Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 94
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 60 meter horden (76cm) finale
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:15 n/a Ver 25 atleten
    14:35 n/a 60m Uitslagen
    15:20 n/a Kogel
    kog... 1
    Uitslagen
    15:40 n/a 60m_f Uitslagen
    16:20 n/a 60mH Uitslagen
    17:25 n/a Hoog
    Hoog 1
    8 atleten
    17:25 n/a Kogel
    Kog... 2
    Uitslagen
    17:30 n/a Hoog
    Hoog 2
    8 atleten
    17:35 n/a 60mH_f Uitslagen


    Tijdschema

    13:15u18:05u
    Meisjes Junior D
    Ver
    60m
    Kogel - kogel 1
    60m_f
    2 onderdelen
    60mH_f

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_fKogelHoogVer
    6 Tharissa Palma AAC 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 2 ----
    8 Marleen Baas AC TION 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD Hoog groep 2 -----
    19 Marith Scherpenberg Almere `81 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    20 Esmee Weber Almere `81 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    21 Dilay Yandi Almere `81 60m
    60m_f
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mH ---
    42 Lotte Buitenkamp Altis 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 2MJD - Ver ---
    43 Marlot Groeneweg Altis 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    44 Naomie Höhn Altis 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    45 Isabel Kerstholt Altis 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    47 Jetske Meijer Altis 60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD Hoog groep 1 ----
    48 Jasmijn Post Altis 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    49 Marinka Schuurman Altis 60m
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD Kogel groep 1 ---
    50 Marit Simonse Altis 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    66 Sharon London ARV Ilion 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 1 ----
    67 Noga Piepenbroek ARV Ilion 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 2MJD - Ver ---
    78 Jules Hemels AV 1923 60m
    MJD - 60m ------
    79 Aida Jonson AV 1923 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 2MJD - Ver ----
    80 Amelie de Wit AV 1923 60m
    MJD - 60m ------
    92 Luna Zimnik Clytoneus 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mH ----
    111 Jelka Böhm De Spartaan 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mH ----
    112 Anouk van der Meer De Spartaan 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 2MJD - Ver --
    113 Alyssa Riksen De Spartaan 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Hoog groep 2MJD - Ver ---
    114 Fleur Smeets De Spartaan 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    129 Ashley Boldewijn AV Feniks 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD Hoog groep 2 -----
    130 Isairis C...llo Feliz AV Feniks 60m
    MJD - 60m ------
    139 Babs Koeman AV Haarlem 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 2MJD - Ver --
    150 Jamy van Bree HLLM 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    151 Loïs Lessing HLLM 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 2MJD - Ver --
    152 Francesca Schenker HLLM 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD Hoog groep 1MJD - Ver ----
    153 Aniek van Schie HLLM Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 1MJD - Ver ----
    154 Femke van Stiphout HLLM 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 1MJD - Ver ---
    155 Noelle Visser HLLM 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    161 Jildou Binnema Heerenveen 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    162 Nanou Hofmann Heerenveen 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Hoog groep 2MJD - Ver ---
