Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
191 Wouter de Does AAC `61 Hoog
JJB - Hoog ------------------
192 Manolito Musters AAC `61 800m
JJB - 800m ------------------
193 Owen Smidt AAC `61 Kogel
JJB - Kogel ------------------
194 Erjan Tempert AAV SISU 800m
JJB - 800m ------------------
195 Brian Kortekaas AAV `36 Ver
JJB - Ver ------------------
196 Mattias Nab AAV `36 60m
400m
60mH
Ver
JJB - 60mJJB - 400mJJB - 60mHJJB - Ver ---------------
197 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 400m
400m_f
JJB - 400mJJB - 400m_f -----------------
198 Rick van de Noort AAV `36 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
199 Ingmar Bouwman ACO 60m
200m
60mH
Hoog
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 60mHJJB - Hoog ---------------
200 Kelvin Baartwijk Almere `81 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
201 Tim de Greef Altis Kogel
JJB - Kogel ------------------
202 Aimane Benchellal ARV Ilion 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
203 Jermo Harper ARV Ilion 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
204 Mischa Lips ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
205 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 60m
JJB - 60m ------------------
206 Phill Pols Atledo 60mH
Kogel
JJB - 60mHJJB - Kogel -----------------
207 Jelle de Roon Atledo 800m
JJB - 800m ------------------
208 Jaïr van Winkel Atledo 3000m
JJB - 3000m ------------------
209 Twan Duvigneau AL73 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
210 Bjorn Sloot AL73 60m
60mH
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Polshoog ----------------
211 Jakob Putz ATV Venray Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
212 Karel Gimbergh AV 1923 60m
JJB - 60m ------------------
213 Levi Hazes AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hf ----------------
214 Daan Woldring AV 1923 800m
JJB - 800m ------------------
215 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m ------------------
216 Quinten van Ommen ATOP 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200m ----------------
217 Finn Garritsen AV Argo Kogel
Hoog
JJB - KogelJJB - Hoog -----------------
218 Kjell Venderbosch AV Argo 400m
JJB - 400m ------------------
219 Tabi Weiland AV Atos 60m
JJB - 60m ------------------
220 Mattijs Mols AV Attila Kogel
JJB - Kogel ------------------
221 Jesse Fokkenrood AV Atverni 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
222 Henrik Kok AV Atverni 400m
JJB - 400m ------------------
223 Viggo Parol AV Atverni 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
224 Kick Castricum Castricum 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m -----------------
225 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
226 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
JJB - 1500m ------------------
227 Hanke Pijlman Castricum Hoog
JJB - Hoog ------------------
228 Timo Stegink Castricum 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
229 Bram Vijzelaar Castricum 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
230 Pepijn Bartels AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ------------------
231 Cas van Kaauwen AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ------------------
232 Illian Martens AV Cifla 3000m
JJB - 3000m ------------------
233 Abdirahman Mohamed AV Cifla 800m
JJB - 800m ------------------
234 Benjamin Schurink AV Cifla 3000m
JJB - 3000m ------------------
235 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
236 Marc Roes Clytoneus 1500m
JJB - 1500m ------------------
237 Daniël Versteeg Clytoneus 200m
400m
400m_f
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_f ----------------
238 Steven Hanekamp De Gemzen 60m
Kogel
Ver
JJB - 60mJJB - KogelJJB - Ver ----------------
239 Léon Mak De Gemzen 60m
60mH
60mH_f
Kogel
Hoog
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - KogelJJB - HoogJJB - Polshoog -------------
240 Zeb Beelen De Spartaan 3000m
JJB - 3000m ------------------
241 Bas Meeuwenoord De Spartaan 60m
200m
400m
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m ----------------
