Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    2 Fenna Dudok Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    10 Ayaan Omer Ige Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    13 Sam de Vaan Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    73 Nienke Blom AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    74 Aurelia Davis AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    75 Loïs Drent AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    76 Luna Faas AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    77 Femke Gijzen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    78 Lotte van Ham AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    79 Britt de Leeuw AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    81 Joss Ruedisueli AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    82 Noralie Dieleman AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    84 Luka Harahap AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    85 Yvette Hendriksen AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    86 Merel Joosen AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    88 Lieve Schoof AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    152 Eva Flier AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    153 Isis van Gils AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    155 Marije Huijbregtse AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    156 Wiesje Keij AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    157 Eva Koning AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    158 Iris Mackenbach AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    159 Aimee Rynart AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    226 Danique Bergman AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 6
    AV Sprint SPRN 15
    Scorpio SCRP 1
    Taxandria Atletiek TXND 2

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 07 10,4 --- 12,0 15,50 18,00 2,95 274 225
    Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 03 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Anne van Kempen MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 --- 12,5 14,00 13,00 2,95 226 180
    Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 06 9,8 --- 10,8 16,50 20,50 3,65 350 350
    Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 05 11,9 --- 13,3 9,00 1,05 2,75 140 41
    Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 08 10,6 --- 13,3 10,50 12,00 2,85 199 142
    Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 06 10,2 --- 11,4 14,50 26,50 3,40 333 144
    Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 05 11,3 --- 14,2 14,00 30,50 3,05 234 174
    Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 10,1 --- 11,2 16,50 30,50 3,80 330 330
    Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 03 9,7 --- 10,8 15,50 18,00 3,45 330 330
    Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 08 10,6 --- 11,5 13,50 25,50 2,95 297 297
    David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Dorris Versteijnen MPA1 - AV Attila Team 08 10,6 --- 12,1 13,50 13,00 2,90 238 238
    Edwin Van...r Heijden JPA1 - DAK Team 01 11,4 --- 13,1 13,50 15,50 3,00 189 0
    Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 08 10,9 --- 12,1 13,50 12,50 2,70 222 109
    Enzo Eijsermans JPA2 - AV Attila Team 10 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS --- DNS DNS DNS 3,10 54 54
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 07 10,8 --- 12,1 14,00 13,00 3,40 253 253
    Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 10,5 --- 11,2 13,50 17,50 3,20 281 73
    Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 01 11,5 --- 12,8 13,00 14,00 3,05 214 48
    Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 11 10,7 --- 12,2 12,00 11,00 3,00 222 203
    Giel Fitters JPA2 - AV Attila Team 11 10,2 --- 11,8 14,50 18,50 3,20 250 250
    Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 09 10,4 --- 13,2 12,50 19,50 2,85 212 212
    Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria Team 05 9,8 --- 11,9 14,50 21,00 3,50 275 275
    Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 04 12,8 --- 14,2 16,00 9,00 2,75 140 55
    Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 11 10,4 --- 11,6 15,00 24,00 3,20 310 310
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 08 12,3 --- 14,5 10,50 14,00 2,75 156 30
    Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 07 10,1 --- 12,2 18,00 26,00 3,05 328 328
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 07 11,2 --- 13,7 18,00 19,50 3,10 256 256
    Jasper van de Ven JPA1 - AV Attila Team 08 10,9 --- 12,4 11,00 14,50 2,75 186 75
    Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 09 9,8 --- 12,3 15,00 35,50 3,05 309 309
    Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 11 11,2 --- 13,4 11,00 11,50 2,85 185 0
