Categorie 'Meisjes Junior C1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 33
Categorie afkorting: MJC1
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 60 meter horden (76cm) finale
  • 3 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 10 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 1500m Uitslagen
    11:50 60mH Uitslagen
    12:40 800m Uitslagen
    14:40 60mH_f Uitslagen
    14:45 Hoog
    mat 3
    Uitslagen
    15:30 Kogel
    bak 2
    Uitslagen
    16:00 60m Uitslagen
    17:35 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:40u
    Meisjes Junior C1
    1500m
    60mH
    Hoog - mat 3
    Kogel - bak 2
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior C1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f800m1500m60mH60mH_fKogelHoog
    14 Kim Lutgendorp Almere `81 60m
    60mH
    MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------
    41 Sara Schouten AV Atverni 1500m
    1500m MJC1/MJC2/MJB -------
    42 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
    1500m MJC1/MJC2/MJB -------
    61 Mandy Duinkerken De Spartaan 1500m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    1500m MJC1/MJC2/MJBMJC1 - 60mHMJC1 - KogelMJC1 - Hoog ----
    65 Phebe Goedhart De Spartaan 60mH
    Hoog
    MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog ------
    73 Nimah Lommerse De Spartaan 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_fMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_fMJC1 - KogelMJC1 - Hoog --
    76 Roxy Ramars De Spartaan 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_fMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_fMJC1 - KogelMJC1 - Hoog --
    95 Tessa Beugelink AAC 800m
    1500m
    MJC1 - 800m1500m MJC1/MJC2/MJB ------
    240 Fiona de Vries AV Impala 60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_fMJC1 - Hoog -----
    251 Raisa Diehl AV Lycurgus Kogel
    MJC1 - Kogel -------
    271 Elisa Babucci NEAV 60m
    800m
    Kogel
    MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Kogel -----
    274 Marit Bout NEAV 60m
    60m_f
    60mH
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_fMJC1 - 60mH -----
    282 Julia Jongejeugd NEAV 60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_fMJC1 - KogelMJC1 - Hoog ----
    283 Milou Jongeneel NEAV 1500m
    1500m MJC1/MJC2/MJB -------
    285 Robin Kuller NEAV Kogel
    MJC1 - Kogel -------
    287 Eline Mast NEAV 1500m
    1500m MJC1/MJC2/MJB -------
    298 Laura Wilde NEAV 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_fMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_f ----
    300 Rosaly Zomerdijk NEAV 60m
    60m_f
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_f ------
    389 Veronique Bruin WRNG 60m
    60mH
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog -----
    399 Nikita Ooms WRNG 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - KogelMJC1 - Hoog -----
    401 Suzanna Troost WRNG 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - KogelMJC1 - Hoog -----
    406 Jessamy Roubos AV Zaanland 60m
    60mH
    Kogel
    MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kogel -----
    418 Mirthe de Raadt AV Zuidwal Kogel
    Hoog
    MJC1 - KogelMJC1 - Hoog ------
    476 Danique Visser DEM 60m
    60mH
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog -----
    493 Suzet Doornheim GACH 60m
    800m
    MJC1 - 60mMJC1 - 800m ------
    532 Merel Dekker SAV Hoog
    MJC1 - Hoog -------
    534 Ciara van Dongeren SAV 60m
    800m
    60mH
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog ----
    539 Luca Klumpenhouwer SAV 60mH
    MJC1 - 60mH -------
    541 Fee Mok SAV 1500m
    1500m MJC1/MJC2/MJB -------
    543 Ella Mosselman SAV 60m
    1500m
    MJC1 - 60m1500m MJC1/MJC2/MJB ------
    561 Emma Meulblok SV Diomedon 60m
    60mH
    Hoog
    MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog -----
    596 Ffion van Gulik Tempo AV 800m
    Kogel
    MJC1 - 800mMJC1 - Kogel ------
    605 Wies Rosenberg Tempo AV 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    MJC1 - 60mMJC1 - 60m_fMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH_f ----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    Almere `81 AM81 1
    AV Atverni ATVN 2
    AV De Spartaan SPTN 4
    AV Impala IMPL 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 8
    AV Wieringermeer WRNG 3
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    DEM DEM 1
    GAC Hilversum GACH 1
    SAV SAV 5
    SV Diomedon DMDN 1
    Tempo AV TMPO 2
  • 60m
  • 60m_f
  • 800m
  • 1500m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C1

    # Naam ResQm
    1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,69 ---
    2 Laura Wilde NEAV 8,77 ---
    3 Wies Rosenberg Tempo AV 8,84 ---
    4 Marit Bout NEAV 8,97 ---
    5 Nimah Lommerse De Spartaan 8,99 ---
    6 Roxy Ramars De Spartaan 9,07 ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Ciara van Dongeren SAV 2:45,20 ---
    2 Tessa Beugelink AAC 2:48,83 2:33,22
    3 Suzet Doornheim GACH 2:49,92 ---
    4 Elisa Babucci NEAV 3:01,26 ---
    5 Ffion van Gulik Tempo AV 3:05,18 ---

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Eline Mast NEAV 5:16,46 5:19,68
    2 Fee Mok SAV 5:16,58 5:02,73
    3 Ella Mosselman SAV 5:22,90 5:06,97
    4 Tessa Beugelink AAC 5:46,17 5:57,79
    5 Mandy Duinkerken De Spartaan 6:03,16 ---
    6 Milou Jongeneel NEAV 6:13,65 6:38,00
    Sara Schouten AV Atverni DNS 5:03,76
    Sanne Schouten AV Atverni DNS ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior C1

    # Naam ResQm
    1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,23 ---
    2 Roxy Ramars De Spartaan 10,40 ---
    3 Laura Wilde NEAV 10,45 ---
    4 Wies Rosenberg Tempo AV 10,62 ---
    5 Fiona de Vries AV Impala 11,58 ---
    6 Julia Jongejeugd NEAV 11,93 ---