Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 35
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 40m Uitslagen
    10:55 Kogel
    bak 2
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    14:40 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:10u
    Meisjes Pupil B
    40m
    Kogel - bak 2
    Hoog - mat 2
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m
    6 Epy Beerse Almere `81 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    34 Maud de Jong AV 1923 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    108 Suraya Buskens AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    110 Kim Duin AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    117 Delilah Hilgerink AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    136 Judy Sjoers AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    158 Maartje Tuil Hollandia 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    166 Jara Heppener HRRR 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    181 Floortje Brand AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    188 Fien Denneman AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    197 Isa de Groot AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    210 Micky Kraakman AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    267 Mayla Veraart AV Lycurgus 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    277 Jinthe Dijkman NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    296 Susan Voo...n 't Holt NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    330 Kayleigh Jansen Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    343 Merel Schipper Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    347 Evelien va...Vilsteren Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    350 Frederiek van Wetten Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    426 Lotte Westland AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    450 Maura Kes DEM 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    452 Anne Kuijer DEM 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    466 Khyra van Schooten DEM 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    475 Sterre Ursem DEM 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    494 Brechtje Hoekstra GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    497 Jet Molkenboer GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    498 Kate Nijs GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    499 Nora Oosterling GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    501 Rozemarijn...chelfhout GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    502 Carmen Van Soest GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    504 Lucile Verburg GACH 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    549 Naomi Zirschky SAV Meerkamp
    MPB a -
    554 Celeste Been SV Diomedon 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    576 Amber Olij SV Noordkop 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a
    604 Sophie Roos Tempo AV 1000m
    Meerkamp
    MPBMPB - 1000m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Hera HERA 4
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Hylas HYLS 4
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 2
    AV Startbaan STBN 4
    AV Zuidwal ZDWL 1
    DEM DEM 4
    GAC Hilversum GACH 7
    SAV SAV 1
    SV Diomedon DMDN 1
    SV Noordkop NRDK 1
    Tempo AV TMPO 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Micky Kraakman AV Hylas 7,00 4,93 1,00 1229
    2 Maartje Tuil Hollandia 7,17 4,13 1,05 1173
    3 Maud de Jong AV 1923 7,06 4,30 1,00 1172
    4 Celeste Been SV Diomedon 7,52 4,38 1,05 1121
    5 Naomi Zirschky SAV 7,43 3,52 1,05 1073
    6 Anne Kuijer DEM 7,97 4,81 1,05 1070
