Categorie 'Senioren mannen'

Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m110mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
112 Marvin Arts ASTX 100m
200m
100 meter200 meter -----------
114 Thierry Belt Hoogland 100m
110mH
100 meter110 m horden -----------
118 Koen Bonekamp AV34 100m
200m
100 meter200 meter -----------
121 Chidel Cecilia AV Atverni 100m
200m
100 meter200 meter -----------
125 Joep Emmen BB lopers 100m
1500m
5000m
100 meter1500 meter5000 meter ----------
128 Jelle ten Harkel Wageningen 100m
400m
100 meter400 meter -----------
130 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 100m
100 meter ------------
135 Jan Janssen Vught 100m
200m
100 meter200 meter -----------
136 Bas Jubels AV Phoenix 100m
400m
100 meter400 meter -----------
138 Gijs Konings TRTL 100m
200m
100 meter200 meter -----------
139 Jordy Luijten Nijmegen 100m
400m
100 meter400 meter -----------
141 Eric van der Meer VTLS 100m
400m
100 meter400 meter -----------
143 Dani Nivillac Nijmegen 100m
100 meter ------------
144 Delano Van Orsouw Nijmegen 100m
100 meter ------------
154 Ruzjairo St Jago Nijmegen 100m
100 meter ------------
156 Dylan Steffl Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter -----------
161 Hans Velthuis Eindhoven 100m
400m
100 meter400 meter -----------
164 Levi Vloet Nijmegen 100m
200m
100 meter200 meter -----------
167 Kasper Weijkamp AL73 100m
800m
Ver
100 meter800 meterVerspringen-2 ----------
168 Lasse Wiggemans DVTR 100m
400m
100 meter400 meter -----------
169 Jeroen Witteveen HLLS 100m
200m
100 meter200 meter -----------
170 Wing-Hin Wong ASTX 100m
200m
100 meter200 meter -----------
171 Tjerk Zult VTLS 100m
Ver
100 meterVerspringen-1 -----------
173 Ruben Harmsen Tempo AV 110mH
Speer
110 m hordenSpeerwerpen-1 -----------
174 Kees Janssen Vught 110mH
110 m horden ------------
175 Stefan Nieuwland Climax 110mH
110 m horden ------------
178 Stephan Admiraal Typhoon 1500m
1500 meter ------------
180 Yahala Awal Aman AV Argo 1500m
1500 meter ------------
184 Michael Beuwer ASTX 1500m
1500 meter ------------
185 Bert de Boer BB lopers 1500m
1500 meter ------------
188 Tim te Brake AVA `70 1500m
1500 meter ------------
195 Maarten van Doornik TRTL 1500m
1500 meter ------------
198 Sem van den Eijnde Ciko `66 1500m
1500 meter ------------
202 Jeroen Engels PH 1500m
1500 meter ------------
207 Jelle Hanswijk Climax 1500m
1500 meter ------------
208 Vincent Hazeleger Phanos 1500m
1500 meter ------------
211 Harmen Hoek DAV Kronos 1500m
1500 meter ------------
214 Hindrik Jagersma VTLS 1500m
1500 meter ------------
215 Jelle Jansen GACH 1500m
1500 meter ------------
217 Fabian ten Kate VTLS 1500m
1500 meter ------------
218 Tewelde Kflom AVGM 1500m
1500 meter ------------
220 Roel Kox TRTL 1500m
1500 meter ------------
242 Edwin Slijkhuis Groningen 1500m
1500 meter ------------
243 Erik Slomp BB lopers 1500m
1500 meter ------------
244 Niek van Son Eindhoven 1500m
1500 meter ------------
249 Wouter Stokkermans Atledo 1500m
1500 meter ------------
251 Siem Uittenhout AV Phoenix 1500m
1500 meter ------------
260 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 1500m
1500 meter ------------
270 Rogier Janssen AV34 200m
200 meter ------------
279 Tijs Wijkamp Altis 200m
200 meter ------------
284 Alberto Brini Eindhoven 400m
Discus
400 meterDiscuswerpen-1 -----------
287 Bram Elevelt Nijmegen 400m
110mH
400 meter110 m horden -----------
288 Wouter van der Graaf AV Atverni 400m
400 meter ------------
289 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 400m
400 meter ------------
290 Dennis de Groot HLLS 200m
200 meter ------------
291 Rik Hanswijk Climax 400m
400 meter ------------
294 Jordi van Horssen AV Wijchen 400m
400 meter ------------
298 Karsten Jansen Duitsland 400m
400 meter ------------
306 Tim Olsthoorn Ciko `66 100m
400m
100 meter400 meter -----------
308 Laurens den Ouden AV Atverni 400m
400 meter ------------
310 Daan Pistorius TRTL 400m
400 meter ------------
324 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 400m
400 meter ------------
327 Lesley van Almkerk AV Phoenix 5000m
5000 meter ------------
333 Mark te Brake AVA `70 5000m
5000 meter ------------
338 Teun Duisters Eindhoven 5000m
5000 meter ------------
340 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
5000 meter ------------
