Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 90
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 60 meter horden (76cm) finale
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:30 n/a 60m Uitslagen
    13:40 n/a 60m_f Uitslagen
    14:50 n/a Ver 20 atleten
    15:35 n/a Kogel
    Kog... 2
    Uitslagen
    16:00 n/a 60mH Uitslagen
    16:30 n/a Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    17:40 n/a 60mH_f Uitslagen
    17:55 n/a Kogel
    Kog... 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:30u18:25u
    Meisjes Junior C
    60m
    60m_f
    Ver
    Kogel - Kogel 2
    60mH
    Hoog - hoog 1
    60mH_f
    Kogel - Kogel 1

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_fKogelHoogVer
    4 Hajar Aakouk AAC 60m
    MJC - 60m ------
    5 Tessa Beugelink AAC 60m
    MJC - 60m ------
    7 Idilay Kaymaz AC TION 60m
    60m_f
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - Ver ----
    16 Isa Bijlsma Almere `81 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1 -----
    17 Nadieh Meerman Almere `81 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    18 Sarah van Tuijl Almere `81 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    36 Meike Hoekzema Altis 60m
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC - HoogMJC - Ver ----
    37 Carmen Huikeshoven Altis 60m
    MJC - 60m ------
    38 Marloes Kerstholt Altis 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    39 Puk Pouleijn Altis 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    40 Ellis de Vries Altis 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    41 Amy Walraven Altis 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    64 Valerie Afognon ARV Ilion 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    65 Alysée Lester ARV Ilion 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - 60mHMJC - 60mH_f ---
    76 Olga Mommersteeg AV 1923 60mH
    MJC - 60mH ------
    77 Marit Woldring AV 1923 60m
    MJC - 60m ------
    91 Romy Dannenburg AV Atverni 60m
    60mH
    60mH_f
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - 60mH_fMJC - Ver ---
    106 Kiki Banning De Spartaan 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Ver ---
    107 Mandy Duinkerken De Spartaan 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Ver ---
    108 Nimah Lommerse De Spartaan 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - 60mHMJC - 60mH_fMJC Kogel groep 2 --
    109 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 60mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - HoogMJC - Ver ----
    110 Shana van Vuuren De Spartaan 60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Ver ----
    124 Jill Cooman AV Feniks 60m
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1MJC - Ver ----
    125 Charlotte Emanuel AV Feniks 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1 -----
    126 Sarah Itiola AV Feniks 60m
    60m_f
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - Ver ----
    127 Demelsia Venetiaan AV Feniks 60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Ver ----
    128 Virlyn Walker AV Feniks 60m
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1MJC - Ver ----
    147 Ilse Hogeveen HLLM 60m
    MJC - 60m ------
    148 Joyce Menick HLLM 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    149 Shevandy Tjon Akon HLLM 60m
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC - HoogMJC - Ver ----
    159 Olivia Greven Hanzesport 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    160 Anke Binnema Heerenveen 60mH
    60mH_f
    Ver
    MJC - 60mHMJC - 60mH_fMJC - Ver ----
    168 Femke Jonker AV Hera 60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Ver ----
    169 Rosa Kuin AV Hera 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    197 Femke van Balen AV Lycurgus 60mH
    Ver
    MJC - 60mHMJC - Ver -----