242 Julian Van Meggelen De Spartaan 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
243 Steven Oosterkamp De Spartaan 60m
JJB - 60m ------------------
244 Jochem van Dijk DKEV 800m
JJB - 800m ------------------
245 Marnix Kolkman AV Edam Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
246 Jordi Ouwehand AV Edam 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
247 Joris Pals AV Feniks Kogel
JJB - Kogel ------------------
248 Devin van den Berg Flevo Delta 200m
60mH
Hoog
JJB - 200mJJB - 60mHJJB - Hoog ----------------
249 Youp Brouwer Flevo Delta 60mH
Kogel
JJB - 60mHJJB - Kogel -----------------
250 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
JJB - 800m ------------------
251 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
JJB - Kogel ------------------
252 Ruben Koning AV Gouda 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
253 Indigo Tjan AV Gouda 800m
JJB - 800m ------------------
254 Ezra Verboom HLLM 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog -----------------
255 Thomas Weijers HLLM 60m
400m
JJB - 60mJJB - 400m -----------------
256 Mirko de Pagter Hanzesport 60m
200m
400m
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m ----------------
257 Marvens Bruinsma Heerenveen 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
258 Koen Hoedjes AV Hera 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hf ----------------
259 Noah Baltus Hollandia 800m
JJB - 800m ------------------
260 Klaas Jan ...osterbaan HRRR Hoog
JJB - Hoog ------------------
261 Sytze Bram de Witte HRRR 60mH
Kogel
JJB - 60mHJJB - Kogel -----------------
262 Ruben Talstra AV Impala 1500m
JJB - 1500m ------------------
263 Mohamed Diallo AV Lionitas 800m
JJB - 800m ------------------
264 Luca van Diepen AV Lycurgus 1500m
JJB - 1500m ------------------
265 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
JJB - 800m ------------------
266 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 3000m
JJB - 3000m ------------------
267 Thomas Arensman NEAV 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
268 Raoul van de Laar NEAV 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
269 Daniël van de Merwe NEAV 60mH
JJB - 60mH ------------------
270 Robin Boersma AV NOP 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
271 Julian Jansen AV NOP 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Ver --------------
272 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
JJB - 3000m ------------------
273 Alberto Biswane Olympus `70 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
274 Hidde Leenders AV Oss `78 400m
JJB - 400m ------------------
275 Michael Osayande Pallas `67 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
276 Freek Weijman Pallas `67 200m
JJB - 200m ------------------
277 Tibo Visser Parthenon 800m
JJB - 800m ------------------
278 Julian Erkelens AV Passaat 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
279 Sander Van Tuijl AV Passaat Hoog
JJB - Hoog ------------------
280 Gijs van Beilen AV PEC 1910 60m
JJB - 60m ------------------
281 Pierre ten Holder AV PEC 1910 60m
60m_hf
400m
400m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 400mJJB - 400m_f ---------------
282 Hoang Nguyen AV PEC 1910 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
283 Tim van Enk AV Phoenix 800m
JJB - 800m ------------------
284 Pim Bakker AV Rijssen 1500m
JJB - 1500m ------------------
285 Brett Duff AV Sparta HSS
JJB - HSS ------------------
286 Martijn Geerts AV Sparta 60m
200m
HSS
Ver
JJB - 60mJJB - 200mJJB - HSSJJB - Ver ---------------
287 Tarik Hochlaf AV Sparta HSS
JJB - HSS ------------------
288 Thijs Meershoek AV Sparta Kogel
JJB - Kogel ------------------
289 Robin Spoor AV Sparta 60m
60m_hf
200m
60mH
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 60mH ---------------
290 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_hf -----------------
291 Taro Swart AV Spiridon Kogel
JJB - Kogel ------------------
292 Shemar Martina SPLS 60m
400m
Ver
JJB - 60mJJB - 400mJJB - Ver ----------------
293 Jort Benz SPOB 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m -----------------
294 Robin van Opstal SPOB 60m
Kogel
