Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Team M PendelTeam-est
    31 Jasper Buschman Scorpio Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    33 Dario Ehrismann Scorpio Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    37 Floris de Zwart Scorpio Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    91 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    92 Lars Bloemers AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    93 Kilan Goddijn AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    94 Ted Houtepen AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    95 Thijmen Kegler AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    96 Lukas Kok AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    97 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    98 Dirk Lorkeers AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    99 Merlijn Pellis AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    100 Julian de Prieëlle AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    101 Roan Stoot AV Sprint Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    172 Stan van Gestel DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    173 Milan Kwetters DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    189 Amir Al-Badie AV Attila Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    193 Miles Harahap AV Attila Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    257 Tom Bastiaansen AV Attila Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a
    267 Pelle Slobbe AV Attila Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 4
    AV Sprint SPRN 11
    DAK DAK 2
    Scorpio SCRP 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 24 --- 6,00 19,50 0,90 2,40 238 201
    Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 23 --- 4,80 12,50 0,75 1,95 137 0
    Aniek de Man MPB - AV Attila Team 22 --- 4,10 7,50 0,80 2,75 152 0
    Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 19 --- 4,90 11,00 1,00 3,10 282 237
    Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 20 --- 3,40 6,00 0,80 2,30 151 0
    Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 16 --- 3,30 10,50 0,80 2,30 228 177
    Bas van der Made JPC - Scorpio Team 13 --- 5,60 21,50 1,05 3,05 312 312
    Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 20 --- 4,30 9,00 0,90 2,50 212 179
    Caries Land MPB - AV Attila Team 23 --- 5,00 14,50 0,95 2,50 209 169
    Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 20 --- 4,60 12,50 0,80 2,45 188 101
    Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria Team 20 --- 2,30 7,00 0,80 2,15 171 68
    Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 17 --- 5,30 16,50 0,95 3,15 224 114
    Darko Kuijs JPC - AV Attila Team 24 --- 5,90 21,00 0,80 2,75 264 219
    Demi de Vaan MPC - Taxandria Team 20 --- 3,90 10,00 0,90 3,00 234 234
    Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 14 --- 9,10 36,00 1,25 3,60 424 424
    Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 22 --- 4,50 12,00 0,80 2,80 196 96
    Elien Smits MPB - DAK Team 15 --- 6,10 19,50 1,10 2,90 286 286
    Eline van Kempen MPB - AV Attila Team 22 --- 5,20 13,00 0,95 3,25 232 232
    Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 17 --- 4,20 11,50 0,80 2,35 157 0
    Elyse Schoonen MPC - AV Attila Team 23 --- 3,80 8,00 0,80 2,30 170 0
    Emma Gitz MPB - AV Attila Team 24 --- 4,80 11,00 0,95 3,00 208 120
    Emma van der Pas MPB - AV Sprint Team 18 --- 4,80 16,00 0,85 2,95 215 114
    Emma Krijnen MPMini - AV Sprint Team 21 --- 2,10 8,00 0,70 2,10 149 0
    Esther van Os MPC - AV Attila Team 23 --- 4,60 12,50 1,00 2,55 258 258
    Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 18 --- 5,90 13,00 0,95 2,95 232 70
    Eva den Boer MPC - Atledo Team 16 --- 4,20 12,00 1,00 2,50 246 246
    Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 23 --- 4,90 12,00 0,85 2,50 233 233
    Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 13 --- 5,50 18,50 1,00 3,05 334 334
    Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 23 --- 4,10 10,50 0,85 2,40 161 0
    Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 16 --- 5,00 9,00 0,85 2,50 248 210
    Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 18 --- 5,10 17,00 1,05 2,80 248 198
    Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 18 --- 4,30 13,00 0,90 2,95 201 56
    Finn Ardon JPC - AV Attila Team 22 --- 4,90 15,50 0,90 2,85 238 238
    Floris Dieleman JPC - AV Attila Team 24 --- 3,80 10,50 0,75 2,25 151 0
    Floris de Zwart JPB - Scorpio Team 17 --- 5,50 21,00 1,00 2,85 243 196
    Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 24 --- 5,60 14,50 0,85 2,80 214 98
    Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 23 --- 4,20 11,00 0,80 2,15 162 0
    Gijs van d... Heijkant JPMini - Taxandria Team 20 --- 2,60 9,00 0,70 2,10 150 0
    Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 14 --- 6,10 18,50 1,05 3,25 261 131
    Isis van de Water MPB - DAK Team 15 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 22 --- 4,60 17,00 0,85 2,80 309 309
    Jade van de Rest MPC - AV Sprint Team 21 --- 3,00 8,50 0,80 3,00 190 74
    Janna Kappen MPMini - AV Sprint Team 19 --- 3,90 4,50 0,85 2,30 208 143
    Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 21 --- 3,10 8,50 0,85 2,70 240 155
    Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 17 --- 6,50 23,05 1,05 3,05 279 279
    Jelske Schets MPB - Scorpio Team 17 --- 5,50 16,00 0,90 3,05 237 182
    Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 13 --- 3,70 11,50 0,75 2,30 208 208
    Jill Paulus MPB - Atledo Team 16 --- 5,50 11,50 0,90 3,05 216 124
    Jip van Iersel JPC - AV Attila Team 24 --- 4,70 21,00 0,80 2,35 229 135
    Jip Dol JPC - AV Sprint Team 19 --- 3,60 9,00 0,75 2,20 137 0
    Joosje van Gerwen MPB - AV Attila Team 23 --- 3,20 9,00 0,80 2,30 129 0
    Josje van Straalen MPB - AV Attila Team 22 --- 4,60 10,00 1,00 3,05 209 129
    Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 14 --- 6,90 24,00 1,00 3,05 283 283
    Julie Kleppe MPC - Taxandria Team 20 --- 4,10 13,00 0,85 2,70 231 170
    Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 19 --- 4,50 12,50 0,85 2,35 189 46
    Juul Jonas MPB - AV Attila Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 14 --- 8,00 23,50 1,15 3,50 333 333
    Koen van Gestel JPMini - DAK Team 15 --- 4,10 13,00 0,75 1,95 211 211
    Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 14 --- 6,60 25,50 1,00 3,30 293 293
    Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 18 --- 3,60 7,50 0,90 2,35 144 0
    Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio Team 17 --- 5,00 15,50 0,90 2,90 221 110
    Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 22 --- 4,50 11,00 0,85 2,80 181 0
    Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 21 --- 3,80 13,00 0,70 2,50 193 56
    Loek van der Burgt JPC - AV Attila Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 14 --- 4,80 11,50 0,90 2,80 178 0
    Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 21 --- 2,70 8,50 0,75 2,20 163 0
    Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 23 --- 5,50 17,00 0,75 2,80 231 193
    Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 19 --- 4,50 13,50 0,90 3,45 246 133
    Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 22 --- 3,00 9,50 0,75 2,25 154 0
    Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 20 --- 2,90 12,00 0,85 2,75 206 174
    Marit Peschke MPMini - AV Sprint Team 19 --- 2,60 6,50 0,65 2,35 154 0
    Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 20 --- 3,70 9,00 0,75 2,25 164 0
    Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 14 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Mijrthe Luijten MPC - Atledo Team 16 --- 2,50 8,00 0,70 2,05 121 0
    Mila Strooper MPB - AV Attila Team 24 --- 6,50 20,50 1,10 3,10 305 305
    Milan Kwetters JPB - DAK Team 15 --- 6,20 21,50 1,05 2,95 266 266
    Miles Harahap JPB - AV Attila Team 23 --- 5,60 15,50 1,00 2,85 220 220
    Milou van den Broek MPMini - AV Attila Team 22 --- 3,70 13,50 0,75 2,70 271 271
    Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 17 --- 5,60 14,50 1,05 3,15 257 206
    Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 19 --- 2,90 5,50 0,75 2,20 127 0
    Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 18 --- 4,70 14,00 1,00 2,90 223 118
    Nieke Westerveen MPC - Atledo Team 16 --- 4,30 12,00 0,95 3,20 271 271
    Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 21 --- 4,80 15,50 0,90 3,10 246 246
    Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 13 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 23 --- 3,70 10,50 0,70 2,50 202 58
    Noor Faas MPC - AV Sprint Team 19 --- 4,10 6,50 0,85 2,70 194 121
    Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 19 --- 4,20 11,00 0,80 2,75 278 278
    Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 15 --- 6,00 11,00 0,90 2,55 203 203
    Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 21 --- 3,30 13,00 0,75 2,50 164 48
    Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 24 --- 6,40 19,50 0,85 2,90 230 70
    Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 21 --- 4,40 11,50 0,90 2,80 242 194
    Renée Kramer MPB - Atledo Team 16 --- 4,10 12,50 0,85 2,40 170 0
    Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 21 --- 4,00 11,50 0,85 2,60 216 113
    Roan Stoot JPB - AV Sprint Team 14 --- 4,90 12,50 0,85 2,95 182 0
    Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 23 --- 2,60 7,50 0,85 2,10 168 70
    Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 18 --- 5,70 15,00 1,05 3,30 267 267
    Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 22 --- 4,40 9,50 0,85 2,40 174 0
    Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 18 --- 4,80 14,00 1,05 3,10 241 192
    Sara Mauro MPC - AV Attila Team 24 --- 4,00 9,50 0,75 2,60 187 55
    Senne van de Rest JPMini - AV Sprint Team 21 --- 3,50 18,50 0,75 2,80 276 225
    Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 16 --- 4,60 12,50 0,85 2,30 189 46
    Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 20 --- 3,20 8,00 0,70 2,40 149 0
    Silke Israel MPB - AV Sprint Team 18 --- 6,30 17,00 1,05 3,15 280 280
    Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 14 --- 6,60 27,50 0,90 3,00 279 176
    Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 19 --- 4,10 9,00 0,70 2,20 209 70
    Stan van Gestel JPB - DAK Team 15 --- 5,70 21,50 0,95 2,55 232 232
    Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 17 --- 5,90 17,50 1,10 2,90 273 219
    Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 14 --- 6,30 16,50 1,00 2,90 236 0
    Tessa van Helderen MPB - Atledo Team 16 --- 6,10 13,50 0,90 2,75 224 175
    Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 14 --- 5,80 13,00 0,95 2,75 202 0
    Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 24 --- 6,00 20,00 0,80 2,15 238 162
    Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 19 --- 4,70 14,00 0,85 2,25 196 53
    Tijmen Rotte JPC - AV Sprint Team 21 --- 4,70 16,50 0,90 2,80 237 182
    Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 19 --- 6,70 15,50 0,95 2,95 279 279
    Tirza Heutink MPMini - Scorpio Team 13 --- 2,90 6,00 0,70 2,40 169 169
    Tom Kula JPC - Scorpio Team 13 --- 4,80 10,00 0,90 2,75 204 204
    Tom Bastiaansen JPB - AV Attila Team 24 --- 5,80 16,00 0,80 2,30 182 0
    Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 20 --- 4,30 9,50 0,80 2,55 257 257
    Wouter Pels JPC - AV Attila Team 24 --- 3,80 13,00 0,80 1,60 149 0
    Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 20 --- DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 23 --- ---
    Aniek de Man MPB - AV Attila Team 22 --- ---
    Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 16 --- ---
    Bas van der Made JPC - Scorpio Team 13 --- ---
    Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Caries Land MPB - AV Attila Team 23 --- ---
    Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria Team 20 --- ---
    Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Darko Kuijs JPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Demi de Vaan MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 22 --- ---
    Elien Smits MPB - DAK Team 15 --- ---
    Eline van Kempen MPB - AV Attila Team 22 --- ---
    Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Elyse Schoonen MPC - AV Attila Team 23 --- ---
    Emma Gitz MPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Emma van der Pas MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Emma Krijnen MPMini - AV Sprint Team 21 --- ---
    Esther van Os MPC - AV Attila Team 23 --- ---
    Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Eva den Boer MPC - Atledo Team 16 --- ---
    Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 23 --- ---
    Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 13 --- ---
    Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 23 --- ---
    Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 16 --- ---
    Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Finn Ardon JPC - AV Attila Team 22 --- ---
    Floris Dieleman JPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Floris de Zwart JPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 23 --- ---
    Gijs van d... Heijkant JPMini - Taxandria Team 20 --- ---
    Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Isis van de Water MPB - DAK Team 15 --- ---
    Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 22 --- ---
    Jade van de Rest MPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Janna Kappen MPMini - AV Sprint Team 19 --- ---
    Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 21 --- ---
    Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Jelske Schets MPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 13 --- ---
    Jill Paulus MPB - Atledo Team 16 --- ---
    Jip van Iersel JPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Jip Dol JPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Joosje van Gerwen MPB - AV Attila Team 23 --- ---
    Josje van Straalen MPB - AV Attila Team 22 --- ---
    Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Julie Kleppe MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Juul Jonas MPB - AV Attila Team 22 --- ---
    Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Koen van Gestel JPMini - DAK Team 15 --- ---
    Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 22 --- ---
    Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Loek van der Burgt JPC - AV Attila Team 22 --- ---
    Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 21 --- ---
    Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 23 --- ---
    Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 22 --- ---
    Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Marit Peschke MPMini - AV Sprint Team 19 --- ---
    Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Mijrthe Luijten MPC - Atledo Team 16 --- ---
    Mila Strooper MPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Milan Kwetters JPB - DAK Team 15 --- ---
    Miles Harahap JPB - AV Attila Team 23 --- ---
    Milou van den Broek MPMini - AV Attila Team 22 --- ---
    Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Nieke Westerveen MPC - Atledo Team 16 --- ---
    Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 13 --- ---
    Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 23 --- ---
    Noor Faas MPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 19 --- ---
    Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 15 --- ---
    Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Renée Kramer MPB - Atledo Team 16 --- ---
    Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Roan Stoot JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 23 --- ---
    Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 22 --- ---
    Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Sara Mauro MPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Senne van de Rest JPMini - AV Sprint Team 21 --- ---
    Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 16 --- ---
    Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 20 --- ---
    Silke Israel MPB - AV Sprint Team 18 --- ---
    Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 19 --- ---
    Stan van Gestel JPB - DAK Team 15 --- ---
    Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 17 --- ---
    Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Tessa van Helderen MPB - Atledo Team 16 --- ---
    Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 14 --- ---
    Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Tijmen Rotte JPC - AV Sprint Team 21 --- ---
    Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 19 --- ---
    Tirza Heutink MPMini - Scorpio Team 13 --- ---
    Tom Kula JPC - Scorpio Team 13 --- ---
    Tom Bastiaansen JPB - AV Attila Team 24 --- ---
    Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 20 --- ---
    Wouter Pels JPC - AV Attila Team 24 --- ---
    Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 20 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team P1P2P3P4P5P6P7P8P9ResOBPPunten totaal
    Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 24 6,00 6,00 --- 71
    Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 23 4,80 4,80 --- 48
    Aniek de Man MPB - AV Attila Team 22 4,10 4,10 --- 43
    Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 19 3,80 4,10 4,90 4,30 4,30 3,80 4,00 4,30 4,80 4,90 --- 70
    Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 20 2,90 3,00 3,10 3,40 3,40 --- 41
    Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 16 2,80 3,00 2,20 2,80 3,30 3,20 3,30 --- 51
    Bas van der Made JPC - Scorpio Team 13 5,50 5,10 5,40 5,00 5,20 4,80 5,60 5,20 5,60 --- 71
    Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 20 3,00 3,40 4,30 4,30 4,30 --- 58
    Caries Land MPB - AV Attila Team 23 5,00 5,00 --- 56
    Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 20 4,60 4,60 --- 55
    Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria Team 20 2,00 2,00 2,30 2,30 --- 28
    Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 17 5,30 5,30 --- 55
    Darko Kuijs JPC - AV Attila Team 24 5,90 5,90 --- 76
    Demi de Vaan MPC - Taxandria Team 20 3,00 3,50 3,90 3,90 --- 51
    Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 14 7,50 8,30 8,00 8,40 8,10 8,15 9,10 9,10 --- 110
    Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 22 4,50 4,50 --- 53
    Elien Smits MPB - DAK Team 15 5,80 6,10 5,80 5,50 5,40 5,60 5,20 6,10 --- 73
    Eline van Kempen MPB - AV Attila Team 22 5,20 5,20 --- 59
    Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 17 4,20 4,20 --- 44
    Elyse Schoonen MPC - AV Attila Team 23 3,80 3,80 --- 49
    Emma Gitz MPB - AV Attila Team 24 4,80 4,80 --- 53
    Emma van der Pas MPB - AV Sprint Team 18 4,80 4,80 --- 53
    Emma Krijnen MPMini - AV Sprint Team 21 1,20 1,60 2,10 1,90 1,70 1,80 1,80 2,10 --- 23
    Esther van Os MPC - AV Attila Team 23 4,60 4,60 --- 64
    Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 18 5,90 5,90 --- 70
    Eva den Boer MPC - Atledo Team 16 3,30 3,80 3,60 3,80 3,90 4,20 4,20 --- 56
    Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 23 4,90 4,90 --- 70
    Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 13 4,10 4,90 5,10 4,70 5,30 5,20 5,20 5,50 5,50 --- 81
    Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 23 4,10 4,10 --- 43
    Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 16 3,70 3,80 3,80 4,40 5,00 4,90 5,00 --- 82
    Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 18 5,10 5,10 --- 58
    Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 18 4,30 4,30 --- 46
    Finn Ardon JPC - AV Attila Team 22 4,90 4,90 --- 60
    Floris Dieleman JPC - AV Attila Team 24 3,80 3,80 --- 42
    Floris de Zwart JPB - Scorpio Team 17 5,50 5,50 --- 58
    Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 24 5,60 5,60 --- 65
    Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 23 4,20 4,20 --- 48
    Gijs van d... Heijkant JPMini - Taxandria Team 20 2,20 2,20 2,60 2,60 --- 31
    Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 14 5,70 5,95 6,10 6,10 4,50 5,40 5,50 6,10 --- 66
    Isis van de Water MPB - DAK Team 15 - DNS --- 0
    Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 22 4,60 4,60 --- 73
    Jade van de Rest MPC - AV Sprint Team 21 2,10 3,00 2,90 2,50 2,40 2,80 2,80 3,00 --- 34
    Janna Kappen MPMini - AV Sprint Team 19 3,90 2,50 2,50 2,40 2,50 2,20 2,50 3,90 --- 65
    Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 21 3,10 2,80 3,10 3,10 2,80 2,80 2,80 3,10 --- 46
    Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 17 6,50 6,50 --- 72
    Jelske Schets MPB - Scorpio Team 17 5,50 5,50 --- 64
    Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 13 2,70 3,60 3,30 3,40 3,30 3,00 3,70 3,30 3,70 --- 54
    Jill Paulus MPB - Atledo Team 16 3,90 4,90 4,30 5,50 4,80 5,00 5,50 --- 64
    Jip van Iersel JPC - AV Attila Team 24 4,70 4,70 --- 56
    Jip Dol JPC - AV Sprint Team 19 3,30 2,40 2,80 3,60 3,30 3,30 3,60 3,00 3,60 --- 38
    Joosje van Gerwen MPB - AV Attila Team 23 3,20 3,20 --- 29
    Josje van Straalen MPB - AV Attila Team 22 4,60 4,60 --- 50
    Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 14 6,60 6,60 6,80 6,90 6,40 5,60 6,90 --- 78
    Julie Kleppe MPC - Taxandria Team 20 3,20 3,60 4,10 4,10 --- 54
    Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 19 2,90 3,70 3,00 3,00 3,60 3,20 4,50 3,60 3,20 4,50 --- 53
    Juul Jonas MPB - AV Attila Team 22 - DNS --- 0
    Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 14 7,00 8,00 7,55 7,10 7,55 6,40 7,30 8,00 --- 94
    Koen van Gestel JPMini - DAK Team 15 2,00 2,50 3,50 2,20 3,80 3,90 4,10 4,10 --- 62
    Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 14 6,50 6,60 6,35 5,90 6,60 - 6,20 6,60 --- 73
    Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 18 3,60 3,60 --- 35
    Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio Team 17 5,00 5,00 --- 56
    Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 22 4,50 4,50 --- 48
    Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 21 2,00 3,10 3,30 3,20 3,60 3,80 2,60 3,80 --- 49
    Loek van der Burgt JPC - AV Attila Team 22 - DNS --- 0
    Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 14 4,20 4,00 4,70 4,60 4,15 4,70 4,80 4,80 --- 48
    Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 21 1,70 2,70 1,80 2,20 2,00 2,20 2,40 2,70 --- 33
    Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 23 5,50 5,50 --- 69
    Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 19 2,60 3,70 4,20 4,30 4,40 4,50 3,70 4,10 4,50 --- 53
    Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 22 3,00 3,00 --- 34
    Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 20 2,90 2,90 --- 32
    Marit Peschke MPMini - AV Sprint Team 19 1,80 1,90 2,30 2,50 2,60 2,60 --- 35
    Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 20 2,60 3,70 3,70 --- 47
    Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 14 - DNS --- 0
    Mijrthe Luijten MPC - Atledo Team 16 2,20 2,30 2,50 2,20 2,40 2,10 2,50 --- 25
    Mila Strooper MPB - AV Attila Team 24 6,50 6,50 --- 79
    Milan Kwetters JPB - DAK Team 15 4,60 5,50 6,00 6,20 5,80 5,00 5,60 6,20 --- 68
    Miles Harahap JPB - AV Attila Team 23 5,60 5,60 --- 59
    Milou van den Broek MPMini - AV Attila Team 22 3,70 3,70 --- 60
    Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 17 5,60 5,60 --- 65
    Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 19 2,30 2,10 2,60 2,10 2,10 2,90 2,70 2,80 2,90 --- 32
    Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 18 4,70 4,70 --- 51
    Nieke Westerveen MPC - Atledo Team 16 3,50 4,10 4,30 4,00 3,60 4,00 4,30 --- 58
    Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 21 3,00 4,00 3,10 4,80 4,00 4,50 4,00 4,80 --- 58
    Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 13 - DNS --- 0
    Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 23 3,70 3,70 --- 54
    Noor Faas MPC - AV Sprint Team 19 3,10 3,20 3,70 2,90 3,60 3,40 3,10 4,10 3,60 4,10 --- 54
    Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 19 3,10 3,30 3,00 4,10 4,20 4,20 --- 72
    Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 15 3,90 5,90 4,90 6,00 5,40 5,60 5,10 6,00 --- 71
    Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 21 3,20 3,20 2,70 3,10 3,30 2,20 2,90 3,30 --- 34
    Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 24 6,40 6,40 --- 70
    Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 21 3,50 1,90 3,90 4,40 3,90 4,40 4,40 --- 60