    Jonas Vos JPA1 - DAK Team 01 10,4 --- 11,6 13,50 23,00 3,50 269 225
    Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 06 10,0 --- 11,4 15,00 22,00 3,45 325 185
    Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 06 9,9 --- 10,8 14,50 17,00 3,40 313 217
    Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 10 9,7 --- 11,2 14,50 15,00 3,40 265 217
    Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 10,1 --- 10,5 21,00 28,00 3,40 340 340
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 10 10,9 --- 12,7 11,00 12,00 2,50 193 0
    Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 11 11,3 --- 13,7 11,50 15,00 2,50 184 74
    Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 03 10,1 --- 11,6 15,00 15,50 3,10 281 245
    Lizzy Corsten MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 --- 13,0 9,00 15,00 2,80 197 79
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 06 9,9 --- 11,2 18,00 24,50 3,80 369 369
    Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 06 9,7 --- 11,6 14,00 16,50 3,25 295 78
    Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 10 11,0 --- 13,4 13,00 22,50 3,05 250 111
    Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 06 9,4 --- 11,0 18,50 17,50 3,40 347 239
    Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 --- 14,5 10,00 12,00 2,70 169 46
    Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 07 10,5 --- 13,3 12,00 8,50 3,05 203 151
    Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 08 10,6 --- 13,7 13,00 10,00 3,60 226 175
    Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 10 10,1 --- 11,3 20,00 22,00 3,55 307 307
    Melanie van Meel MPA1 - DAK Team 01 11,6 --- 12,9 10,50 19,50 3,00 217 0
    Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 10 10,5 --- 12,0 14,50 18,50 3,30 280 280
    Merlijn Verbaan JPA1 - AV Attila Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 10,0 --- 11,4 16,50 27,50 2,95 338 149
    Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 03 10,1 --- 11,1 12,00 18,50 3,05 285 242
    Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 05 11,1 --- 15,2 18,00 29,00 2,95 239 179
    Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 10 11,1 --- 12,6 12,00 11,00 2,80 200 0
    Nuno van Berkom JPA2 - Scorpio Team 01 9,6 --- 10,9 17,00 38,00 3,70 371 371
    Renée Lebbink MPA1 - Taxandria Team 05 10,2 --- 12,0 12,50 10,50 3,15 242 242
    Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 07 11,2 --- 14,3 12,50 8,00 2,80 167 0
    Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 01 10,0 --- 10,9 18,50 35,00 4,00 368 368
    Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Sam Janssens JPA2 - AV Sprint Team 04 10,2 --- 11,4 17,00 27,50 3,40 304 304
    Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 05 9,2 --- 11,0 15,00 18,00 3,80 351 351
    Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 03 DNS --- 12,3 18,00 18,00 3,05 227 172
    Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 08 10,7 --- 12,9 12,50 15,50 3,00 200 70
    Sjoerd Schets JPA2 - Scorpio Team 01 9,9 --- 10,9 18,00 35,50 3,85 365 365
    Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 09 9,8 --- 12,9 12,50 18,00 3,00 228 228
    Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 04 10,2 --- 12,1 16,00 16,00 3,35 250 217
    Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 03 11,6 --- 11,9 13,50 27,00 2,80 270 226
    Suzy Willems MPA1 - Taxandria Team 05 10,9 --- 12,3 8,50 10,00 2,90 191 151
    Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 09 9,6 --- 11,4 17,00 30,00 3,65 335 335
    Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 08 10,5 --- 13,7 9,50 8,00 2,95 180 106
    Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 04 10,6 --- 11,8 14,00 21,50 3,30 252 252
    Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 11 10,3 --- DNS 12,05 12,50 3,05 158 100
    Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 09 9,6 --- 10,7 23,50 29,00 3,50 367 367
    Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 04 12,1 --- 12,6 10,50 21,50 2,75 183 153
    Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 14,0 12,50 23,00 2,45 172 56
    Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 10 9,5 --- 10,8 20,50 42,00 3,85 411 411
    Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS --- DNS 16,50 20,50 DNS 121 121
    Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 04 12,4 --- 14,5 11,50 12,50 2,35 123 0
    Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 03 10,4 --- 11,5 15,00 20,00 3,25 297 297
    Yvette Hendriksen MPA2 - AV Attila Team 10 10,0 --- 11,5 14,00 12,00 3,25 272 250

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
    Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS 10,4 10,6 10,4 --- 59
    Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 03 DNS DNS --- 0