JJB - 60mJJB - Kogel -----------------
295 Daan Hoogers AV Sprint Hoog
JJB - Hoog ------------------
296 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJB - Hoog ------------------
297 Niels Boonstra AV Statina 60m
Hoog
JJB - 60mJJB - Hoog -----------------
298 Jay Beelen AV Trias 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH_f -----------------
299 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJB - Hoog ------------------
300 Joris van den Hoven Triathlon 60m
JJB - 60m ------------------
301 Sven Jansons Triathlon 60mH
60mH_f
Ver
JJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Ver ----------------
302 Marijn Kriegsman Triathlon 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
303 Scott Boesten AV Unitas 60m
60m_hf
Hoog
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - Hoog ----------------
304 Milan Scheepers AV Unitas 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
305 Joris Abelen AV Wijchen 200m
400m
Kogel
Ver
JJB - 200mJJB - 400mJJB - KogelJJB - Ver ---------------
306 Jaap Miessen AV Wijchen 400m
Kogel
JJB - 400mJJB - Kogel -----------------
307 Bart Mulder AV Wijchen 60m
400m
60mH
Ver
JJB - 60mJJB - 400mJJB - 60mHJJB - Ver ---------------
308 Wybe Sesink AV Wijchen 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m -----------------
309 Bas Westerbroek AV34 60m
JJB - 60m ------------------
310 Hans Harting AV `47 400m
400m_f
Polshoog
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - Polshoog ----------------
311 Stephan van der Jagt AV `47 60m
60m_hf
200m
400m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 400m ---------------
312 Daan Schuurman AV `47 60m
60mH
Ver
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Ver ----------------
313 Robert De Graaf AV `56 3000m
JJB - 3000m ------------------
314 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
315 Bereket Petersen AV `56 3000m
JJB - 3000m ------------------
316 Tim Mengerink AVA `70 3000m
JJB - 3000m ------------------
317 Haico Boer CAV Energie 3000m
JJB - 3000m ------------------
318 Dushently Isenia CAV Energie 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
319 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
JJB - 400m ------------------
320 Antonn Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver -----------------
321 Toine van den Bos Delta Sport Kogel
JJB - Kogel ------------------
322 Synnargio Ignatia DEM 60m
JJB - 60m ------------------
323 Dylan Langeveld DEM 400m
800m
Kogel
JJB - 400mJJB - 800mJJB - Kogel ----------------
324 Dre Pinas DEM 200m
JJB - 200m ------------------
325 DSean Holaman SPWS 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
326 Robin Beks Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ------------------
327 Jasper Cobussen Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ------------------
328 Maarten Debeij Eindhoven 60m
Hoog
JJB - 60mJJB - Hoog -----------------
329 Ole van der Horst Eindhoven 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_hf -----------------
330 Jens Peeters Eindhoven 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
331 Sven Roosen Eindhoven 400m
400m_f
Ver
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - Ver ----------------
332 Jasper Slingerland Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ------------------
333 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJB - 800m ------------------
334 Daan van der Velden Eindhoven 1500m
JJB - 1500m ------------------
335 Tim Verbaandert Eindhoven 3000m
JJB - 3000m ------------------
336 Riq de Wit Eindhoven 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
337 Duane van Dijkhuizen Fortius Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
338 Siem ter Braake GACH Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog -----------------
339 Gabriël ...rnelissen GACH 200m
JJB - 200m ------------------
340 Yoram Vriezen GACH HSS
Polshoog
JJB - HSSJJB - Polshoog -----------------
341 Thomas Kwint Groningen 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
342 Kosheen Miran Groningen 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
343 Aleksander...arnatskiy Groningen Ver
