Categorie 'Meisjes Junior A'

Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m100mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
117 Renée Bohnsack AV34 100m
Kogel
Speer
100 meterKogelstoten-1Speerwerpen-2 ----------
153 Danielle Spek AV34 100m
Ver
100 meterVerspringen-1 -----------
159 Iris Timmer Climax 100m
100 meter ------------
210 Famke Heinst Spijk 1500m
1500 meter ------------
238 Tessa Rozemuller AV Athlos 1500m
1500 meter ------------
273 Jet van der Mark Ciko `66 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen-1 -----------
275 Dionne Sloot HAAS 200m
100mH
200 meter100 m horden -----------
292 Judith de Heer TRTL 400m
400 meter ------------
316 Laura Schelling Eindhoven 400m
400 meter ------------
431 Danique Gimbrère Groningen 800m
800 meter ------------
460 Maria Onassis HLLS 800m
800 meter ------------
463 Lotte van der Pol AV Cifla 800m
800 meter ------------
484 Susan van Weperen Invictus 800m
800 meter ------------
497 Stéphanie Kok AV Argo Discus
Speer
Discuswerpen-1Speerwerpen-2 -----------
515 Marijke Esselink AV Archeus Kogel
Speer
Kogelstoten-1Speerwerpen-1 -----------
517 Merel Wevers AV34 Kogel
Speer
Kogelstoten-1Speerwerpen-1 -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Cifla CFLA 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Groningen Atletiek GRNG 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Invictus INVC 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
Spijk Spijk 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Danielle Spek AV34 13,46 -1.3 m/s13,08
2 Renée Bohnsack AV34 14,02 -2.3 m/s14,29
3 Iris Timmer Climax 14,06 +1.3 m/s13,87

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Dionne Sloot HAAS 29,66 -2.8 m/s29,48
2 Jet van der Mark Ciko `66 29,67 -2.8 m/s28,77

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Judith de Heer TRTL 1:01,78 59,81
2 Laura Schelling Eindhoven 1:08,56 1:08,14

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 2:18,12 2:15,80
2 Lotte van der Pol AV Cifla 2:21,67 2:16,00
3 Danique Gimbrère Groningen 2:22,07 2:17,24
4 Maria Onassis HLLS 2:26,97 2:24,28

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst Spijk 4:36,90 4:32,10
2 Tessa Rozemuller AV Athlos 5:35,33 5:41,73

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Dionne Sloot HAAS 17,96 +0.2 m/s17,18

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Stéphanie Kok AV Argo 23,46 23,65 22,16 23,41 22,27 24,13 24,13 26,03

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 11,35 10,55 11,62 10,24 11,43 11,38 11,62 12,70
2 Merel Wevers AV34 9,38 9,73 9,65 9,44 9,10 - 9,73 9,91
3 Renée Bohnsack AV34 9,02 7,33 7,84 8,97 8,70 8,89 9,02 9,36

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 43,02 39,39 37,50 39,57 39,41 37,98 43,02 41,40
2 Merel Wevers AV34 26,37 28,30 29,24 30,59 X - 30,59 33,78
3 Jet van der Mark Ciko `66 29,20 28,37 27,91 28,13 25,13 28,75 29,20 31,80
4 Stéphanie Kok AV Argo 28,88 26,40 26,05 25,77 27,78 27,48 28,88 30,78
5 Renée Bohnsack AV34 17,44 24,58 26,57 X 24,18 23,65 26,57 26,19

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Danielle Spek AV34 4,88 5,00 X 5,02 4,96 5,02 5,02 -0.9 m/s---