    Anne van Kempen MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 11,1 11,2 11,0 --- 46
    Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 06 10,0 9,8 9,8 --- 75
    Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 05 12,1 11,9 11,9 --- 28
    Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 08 10,7 10,6 10,6 --- 55
    Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 06 10,2 10,2 --- 64
    Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 05 11,3 11,4 11,3 --- 34
    Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 10,1 10,1 --- 58
    Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 03 9,7 9,7 --- 78
    Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 08 11,1 11,1 10,6 10,6 --- 55
    David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Dorris Versteijnen MPA1 - AV Attila Team 08 DNS 10,8 10,6 10,6 --- 55
    Edwin Van...r Heijden JPA1 - DAK Team 01 11,4 11,4 --- 32
    Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 08 11,8 10,9 10,9 --- 48
    Enzo Eijsermans JPA2 - AV Attila Team 10 DNS DNS --- 0
    Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS DNS --- 0
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 07 10,9 10,8 10,8 10,8 --- 50
    Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 10,5 10,5 --- 57
    Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 01 11,5 11,5 --- 35
    Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 11 10,8 10,7 10,7 --- 52
    Giel Fitters JPA2 - AV Attila Team 11 10,2 10,3 10,2 10,2 --- 56
    Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 09 10,5 10,4 10,6 10,4 --- 52
    Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria Team 05 9,8 9,8 --- 65
    Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 04 12,8 12,8 --- 12
    Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 11 10,5 10,4 10,5 10,4 --- 59
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 08 12,3 12,4 12,3 --- 21
    Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 07 10,5 10,5 10,1 10,1 --- 67
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 07 11,7 11,2 11,2 --- 41
    Jasper van de Ven JPA1 - AV Attila Team 08 DNS 10,9 10,9 --- 41
    Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 09 9,8 10,4 10,2 9,8 --- 65
    Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 11 11,2 11,6 11,2 --- 41
    Jonas Vos JPA1 - DAK Team 01 10,4 10,4 --- 52
    Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 06 10,0 10,0 --- 70
    Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 06 9,9 9,9 --- 72
    Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 10 10,1 9,7 9,7 --- 68
    Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 10,1 10,1 --- 58
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 10 11,1 10,9 10,9 --- 48
    Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 11 11,3 11,5 11,8 11,3 --- 39
    Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 03 10,1 10,1 --- 67
    Lizzy Corsten MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 11,2 11,4 11,0 --- 46
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 06 10,1 9,9 9,9 --- 72
    Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 06 9,7 9,7 --- 78
    Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 10 11,2 11,0 11,0 --- 46
    Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 06 9,9 9,4 9,4 --- 86
    Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 11 DNS DNS --- 0
    Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 11 11,0 11,2 11,0 --- 46
    Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 07 10,5 10,5 10,5 --- 57
    Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 08 11,7 10,6 10,6 --- 55
    Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 10 10,1 10,7 10,1 --- 58
    Melanie van Meel MPA1 - DAK Team 01 11,6 11,6 --- 33
    Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 10 10,5 10,5 10,5 --- 57
    Merlijn Verbaan JPA1 - AV Attila Team 08 DNS DNS --- 0
    Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS 10,2 10,0 10,0 --- 70
    Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 03 10,1 10,1 --- 67
    Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 05 11,1 11,3 11,1 --- 38
    Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 10 11,3 11,1 11,4 11,1 --- 43
    Nuno van Berkom JPA2 - Scorpio Team 01 9,6 9,6 --- 70
    Renée Lebbink MPA1 - Taxandria Team 05 10,4 10,2 10,2 --- 64
    Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 07 11,3 11,2 11,2 --- 41
    Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 01 10,0 10,0 --- 61
    Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Sam Janssens JPA2 - AV Sprint Team 04 10,2 10,2 --- 56
    Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 05 9,4 9,2 9,2 --- 92
    Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 03 DNS DNS --- 0
    Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 08 10,7 10,8 10,7 --- 45
