Categorie 'Jongens Junior C'

Tijdschema 'Jongens Junior C'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
14:15 n/a 60m Uitslagen
15:15 n/a 60m_f Uitslagen
15:35 n/a Ver Uitslagen
16:20 n/a Kogel
Kog... 2
Uitslagen
16:30 n/a Hoog
hoog 2
Uitslagen
17:10 n/a 60mH Uitslagen
17:15 n/a Kogel
Kog... 1
Uitslagen
18:00 n/a 60mH_f Uitslagen


Tijdschema

14:15u18:30u
Jongens Junior C
60m
60m_f
Ver
Kogel - Kogel 2
Hoog - hoog 2
Kogel - Kogel 1
60mH_f

Atleten 'Jongens Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_f60mH60mH_fKogelHoogVer
10 Micha Groen Almere `81 60m
Kogel
Hoog
Ver
JJC - 60mJJC Kogel groep 2JJC - HoogJJC - Ver -----
11 Tim Weber Almere `81 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
23 Ivo van der Harst Altis 60m
60mH
60mH_f
60mH
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC - Ver ----
24 Gustaaf Jans Altis Kogel
Ver
JJC Kogel groep 2JJC - Ver -------
25 Alexander ...derikhoff Altis 60m
JJC - 60m --------
68 Julian Jonkmans AV 1923 Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver -------
69 Daan Pos AV 1923 60m
JJC - 60m --------
89 Bart van Zandwijk AV Atverni 60m
60mH
60mH_f
60mH
JJC - 60mJJC - 60m Horde -----
93 Thijs van ...wershaven DVTR 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
94 Sven Hazenoot De Spartaan 60m
60mH
Kogel
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Ver -----
95 Wessel Steenvoorden De Spartaan 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 ----
96 Jochem van Stijn De Spartaan 60m
60mH
60mH_f
60mH
Hoog
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC - Hoog ----
115 Carildo Linger AV Feniks 60m
60mH
JJC - 60mJJC - 60m Horde -------
116 Björn Rijkaard AV Feniks 60m
Kogel
Ver
JJC - 60mJJC Kogel groep 2JJC - Ver ------
117 Amar Wong AV Feniks 60m
Kogel
Hoog
JJC - 60mJJC Kogel groep 2JJC - Hoog ------
136 Erick Könst AV Haarlem Kogel
Hoog
JJC Kogel groep 2JJC - Hoog -------
140 Thijmen Katerberg HLLM Kogel
Hoog
Ver
JJC Kogel groep 2JJC - HoogJJC - Ver ------
141 Yoeri Verburg HLLM 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
163 Romello Christiaan AV Hera 60m
JJC - 60m --------
187 Rutger Hoekstra AV Impala 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
Hoog
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Hoog ---
193 Gino van Wijk AV Lycurgus 60m
60m_f
Ver
JJC - 60mJJC - 60m_fJJC - Ver ------
248 Sjoerd de Haan SPLS 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
249 Joël Hoeve SPLS 60mH
60mH_f
60mH
Hoog
Ver
JJC - 60m HordeJJC - HoogJJC - Ver ----
253 Pepijn van Gils AV Sprint 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
Hoog
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Hoog ---
312 Ton van Mameren Triathlon 60mH
60mH_f
Kogel
Ver
JJC - 60m HordeJJC - 60m ...de FinaleJJC Kogel groep 1JJC - Ver -----
313 Patrick Meskes Triathlon 60m
60m_f
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m_fJJC Kogel groep 2 ------
314 Marten Prince Triathlon 60m
60mH
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 ------
323 Enrique van Velzen AV `40 60m
Hoog
Ver
JJC - 60mJJC - HoogJJC - Ver ------
330 Bayo Abisoye Ciko `66 60m
Ver
JJC - 60mJJC - Ver -------
331 Sam Steffens Ciko `66 60m
60mH
60mH_f
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC - 60m ...de FinaleJJC - Ver -----
368 Kris Andriessen GACH 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
369 Sean Ansara GACH 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
370 Jonas Elzinga GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 ----
371 Tom Fontani GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH
JJC - 60mJJC - 60m Horde -----
372 Thijmen Hakenkruger GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 ----
373 Flo van Raalte GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC - Ver ----
407 Quinten Wormer Haag 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
Hoog
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Hoog ---
410 Stan Atsma HLLS 60mH
Kogel
JJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 -------
411 Peter de Kruyff HLLS 60m
60mH
60mH_f
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC - 60m ...de FinaleJJC - Ver -----
412 Willem Veldpaus HLLS 60m
Kogel
JJC - 60mJJC Kogel groep 2 -------
422 Errolson Windster Leiden 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
Ver
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Ver ---
426 Damian Felter PAC 60m
60m_f
60mH
60mH_f
60mH
60mH_f
Ver
JJC - 60mJJC - 60m_fJJC - 60m HordeJJC - 60m ...de FinaleJJC - Ver --
427 Mark Heiden PAC 60m
60m_f
60mH
60mH_f
JJC - 60mJJC - 60m_fJJC - 60m HordeJJC - 60m ...de Finale -----
433 Benjamin van Altena Phanos 60m
60m_f
60mH
60mH_f
Kogel
Hoog
Ver
JJC - 60mJJC - 60m_fJJC - 60m HordeJJC - 60m ...de FinaleJJC Kogel groep 1JJC - Hoog --
434 Christophe...an Altena Phanos 60m
60mH
60mH_f
60mH
Kogel
JJC - 60mJJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1 ----
435 Lucius Bout Phanos 60mH
60mH_f
60mH
Kogel
Ver
JJC - 60m HordeJJC Kogel groep 1JJC - Ver ----
436 Kaj Casias Phanos 60m
60m_f
JJC - 60mJJC - 60m_f -------
437 Quincy Greer Phanos 60m
JJC - 60m --------
438 Tenko van der Kuip Phanos 60m
Hoog
Ver
JJC - 60mJJC - HoogJJC - Ver ------
439 Jelle Miedema Phanos 60m
60mH
60mH_f
60mH
JJC - 60mJJC - 60m Horde -----
949 Dylan Adriaansen SV Noordkop 60mH
60mH_f
60mH
Hoog
JJC - 60m HordeJJC - Hoog -----