JJB - Ver ------------------
344 Rens Hoogendorp GVAC 400m
JJB - 400m ------------------
345 Juul Knoester GVAC 3000m
JJB - 3000m ------------------
346 David van der Lugt GVAC Ver
JJB - Ver ------------------
347 Bjorn Schats GVAC 60mH
JJB - 60mH ------------------
348 Lars Adriaanse Haag 60m
60m_hf
200m
200m_f
Kogel
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - KogelJJB - Ver -------------
349 Nour Al-B...De Ridder Haag 60m
JJB - 60m ------------------
350 Tino Claessens Haag 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
351 Benjamin Coolen Haag 60m
60m_hf
60mH
HSS
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mHJJB - HSSJJB - Polshoog --------------
352 Nsikak Ekpo Haag 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_hf -----------------
353 Jannis Fischer Haag 60mH
JJB - 60mH ------------------
354 Ferrie Hamer Haag 60mH
HSS
Ver
JJB - 60mHJJB - HSSJJB - Ver ----------------
355 Mark van der Linden Haag 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
356 Friso Lyppens Haag 1500m
JJB - 1500m ------------------
357 Dario Podda Haag 60m
Kogel
JJB - 60mJJB - Kogel -----------------
358 Jonathan Pronk Haag 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
359 Marnix Vos Haag 800m
JJB - 800m ------------------
360 Niels Arth...uijdgeest Haag 3000m
JJB - 3000m ------------------
361 Tygo van de Weijer HAC 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_hf -----------------
362 Yohannes Wedzinga HAC `63 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
363 Sybren Kiewiet HLLS 1500m
JJB - 1500m ------------------
364 Twan de Koning HLLS Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver -----------------
365 Alexander Meijkamp HLLS 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
366 Koen van Perse HLLS 60mH
JJB - 60mH ------------------
367 Boris Hoogervorst KAV Holland 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
368 Sil Negenman KAV Holland 60m
60m_hf
200m
200m_f
60mH
60mH_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 60mHJJB - 60mH_f -------------
369 Delano de ...Marreiros KAV Holland 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
370 Tijn Pronk KAV Holland 800m
JJB - 800m ------------------
371 Mika Taag KAV Holland 400m
60mH
Ver
JJB - 400mJJB - 60mHJJB - Ver ----------------
372 Thijs Houbiers Leiden 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
373 Bas van der Meule Leiden 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
374 Koen Prud...van Reine Leiden HSS
JJB - HSS ------------------
375 Joshua Wegman Leiden HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
376 Bodhi van Selow LGDR 400m
JJB - 400m ------------------
377 Nils Oude Lenferink MPM HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
378 Yvar Schoorlemmer MPM 800m
JJB - 800m ------------------
379 Casper Decates Nijmegen 60mH
JJB - 60mH ------------------
380 Danilo Ogunseri Nijmegen 60m
JJB - 60m ------------------
381 Lars Rennings Nijmegen Kogel
JJB - Kogel ------------------
382 Janik Sillen Nijmegen 800m
Ver
JJB - 800mJJB - Ver -----------------
383 Ishan Baidjoe PAC 400m
JJB - 400m ------------------
384 Milan Le Bruin PAC 400m
400m_f
JJB - 400mJJB - 400m_f -----------------
385 Rogier Derksen PAC 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
386 Isiah Emanuelson PAC 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f ---------------
387 Shaquille ...manuelson PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - Kogel ---------------
388 Tom Fobbe PAC 3000m
JJB - 3000m ------------------
389 Valbor-Jaro Gorré PAC 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
390 Cameron Grauwmeijer PAC 60m
JJB - 60m ------------------
391 Najib Hassan PAC 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
392 Daan Hoomoedt PAC HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
393 Jeroen Poiesz PAC Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog -----------------
394 Max Polak PAC 3000m
JJB - 3000m ------------------
395 Daan Spiljard PAC 60mH
60mH_f
Polshoog
JJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Polshoog ----------------
396 Finnian va...teenhoven PAC Ver
JJB - Ver ------------------
397 Erik Stok PAC 800m
JJB - 800m ------------------
398 Twan TL Vermeer PAC 800m
JJB - 800m ------------------
399 Onyema Adigida Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
400 Philip van de Beek Phanos 60mH
60mH_f
Polshoog
JJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Polshoog ----------------
401 Cedric van Esveld Phanos 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
402 Neal Ott Phanos Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
403 Tijmen Schouws Phanos 400m
JJB - 400m ------------------
404 Batha Sedoc Phanos 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
405 Pim van Bakel PH 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_hf -----------------
406 Raphael Dobbelstein PH 800m
JJB - 800m ------------------
407 Tijmen van Hal PH Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog -----------------
408 Joshua Jan Bekman Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hf ----------------
409 Noah Chokri Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - Ver ---------------
410 Sharif Omoyele Rotterdam 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
411 Luismiguel Randt SAV 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
412 Stan Schipperen Scorpio 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
413 Fabian Biondina Spado Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver -----------------
414 Jip Haest Spado Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
415 Sven Kolk Spado Hoog
JJB - Hoog ------------------
416 Guus Nijkamp Spado 60m
60mH
60mH_f
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - 60mH_f ----------------
417 Jim Rode Spado 800m
Ver
JJB - 800mJJB - Ver -----------------
418 Joost Sinke Spado Hoog
JJB - Hoog ------------------
419 Sam Versluijs Spado 60mH
JJB - 60mH ------------------
420 Norbert Weijenberg Spado 3000m
JJB - 3000m ------------------
421 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
422 Justin Martena SV Veendam 3000m
JJB - 3000m ------------------
423 Tijn Vaessen Swift 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f ---------------
424 Luuk Mentink Taxandria Hoog
JJB - Hoog ------------------
425 Jesse Hendriks THOR 800m
JJB - 800m ------------------
426 Brik van Dusseldorp Typhoon 800m
JJB - 800m ------------------
427 Hristo Vermeer Typhoon 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
428 Mojalefa Kloprogge U-Track 1500m
JJB - 1500m ------------------
429 Indy Wekker U-Track 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
430 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
431 Niels Hendriks VRT 800m
JJB - 800m ------------------
432 Jip Janissen VRT 1500m
JJB - 1500m ------------------
433 Ruben Heijnen Zeeland 60m
JJB - 60m ------------------
434 Noah Lauwers Zeeland Kogel
JJB - Kogel ------------------
435 Paavo de Leng Zeeland 800m
JJB - 800m ------------------
436 Ruud Louter Zeeland Kogel
JJB - Kogel ------------------
437 Ozzy Blansjaar Voorne 60m
Hoog
JJB - 60mJJB - Hoog -----------------
438 Luc Giele Voorne 400m
Kogel
JJB - 400mJJB - Kogel -----------------
439 Pim Groen Voorne Kogel
JJB - Kogel ------------------
440 Jordan Knops Voorne 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hf ----------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 3
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 4
ACO / Van Elderen ACO 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 4
Atledo ATLD 3
Atletico `73 AL73 2
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 3
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Argo ARGO 2
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 3
AV Castricum CSTR 6
AV Cifla CFLA 6
AV Clytoneus CLYT 2
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Spartaan SPTN 4
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV NEA-Volharding NEAV 3
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Pallas `67 PL67 2
AV Parthenon PRTH 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 6
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 2
AV Wijchen WYCH 4
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `47 AV47 3
AV `56 AV56 3