    170 Lotte Endel AV Hera 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    171 Yara Molenaar AV Hera 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    172 Christel Philipsen AV Hera 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    177 Bente Tuil Hollandia 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 1 ----
    178 Lianka Wit Hollandia 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mH ----
    182 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mH ----
    189 Brecht van der Vliet AV Impala 60m
    60mH
    60mH_f
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver ---
    191 Eline Ruige AV Lionitas 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -----
    204 Merel Van Maasdam AV Lycurgus 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -----
    225 Alyssa Clerx NEAV 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -----
    226 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    227 Luna Meijer NEAV 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    243 Coos Veldpaus AV Phoenix 60m
    60m_f
    MJD - 60mMJD - 60m_f -----
    245 Jasmijn Bakker AV Sparta 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    246 Nikki Docter AV Sparta 60mH
    MJD - 60mH ------
    247 Charity Saddal AV Sparta 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    256 Renske Bloemers AV Sprint 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    288 Arwen Buffing Startbaan 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    289 Romee van Dam Startbaan 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -----
    290 Laura Hasse Startbaan 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD Hoog groep 1 -----
    291 Brechtje Hilarides Startbaan 60m
    MJD - 60m ------
    292 Sterre van Wayenburg Startbaan Kogel
    Hoog
    MJD Kogel groep 1MJD Hoog groep 1 -----
    321 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    325 Noah de Kok AV `40 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD Hoog groep 1MJD - Ver ----
    332 Isa Hartjes Ciko `66 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Hoog groep 2 ----
    346 Zoë Lammertink DEM 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    347 Lynn van der Meij DEM 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    348 Anne Taats...alenstijn DEM 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    349 Lotte Ploeger DEM 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    350 Yvana Pol DEM 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 2 ----
    351 Danique Schram DEM 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    364 Sofie Klein DJA 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 2MJD - Ver ---
    397 Lois Doornheim GACH 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    398 Manon Greeve GACH 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    399 Mila Nijsse GACH 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    400 Senne Wijma GACH 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    408 Isis Ferrier Haag 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    409 Jade Wormer Haag 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD - Ver ---
    415 Maya Clark HLLS 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -----
    420 Nikki Ravelli KAV Holland 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----
    486 Isabel van den Berg Phanos 60m
    60m_f
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD Kogel groep 2MJD - Ver ---
    487 Marloes Buijs Phanos 60mH