    198 Mara Cotterink AV Lycurgus Ver
    MJC - Ver ------
    199 Tosca van der Flier AV Lycurgus 60mH
    Ver
    MJC - 60mHMJC - Ver -----
    200 Afra JIya AV Lycurgus 60m
    MJC - 60m ------
    201 Charon Lak AV Lycurgus Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC Kogel groep 1MJC - HoogMJC - Ver ----
    202 Fabiënne Müller AV Lycurgus Kogel
    MJC Kogel groep 1 ------
    203 Jaden Vermeulen AV Lycurgus 60m
    MJC - 60m ------
    224 Thyra Terweij NEAV 60m
    60m_f
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - Ver ----
    237 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    255 Anniek Bloemers AV Sprint 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1MJC - HoogMJC - Ver ---
    285 Laura te Brake Startbaan 60m
    MJC - 60m ------
    286 Morgane Den Uyl Startbaan Kogel
    Hoog
    MJC Kogel groep 1MJC - Hoog -----
    287 Alyssa Ekelmans Startbaan 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    315 Mirjam Hollestelle Triathlon 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    316 Sophie Praas Triathlon 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    318 Marloes Bos AV Zuidwal 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    319 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1 -----
    320 Eva Schram AV Zuidwal 60mH
    Ver
    MJC - 60mHMJC - Ver -----
    342 Lisa de Best DEM 60mH
    60mH_f
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - 60mH_fMJC - HoogMJC - Ver ---
    343 Ramona de Boer DEM 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    344 Danique Visser DEM 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog -----
    345 Nadia Willemse DEM 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    389 Xanthe Buruma GACH 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    390 Suzet Doornheim GACH 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    391 Ilse Hengeveld GACH 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - HoogMJC - Ver ---
    392 Wicky Hulselmans GACH 60m
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1MJC - Ver ----
    393 Ella Keijser GACH 60m
    Ver
    MJC - 60mMJC - Ver -----
    394 Milou Mijnhout GACH 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    395 Pien Scheer GACH 60mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - HoogMJC - Ver ----
    396 Mella Scheffer GACH 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1 -----
    406 Danara Dew... Stoppels Groningen 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    413 Kim Brouwer HLLS 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    414 Isis Hordijk HLLS 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    424 Noor Stapel Nijmegen 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - Hoog ---
    428 Linde Sluimer PAC 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    429 Sofie Thomas PAC 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    430 Joyce van Welie PAC 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1MJC - Hoog ----
    480 Noëly Baan Phanos Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver -----
    481 Machteld Hammink Phanos 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2MJC - HoogMJC - Ver --
    482 Fenna Heijbroek Phanos Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver -----
    483 Käthe Korfmann Phanos 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog -----
    484 Misha Oberski Phanos 60m
    MJC - 60m ------
    485 Simone Schouws Phanos 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    936 Sterre van Bragt PH 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    937 Annemiek van Iersel PH 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - HoogMJC - Ver ---
    938 Nienke Meubermans PH 60m
    MJC - 60m ------
    939 Kika Teerink PH 60m
    MJC - 60m ------
    940 Daantje de Vet PH 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    942 Ciara van Dongeren SAV 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    947 Femke Kuppens Scorpio 60m
    60mH
    Ver
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Ver ----
    954 Sterre Buijs VAV 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60m_fMJC - 60mHMJC - 60mH_fMJC Kogel groep 2 --
    955 Linde van Dijken VAV 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC Kogel groep 2 ----
    958 Eileen Oldenburger Voorne 60m
    MJC - 60m ------
    959 Emma Verhoeff Voorne 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC Kogel groep 1 -----
    961 Isabel van Bokhoven PH 60m
    MJC - 60m ------
    964 Decheny Vreugd PAC 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    AC TION TION 1
    Almere `81 AM81 3
    Altis ALTS 6
    ARV Ilion ILIO 2
    AV 1923 AV23 2
    AV Atverni ATVN 1
    AV De Spartaan SPTN 5
    AV Feniks FNKS 5
    AV Haarlemmermeer HLLM 3
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hera HERA 2
    AV Lycurgus LYCG 7
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Startbaan STBN 3
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Zuidwal ZDWL 3
    DEM DEM 4
    GAC Hilversum GACH 8
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 6
    Prins Hendrik PH 6
    SAV SAV 1
    Scorpio SCRP 1
    VAV VAV 2
    Voorne Atletiek VRNE 2
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sarah Itiola AV Feniks 8,12q 8,24
    2 Alysée Lester ARV Ilion 8,24q 7,94
    3 Sterre Buijs VAV 8,38q 8,33
    4 Thyra Terweij NEAV 8,47q 8,47
    5 Nimah Lommerse De Spartaan 8,49q ---
    6 Idilay Kaymaz AC TION 8,50q 8,59
    7 Isis Hordijk HLLS 8,51 8,47
    8 Kim Brouwer HLLS 8,54 8,54
    9 Milou Mijnhout GACH 8,57 8,79
    10 Joyce van Welie PAC 8,59 8,58
    10 Decheny Vreugd PAC 8,59 ---
    12 Nadia Willemse DEM 8,61 ---
    13 Isa Bijlsma Almere `81 8,63 8,91
    13 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,63 ---
    15 Isabel van Bokhoven PH 8,64 8,50
    16 Danara Dew... Stoppels Groningen 8,66 8,81
    17 Ilse Hogeveen HLLM 8,70 8,66
    17 Amy Walraven Altis 8,70 8,63
    19 Rosa Kuin AV Hera 8,73 8,82
    20 Eileen Oldenburger Voorne 8,75 ---
    21 Linde van Dijken VAV 8,77 8,78
    22 Machteld Hammink Phanos 8,79 9,29
    23 Jaden Vermeulen AV Lycurgus 8,82 8,87
    23 Romy Dannenburg AV Atverni 8,82 8,96
    25 Valerie Afognon ARV Ilion 8,86 8,80
    26 Daantje de Vet PH 8,87 8,92
    27 Jill Cooman AV Feniks 8,88 ---
    28 Linde Sluimer PAC 8,89 ---
    29 Mirjam Hollestelle Triathlon 8,90 ---
    30 Sarah van Tuijl Almere `81 8,91 ---
    30 Annemiek van Iersel PH 8,91 9,01
    32 Shevandy Tjon Akon HLLM 8,93 8,96
    33 Wicky Hulselmans GACH 8,99 ---
    33 Carmen Huikeshoven Altis 8,99 8,90
    35 Joyce Menick HLLM 9,00 8,91
    36 Ramona de Boer DEM 9,01 ---
    37 Marloes Bos AV Zuidwal 9,05 8,95
    38 Anniek Bloemers AV Sprint 9,08 8,99
    39 Noor Stapel Nijmegen 9,11 9,04
    40 Sofie Thomas PAC 9,12 9,30
    41 Nadieh Meerman Almere `81 9,13 ---
    42 Simone Schouws Phanos 9,14 9,15
    43 Tessa Beugelink AAC 9,17 9,16
    44 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,22 ---
    45 Ciara van Dongeren SAV 9,23 9,24
    46 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,25 9,06
    47 Puk Pouleijn Altis 9,29 ---
    48 Marit Woldring AV 1923 9,30 ---
    49 Ilse Hengeveld GACH 9,35 ---
    50 Virlyn Walker AV Feniks 9,44 ---
    51 Marloes Kerstholt Altis 9,57 9,53
    52 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 10,17 ---
    53 Emma Verhoeff Voorne 10,43 ---
    Misha Oberski Phanos DNS ---
    Alyssa Ekelmans Startbaan DNS 8,71
    Laura te Brake Startbaan DNS ---
    Afra JIya AV Lycurgus DNS 8,17
    Hajar Aakouk AAC DNS ---
    Sophie Praas Triathlon DNS ---
    Suzet Doornheim GACH DNS ---
    Mella Scheffer GACH DNS ---
    Ella Keijser GACH DNS ---
    Xanthe Buruma GACH DNS 9,51
    Ellis de Vries Altis DNS 8,74
    Meike Hoekzema Altis DNS ---
    Kiki Banning De Spartaan DNS ---
    Sterre van Bragt PH DNS 8,80
    Kika Teerink PH DNS 8,94
    Nienke Meubermans PH DNS 8,56
    Femke Kuppens Scorpio DNS 8,39
    Olivia Greven Hanzesport DNS ---

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Alysée Lester ARV Ilion 9,37q 9,20
    2 Sterre Buijs VAV 9,77q 9,37
    3 Nimah Lommerse De Spartaan 9,80q ---
    4 Lisa de Best DEM 9,96q ---
    5 Romy Dannenburg AV Atverni 9,97q 10,50
    6 Anke Binnema Heerenveen 10,00q 10,04
    7 Sofie Thomas PAC 10,01 10,15
    8 Isis Hordijk HLLS 10,09 10,03
    9 Milou Mijnhout GACH 10,15 10,17
    10 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,17 10,30
    11 Rosa Kuin AV Hera 10,18 10,20
    12 Noor Stapel Nijmegen 10,24 10,63
    13 Linde Sluimer PAC 10,33 ---
    14 Joyce Menick HLLM 10,46 10,46
    15 Amy Walraven Altis 10,48 11,04
    16 Simone Schouws Phanos 10,54 10,62
    17 Annemiek van Iersel PH 10,57 10,61
    18 Demelsia Venetiaan AV Feniks 10,62 ---
    19 Nadia Willemse DEM 10,82 ---
    19 Kim Brouwer HLLS 10,82 10,39
    21 Valerie Afognon ARV Ilion 10,84 11,34
    22 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 10,88 ---
    23 Linde van Dijken VAV 10,93 10,81
    24 Ramona de Boer DEM 11,02 ---
    25 Femke Jonker AV Hera 11,18 10,21
    26 Ilse Hengeveld GACH 11,26 ---
    27 Ciara van Dongeren SAV 11,29 10,84
    27 Mandy Duinkerken De Spartaan 11,29 ---
    29 Nadieh Meerman Almere `81 11,39 ---
    30 Eva Schram AV Zuidwal 11,48 11,79
    31 Daantje de Vet PH 11,66 13,71
    32 Pien Scheer GACH 12,38 11,60
    33 Olga Mommersteeg AV 1923 12,50 ---
    34 Danique Visser DEM 12,56 11,76
    35 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 12,72 11,98
    36 Marloes Kerstholt Altis 12,73 12,67
    37 Femke van Balen AV Lycurgus 13,67 ---
    Käthe Korfmann Phanos DNS ---
    Alyssa Ekelmans Startbaan DNS 11,52
    Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 9,64
    Sophie Praas Triathlon DNS ---
    Xanthe Buruma GACH DNS 11,83
    Kiki Banning De Spartaan DNS ---
    Shana van Vuuren De Spartaan DNS ---
    Decheny Vreugd PAC DNS ---
    Sterre van Bragt PH DNS 10,06
    Femke Kuppens Scorpio DNS 9,42
    Machteld Hammink Phanos DNF 11,98

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Sophie Praas Triathlon 11,81 11,81 ---
    2 Joyce van Welie PAC 11,38 11,38 12,22
    3 Danara Dew... Stoppels Groningen 11,20 11,20 11,08
    4 Noor Stapel Nijmegen 10,71 10,71 10,86
    5 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,69 10,69 11,06
    6 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,89 9,89 ---
    7 Nimah Lommerse De Spartaan 9,82 9,82 ---
    8 Amy Walraven Altis 9,50 9,50 9,94
    9 Linde van Dijken VAV 9,28 9,28 9,54
    10 Nadieh Meerman Almere `81 9,23 9,23 ---
    11 Anniek Bloemers AV Sprint 9,15 9,15 9,84
    12 Emma Verhoeff Voorne 8,71 8,71 8,72
    13 Sterre Buijs VAV 8,51 8,51 8,50
    14 Isa Bijlsma Almere `81 8,37 8,37 7,49
    15 Wicky Hulselmans GACH 8,08 8,08 ---
    16 Charon Lak AV Lycurgus 7,83 7,83 ---
    17 Mandy Duinkerken De Spartaan 7,59 7,59 ---
    18 Milou Mijnhout GACH 7,47 7,47 7,57
    19 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 6,88 6,88 ---
    20 Jill Cooman AV Feniks 6,72 6,72 ---
    21 Femke Jonker AV Hera 6,62 6,62 7,48
    22 Machteld Hammink Phanos 6,61 6,61 6,03
    23 Valerie Afognon ARV Ilion 6,39 6,39 8,90
    24 Demelsia Venetiaan AV Feniks 6,36 6,36 ---
    25 Morgane Den Uyl Startbaan 6,33 6,33 7,36
    26 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 6,00 6,00 6,17
    27 Virlyn Walker AV Feniks 5,19 5,19 ---
    Mella Scheffer GACH - DNS ---
    Kiki Banning De Spartaan - - - DNS 8,37
    Shana van Vuuren De Spartaan - DNS ---