AVA `70 AV70 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 2
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 3
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 11
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 3
GVAC GVAC 4
Haag Atletiek HAAG 13
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 4
KAV Holland KAVH 5
Leiden Atletiek LATL 4
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 4
PAC PAC 16
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 8
SV Noordkop NRDK 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Swift Atletiek SWFT 1
Taxandria Atletiek TXND 1
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 2
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 4
Voorne Atletiek VRNE 4

Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Levi Hazes AV 1923 7,16Q 7,18
2 Onyema Adigida Phanos 7,23Q 7,24
3 Noah Chokri Rotterdam 7,31Q 7,41
4 Jordan Knops Voorne 7,35Q 7,21
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,35Q 7,37
6 Koen Hoedjes AV Hera 7,36Q 7,32
7 Sil Negenman KAV Holland 7,37Q 7,36
8 Mischa Lips ARV Ilion 7,39Q 7,34
9 Shaquille ...manuelson PAC 7,40Q 7,35
10 Isiah Emanuelson PAC 7,41Q 7,21
11 Nsikak Ekpo Haag 7,42Q 7,41
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,42Q 7,48
11 Tygo van de Weijer HAC 7,42Q 7,42
14 Joshua Jan Bekman Rotterdam 7,43Q 7,37
15 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,44Q 7,42
16 Julian Jansen AV NOP 7,47Q 7,42
17 Lars Adriaanse Haag 7,49q 7,54
17 Tijn Vaessen Swift 7,49Q 7,45
19 Robin Spoor AV Sparta 7,50q 7,47
20 Pim van Bakel PH 7,51Q 7,48
21 Stephan van der Jagt AV `47 7,52Q 7,57
22 Quinten van Ommen ATOP 7,53Q 7,45
23 Benjamin Coolen Haag 7,55q 7,56
24 Scott Boesten AV Unitas 7,56q 7,62
25 Synnargio Ignatia DEM 7,59 7,57
26 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,60 7,61
26 Sharif Omoyele Rotterdam 7,60 7,66
26 Ruben Heijnen Zeeland 7,60 7,50
29 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,62 7,65
30 Léon Mak De Gemzen 7,63 7,49
31 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,64 7,66
32 Mark van der Linden Haag 7,65 7,59
33 Martijn Geerts AV Sparta 7,66 7,66
33 Indy Wekker U-Track 7,66 7,61
33 Daan Schuurman AV `47 7,66 7,67
36 Rogier Derksen PAC 7,67 7,64
37 Twan Duvigneau AL73 7,68 7,60
38 Dario Podda Haag 7,69 7,45
39 Guus Nijkamp Spado 7,72 7,70
Alberto Biswane Olympus `70 DQ 7,45

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,10Q ---
2 Onyema Adigida Phanos 7,23Q ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,23Q ---
4 Joshua Jan Bekman Rotterdam 7,27q ---
5 Jordan Knops Voorne 7,29Q ---
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,34q ---
7 Koen Hoedjes AV Hera 7,36Q ---
7 Shaquille ...manuelson PAC 7,36Q ---
9 Isiah Emanuelson PAC 7,37 ---
10 Sil Negenman KAV Holland 7,40 ---
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,41 ---
12 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,42 ---
13 Nsikak Ekpo Haag 7,43 ---
14 Robin Spoor AV Sparta 7,49 ---
14 Pim van Bakel PH 7,49 ---
16 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,50 ---
16 Tygo van de Weijer HAC 7,50 ---
18 Julian Jansen AV NOP 7,51 ---
18 Stephan van der Jagt AV `47 7,51 ---
20 Quinten van Ommen ATOP 7,52 ---
21 Benjamin Coolen Haag 7,54 ---
22 Lars Adriaanse Haag 7,61 ---
23 Scott Boesten AV Unitas 7,71 ---
Tijn Vaessen Swift DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 22,64Q 22,28
2 Sil Negenman KAV Holland 22,88Q 23,12
3 Lars Adriaanse Haag 23,02q 23,72
4 Isiah Emanuelson PAC 23,15Q 23,25
5 Tijn Vaessen Swift 23,19Q 23,65
6 Mischa Lips ARV Ilion 23,21q 23,25
7 Quinten van Ommen ATOP 23,47 23,97
8 Alberto Biswane Olympus `70 23,75 23,35
9 Twan Duvigneau AL73 23,81 24,27
10 Daniël Versteeg Clytoneus 23,88 24,54
11 Mark van der Linden Haag 24,32 24,90
12 Tino Claessens Haag 24,33 23,84
13 Stephan van der Jagt AV `47 24,44 24,56
14 Mirko de Pagter Hanzesport 24,46 25,11
15 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,48 24,64
16 Robin Spoor AV Sparta 24,49 23,42
17 Luismiguel Randt SAV 24,52 23,08
18 Dre Pinas DEM 24,60 25,11
19 Jonathan Pronk Haag 24,72 24,79
20 Freek Weijman Pallas `67 24,74 24,90