    Hoog
    MJD - 60mH -----
    488 Roos Francissen Phanos 60m
    MJD - 60m ------
    489 Tessa Heijbroek Phanos 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver -----
    490 Chantel Jarvis Phanos 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    491 Esther Klok Phanos 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    492 Maria Kuipers Phanos 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD Hoog groep 2 -----
    493 Maite Mandaat Phanos 60mH
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mHMJD Kogel groep 1MJD - Ver ----
    494 Jasmijn Raes Phanos 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mH ----
    495 Miro Vlasman Phanos 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mHMJD - 60mH_f ---
    496 Jade Vrij Phanos 60m
    MJD - 60m ------
    941 Renée Overmeijer PH 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mH ---
    943 Ella Van der Velde SAV 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    948 Trijntje v... Elzakker Spado 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mHMJD - 60mH_f --
    950 Isa Kolle SV Noordkop 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD Kogel groep 2 -----
    956 Fenna Achterberg VAV 60m
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD Kogel groep 1 ---
    957 Rosella van Keulen VAV 60m
    60m_f
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mHMJD - Ver ---
    960 Anne Bisschop Voorne 60mH
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mHMJD Kogel groep 2MJD - Ver ----
    962 Danique Huisjes Groningen 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD Kogel groep 1 ----
    963 Shalomy Karreman Rotterdam 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AC TION TION 1
    Almere `81 AM81 3
    Altis ALTS 8
    ARV Ilion ILIO 2
    AV 1923 AV23 3
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV De Spartaan SPTN 4
    AV Feniks FNKS 2
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 6
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Hera HERA 3
    AV Hollandia HLLD 2
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 3
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sparta SPRT 3
    AV Sprint SPRN 1
    AV Startbaan STBN 5
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `40 AV40 1
    Ciko `66 CIKO 1
    DEM DEM 6
    DJA DJA 1
    GAC Hilversum GACH 4
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 2
    Hellas Utrecht HLLS 1
    KAV Holland KAVH 1
    Phanos PHNS 11
    Prins Hendrik PH 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 1
    Spado SPDO 1
    SV Noordkop NRDK 1
    VAV VAV 2
    Voorne Atletiek VRNE 1
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Miro Vlasman Phanos 8,26q 8,32
    2 Rosella van Keulen VAV 8,35q 8,34
    3 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,44q 8,44
    4 Dilay Yandi Almere `81 8,45q 9,15
    5 Isabel van den Berg Phanos 8,48q 8,51
    6 Trijntje v... Elzakker Spado 8,64q 8,57
    7 Fenna Achterberg VAV 8,66 8,57
    8 Brecht van der Vliet AV Impala 8,67 8,58
    9 Marleen Baas AC TION 8,70 8,88
    10 Alyshia Kavehercy NEAV 8,71 8,63
    11 Isa Kolle SV Noordkop 8,72 8,62
    12 Luna Meijer NEAV 8,74 ---
    13 Marinka Schuurman Altis 8,80 8,86
    14 Yvana Pol DEM 8,81 8,92
    15 Isis Ferrier Haag 8,82 8,68
    16 Esther Klok Phanos 8,83 8,80
    17 Danique Huisjes Groningen 8,86 8,73
    18 Marit Simonse Altis 8,87 8,86
    19 Isa Hartjes Ciko `66 8,90 ---
    20 Chantel Jarvis Phanos 8,96 ---
    20 Lynn van der Meij DEM 8,96 8,80
    22 Alyssa Riksen De Spartaan 8,97 9,27
    23 Naomie Höhn Altis 8,98 8,84
    24 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,99 ---
    25 Jamy van Bree HLLM 9,04 ---
    26 Eline Ruige AV Lionitas 9,05 8,90
    27 Babs Koeman AV Haarlem 9,06 8,88
    28 Loïs Lessing HLLM 9,09 ---
    29 Sofie Klein DJA 9,17 9,12
    30 Lianka Wit Hollandia 9,20 ---
    31 Charity Saddal AV Sparta 9,21 9,10
    32 Danique Schram DEM 9,24 8,90
    33 Ella Van der Velde SAV 9,27 9,23
    33 Jelka Böhm De Spartaan 9,27 9,59
    35 Noelle Visser HLLM 9,30 ---
    36 Jasmijn Raes Phanos 9,34 9,40
    36 Amelie de Wit AV 1923 9,34 9,30
    38 Nikki Ravelli KAV Holland 9,36 9,26
    38 Lois Doornheim GACH 9,36 9,22
    40 Fleur Smeets De Spartaan 9,37 ---
    41 Renée Overmeijer PH 9,42 9,60
    42 Luna Zimnik Clytoneus 9,50 9,37
    43 Zoë Lammertink DEM 9,55 9,44
    43 Anne Taats...alenstijn DEM 9,55 ---
    45 Tharissa Palma AAC 9,58 9,23
    46 Yara Molenaar AV Hera 9,59 9,68
    47 Roos Francissen Phanos 9,66 ---
    47 Lotte Ploeger DEM 9,66 ---
    49 Laura Hasse Startbaan 9,67 ---
    50 Brechtje Hilarides Startbaan 9,69 9,68
    51 Jildou Binnema Heerenveen 9,70 9,42
    52 Marith Scherpenberg Almere `81 9,72 ---
    53 Marlot Groeneweg Altis 9,74 9,81
    54 Jade Wormer Haag 9,77 10,22
    55 Anouk van der Meer De Spartaan 9,85 ---
    56 Femke van Stiphout HLLM 9,87 ---
    57 Senne Wijma GACH 9,89 ---
    58 Sharon London ARV Ilion 9,98 9,69
    59 Mila Nijsse GACH 10,04 ---
    59 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,04 10,00
    61 Nanou Hofmann Heerenveen 10,06 ---
    62 Isabel Kerstholt Altis 10,10 ---
    63 Lotte Endel AV Hera 10,13 ---
    64 Renske Bloemers AV Sprint 10,29 ---
    65 Arwen Buffing Startbaan 10,33 ---
    66 Alyssa Clerx NEAV 10,37 ---
    67 Francesca Schenker HLLM 10,42 ---
    68 Noah de Kok AV `40 10,46 10,10
    68 Manon Greeve GACH 10,46 ---
    70 Jules Hemels AV 1923 11,08 ---
    71 Esmee Weber Almere `81 11,12 ---
    Jade Vrij Phanos DNS 8,45
    Romee van Dam Startbaan DNS 8,73
    Merel Van Maasdam AV Lycurgus DNS 8,71
    Bente Tuil Hollandia DNS 9,40
    Christel Philipsen AV Hera DNS 8,70
    Lotte Buitenkamp Altis DNS ---
    Jasmijn Post Altis DNS ---
    Isairis C...llo Feliz AV Feniks DNS ---
    Carlijn de Raadt AV Zuidwal DNS ---
    Maya Clark HLLS DNS ---
    Shalomy Karreman Rotterdam DNS 9,65

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Miro Vlasman Phanos 9,65q 9,78
    2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,78q 9,53
    3 Fenna Achterberg VAV 10,16q 9,51
    4 Brecht van der Vliet AV Impala 10,32q 10,35
    5 Marinka Schuurman Altis 10,34q 10,37
    6 Jetske Meijer Altis 10,42q 10,99
    7 Babs Koeman AV Haarlem 10,48 10,46
    8 Lynn van der Meij DEM 10,69 11,03
    9 Esther Klok Phanos 10,73 11,07
    10 Lianka Wit Hollandia 10,78 ---
    11 Isa Hartjes Ciko `66 10,81 ---
    12 Chantel Jarvis Phanos 10,96 ---
    13 Maria Kuipers Phanos 11,33 11,51
    13 Rosella van Keulen VAV 11,33 11,45
    15 Loïs Lessing HLLM 11,36 ---
    16 Noga Piepenbroek ARV Ilion 11,39 11,18
    17 Nikki Docter AV Sparta 11,42 11,85
    18 Jelka Böhm De Spartaan 11,52 12,01
    19 Danique Huisjes Groningen 11,61 11,25
    20 Luna Meijer NEAV 11,62 ---
    21 Luna Zimnik Clytoneus 11,75 12,23
    22 Jildou Binnema Heerenveen 11,77 12,18
    23 Isis Ferrier Haag 11,80 11,33
    24 Jasmijn Raes Phanos 11,89 11,63
    25 Zoë Lammertink DEM 11,90 12,56
    26 Ella Van der Velde SAV 11,95 14,14
    27 Annamarijn... Ginneken HRRR 12,01 ---
    28 Yvana Pol DEM 12,02 ---
    29 Sofie Klein DJA 12,03 ---
    30 Yara Molenaar AV Hera 12,05 12,34
    31 Danique Schram DEM 12,12 12,38
    32 Maite Mandaat Phanos 12,13 ---
    33 Lotte Ploeger DEM 12,32 ---
    34 Tharissa Palma AAC 12,35 ---
    35 Jasmijn Bakker AV Sparta 12,37 12,68
    36 Marloes Buijs Phanos 12,43 ---
    36 Lotte Endel AV Hera 12,43 ---
    38 Charity Saddal AV Sparta 12,49 12,32
    39 Noelle Visser HLLM 12,51 ---
    40 Nikki Ravelli KAV Holland 12,59 ---
    41 Anne Bisschop Voorne 12,66 ---
    42 Alyssa Riksen De Spartaan 12,72 13,19
    43 Jade Wormer Haag 12,98 11,60
    44 Anouk van der Meer De Spartaan 13,00 ---
    45 Marlot Groeneweg Altis 13,04 12,64
    46 Nanou Hofmann Heerenveen 13,62 ---
    47 Tessa Heijbroek Phanos 14,09 ---
    48 Anne Taats...alenstijn DEM 14,40 ---
    Dilay Yandi Almere `81 DNS 12,03
    Lotte Buitenkamp Altis DNS ---
    Marit Simonse Altis DNS 11,79
    Renée Overmeijer PH DNS 10,20
    Shalomy Karreman Rotterdam DNS 12,44

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kolle SV Noordkop 12,84 13,31
    2 Fenna Achterberg VAV 11,01 10,25
    3 Naomie Höhn Altis 10,14 10,89
    4 Jamy van Bree HLLM 9,97 ---
    5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,99 9,66
    6 Isabel van den Berg Phanos 8,93 9,67
    7 Danique Schram DEM 8,90 10,19
    8 Fleur Smeets De Spartaan 8,63 ---
    9 Esther Klok Phanos 8,62 9,02
    10 Mila Nijsse GACH 8,57 ---
    11 Noga Piepenbroek ARV Ilion 8,49 ---
    12 Bente Tuil Hollandia 8,36 8,63
    13 Marinka Schuurman Altis 8,19 9,51
    14 Anouk van der Meer De Spartaan 8,17 ---
    15 Tharissa Palma AAC 8,08 4,87
    16 Babs Koeman AV Haarlem 8,03 7,68
    17 Isis Ferrier Haag 8,00 7,80
    18 Senne Wijma GACH 7,65 ---
    19 Aniek van Schie HLLM 7,54 ---
    20 Esmee Weber Almere `81 7,26 ---
    21 Chantel Jarvis Phanos 7,11 ---
    22 Marith Scherpenberg Almere `81 7,07 ---
    23 Manon Greeve GACH 7,04 ---
    24 Anne Bisschop Voorne 6,97 7,50
    25 Isabel Kerstholt Altis 6,82 ---
    26 Maite Mandaat Phanos 6,77 ---
    27 Yvana Pol DEM 6,64 7,96
    28 Jade Wormer Haag 6,62 7,44
    29 Lois Doornheim GACH 6,60 ---
    30 Loïs Lessing HLLM 6,42 ---
    31 Renske Bloemers AV Sprint 6,30 ---
    32 Sharon London ARV Ilion 6,29 6,50
    33 Jasmijn Bakker AV Sparta 6,16 6,70
    34 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,10 ---
    35 Femke van Stiphout HLLM 5,68 ---
    36 Marlot Groeneweg Altis 4,88 6,95
    37 Sterre van Wayenburg Startbaan 4,80 ---
    38 Charity Saddal AV Sparta 4,66 5,76
    Arwen Buffing Startbaan DNS ---
    Aida Jonson AV 1923 DNS ---
    Christel Philipsen AV Hera DNS 11,39
    Lotte Buitenkamp Altis DNS ---
    Jasmijn Post Altis DNS ---
    Sofie Klein DJA DNS 8,76

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Brecht van der Vliet AV Impala 4,54 4,54 4,59
    2 Naomie Höhn Altis 4,44 4,44 4,55
    3 Jamy van Bree HLLM 4,21 4,21 ---
    4 Isabel van den Berg Phanos 4,20 4,20 4,73
    5 Alyssa Riksen De Spartaan 4,03 4,03 3,80
    6 Noga Piepenbroek ARV Ilion 3,91 3,91 ---
    7 Alyshia Kavehercy NEAV 3,88 3,88 4,34
    8 Jildou Binnema Heerenveen 3,87 3,87 4,21
    9 Nikki Ravelli KAV Holland 3,83 3,83 3,81
    10 Aniek van Schie HLLM 3,72 3,72 ---
    10 Eline Ruige AV Lionitas 3,72 3,72 ---
    12 Lotte Ploeger DEM 3,71 3,71 ---
    13 Lois Doornheim GACH 3,70 3,70 ---
    14 Loïs Lessing HLLM 3,64 3,64 ---
    15 Anouk van der Meer De Spartaan 3,63 3,63 ---
    15 Zoë Lammertink DEM 3,63 3,63 3,99
    17 Noelle Visser HLLM 3,54 3,54 ---
    18 Senne Wijma GACH 3,51 3,51 ---
    19 Francesca Schenker HLLM 3,42 3,42 ---
    20 Nanou Hofmann Heerenveen 3,31 3,31 ---
    21 Femke van Stiphout HLLM 3,14 3,14 ---
    22 Tessa Heijbroek Phanos 3,06 3,06 ---
    23 Noah de Kok AV `40 2,86 2,86 3,18
    Romee van Dam Startbaan - - - DNS ---
    Lotte Buitenkamp Altis - DNS ---