Categorie 'Meisjes Junior D1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 39
Categorie afkorting: MJD1
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter halve finale
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 60 meter horden (76cm) finale
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 10 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:15 60mH Uitslagen
    11:55 1000m Uitslagen
    14:15 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    14:30 60mH_f Uitslagen
    15:35 60m Uitslagen
    15:55 Kogel
    bak 1
    Uitslagen
    16:50 60m_hf Uitslagen
    17:30 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:15u17:35u
    Meisjes Junior D1
    60mH
    1000m
    Hoog - mat 2
    60m
    Kogel - bak 1
    60m_hf

    Atleten 'Meisjes Junior D1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f1000m60mH60mH_fKogelHoog
    8 Shantell Egbon Almere `81 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - Kogel ---
    10 Selina Franken Almere `81 1000m
    MJD1 - 1000m -------
    18 Esmee Weber Almere `81 Kogel
    Hoog
    MJD1 - KogelMJD1 - Hoog ------
    27 Marit Schoemaker ARO `88 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    94 Maud Visscher Fivelstreek 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - KogelMJD1 - Hoog -
    157 Bente Tuil Hollandia 60m
    60m_hf
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    164 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog -----
    168 Tess Jaarsma HRRR 60m
    60m_hf
    1000m
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - Hoog ----
    175 Noortje Sieperda HRRR 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ----
    179 Lotte Bierman AV Hylas 60m
    1000m
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Hoog -----
    193 Daisy Goos AV Hylas 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - KogelMJD1 - Hoog -----
    198 Amy de Haan AV Hylas 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    243 Renske Drenten AV Lionitas 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    245 Jente Leeuwangh AV Lionitas 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - KogelMJD1 - Hoog --
    284 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    60mH
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - Kogel --
    288 Luna Meijer NEAV 60m
    60m_f
    60m_hf
    60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog --
    289 Charlotte Meurs NEAV 60mH
    MJD1 - 60mH -------
    308 Roshwita Holstein AV Sparta 60m
    1000m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Kogel -----
    329 Brechtje Hilarides Startbaan 60m
    60m_hf
    1000m
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - Hoog ----
    349 Avalon Volkstedt Startbaan 60m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------
    368 Nika Kloosterman AV Trias Hoog
    MJD1 - Hoog -------
    373 Iris Kramer AV Trias 60m
    60m_f
    60m_hf
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - KogelMJD1 - Hoog -
    402 Angelique Vermaat WRNG 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    419 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 60m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------
    425 Tessa Westland AV Zuidwal 60m
    1000m
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Hoog -----
    429 Febe Bakker BAV 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ----
    433 Cato Velstra BAV 60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    442 Jet Commandeur DEM 1000m
    Hoog
    MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog ------
    461 Anne Taats...alenstijn DEM 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ----
    470 Nena Schuijt DEM 60m
    60m_hf
    1000m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - Kogel ----
    477 Sien van Vuuren DEM 1000m
    MJD1 - 1000m -------
    492 Lois Doornheim GACH 60m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------
    513 Nikki Ravelli KAV Holland 60m
    60m_hf
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Kogel -----
    540 Debora van Langen SAV 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    Kogel
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - Kogel ---
    544 Damanja Reus SAV 60m
    60m_hf
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    553 Amber Aertssen SV Diomedon 60m
    60m_hf
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - KogelMJD1 - Hoog ----
    557 Lieke Bos SV Diomedon Kogel
    Hoog
    MJD1 - KogelMJD1 - Hoog ------
    595 Danielle Grijpink Tempo AV 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog --
    611 Luna Vermeiren Tempo AV 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD1 - 60mHMJD1 - KogelMJD1 - Hoog -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 3
    ARO `88 AR88 1
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Horror Sneek HRRR 3
    AV Hylas HYLS 3
    AV Lionitas LNTS 2
    AV NEA-Volharding NEAV 3
    AV Sparta SPRT 1
    AV Startbaan STBN 2
    AV Trias TRAS 2
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV Zuidwal ZDWL 2
    BAV BAV 2
    DEM DEM 4
    GAC Hilversum GACH 1
    KAV Holland KAVH 1
    SAV SAV 2
    SV Diomedon DMDN 2
    Tempo AV TMPO 2
  • 60m
  • 60m_hf
  • 60m_f
  • 1000m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Egbon Almere `81 8,86q 8,89
    2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,12q 8,63
    3 Debora van Langen SAV 9,17q 9,01
    3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,17q 9,00
    5 Luna Meijer NEAV 9,23q ---
    6 Iris Kramer AV Trias 9,32q 9,29
    7 Damanja Reus SAV 9,41q 9,25
    8 Nikki Ravelli KAV Holland 9,52q ---
    9 Bente Tuil Hollandia 9,55q 9,40
    10 Nena Schuijt DEM 9,60q 9,37
    11 Tess Jaarsma HRRR 9,63q ---
    12 Febe Bakker BAV 9,74q 9,65
    13 Noortje Sieperda HRRR 9,79q ---
    14 Anne Taats...alenstijn DEM 9,85q ---
    15 Maud Visscher Fivelstreek 9,92q 9,10
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 9,95q 9,68
    17 Amber Aertssen SV Diomedon 10,01q ---
    18 Danielle Grijpink Tempo AV 10,03q ---
    19 Angelique Vermaat WRNG 10,21 ---
    20 Marit Schoemaker ARO `88 10,39 ---
    21 Avalon Volkstedt Startbaan 10,40 10,13
    22 Amy de Haan AV Hylas 10,41 ---
    23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,69 10,31
    24 Daisy Goos AV Hylas 10,79 ---
    25 Lotte Bierman AV Hylas 10,81 ---
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 11,10 ---
    27 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,22 ---
    Lois Doornheim GACH DNS 9,39
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 9,80

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Egbon Almere `81 9,10 ---
    2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,12 ---
    3 Alyshia Kavehercy NEAV 9,17 ---
    4 Luna Meijer NEAV 9,28 ---
    5 Debora van Langen SAV 9,33 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 9,34 ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Luna Meijer NEAV 11,57 ---
    2 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,98 ---
    3 Iris Kramer AV Trias 12,00 ---
    4 Maud Visscher Fivelstreek 12,84 ---
    5 Cato Velstra BAV 12,91 ---
    6 Danielle Grijpink Tempo AV 13,01 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Damanja Reus SAV 9,26 8,39
    2 Debora van Langen SAV 9,15 9,30
    3 Shantell Egbon Almere `81 8,68 8,83
    4 Maud Visscher Fivelstreek 8,48 ---
    5 Iris Kramer AV Trias 8,35 8,18
    6 Alyshia Kavehercy NEAV 7,98 9,40
    7 Bente Tuil Hollandia 7,72 7,90
    8 Marit Schoemaker ARO `88 7,71 ---
    9 Esmee Weber Almere `81 7,49 ---
    10 Lieke Bos SV Diomedon 7,31 ---
    11 Amber Aertssen SV Diomedon 7,12 ---
    12 Nikki Ravelli KAV Holland 7,11 ---
    13 Daisy Goos AV Hylas 6,93 ---
    14 Angelique Vermaat WRNG 6,87 ---
    15 Cato Velstra BAV 6,63 ---
    16 Luna Vermeiren Tempo AV 6,37 ---
    17 Avalon Volkstedt Startbaan 6,26 6,13
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 5,89 ---
    19 Nena Schuijt DEM 5,61 ---
    20 Roshwita Holstein AV Sparta 5,59 5,79
    21 Amy de Haan AV Hylas 4,23 ---
    22 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,15 5,75
    Lois Doornheim GACH DNS 6,82
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 6,67

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Bente Tuil Hollandia 1,40 1,40
    2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,35 1,30
    3 Nika Kloosterman AV Trias 1,35 1,35
    4 Maud Visscher Fivelstreek 1,35 ---
    5 Tess Jaarsma HRRR 1,25 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 1,20 1,37
    6 Luna Meijer NEAV 1,20 ---
    6 Damanja Reus SAV 1,20 1,30
    6 Danielle Grijpink Tempo AV 1,20 ---
    10 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,15 ---
    11 Esmee Weber Almere `81 1,10 ---
    11 Angelique Vermaat WRNG 1,10 ---
    11 Cato Velstra BAV 1,10 ---
    11 Amber Aertssen SV Diomedon 1,10 ---
    11 Lieke Bos SV Diomedon 1,10 ---
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 1,05 1,15
    16 Amy de Haan AV Hylas 1,05 ---
    16 Tessa Westland AV Zuidwal 1,05 ---
    16 Jet Commandeur DEM 1,05 ---
    20 Daisy Goos AV Hylas 1,00 ---
    20 Luna Vermeiren Tempo AV 1,00 ---
    Marit Schoemaker ARO `88 NM ---
    Lotte Bierman AV Hylas DNS ---
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 1,25