    Renée Kramer MPB - Atledo Team 16 3,30 3,20 3,50 4,10 3,70 3,90 4,10 --- 43
    Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 21 4,00 3,90 3,30 3,30 3,80 3,60 4,00 3,90 4,00 --- 52
    Roan Stoot JPB - AV Sprint Team 14 3,80 2,80 4,00 3,65 3,30 - 4,90 4,90 --- 50
    Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 23 2,60 2,60 --- 31
    Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 18 5,70 5,70 --- 67
    Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 22 4,40 4,40 --- 51
    Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 18 4,80 4,80 --- 53
    Sara Mauro MPC - AV Attila Team 24 4,00 4,00 --- 52
    Senne van de Rest JPMini - AV Sprint Team 21 2,50 3,00 2,40 3,10 2,90 3,20 3,50 3,50 --- 49
    Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 16 4,20 3,50 4,60 4,20 3,90 4,30 4,60 --- 55
    Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 20 3,00 3,10 3,10 3,20 3,20 --- 38
    Silke Israel MPB - AV Sprint Team 18 6,30 6,30 --- 76
    Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 14 6,10 5,70 5,90 6,20 6,60 6,40 6,30 6,60 --- 73
    Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 19 3,30 3,40 3,90 3,90 4,10 4,00 3,50 3,30 2,80 4,10 --- 70
    Stan van Gestel JPB - DAK Team 15 2,60 4,00 5,40 5,70 4,90 5,70 5,20 5,50 5,70 --- 61
    Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 17 5,90 5,90 --- 70
    Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 14 5,80 5,55 6,20 6,25 5,95 5,90 6,30 6,30 --- 69
    Tessa van Helderen MPB - Atledo Team 16 5,50 5,60 5,90 6,00 6,10 5,60 6,10 --- 73
    Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 14 4,90 5,55 5,15 5,50 5,70 5,80 5,10 5,80 --- 62
    Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 24 6,00 6,00 --- 78
    Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 19 3,30 3,60 4,50 3,70 4,70 4,10 4,30 4,10 4,40 4,70 --- 56
    Tijmen Rotte JPC - AV Sprint Team 21 4,10 4,70 4,10 4,50 4,10 4,70 4,70 4,70 --- 56
    Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 19 - 4,00 5,50 6,20 6,10 5,40 6,40 6,70 5,80 6,70 --- 90
    Tirza Heutink MPMini - Scorpio Team 13 2,20 2,40 2,60 2,90 2,90 2,40 2,50 2,80 2,90 --- 41
    Tom Kula JPC - Scorpio Team 13 3,60 3,90 3,20 4,70 4,60 3,20 4,80 4,20 4,80 --- 58
    Tom Bastiaansen JPB - AV Attila Team 24 5,80 5,80 --- 62
    Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 20 2,00 3,40 3,40 4,00 4,30 4,30 --- 75
    Wouter Pels JPC - AV Attila Team 24 3,80 3,80 --- 42
    Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 20 - DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team P1P2P3P4P5P6P7P8P9ResOBPPunten totaal
    Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 24 19,50 19,50 --- 75
    Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 23 10,50 12,00 9,00 10,50 12,50 12,50 --- 38
    Aniek de Man MPB - AV Attila Team 22 7,00 7,50 6,00 6,00 7,50 7,50 5,00 6,00 7,00 7,50 --- 19
    Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 19 10,00 10,00 11,00 10,50 3,50 10,00 10,00 11,00 --- 45
    Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 20 4,00 6,00 6,00 6,00 --- 16
    Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 16 10,50 10,50 --- 54
    Bas van der Made JPC - Scorpio Team 13 21,50 21,50 --- 92
    Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 20 9,00 9,00 9,00 --- 33
    Caries Land MPB - AV Attila Team 23 10,50 9,00 11,00 14,50 14,50 --- 51
    Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 20 11,50 12,50 12,50 --- 46
    Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria Team 20 4,00 6,50 7,00 7,00 7,00 --- 28
    Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 17 14,00 15,00 11,50 8,50 10,50 16,50 12,00 16,50 --- 55
    Darko Kuijs JPC - AV Attila Team 24 21,00 21,00 --- 90
    Demi de Vaan MPC - Taxandria Team 20 8,00 8,00 10,00 10,00 10,00 --- 39
    Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 14 36,00 36,00 --- 141
    Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 22 7,00 11,00 11,50 12,00 10,50 12,00 9,00 8,50 10,50 12,00 --- 43
    Elien Smits MPB - DAK Team 15 19,50 19,50 --- 75
    Eline van Kempen MPB - AV Attila Team 22 11,00 13,00 8,5