Koppelman ACO 5000m
    5000 meter ----------
    732 Jan Oldhoff AV Lionitas 5000m
    5000 meter ----------
    751 Boudewijn Welkzijn Phanos 5000m
    5000 meter ----------
    754 Marlon van Zijl CAV Energie 5000m
    5000 meter ----------
    755 Jack Abernethy Eindhoven 800m
    800 meter ----------
    756 Siraj Awal Aman AV Argo 800m
    800 meter ----------
    761 Laurens te Booij PH 800m
    800 meter ----------
    764 Mirto Canters AV Cifla 800m
    800 meter ----------
    766 Raphaël ...bbelstein PH 800m
    800 meter ----------
    767 Pjotr Dolfsma VRT 800m
    800 meter ----------
    771 Tim van Enk AV Phoenix 800m
    800 meter ----------
    774 Olivier Gijbels VRT 800m
    800 meter ----------
    775 Teun ter Haar Nijmegen 800m
    800 meter ----------
    778 Mats Heine Castricum 800m
    800 meter ----------
    790 Sieb Mostert Pallas `67 800m
    800 meter ----------
    793 Rob Nijssen AV Hylas 800m
    800 meter ----------
    796 Niels Peeters VRT 800m
    800 meter ----------
    800 Nils Reefman Pallas `67 800m
    Hoog
    800 meterHoogspringen ---------
    801 Hakim Riadi AAV SISU 800m
    800 meter ----------
    802 Jelle de Roon Atledo 800m
    800 meter ----------
    805 Lars Schellekens AV Attila 800m
    1500m
    800 meter1500 meter ---------
    811 Erik Stok PAC 800m
    800 meter ----------
    813 Gert Tijhuis ATNY 800m
    800 meter ----------
    814 Thijs Veenstra Groningen 800m
    800 meter ----------
    820 William Webster GVAC 800m
    800 meter ----------
    822 Luuk Wiebenga Heerenveen 800m
    800 meter ----------
    823 Diede Wit Pallas `67 800m
    800 meter ----------
    825 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
    800 meter ----------
    831 Marco Janssen Climax Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    838 Lars Rennings Nijmegen Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    845 Jeroen Wijnhoven Nijmegen Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen-1Kogelstoten-1Speerwerpen-1 --------
    850 Kristian van Keulen VAV Kogel
    Speer
    Kogelstoten-1Speerwerpen-1 ---------
    851 Mats van de Blaak Climax Speer
    Speerwerpen-1 ----------
    852 Mees Prinsen AVA `70 Speer
    Speerwerpen-1 ----------
    859 Yvar Schoolemmer MPM 1500m
    1500 meter ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Altis ALTS 2
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV Argo ARGO 2
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Attila ATTL 3
    AV Atverni ATVN 1
    AV Castricum CSTR 4
    AV Cifla CFLA 4
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Gelre GLRE 2
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Pallas `67 PL67 6
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Rijssen RSSN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Wijchen WYCH 2
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AVA `70 AV70 2
    CAV Energie ENRG 4
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 3
    EAC De Sperwers SPWS 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GVAC GVAC 1
    HAC `63 HC63 2
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 4
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 2
    Prins Hendrik PH 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 1
    U-Track UTRK 1
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 3

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam 200m OBP
    1 Sven Jansons Altis 22,88 +0.5 m/s22,70
    2 Henrik Kok AV Atverni 23,02 +0.5 m/s23,03
    3 Freek Weijman Pallas `67 23,87 +0.5 m/s24,64
    4 Twan Duvigneau AL73 24,37 +0.5 m/s23,59
    5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 24,86 +0.5 m/s24,20
    6 Thimo Shillcock Nijmegen 25,05 +0.2 m/s---
    7 Roy Boelen SPWS 25,16 +0.6 m/s25,50
    8 Erik Schipper Climax 25,42 +0.6 m/s25,26
    9 Lars van Vught Altis 25,60 +0.5 m/s24,80
    10 Pelle Topper U-Track 26,66 +0.3 m/s27,20
    11 Thom den Boer AV Statina 29,80 +0.9 m/s29,98

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam 400mOBP
    1 Jochem van Dijk DKEV 54,33 53,50
    2 Kjell Venderbosch AV Argo 54,93 53,20
    3 Thimo Shillcock Nijmegen 56,53 1:02,00
    4 Pim Weghorst MPM 57,34 55,22