Verenigingen 'Jongens Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 3
AV 1923 AV23 2
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Spartaan SPTN 3
AV Feniks FNKS 3
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hera HERA 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Sprint SPRN 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV `40 AV40 1
Ciko `66 CIKO 2
GAC Hilversum GACH 6
Haag Atletiek HAAG 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Leiden Atletiek LATL 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 7
SV Noordkop NRDK 1
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,52q 7,72
    2 Damian Felter PAC 7,61q 7,62
    3 Mark Heiden PAC 7,72q 7,68
    4 Benjamin van Altena Phanos 7,84q 7,95
    5 Kaj Casias Phanos 7,93q 7,98
    6 Patrick Meskes Triathlon 7,98q 7,93
    7 Peter de Kruyff HLLS 7,99 8,11
    8 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,06 ---
    9 Amar Wong AV Feniks 8,08 8,06
    10 Marten Prince Triathlon 8,09 7,99
    11 Willem Veldpaus HLLS 8,12 8,02
    12 Tenko van der Kuip Phanos 8,16 ---
    12 Björn Rijkaard AV Feniks 8,16 ---
    14 Yoeri Verburg HLLM 8,17 ---
    15 Carildo Linger AV Feniks 8,18 8,33
    16 Sam Steffens Ciko `66 8,19 8,35
    17 Sven Hazenoot De Spartaan 8,21 8,28
    18 Enrique van Velzen AV `40 8,29 8,32
    19 Sjoerd de Haan SPLS 8,37 ---
    20 Thijmen Hakenkruger GACH 8,43 ---
    20 Pepijn van Gils AV Sprint 8,43 ---
    22 Micha Groen Almere `81 8,46 ---
    23 Alexander ...derikhoff Altis 8,48 8,45
    24 Tom Fontani GACH 8,49 ---
    25 Jochem van Stijn De Spartaan 8,51 8,73
    26 Christophe...an Altena Phanos 8,52 8,56
    27 Rutger Hoekstra AV Impala 8,62 8,54
    28 Jonas Elzinga GACH 8,72 ---
    29 Wessel Steenvoorden De Spartaan 8,77 9,32
    30 Ivo van der Harst Altis 8,80 ---
    31 Kris Andriessen GACH 8,81 ---
    32 Tim Weber Almere `81 8,88 ---
    33 Jelle Miedema Phanos 8,91 ---
    34 Quinten Wormer Haag 8,94 8,78
    34 Thijs van ...wershaven DVTR 8,94 8,92
    36 Daan Pos AV 1923 9,12 ---
    Quincy Greer Phanos DNS ---
    Errolson Windster Leiden DNS ---
    Flo van Raalte GACH DNS ---
    Sean Ansara GACH DNS ---
    Romello Christiaan AV Hera DNS 7,73
    Bayo Abisoye Ciko `66 DNS 8,78

    Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (84cm) finale Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Benjamin van Altena Phanos 11,64 11,64 ---
    2 Marten Prince Triathlon 11,52 11,52 12,22
    3 Patrick Meskes Triathlon 11,27 11,27 11,69
    4 Willem Veldpaus HLLS 11,18 11,18 10,93
    5 Sven Hazenoot De Spartaan 10,78 10,78 10,86
    6 Sjoerd de Haan SPLS 10,54 10,54 10,86
    7 Björn Rijkaard AV Feniks 10,42 10,42 ---
    8 Thijmen Katerberg HLLM 10,07 10,07 ---
    9 Thijmen Hakenkruger GACH 9,13 9,13 ---
    10 Kris Andriessen GACH 8,80 8,80 ---
    11 Stan Atsma HLLS 8,47 8,47 8,17
    12 Erick Könst AV Haarlem 8,45 8,45 ---
    13 Jonas Elzinga GACH 8,41 8,41 ---
    14 Amar Wong AV Feniks 8,08 8,08 8,17
    15 Ton van Mameren Triathlon 8,06 8,06 8,03
    16 Yoeri Verburg HLLM 8,01 8,01 ---
    17 Gustaaf Jans Altis 7,89 7,89 ---
    18 Rutger Hoekstra AV Impala 7,82 7,82 7,35
    19 Tim Weber Almere `81 7,43 7,43 ---
    20 Quinten Wormer Haag 7,04 7,04 8,73
    21 Thijs van ...wershaven DVTR 6,98 6,98 7,94
    22 Christophe...an Altena Phanos 6,65 6,65 ---
    23 Wessel Steenvoorden De Spartaan 6,62 6,62 6,33
    24 Lucius Bout Phanos 5,99 5,99 ---
    Micha Groen Almere `81 - DNS ---
    Errolson Windster Leiden - - - DNS ---
    Sean Ansara GACH - DNS ---
    Pepijn van Gils AV Sprint - - - DNS 8,93

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Sven Hazenoot De Spartaan 5,31 5,31 4,91
    2 Micha Groen Almere `81 5,17 5,17 ---
    3 Enrique van Velzen AV `40 4,94 4,94 4,79
    4 Gino van Wijk AV Lycurgus 4,87 4,87 5,29
    5 Gustaaf Jans Altis 4,64 4,64 ---
    6 Lucius Bout Phanos 4,58 4,58 ---
    Errolson Windster Leiden - - - DNS ---
    Flo van Raalte GACH - - - DNS ---