21 Ingmar Bouwman ACO 24,94 25,90
22 Joris Abelen AV Wijchen 25,24 26,51
23 Batha Sedoc Phanos 25,33 25,29
24 Devin van den Berg Flevo Delta 25,72 25,66

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,76 ---
2 Sil Negenman KAV Holland 22,68 ---
3 Isiah Emanuelson PAC 23,13 ---
4 Lars Adriaanse Haag 23,16 ---
5 Tijn Vaessen Swift 23,55 ---
6 Mischa Lips ARV Ilion 23,87 ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 51,67Q 52,29
2 Sven Roosen Eindhoven 52,02q 53,23
3 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 52,18Q 52,37
4 Daniël Versteeg Clytoneus 52,48Q 54,76
5 Hans Harting AV `47 52,86q 53,22
6 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 52,44
7 Ishan Baidjoe PAC 53,34 54,33
8 Milan Le Bruin PAC 53,38Q 51,86
9 Tijmen Schouws Phanos 53,60 54,63
10 Mika Taag KAV Holland 54,11 54,00
11 Luc Giele Voorne 54,51 57,41
12 Kosheen Miran Groningen 54,53 56,82
13 Bart Mulder AV Wijchen 54,78 55,86
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan 54,83 53,95
15 Kjell Venderbosch AV Argo 54,88 55,33
16 Stephan van der Jagt AV `47 55,21 55,14
17 Rens Hoogendorp GVAC 55,68 56,98
18 Batha Sedoc Phanos 55,74 56,24
19 Dylan Langeveld DEM 56,11 57,55
20 Joris Abelen AV Wijchen 56,74 59,23
21 Thomas Weijers HLLM 57,12 57,57
22 Jordi Ouwehand AV Edam 58,26 59,26
23 Jaap Miessen AV Wijchen 59,01 56,83
Henrik Kok AV Atverni DQ 52,94

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Sven Roosen Eindhoven 51,37 ---
2 Milan Le Bruin PAC 52,24 ---
3 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 52,74 ---
4 Daniël Versteeg Clytoneus 53,77 ---
5 Hans Harting AV `47 53,86 ---
Pierre ten Holder AV PEC 1910 DQ ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 1:59,65Q 1:58,31
2 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,83q 2:00,32
3 Najib Hassan PAC 2:02,18Q 1:54,54
4 Thomas Kwint Groningen 2:02,35Q 2:01,69
5 Timo Stegink Castricum 2:02,39Q 2:01,40
6 Milan Scheepers AV Unitas 2:02,93q 2:02,98
7 Noah Baltus Hollandia 2:03,00 2:02,43
8 Tibo Visser Parthenon 2:03,07 2:01,08
9 Jelle de Roon Atledo 2:04,03 1:58,45
10 Yvar Schoorlemmer MPM 2:04,63 2:03,63
11 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:06,60 2:03,04
12 Manolito Musters AAC `61 2:06,87 2:09,48
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:06,99 2:05,15
14 Indigo Tjan AV Gouda 2:07,83 2:07,43
15 Abdirahman Mohamed AV Cifla 2:08,69 2:06,38
16 Raphael Dobbelstein PH 2:09,55 2:08,01
17 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,89 2:03,00
18 Tijn Pronk KAV Holland 2:10,73 2:12,38
19 Tim van Enk AV Phoenix 2:10,83 2:07,29
20 Erik Stok PAC 2:11,19 2:11,47
21 Mohamed Diallo AV Lionitas 2:12,38 2:07,24
22 Paavo de Leng Zeeland 2:12,51 2:08,70
23 Jochem van Dijk DKEV 2:13,59 2:10,84
24 Marnix Vos Haag 2:14,32 2:04,72

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Najib Hassan PAC 1:57,48 ---
2 Jens Peeters Eindhoven 1:58,01 ---
3 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,43 ---
4 Timo Stegink Castricum 2:00,58 ---
5 Thomas Kwint Groningen 2:03,00 ---
6 Milan Scheepers AV Unitas 2:07,66 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:20,04Q 4:17,11
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:20,36Q 4:14,59
3 Thijs Houbiers Leiden 4:21,05Q 4:15,98
4 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:22,27q 4:18,54
5 Viggo Parol AV Atverni 4:26,28q 4:23,39
6 Kelvin Baartwijk Almere `81 4:27,84Q 4:19,69
7 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,91q 4:25,13
8 Koen Grandiek Castricum 4:28,55Q 4:17,91
9 Stan Schipperen Scorpio 4:29,08Q 4:09,85
10 Ruben Talstra AV Impala 4:29,18 4:30,53
11 Daan van der Velden Eindhoven 4:29,27 4:19,33
12 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:30,73 4:19,77
13 Tijmen Hoedjes Castricum 4:31,72 4:27,83
14 Wybe Sesink AV Wijchen 4:32,06 5:10,58
15 Friso Lyppens Haag 4:34,85 4:35,47
16 Pim Bakker AV Rijssen 4:35,73 4:33,12
17 Pepijn Bartels AV Cifla 4:35,81 4:30,98
18 Kick Castricum Castricum 4:43,81 4:44,87
19 Cas van Kaauwen AV Cifla 4:45,07 4:41,02
20 Jip Janissen VRT 4:47,46 4:55,24

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jay Beelen AV Trias 8,21Q 8,34