342 Daniele Giardiello Amsterdam 5000m
5000 meter ------------
344 Mark van de Haar VAV 5000m
5000 meter ------------
346 René Hage AV Gouda 5000m
5000 meter ------------
347 Jan Willem Hagen AV34 5000m
5000 meter ------------
350 Frank Heestermans Climax 5000m
5000 meter ------------
352 Arne Jacobs ASTX 5000m
5000 meter ------------
353 Tim Janssen AV Cifla 5000m
5000 meter ------------
355 Gertjan de Jong AV Athlos 5000m
5000 meter ------------
357 Michiel Kallenberg AV Cifla 5000m
5000 meter ------------
358 Jordy Kloet Doetinchem 5000m
5000 meter ------------
360 Danny Koppelman ACO 5000m
5000 meter ------------
363 Camiel Kruiswijk BAV 5000m
5000 meter ------------
370 Martin Mom Eindhoven 5000m
5000 meter ------------
372 Tjerk Notten Ciko `66 5000m
5000 meter ------------
373 Nils Pennekamp Phanos 5000m
5000 meter ------------
375 Casper van...er Putten ASTX 5000m
5000 meter ------------
377 Remy Ravenhorst VAV 5000m
5000 meter ------------
379 Tim van Rooij TRTL 5000m
5000 meter ------------
381 Thijs Staps RREL 5000m
5000 meter ------------
387 Rob Vijver AV Lionitas 5000m
5000 meter ------------
393 Jeffrey Vulink AV Phoenix 5000m
5000 meter ------------
395 Arjan Weijenborg AV Phoenix 5000m
5000 meter ------------
399 Maarten Zeegers Maastricht 5000m
5000 meter ------------
401 Thijs van Aalten AL73 800m
800 meter ------------
404 Håvard La... Øgleand Ciko `66 800m
800 meter ------------
409 Lars Biemans HAAS 800m
800 meter ------------
412 Elwin den Breejen U-Track 800m
800 meter ------------
419 Wouter Dilling AV Cifla 800m
800 meter ------------
420 Jeroen Driessen AV Wijchen 800m
800 meter ------------
425 Francisco ...González HLLS 800m
800 meter ------------
427 Thijs Frijling Rotterdam 800m
800 meter ------------
428 Frank Futselaar De Liemers 800m
800 meter ------------
433 Luke Heijnen Helden 800m
800 meter ------------
434 Rik Heijnen Helden 800m
800 meter ------------
437 Thijs Hubers De Liemers 800m
800 meter ------------
438 Menno Hunneman VTLS 800m
800 meter ------------
448 Casper van Leeningen Rotterdam 800m
800 meter ------------
449 Tom de Leeuw Almere `81 800m
800 meter ------------
450 Thijmen van der Loop VTLS 800m
5000m
Ver
800 meter5000 meterVerspringen-1 ----------
451 Bart Maas Ciko `66 800m
800 meter ------------
452 Nick Marsman ACO 800m
800 meter ------------
457 Sybren Mulder Groningen 800m
800 meter ------------
462 Youri Pessy AV Cifla 800m
800 meter ------------
465 Daan Reintjes De Liemers 800m
800 meter ------------
469 Sam van der Schot Phanos 800m
800 meter ------------
475 Leonard Tersteeg Utrecht 800m
800 meter ------------
477 Michiel Veldman ACO 800m
800 meter ------------
479 Niek Verdijck ASTX 800m
800 meter ------------
492 Kick Hofman Nijmegen Discus
Kogel
Speer
Discuswerpen-2Kogelstoten-2Speerwerpen-2 ----------
511 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Hoogspringen ------------
512 Erwin de Vor VAV Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen-1 -----------
513 Shaquille Bleecke Almere `81 Kogel
Kogelstoten-2 ------------
519 Jelger Elings Wageningen Polshoog
Polshoog-2 ------------
528 Nout Wardenburg Apeldoorn Polshoog
Polshoog-2 ------------
532 ANTONIOS ...ADOPOULOS TRTL Speer
Speerwerpen-1 ------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACO / Van Elderen ACO 3
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
Amsterdam Amsterdam 1
Apeldoorn Apeldoorn 1
Atledo ATLD 1
Atletico `73 AL73 2
Atletiek Helden HLDN 2
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atverni ATVN 5
AV Cifla CFLA 4
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Liemers LMRS 3
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Phoenix PHNX 6
AV Wijchen WYCH 2
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AVA `70 AV70 2
BAV BAV 1
BB lopers BBLP 3
Ciko `66 CIKO 6
Climax CLMX 4
DAV Kronos KRNS 1
Doetinchem Doetinchem 1
Duitsland GER 2
Eindhoven Atletiek EHAT 6
ESAV Asterix ASTX 6
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 2
GSAV Vitalis VTLS 6
Hellas Utrecht HLLS 3
Hoogland Hoogland 1
Nijmegen Nijmegen 1
Nijmegen Atletiek NYMG 6
NSAV `t Haasje HAAS 1
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 1
Road Runners Etten Leur RREL 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1
Utrecht Utrecht 1
VAV VAV 3
Vught Vught 2
Wageningen Wageningen 2
WAV Tartletos TRTL 6