    Sjoerd Schets JPA2 - Scorpio Team 01 9,9 9,9 --- 63
    Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 09 10,1 10,5 10,5 9,8 9,8 --- 65
    Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 04 10,2 10,2 --- 56
    Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 03 11,6 11,6 --- 33
    Suzy Willems MPA1 - Taxandria Team 05 10,9 11,0 10,9 --- 48
    Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 09 9,6 9,7 9,9 9,6 --- 70
    Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 08 10,5 10,6 10,5 --- 57
    Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 08 DNS DNS --- 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 11 DNS DNS --- 0
    Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 04 10,6 10,6 --- 47
    Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 11 10,3 10,3 10,3 --- 54
    Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 09 9,7 9,8 9,6 9,6 --- 70
    Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 04 12,1 12,1 --- 21
    Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 04 12,2 12,2 --- 20
    Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 10 9,7 9,9 9,5 9,5 --- 72
    Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS DNS --- 0
    Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 04 12,4 12,4 --- 17
    Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 03 10,4 10,4 --- 59
    Yvette Hendriksen MPA2 - AV Attila Team 10 10,3 10,0 10,3 10,6 10,0 --- 70

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Anne van Kempen MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 05 --- ---
    Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 05 --- ---
    Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 --- ---
    Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 08 --- ---
    David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Dorris Versteijnen MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Edwin Van...r Heijden JPA1 - DAK Team 01 --- ---
    Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Enzo Eijsermans JPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 01 --- ---
    Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Giel Fitters JPA2 - AV Attila Team 11 --- ---
    Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria Team 05 --- ---
    Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Jasper van de Ven JPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Jonas Vos JPA1 - DAK Team 01 --- ---
    Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Lizzy Corsten MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 10 --- ---
    Melanie van Meel MPA1 - DAK Team 01 --- ---
    Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Merlijn Verbaan JPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 --- ---
    Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 05 --- ---
    Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 10 --- ---
    Nuno van Berkom JPA2 - Scorpio Team 01 --- ---
    Renée Lebbink MPA1 - Taxandria Team 05 --- ---
    Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 01 --- ---
    Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Sam Janssens JPA2 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 05 --- ---
    Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Sjoerd Schets JPA2 - Scorpio Team 01 --- ---
    Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Suzy Willems MPA1 - Taxandria Team 05 --- ---
    Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 08 --- ---
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 11 --- ---
    Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 09 --- ---
    Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 10 --- ---
    Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 07 --- ---
    Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 04 --- ---
    Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 03 --- ---
    Yvette Hendriksen MPA2 - AV Attila Team 10 --- ---

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team P1P2P3P4P5ResOBPPunten totaal
    Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 07 12,0 12,0 --- 60
    Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 03 DNS DNS --- 0
    Anne van Kempen MPA1 - AV Attila Team 11 12,5 12,5 --- 52
    Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 06 10,8 10,8 --- 80
    Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 05 13,3 13,3 --- 41
    Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 08 13,3 13,3 --- 41
    Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 06 11,4 11,4 --- 70
    Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 05 14,2 14,2 --- 26
    Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 11,9 11,2 11,2 --- 64
    Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 03 10,8 10,8 --- 80
    Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 08 11,5 11,5 --- 68