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam 800mOBP
    1 Siraj Awal Aman AV Argo 1:58,16 1:58,00
    2 Jelle de Roon Atledo 2:00,80 1:56,30
    3 Mats Heine Castricum 2:03,98 2:03,20
    4 Luuk Wiebenga Heerenveen 2:07,11 2:03,00
    5 Raphaël ...bbelstein PH 2:08,16 2:04,15
    6 Thijs Veenstra Groningen 2:08,86 2:07,46
    7 Mirto Canters AV Cifla 2:09,19 2:05,51
    8 Hakim Riadi AAV SISU 2:09,33 2:07,64
    9 Teun ter Haar Nijmegen 2:10,15 2:06,00
    10 Gert Tijhuis ATNY 2:10,82 2:09,00
    11 Thijs Zoon Flevo Delta 2:11,60 2:05,00
    12 William Webster GVAC 2:13,60 2:09,00
    13 Erik Stok PAC 2:14,22 2:13,00
    14 Olivier Gijbels VRT 2:14,77 2:14,00
    15 Niels Peeters VRT 2:18,34 2:13,00
    16 Pjotr Dolfsma VRT 2:21,47 2:15,00
    17 Diede Wit Pallas `67 2:21,48 2:20,00
    18 Lars Schellekens AV Attila 2:25,20 2:19,99
    19 Rob Nijssen AV Hylas 2:26,70 2:35,00
    20 Nils Reefman Pallas `67 2:27,90 2:33,43
    21 Francesco ...chi Manes HLLS 2:47,44 2:55,00
    Tim van Enk AV Phoenix DNS 2:05,47
    Jack Abernethy Eindhoven DNS 2:03,00
    Laurens te Booij PH DNS 2:16,00
    Sieb Mostert Pallas `67 DNS 2:00,00

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam 1500mOBP
    1 Rick Van Riel AV Attila 4:03,93 4:02,00
    2 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:07,32 4:00,31
    3 Job IJtsma HAC `63 4:10,93 4:05,00
    4 Koen Grandiek Castricum 4:11,30 4:00,00
    5 Noah Baltus SAV 4:12,86 4:00,00
    6 Benjamin Schurink AV Cifla 4:13,96 4:03,00
    7 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 4:15,22 3:59,95
    8 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:15,49 4:03,00
    9 Jort Benz CAV Energie 4:15,59 4:04,00
    10 Allard van Belois Ciko `66 4:16,14 4:03,00
    11 Ilias el Khattabi Rotterdam 4:20,19 4:14,00
    12 Tijmen Hoedjes Castricum 4:20,75 4:15,00
    13 Jaimy Voogt CAV Energie 4:21,78 4:15,00
    14 Wybe Sesink AV Wijchen 4:22,81 4:07,00
    15 Viggo Parol Triathlon 4:23,23 4:14,80
    16 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:24,90 4:21,00
    17 Kjell de Groot Flevo Delta 4:26,63 4:24,00
    18 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,19 4:15,00
    19 Luco van Bergen Phanos 4:29,39 4:22,79
    20 Max Muller AV Wijchen 4:33,17 4:20,00
    21 Yvar Schoolemmer MPM 4:35,38 4:15,00
    22 Björn Rossel AVA `70 4:37,56 4:35,00
    23 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:39,59 4:32,00
    24 Jing Oldhoff AV Lionitas 4:49,20 4:45,00
    25 Ewoud Boer CAV Energie 4:58,38 5:07,57
    26 Ian de Juncker AV Attila 4:58,94 4:55,49
    27 Lars Thode Castricum 4:59,97 4:54,96
    28 Parker Consten Ciko `66 5:04,95 5:04,92
    29 Bram Voors SPWS 5:22,09 ---
    30 Ivor Feunekes SPWS 5:43,72 5:10,00
    Lars Schellekens AV Attila DNS 4:50,00

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

    # Naam 5000mOBP
    1 Marlon van Zijl CAV Energie 16:26,80 16:30,00
    2 Pim Bakker AV Rijssen 16:27,89 16:19,00
    3 Jan Bouwknegt HAC `63 16:29,89 15:40,00
    4 Jan Oldhoff AV Lionitas 16:33,58 16:20,00
    5 Ruben Koppelman ACO 17:20,09 17:53,00
    6 Boudewijn Welkzijn Phanos 17:29,59 17:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    # Naam DiscusOBP
    1 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 31,65 31,50
    2 Lars Rennings Nijmegen 26,00 ---
    3 Marco Janssen Climax 18,27 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam KogelOBP
    1 Kristian van Keulen VAV 9,19 11,05
    Marco Janssen Climax DNS ---
    Jeroen Wijnhoven Nijmegen DNS 10,50
    Lars Rennings Nijmegen DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam SpeerOBP
    1 Mees Prinsen AVA `70 44,40 44,13
    2 Kristian van Keulen VAV 41,08 45,87
    3 Marco Janssen Climax 36,39 ---
    4 Mats van de Blaak Climax 35,63 36,31
    5 Lars Rennings Nijmegen 25,25 ---
    6 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 23,54 31,00

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam HoogOBP
    1 Pieter Bulte Pallas `67 1,45 1,45
    2 Nils Reefman Pallas `67 1,40 1,50

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten