Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Jongens Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 40m Uitslagen
    11:00 Hoog
    mat 3
    Uitslagen
    12:00 Kogel
    bak 2
    Uitslagen
    13:20 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u13:40u
    Jongens Pupil B
    40m
    Hoog - mat 3
    Kogel - bak 2
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m
    35 Joris Mantel AV 1923 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    113 Obi George AV Hera 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    119 Jairo Hopman AV Hera 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    126 Thijs Overtoom AV Hera 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    127 Ties Overtoom AV Hera Meerkamp
    JPB a -
    129 Joris Petersen AV Hera 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    137 Finn Spaans AV Hera 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    200 Luca David Eli Has AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    202 Oscar den Hengst AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    212 Sven Mulder AV Hylas Meerkamp
    JPB a -
    297 Jay van Wanrooij NEAV 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    339 Noah Minamimoto Startbaan 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    365 Jens Elsensohn AV Trias 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    376 Florian Meijer AV Trias 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    384 Friso Wijnia AV Trias 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    409 Simon Grimbergen AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    421 Diede Schotsman AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    443 Kas Commandeur DEM 1000m
    JPB - 1000m -
    453 Hugo Kuil DEM 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    458 Sam van Ooijen DEM 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    460 Merijn Oosterwal DEM 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    471 Kimi Smid DEM 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    495 Youri van der Linden GACH 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    503 Kealan Steba GACH 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    514 John Michael Paulo Leiden 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    581 Jaron de Weert SV Noordkop 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a
    613 Tycho de Vries Tempo AV 1000m
    Meerkamp
    JPBJPB - 1000m a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 1
    AV Hera HERA 6
    AV Hylas HYLS 3
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Startbaan STBN 1
    AV Trias TRAS 3
    AV Zuidwal ZDWL 2
    DEM DEM 5
    GAC Hilversum GACH 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    SV Noordkop NRDK 1
    Tempo AV TMPO 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 5,71 1,10 1353
    2 Sam van Ooijen DEM 7,40 5,86 1,15 1317
    3 Kealan Steba GACH 7,18 5,72 1,00 1242
    4 Youri van der Linden GACH 7,13 4,33 1,10 1233
    5 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 5,83 0,90 1224
    6 Obi George AV Hera 7,10 4,84 1,00 1201
    7 Joris Mantel AV 1923 6,91 3,90 1,00 1175
    8 Joris Petersen AV Hera 7,28 4,58 1,00 1146
    9 Jairo Hopman AV Hera 7,59 5,13 1,00 1123
    10 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 4,62 0,95 1107
    11 Finn Spaans AV Hera 7,45 3,97 1,00 1067
    12 Sven Mulder AV Hylas 7,66 4,38 0,95 1022
    13 Florian Meijer AV Trias 7,53 3,48 0,90 940
    14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 3,97 0,85 877
    15 Hugo Kuil DEM 7,53 4,04 0,75 873
    16 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 3,91 0,85 856
    17 Tycho de Vries Tempo AV 7,96 3,95 0,80 827
    18 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 3,74 0,80 810
    19 Kimi Smid DEM 7,82 3,76 0,75 799
    20 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 3,89 0,80 746
    21 Friso Wijnia AV Trias 8,17 2,95 0,80 710
    22 Thijs Overtoom AV Hera 8,60 2,61 0,85 648
    23 Merijn Oosterwal DEM 8,92 3,36 0,75 596
    24 Ties Overtoom AV Hera DNS DNS DNS 0
    24 Jens Elsensohn AV Trias DNS DNS DNS 0
    24 John Michael Paulo Leiden DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Joris Mantel AV 1923 6,91 6,70 571
    2 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 --- 560
    3 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 7,12 549
    4 Obi George AV Hera 7,10 --- 529
    5 Youri van der Linden GACH 7,13 6,88 523
    6 Kealan Steba GACH 7,18 --- 512
    7 Joris Petersen AV Hera 7,28 7,77 492
    8 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 7,12 486
    9 Sam van Ooijen DEM 7,40 7,25 468
    10 Finn Spaans AV Hera 7,45 --- 458
    11 Florian Meijer AV Trias 7,53 --- 442
    11 Hugo Kuil DEM 7,53 --- 442
    13 Jairo Hopman AV Hera 7,59 --- 431
    14 Sven Mulder AV Hylas 7,66 7,70 418
    15 Kimi Smid DEM 7,82 7,50 389
    16 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 --- 378
    17 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 --- 365
    17 Tycho de Vries Tempo AV 7,96 --- 365
    19 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 --- 361
    20 Friso Wijnia AV Trias 8,17 --- 330
    21 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 --- 289
    22 Thijs Overtoom AV Hera 8,60 --- 263
    23 Merijn Oosterwal DEM 8,92 --- 218
    Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
    John Michael Paulo Leiden DNS 7,99 0
    Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sam van Ooijen DEM 5,86 5,51 397
    2 Jay van Wanrooij NEAV 5,83 --- 395
    3 Kealan Steba GACH 5,72 --- 388
    4 Diede Schotsman AV Zuidwal 5,71 --- 388
    5 Jairo Hopman AV Hera 5,13 --- 350
    6 Obi George AV Hera 4,84 --- 330
    7 Noah Minamimoto Startbaan 4,62 --- 315
    8 Joris Petersen AV Hera 4,58 --- 312
    9 Sven Mulder AV Hylas 4,38 6,00 298
    10 Youri van der Linden GACH 4,33 3,96 294
    11 Hugo Kuil DEM 4,04 --- 272
    12 Finn Spaans AV Hera 3,97 --- 267
    12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 3,97 --- 267
    14 Tycho de Vries Tempo AV 3,95 --- 266
    15 Oscar den Hengst AV Hylas 3,91 --- 263
    16 Joris Mantel AV 1923 3,90 --- 262
    17 Jaron de Weert SV Noordkop 3,89 --- 261
    18 Kimi Smid DEM 3,76 --- 251
    19 Luca David Eli Has AV Hylas 3,74 --- 249
    20 Florian Meijer AV Trias 3,48 --- 229
    21 Merijn Oosterwal DEM 3,36 --- 219
    22 Friso Wijnia AV Trias 2,95 --- 184
    23 Thijs Overtoom AV Hera 2,61 --- 153
    Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
    John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
    Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sam van Ooijen DEM 1,15 1,15 452
    2 Youri van der Linden GACH 1,10 1,10 416
    2 Diede Schotsman AV Zuidwal 1,10 1,10 416
    4 Joris Mantel AV 1923 1,00 --- 342
    4 Kealan Steba GACH 1,00 --- 342
    4 Joris Petersen AV Hera 1,00 --- 342
    4 Obi George AV Hera 1,00 --- 342
    4 Finn Spaans AV Hera 1,00 --- 342
    4 Jairo Hopman AV Hera 1,00 --- 342
    10 Noah Minamimoto Startbaan 0,95 --- 306
    10 Sven Mulder AV Hylas 0,95 90,00 306
    12 Florian Meijer AV Trias 0,90 --- 269
    12 Jay van Wanrooij NEAV 0,90 --- 269
    14 Thijs Overtoom AV Hera 0,85 --- 232
    14 Oscar den Hengst AV Hylas 0,85 --- 232
    14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 0,85 --- 232
    17 Jaron de Weert SV Noordkop 0,80 --- 196
    17 Friso Wijnia AV Trias 0,80 --- 196
    17 Luca David Eli Has AV Hylas 0,80 --- 196
    17 Tycho de Vries Tempo AV 0,80 --- 196
    21 Hugo Kuil DEM 0,75 --- 159
    21 Kimi Smid DEM 0,75 0,85 159
    21 Merijn Oosterwal DEM 0,75 --- 159
    Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
    John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
    Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Joris Mantel AV 1923 3:45,78 4:03,53
    2 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:49,39 4:03,59
    3 Kas Commandeur DEM 3:53,92 4:12,10
    4 Kealan Steba GACH 3:55,77 ---
    5 Florian Meijer AV Trias 3:59,73 ---
    6 Kimi Smid DEM 4:00,25 ---
    7 Finn Spaans AV Hera 4:00,33 ---
    8 Youri van der Linden GACH 4:12,83 4:28,40
    9 Noah Minamimoto Startbaan 4:14,97 4:10,00
    10 Jairo Hopman AV Hera 4:17,40 ---
    11 Friso Wijnia AV Trias 4:19,86 ---
    12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,62 ---
    13 Joris Petersen AV Hera 4:20,82 ---
    14 Hugo Kuil DEM 4:22,90 4:34,00
    15 Obi George AV Hera 4:27,51 ---
    16 Jay van Wanrooij NEAV 4:41,31 ---
    17 Tycho de Vries Tempo AV 4:41,32 ---
    18 Jaron de Weert SV Noordkop 4:45,98 4:40,00
    19 Oscar den Hengst AV Hylas 4:48,75 ---
    20 Merijn Oosterwal DEM 4:59,44 5:32,20
    21 Luca David Eli Has AV Hylas 5:05,31 ---
    Jens Elsensohn AV Trias DNS ---
    John Michael Paulo Leiden DNS 5:20,00
    Thijs Overtoom AV Hera DNS ---
    Sam van Ooijen DEM DNS 4:15,00