    David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Dorris Versteijnen MPA1 - AV Attila Team 08 12,1 12,1 --- 59
    Edwin Van...r Heijden JPA1 - DAK Team 01 13,1 13,5 13,3 13,1 --- 38
    Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 08 12,1 12,1 --- 59
    Enzo Eijsermans JPA2 - AV Attila Team 10 DNS DNS --- 0
    Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS DNS --- 0
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 07 12,1 12,1 --- 59
    Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 11,2 11,2 --- 73
    Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 01 12,8 12,8 13,5 12,8 --- 48
    Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 11 12,2 12,2 --- 57
    Giel Fitters JPA2 - AV Attila Team 11 11,8 11,8 --- 55
    Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 09 13,2 13,2 --- 37
    Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria Team 05 11,9 11,9 --- 54
    Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 04 14,2 14,2 --- 26
    Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 11 11,6 11,6 --- 66
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 08 14,5 14,5 --- 27
    Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 07 12,2 12,2 --- 57
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 07 13,7 13,7 --- 36
    Jasper van de Ven JPA1 - AV Attila Team 08 12,4 12,4 --- 47
    Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 09 12,3 12,3 --- 48
    Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 11 13,4 13,4 --- 40
    Jonas Vos JPA1 - DAK Team 01 11,6 11,8 11,9 11,6 --- 58
    Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 06 11,4 11,4 --- 70
    Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 06 10,8 10,8 --- 80
    Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 10 11,2 11,2 --- 64
    Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 10,5 10,9 10,5 --- 74
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 10 12,7 12,7 --- 50
    Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 11 13,7 13,7 --- 36
    Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 03 11,6 11,6 11,8 11,8 11,6 --- 66
    Lizzy Corsten MPA1 - AV Attila Team 11 13,0 13,0 --- 45
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 06 11,2 11,2 --- 73
    Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 06 11,6 11,6 --- 66
    Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 10 13,4 13,4 --- 40
    Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 06 11,0 11,0 --- 77
    Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 11 DNS DNS --- 0
    Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 11 14,5 14,5 --- 27
    Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 07 13,3 13,3 --- 41
    Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 08 13,7 13,7 --- 36
    Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 10 11,3 11,3 --- 62
    Melanie van Meel MPA1 - DAK Team 01 12,9 13,4 13,0 12,9 --- 47
    Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 10 12,0 12,0 --- 60
    Merlijn Verbaan JPA1 - AV Attila Team 08 DNS DNS --- 0
    Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 11,4 11,4 --- 70
    Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 03 11,7 11,6 11,1 11,3 11,1 --- 75
    Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 05 15,2 15,2 --- 17
    Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 10 12,6 12,6 --- 51
    Nuno van Berkom JPA2 - Scorpio Team 01 10,9 11,0 10,9 10,9 10,9 --- 68
    Renée Lebbink MPA1 - Taxandria Team 05 12,0 12,0 --- 60
    Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 07 14,3 14,3 --- 29
    Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 01 10,9 11,9 10,9 --- 68
    Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 09 DNS DNS --- 0
    Sam Janssens JPA2 - AV Sprint Team 04 11,5 59,0 11,7 11,4 11,4 --- 61
    Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 05 11,0 11,0 --- 77
    Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 03 12,3 12,6 12,9 12,9 12,3 --- 55
    Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 08 12,9 12,9 --- 41
    Sjoerd Schets JPA2 - Scorpio Team 01 10,9 11,2 10,9 --- 68
    Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 09 12,9 12,9 --- 41
    Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 04 12,3 12,1 12,1 --- 51
    Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 03 12,1 11,9 12,4 12,2 12,7 11,9 --- 62
    Suzy Willems MPA1 - Taxandria Team 05 12,3 12,3 --- 55
    Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 09 11,4 11,4 --- 61
    Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 08 13,7 13,7 --- 36
    Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 08 DNS DNS --- 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 11 DNS DNS --- 0
    Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 04 11,8 11,8 11,8 11,8 --- 55
    Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 11 DNS DNS --- 0
    Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 09 10,7 10,7 --- 71
    Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 04 12,6 12,9 12,9 12,6 --- 44
    Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 04 14,0 14,3 14,3 15,0 14,0 --- 28
    Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 10 10,8 10,8 --- 70
    Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 07 DNS DNS --- 0
    Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 04 14,5 14,5 14,5 14,7 14,5 --- 23
    Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 03 11,5 12,0 12:04,0 11,5 --- 68
    Yvette Hendriksen MPA2 - AV Attila Team 10 11,5 11,5 --- 68

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team P1P2P3P4P5P6P7P8P9ResOBPPunten totaal
    Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 07 15,50 15,50 --- 61
    Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 03 - DNS --- 0
    Anne van Kempen MPA1 - AV Attila Team 11 14,00 14,00 --- 53
    Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 06 16,50 14,50 13,50 16,50 12,00 11,00 14,50 13,00 16,50 --- 66
    Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 05 9,00 9,00 --- 28
    Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 08 9,50 10,00 10,50 7,50 9,50 10,00 9,50 10,50 --- 35
    Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 06 14,50 14,50 14,50 12,00 14,50 14,50 14,50 --- 55
    Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 05 14,00 14,00 --- 46
    Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 10,00 16,50 11,51 14,50 10,00 12,50 7,50 11,50 16,50 --- 57
    Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 03 11,50 11,00 12,50 11,00 15,50 13,00 15,00 15,00 15,00 15,50 --- 61
    Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 08 10,50 6,00 12,00 12,50 9,50 13,50 10,50 8,50 13,50 --- 50
    David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 09 - DNS --- 0
    Dorris Versteijnen MPA1 - AV Attila Team 08 9,50 12,00 13,00 13,50 11,00 11,00 10,00 13,50 --- 50
    Edwin Van...r Heijden JPA1 - DAK Team 01 8,00 10,50 9,00 12,50 13,50 10,00 5,00 9,00 13,00 13,50 --- 44
    Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 08 10,00 10,50 12,50 12,00 13,50 11,00 11,00 12,50 13,50 --- 50
    Enzo Eijsermans JPA2 - AV Attila Team 10 - DNS --- 0
    Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 07 - DNS --- 0
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 07 14,00 14,00 --- 53
    Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 8,50 10,00 9,50 12,00 9,50 13,50 13,50 --- 50
    Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 01 13,00 11,50 9,50 10,00 10,50 8,00 8,00 7,50 13,00 --- 48
    Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 11 12,00 12,00 --- 43
    Giel Fitters JPA2 - AV Attila Team 11 14,50 14,50 --- 48
    Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 09 12,50 12,50 --- 39
    Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria Team 05 14,50 14,50 --- 48
    Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 04 9,50 9,50 13,50 13,50 13,00 16,00 16,00 --- 55
    Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 11 15,00 15,00 --- 58
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 08 9,00 7,50 8,50 8,00 9,50 10,50 8,00 10,50 --- 35
    Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 07 18,00 18,00 --- 74
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 07 18,00 18,00 --- 74
    Jasper van de Ven JPA1 - AV Attila Team 08 6,50 7,00 6,00 9,50 9,50 11,00 6,00 11,00 --- 33
    Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 09 15,00 15,00 --- 50
    Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 11 11,00 11,00 --- 38
    Jonas Vos JPA1 - DAK Team 01 12,00 13,00 6,00 11,00 12,00 12,50 12,50 13,50 13,50 13,50 --- 44
    Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 06 13,00 1,05 14,00 11,50 13,50 12,00 13,50 15,00 15,00 --- 58
    Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 06 14,50 12,00 10,50 14,00 14,00 6,50 12,00 14,50 --- 55
    Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 10 14,50 14,50 --- 48
    Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 18,00 20,00 21,00 21,00 15,50 17,00 21,00 --- 78
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 10 11,00 11,00 --- 38
    Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 11 11,50 11,50 --- 40
    Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 03 10,00 13,50 12,50 11,50 12,50 15,00 13,50 13,00 14,00 15,00 --- 58
    Lizzy Corsten MPA1 - AV Attila Team 11 9,00 9,00 --- 28
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 06 12,00 7,50 16,50 14,50 16,50 16,50 18,00 - 18,00 --- 74
    Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 06 10,50 9,50 8,00 9,00 12,00 14,00 14,00 --- 53
    Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 10 13,00 13,00 --- 48
    Luna Faas MPA2 - AV Sprint