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Chidel Cecilia AV Atverni 11,00 +0.0 m/s10,88
2 Ruzjairo St Jago Nijmegen 11,28 +0.0 m/s11,31
3 Dani Nivillac Nijmegen 11,29 +0.0 m/s11,11
4 Jeroen Witteveen HLLS 11,45 +0.0 m/s11,20
5 Lasse Wiggemans DVTR 11,46 -0.5 m/s11,50
6 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 11,63 -0.5 m/s11,53
7 Delano Van Orsouw Nijmegen 11,65 -0.5 m/s11,58
8 Gijs Konings TRTL 11,67 +2.3 m/s11,85
9 Eric van der Meer VTLS 11,77 -0.5 m/s11,50
9 Jan Janssen Vught 11,77 -0.5 m/s11,50
11 Jelle ten Harkel Wageningen 11,85 +2.3 m/s11,87
12 Hans Velthuis Eindhoven 11,88 +0.0 m/s11,30
13 Dylan Steffl Duitsland 12,03 -0.8 m/s11,97
14 Bas Jubels AV Phoenix 12,13 -0.8 m/s11,99
15 Tim Olsthoorn Ciko `66 12,17 -0.1 m/s12,25
16 Tjerk Zult VTLS 12,25 -0.8 m/s11,96
16 Levi Vloet Nijmegen 12,25 -0.8 m/s12,02
18 Koen Bonekamp AV34 12,30 -0.8 m/s12,01
19 Marvin Arts ASTX 12,32 -0.1 m/s12,29
20 Wing-Hin Wong ASTX 12,59 -0.1 m/s12,29
21 Jordy Luijten Nijmegen 12,97 -1.2 m/s---
22 Joep Emmen BB lopers 13,06 -1.3 m/s12,42
23 Kasper Weijkamp AL73 13,53 -3.6 m/s13,09
Thierry Belt Hoogland DNS 11,96