2 Sven Jansons Triathlon 8,28Q 8,49
3 Sil Negenman KAV Holland 8,30Q 8,34
4 Guus Nijkamp Spado 8,31Q 8,44
5 Philip van de Beek Phanos 8,33Q 8,35
6 Daan Spiljard PAC 8,34q 8,36
7 Léon Mak De Gemzen 8,38Q 8,45
8 Julian Jansen AV NOP 8,40q 8,42
9 Rick van de Noort AAV `36 8,43 8,43
10 Robin Boersma AV NOP 8,47 8,60
11 Mika Taag KAV Holland 8,58 8,70
12 Koen van Perse HLLS 8,67 8,69
12 Sharif Omoyele Rotterdam 8,67 8,62
14 Benjamin Coolen Haag 8,69 9,07
15 Valbor-Jaro Gorré PAC 8,75 8,83
16 Bjorn Sloot AL73 8,79 8,92
17 Sytze Bram de Witte HRRR 8,92 9,16
18 Ezra Verboom HLLM 8,94 8,73
19 Bart Mulder AV Wijchen 9,03 8,77
20 Marijn Kriegsman Triathlon 9,05 9,00
21 Ferrie Hamer Haag 9,15 8,81
21 Phill Pols Atledo 9,15 9,28
23 Robin Spoor AV Sparta 9,17 8,61
24 Rogier Derksen PAC 10,04 9,03

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Sil Negenman KAV Holland 8,18 ---
2 Léon Mak De Gemzen 8,22 ---
3 Sven Jansons Triathlon 8,25 ---
4 Jay Beelen AV Trias 8,31 ---
5 Julian Jansen AV NOP 8,34 ---
6 Philip van de Beek Phanos 8,35 ---
7 Guus Nijkamp Spado 8,52 ---
8 Daan Spiljard PAC 8,60 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 17,09 X 18,03 X 17,89 17,40 18,03 18,04
2 Mattijs Mols AV Attila 15,53 15,78 15,37 X 15,35 16,20 16,20 16,57
3 Ruud Louter Zeeland 15,37 X 15,82 X 15,75 14,56 15,82 15,48
4 Toine van den Bos Delta Sport X 15,04 15,22 X 15,41 X 15,41 13,69
5 Léon Mak De Gemzen X 14,06 14,14 13,97 13,55 13,75 14,14 14,67
6 Joris Pals AV Feniks 10,90 13,01 14,10 12,30 12,19 12,77 14,10 12,88
7 Noah Lauwers Zeeland 13,64 X 13,06 13,32 13,33 13,08 13,64 13,39
8 Sytze Bram de Witte HRRR 13,64 12,15 12,18 12,92 12,40 13,03 13,64 13,51
9 Thijs Meershoek AV Sparta 12,85 13,14 12,99 13,14 13,26
10 Finn Garritsen AV Argo 12,47 13,08 12,33 13,08 12,88
11 Phill Pols Atledo 12,95 12,00 12,44 12,95 13,31
12 Pim Groen Voorne 12,83 12,91 12,94 12,94 13,80
13 Lars Adriaanse Haag 12,01 X 11,47 12,01 13,06
14 Devi Robbemond AV Fortuna 9,98 11,11 11,71 11,71 11,39
15 Taro Swart AV Spiridon 11,36 11,40 11,43 11,43 11,72
16 Tim de Greef Altis 11,40 11,34 11,27 11,40 11,78
17 Dylan Langeveld DEM 10,90 10,82 10,88 10,90 11,62
Dario Podda Haag X X X NM 12,65

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.661.711.761.811.841.871.901.931.961.99ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O XO O O O O XXX 1,96 1,90
2 Jeroen Poiesz PAC O XO O XXO O O XXO XXX 1,96 1,88
3 Léon Mak De Gemzen O O XO XXO O XO XXO XXX 1,96 1,87
4 Antonn Ediagbonya Ciko `66 O - O XXO XO O XO XXO XXO XXX 1,96 1,90
5 Robin Beks Eindhoven O O O O O XXX 1,84 1,75
6 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXO XXX 1,84 1,85
7 Scott Boesten AV Unitas O O O O XXX 1,81 1,80
8 Jelle Schijfsma Startbaan O O XXX 1,76 1,85
8 Tijmen van Hal PH O O O XXX 1,76 1,78
10 Maarten Debeij Eindhoven O O XO XXX 1,76 1,88
10 Joost Sinke Spado O XO XXX 1,76 1,80
12 Siem ter Braake GACH O XXO XXX 1,76 1,85
13 Niels Boonstra AV Statina O O - XXX 1,71 1,81
14 Devin van den Berg Flevo Delta XO XO XXX 1,71 1,75
15 Fabian Biondina Spado O XXO XXX 1,71 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,27 13,51 13,78 13,07 13,26 13,71 13,78 13,54
2 Joshua Wegman Leiden 12,52 12,25 12,41 12,99 12,73 12,52 12,99 13,64
3 Brett Duff AV Sparta 12,69 12,75 12,47 X 12,41 12,73 12,75 12,44
4 Martijn Geerts AV Sparta 12,60 12,27 12,56 12,27 12,35 12,61 12,61 12,93
5 Koen Prud...van Reine Leiden 12,02 X 12,32 X 11,75 X 12,32 12,23
6 Ferrie Hamer Haag X X 12,17 11,94 12,19 X 12,19 12,25
7 Benjamin Coolen Haag X 11,60 X 11,71 - 11,71 12,23

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 3.403.503.603.703.803.904.004.104.154.204.254.304.354.404.504.60ResOBP
1 Siem ter Braake GACH O O O XXO XXX 4,50 4,40
2 Daan Spiljard PAC O - O XXO - XXX 4,30 4,30
3 Marnix Kolkman AV Edam XXO - XO O - O XXO XXX 4,25 4,11
4 Léon Mak De Gemzen XO - XXX 4,20 4,47
5 Jakob Putz ATV Venray XO XXX 4,10 4,30
6 Benjamin Coolen Haag O - XO XO XXX 4,10 3,93
7 Philip van de Beek Phanos O XXX 4,00 4,45
8 Bjorn Sloot AL73 XO - XO O XXX 4,00 3,90
9 Duane van Dijkhuizen Fortius XO O XO XXX 3,80 4,00
10 Jeroen Poiesz PAC O XO XO O