    7 Khyra van Schooten DEM 7,52 4,10 0,95 1027
    8 Carmen Van Soest GACH 7,45 4,79 0,85 1017
    9 Lucile Verburg GACH 7,70 3,45 1,00 979
    10 Amber Olij SV Noordkop 7,77 5,08 0,85 977
    11 Kate Nijs GACH 7,47 4,53 0,80 958
    12 Isa de Groot AV Hylas 7,61 3,09 0,95 929
    13 Lotte Westland AV Zuidwal 7,96 3,75 0,95 921
    14 Jara Heppener HRRR 7,68 3,82 0,85 902
    15 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,86 3,73 0,90 900
    16 Kim Duin AV Hera 7,43 3,16 0,85 896
    17 Epy Beerse Almere `81 7,63 4,09 0,80 895
    18 Rozemarijn...chelfhout GACH 8,10 4,52 0,85 881
    19 Jet Molkenboer GACH 7,64 3,79 0,80 871
    20 Frederiek van Wetten Startbaan 7,67 3,09 0,85 844
    21 Merel Schipper Startbaan 8,19 3,14 0,95 832
    22 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,96 3,95 0,80 827
    23 Brechtje Hoekstra GACH 8,15 3,64 0,85 806
    24 Maura Kes DEM 7,94 3,77 0,75 779
    25 Nora Oosterling GACH 8,25 2,90 0,85 728
    26 Floortje Brand AV Hylas 8,56 3,78 0,80 718
    27 Sterre Ursem DEM 8,10 3,66 0,70 706
    28 Kayleigh Jansen Startbaan 8,50 2,99 0,80 661
    29 Fien Denneman AV Hylas 8,19 2,81 0,75 656
    30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 9,04 3,20 0,80 603
    31 Judy Sjoers AV Hera 8,99 3,07 0,80 599
    32 Jinthe Dijkman NEAV 8,18 3,56 0,55 575
    33 Suraya Buskens AV Hera 8,99 2,80 0,75 538
    34 Delilah Hilgerink AV Hera DNS DNS DNS 0
    34 Sophie Roos Tempo AV DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Micky Kraakman AV Hylas 7,00 --- 551
    2 Maud de Jong AV 1923 7,06 7,02 538
    3 Maartje Tuil Hollandia 7,17 7,10 515
    4 Naomi Zirschky SAV 7,43 7,41 462
    4 Kim Duin AV Hera 7,43 --- 462
    6 Carmen Van Soest GACH 7,45 7,00 458
    7 Kate Nijs GACH 7,47 7,46 454
    8 Khyra van Schooten DEM 7,52 --- 444
    8 Celeste Been SV Diomedon 7,52 --- 444
    10 Isa de Groot AV Hylas 7,61 7,56 427
    11 Epy Beerse Almere `81 7,63 7,66 423
    12 Jet Molkenboer GACH 7,64 7,63 422
    13 Frederiek van Wetten Startbaan 7,67 7,69 416
    14 Jara Heppener HRRR 7,68 --- 414
    15 Lucile Verburg GACH 7,70 7,77 411
    16 Amber Olij SV Noordkop 7,77 --- 398
    17 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,86 7,74 382
    18 Maura Kes DEM 7,94 --- 368
    19 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,96 7,95 365
    19 Lotte Westland AV Zuidwal 7,96 --- 365
    21 Anne Kuijer DEM 7,97 --- 363
    22 Rozemarijn...chelfhout GACH 8,10 8,38 341
    22 Sterre Ursem DEM 8,10 --- 341
    24 Brechtje Hoekstra GACH 8,15 --- 333
    25 Jinthe Dijkman NEAV 8,18 --- 328
    26 Merel Schipper Startbaan 8,19 8,07 326
    26 Fien Denneman AV Hylas 8,19 8,29 326
    28 Nora Oosterling GACH 8,25 8,27 317
    29 Kayleigh Jansen Startbaan 8,50 8,82 278
    30 Floortje Brand AV Hylas 8,56 --- 269
    31 Suraya Buskens AV Hera 8,99 --- 209
    31 Judy Sjoers AV Hera 8,99 --- 209
    33 Susan Voo...n 't Holt NEAV 9,04 --- 202
    Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
    Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Amber Olij SV Noordkop 5,08 --- 347
    2 Micky Kraakman AV Hylas 4,93 --- 336
    3 Anne Kuijer DEM 4,81 --- 328
    4 Carmen Van Soest GACH 4,79 --- 327
    5 Kate Nijs GACH 4,53 --- 308
    6 Rozemarijn...chelfhout GACH 4,52 --- 308
    7 Celeste Been SV Diomedon 4,38 --- 298
    8 Maud de Jong AV 1923 4,30 --- 292
    9 Maartje Tuil Hollandia 4,13 3,75 279
    10 Khyra van Schooten DEM 4,10 --- 277
    11 Epy Beerse Almere `81 4,09 --- 276
    12 Mayla Veraart AV Lycurgus 3,95 5,14 266
    13 Jara Heppener HRRR 3,82 --- 256
    14 Jet Molkenboer GACH 3,79 --- 253
    15 Floortje Brand AV Hylas 3,78 --- 253
    16 Maura Kes DEM 3,77 --- 252
    17 Lotte Westland AV Zuidwal 3,75 --- 250