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Rogier Janssen AV34 22,81 -1.7 m/s21,98
2 Gijs Konings TRTL 23,41 -0.6 m/s23,62
3 Jeroen Witteveen HLLS 23,59 -1.7 m/s22,90
4 Dennis de Groot HLLS 23,84 -0.6 m/s23,61
5 Tijs Wijkamp Altis 23,95 -1.7 m/s23,42
6 Koen Bonekamp AV34 24,55 -0.6 m/s23,79
7 Jan Janssen Vught 24,57 -1.7 m/s23,00
8 Marvin Arts ASTX 24,62 -1.2 m/s25,11
9 Levi Vloet Nijmegen 24,70 -0.6 m/s24,05
10 Dylan Steffl Duitsland 25,07 +0.0 m/s26,51
11 Wing-Hin Wong ASTX 25,88 -1.2 m/s25,54
Chidel Cecilia AV Atverni DNS 21,62

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Daan Reintjes De Liemers 1:53,22 1:54,69
2 Frank Futselaar De Liemers 1:54,18 1:54,52
3 Youri Pessy AV Cifla 1:54,27 1:53,96
4 Nick Marsman ACO 1:55,23 1:53,86
5 Håvard La... Øgleand Ciko `66 1:57,48 1:55,85
6 Wouter Dilling AV Cifla 1:59,64 1:56,45
7 Thijs van Aalten AL73 2:01,32 1:58,00
8 Thijs Frijling Rotterdam 2:01,89 1:58,13
9 Lars Biemans HAAS 2:02,51 1:58,12
10 Casper van Leeningen Rotterdam 2:02,81 1:59,46
11 Michiel Veldman ACO 2:02,90 1:59,00
12 Rik Heijnen Helden 2:03,15 1:59,06
13 Menno Hunneman VTLS 2:03,36 2:03,70
14 Sam van der Schot Phanos 2:03,63 1:59,00
15 Thijmen van der Loop VTLS 2:05,14 2:05,47
16 Bart Maas Ciko `66 2:05,81 1:59,00
17 Francisco ...González HLLS 2:06,97 2:06,00
18 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:08,18 2:06,00
19 Niek Verdijck ASTX 2:09,10 2:02,00
20 Elwin den Breejen U-Track 2:10,33 2:11,00
21 Luke Heijnen Helden 2:14,71 2:05,67
22 Sybren Mulder Groningen 2:18,86 2:17,26
23 Leonard Tersteeg Utrecht 2:22,09 2:13,00
24 Kasper Weijkamp AL73 2:23,83 2:18,21
Tom de Leeuw Almere `81 DNS 2:20,01
Thijs Hubers De Liemers DNS 1:54,69

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Harmen Hoek DAV Kronos 3:55,43 3:57,19
2 Michael Beuwer ASTX 3:59,56 3:58,95
3 Fabian ten Kate VTLS 3:59,83 3:59,38
4 Jeroen Engels PH 4:02,75 3:59,87
5 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 4:02,93 4:00,00
6 Sem van den Eijnde Ciko `66 4:04,17 3:58,00
7 Joep Emmen BB lopers 4:06,19 4:01,77
8 Edwin Slijkhuis Groningen 4:06,38 4:04,00
9 Yahala Awal Aman AV Argo 4:10,51 4:10,00
10 Erik Slomp BB lopers 4:13,32 4:07,50
11 Bert de Boer BB lopers 4:18,37 4:09,00
12 Niek van Son Eindhoven 4:20,50 4:11,50
13 Jelle Jansen GACH 4:21,73 4:18,01
14 Wouter Stokkermans Atledo 4:23,04 4:15,00
15 Maarten van Doornik TRTL 4:23,60 4:20,00
16 Tim te Brake AVA `70 4:23,87 4:20,00
17 Siem Uittenhout AV Phoenix 4:24,66 4:21,99
18 Roel Kox TRTL 4:27,92 4:40,00
19 Hindrik Jagersma VTLS 4:32,92 4:20,00
20 Tewelde Kflom AVGM 4:36,99 4:28,00
21 Jelle Hanswijk Climax 4:43,98 4:35,00
Vincent Hazeleger Phanos DNS 4:28,00
Stephan Admiraal Typhoon DNS 4:20,00

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Danny Koppelman ACO 14:58,20 15:31,00
2 Daniele Giardiello Amsterdam 15:28,29 15:30,00
3 Paul Geertsma AV Lionitas 15:30,78 15:44,85
4 Mark te Brake AVA `70 15:39,19 15:15,00
5 Lesley van Almkerk AV Phoenix 15:40,31 15:23,00
6 Rob Vijver AV Lionitas 15:41,27 15:39,00
7 Teun Duisters Eindhoven 15:47,58 15:50,00
7 Casper van...er Putten ASTX 15:47,58 15:50,00
9 Arne Jacobs ASTX 15:52,18 15:50,00
10 Jordy Kloet Doetinchem 15:57,89 15:55,00
11 Maarten Zeegers Maastricht 15:57,91 15:33,00
12 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:01,67 15:54,69
13 Tim Janssen AV Cifla 16:03,17 16:00,00
14 Martin Mom Eindhoven 16:13,66 15:50,00
15 Arjan Weijenborg AV Phoenix 16:15,51 16:03,00
16 René Hage AV Gouda 16:20,11 16:15,00
17 Camiel Kruiswijk BAV 16:35,76 16:18,20
18 Tjerk Notten Ciko `66 16:54,39 16:23,00
19 Thijs Staps RREL 17:11,67 16:39,00
20 Tim van Rooij TRTL 17:13,22 17:25,00
21 Jeffrey Vulink AV Phoenix 17:21,41 16:57,00
22 Thijmen van der Loop VTLS 17:26,91 17:30,00
23 Gertjan de Jong AV Athlos 17:31,86 17:27,00
24 Mark van de Haar VAV 20:33,14 20:38,48
Nils Pennekamp Phanos DNS 14:45,00
Remy Ravenhorst VAV DNS 18:30,00
Jan Willem Hagen AV34 DNS 16:03,17
Joep Emmen BB lopers DNS 17:10,10
Frank Heestermans Climax DNS 15:44,00

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Stefan Nieuwland Climax 14,76 -0.5 m/s14,36
2 Kees Janssen Vught 15,49 -0.5 m/s15,06
2 Bram Elevelt Nijmegen 15,49 -0.5 m/s14,84
4 Ruben Harmsen Tempo AV 16,75 -0.5 m/s16,73
Thierry Belt Hoogland DNS 15,99

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alberto Brini Eindhoven 30,15 30,46 30,37 32,06 31,14 X 32,06 33,24
2 Kick Hofman Nijmegen 25,74 23,87 25,39 27,13 X X 27,13 ---

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 X X 14,53 X X 14,53 ---
2 Kick Hofman Nijmegen 6,86 7,24 6,83 7,94 6,27 6,40 7,94 ---

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Harmsen Tempo AV 45,82 49,99 50,05 47,22 X 49,73 50,05 52,27
2 ANTONIOS ...ADOPOULOS TRTL 47,18 - X 44,26 - 48,34 50,00
3 Kick Hofman Nijmegen 15,39 15,63 13,81 12,87 14,27 13,76 15,63 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Peter Siers Ciko `66 2,00 2,01
2 Erwin de Vor VAV 1,85 2,00

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg Apeldoorn 4,10 3,90
Jelger Elings Wageningen NM 3,50

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Erwin de Vor VAV 6,13 X 6,33 6,14 6,37 6,32 6,37 +2.7 m/s6,82
2 Tjerk Zult VTLS 5,75 5,77 X 5,60 5,66 5,92 5,92 +0.3 m/s5,87
3 Thijmen van der Loop VTLS 4,15 4,48 X 4,51 4,37 4,60 4,60 +1.5 m/s5,20
4 Kasper Weijkamp AL73 4,38 4,50 4,26 4,47 4,37 4,32 4,50 -0.1 m/s4,72