    18 Evelien va...Vilsteren Startbaan 3,73 --- 249
    19 Sterre Ursem DEM 3,66 --- 243
    20 Brechtje Hoekstra GACH 3,64 --- 241
    21 Jinthe Dijkman NEAV 3,56 --- 235
    22 Naomi Zirschky SAV 3,52 --- 232
    23 Lucile Verburg GACH 3,45 --- 226
    24 Susan Voo...n 't Holt NEAV 3,20 --- 205
    25 Kim Duin AV Hera 3,16 --- 202
    26 Merel Schipper Startbaan 3,14 --- 200
    27 Frederiek van Wetten Startbaan 3,09 --- 196
    27 Isa de Groot AV Hylas 3,09 --- 196
    29 Judy Sjoers AV Hera 3,07 --- 194
    30 Kayleigh Jansen Startbaan 2,99 --- 187
    31 Nora Oosterling GACH 2,90 --- 179
    32 Fien Denneman AV Hylas 2,81 3,75 171
    33 Suraya Buskens AV Hera 2,80 --- 170
    Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
    Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maartje Tuil Hollandia 1,05 1,05 379
    1 Naomi Zirschky SAV 1,05 --- 379
    1 Anne Kuijer DEM 1,05 --- 379
    1 Celeste Been SV Diomedon 1,05 --- 379
    5 Maud de Jong AV 1923 1,00 0,95 342
    5 Lucile Verburg GACH 1,00 0,90 342
    5 Micky Kraakman AV Hylas 1,00 --- 342
    8 Merel Schipper Startbaan 0,95 0,95 306
    8 Isa de Groot AV Hylas 0,95 --- 306
    8 Lotte Westland AV Zuidwal 0,95 --- 306
    8 Khyra van Schooten DEM 0,95 --- 306
    12 Evelien va...Vilsteren Startbaan 0,90 --- 269
    13 Frederiek van Wetten Startbaan 0,85 --- 232
    13 Amber Olij SV Noordkop 0,85 --- 232
    13 Carmen Van Soest GACH 0,85 --- 232
    13 Brechtje Hoekstra GACH 0,85 --- 232
    13 Rozemarijn...chelfhout GACH 0,85 0,85 232
    13 Nora Oosterling GACH 0,85 0,80 232
    13 Kim Duin AV Hera 0,85 --- 232
    13 Jara Heppener HRRR 0,85 --- 232
    21 Kayleigh Jansen Startbaan 0,80 --- 196
    21 Mayla Veraart AV Lycurgus 0,80 0,85 196
    21 Susan Voo...n 't Holt NEAV 0,80 --- 196
    21 Epy Beerse Almere `81 0,80 --- 196
    21 Jet Molkenboer GACH 0,80 0,85 196
    21 Kate Nijs GACH 0,80 1,00 196
    21 Judy Sjoers AV Hera 0,80 --- 196
    21 Floortje Brand AV Hylas 0,80 --- 196
    29 Suraya Buskens AV Hera 0,75 --- 159
    29 Fien Denneman AV Hylas 0,75 0,80 159
    29 Maura Kes DEM 0,75 --- 159
    32 Sterre Ursem DEM 0,70 --- 122
    33 Jinthe Dijkman NEAV 0,55 --- 12
    Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
    Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Maud de Jong AV 1923 4:01,62 4:05,00
    2 Jara Heppener HRRR 4:14,23 4:40,00
    3 Epy Beerse Almere `81 4:14,34 ---
    4 Jet Molkenboer GACH 4:15,94 ---
    5 Maartje Tuil Hollandia 4:19,66 4:10,00
    6 Isa de Groot AV Hylas 4:21,68 2:27,00
    7 Micky Kraakman AV Hylas 4:24,60 ---
    8 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:25,08 4:20,00
    9 Lucile Verburg GACH 4:27,13 ---
    10 Frederiek van Wetten Startbaan 4:28,28 4:15,00
    11 Carmen Van Soest GACH 4:30,23 4:40,00
    12 Khyra van Schooten DEM 4:32,60 4:38,16
    13 Anne Kuijer DEM 4:34,22 ---
    14 Kate Nijs GACH 4:38,52 ---
    15 Celeste Been SV Diomedon 4:39,97 ---
    16 Amber Olij SV Noordkop 4:40,68 4:29,20
    17 Nora Oosterling GACH 4:41,90 ---
    18 Merel Schipper Startbaan 4:43,21 4:25,00
    19 Maura Kes DEM 4:43,67 4:50,10
    20 Kim Duin AV Hera 4:45,81 ---
    21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:54,74 ---
    22 Mayla Veraart AV Lycurgus 4:56,01 4:32,80
    23 Fien Denneman AV Hylas 4:59,55 5:48,00
    24 Floortje Brand AV Hylas 5:07,45 ---
    25 Jinthe Dijkman NEAV 5:15,08 ---
    26 Rozemarijn...chelfhout GACH 5:21,27 ---
    27 Brechtje Hoekstra GACH 5:26,29 ---
    28 Suraya Buskens AV Hera 5:44,30 ---
    29 Judy Sjoers AV Hera 5:47,06 ---
    30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:49,14 ---
    Kayleigh Jansen Startbaan DNS 4:30,00
    Delilah Hilgerink AV Hera DNS ---
    Sophie Roos Tempo AV DNS ---
    Sterre Ursem DEM DNS 2:48,50