Categorie 'Jongens Pupil Mini'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: JPMini
Berekeningswijze: Pupillen Mini - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil Mini'

    Snr Naam Onderdelen Team M PendelTeam-est
    574 Jelle Kreeft AV Spiridon Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    587 Bas van der Made Scorpio Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    602 Koen van Gestel DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    608 Kjell van der Staak DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    609 Hidde Struik DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    617 Mees de Ree DAK Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    626 Gijs van Gorkom Taxandria Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil Mini'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Spiridon SPRD 1
    DAK DAK 4
    Scorpio SCRP 1
    Taxandria Atletiek TXND 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    # Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
    2 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 1050,00 6,40 24,00 1,05 3,05 360 360
    3 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
    4 Elien Smits MPC - DAK Team 18 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
    5 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 900,00 4,60 13,00 0,85 2,10 330 291
    5 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
    7 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
    8 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
    9 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
    10 Jim Putter JPC - DJA Team 15 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303
    10 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
    12 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
    13 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
    14 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
    14 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
    16 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
    17 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
    17 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
    19 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
    20 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
    21 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 875,00 5,20 21,00 0,95 2,80 278 278
    22 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
    22 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
    24 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
    24 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
    24 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
    27 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 5,40 15,00 0,95 2,65 267 224
    27 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
    29 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
    30 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
    30 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
    32 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
    33 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
    34 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
    35 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
    36 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
    37 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 875,00 3,00 10,00 0,80 2,40 241 112
    37 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
    37 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
    40 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
    41 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
    41 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
    43 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
    44 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
    44 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
    46 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
    46 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
    48 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
    49 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
    50 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
    51 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
    52 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 825,00 3,40 7,00 0,80 2,25 213 114
    53 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
    54 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 5,30 16,00 DNS 2,80 209 166
    55 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
    55 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
    57 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
    58 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
    58 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
    60 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 3,40 10,50 0,90 2,10 191 0
    60 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
    62 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
    63 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
    64 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0
    65 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
    66 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
    67 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
    67 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
    69 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
    69 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
    69 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
    72 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
    73 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
    74 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115
    75 Anne Smits MPB - DAK Team 18 DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
    76 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0
    77 Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
    78 Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
    79 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    79 Babette van de Sande MPC - DAK --- --- --- --- --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 1150,00 --- 120
    2 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 1125,00 --- 94
    2 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 1125,00 --- 94
    4 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 1075,00 --- 117
    4 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 1075,00 --- 100
    6 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 1050,00 --- 110
    6 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 1050,00 --- 78
    6 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 1050,00 --- 78
    9 Elien Smits MPC - DAK Team 18 1025,00 --- 103
    9 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 1025,00 --- 88
    9 Jim Putter JPC - DJA Team 15 1025,00 --- 88
    12 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 1000,00 --- 68
    13 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 975,00 --- 102
    13 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 975,00 --- 76
    13 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 975,00 --- 76
    13 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 975,00 --- 64
    17 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 950,00 --- 71
    17 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 950,00 --- 71
    17 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 950,00 --- 71
    17 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 950,00 --- 65
    17 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 950,00 --- 59
    17 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 950,00 --- 59
    17 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 950,00 --- 59
    17 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 950,00 --- 59
    25 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 925,00 --- 99
    25 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 925,00 --- 77
    25 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 925,00 --- 60
    28 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 900,00 --- 81
    28 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 900,00 --- 61
    28 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 900,00 --- 61
    28 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 900,00 --- 61
    28 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 900,00 --- 61
    28 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 900,00 --- 56
    28 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 900,00 --- 50
    35 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 875,00 --- 65
    35 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 875,00 --- 65
    35 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 875,00 --- 56
    35 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 875,00 --- 56
    35 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 875,00 --- 56
    35 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 875,00 --- 51
    35 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 875,00 --- 46
    35 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 875,00 --- 46
    35 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 875,00 --- 46
    35 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 875,00 --- 46
    45 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 850,00 --- 60
    45 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 850,00 --- 51
    45 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 850,00 --- 47
    45 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 850,00 --- 42
    45 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 850,00 --- 42
    50 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 825,00 --- 70
    50 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 825,00 --- 70
    50 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 825,00 --- 70
    50 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 825,00 --- 62
    50 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 825,00 --- 62
    50 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 825,00 --- 54
    50 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 825,00 --- 54
    50 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 825,00 --- 54
    50 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 825,00 --- 43
    50 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 --- 43
    50 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 --- 43
    50 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 --- 43
    62 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 800,00 --- 63
    62 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 800,00 --- 56
    62 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 800,00 --- 35
    65 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 775,00 --- 57
    65 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 775,00 --- 44
    65 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 775,00 --- 44
    65 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 775,00 --- 35
    69 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 750,00 --- 45
    69 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 750,00 --- 40
    69 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 750,00 --- 40
    72 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 675,00 --- 27
    73 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 500,00 --- 7
    74 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 400,00 --- 0
    Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 DNS --- 0
    Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Anne Smits MPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 DNS --- 0
    Babette van de Sande MPC - DAK --- ---

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    # Naam Team P1P2ResOBPPunten totaal
    1 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 6,40 6,40 --- 70
    2 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 5,80 5,80 --- 62
    3 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 5,60 5,60 --- 59
    4 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 5,50 5,50 --- 58
    4 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 5,50 5,50 --- 58
    6 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 5,40 5,40 --- 62
    7 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 5,30 5,30 --- 61
    8 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 5,20 5,20 --- 54
    9 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 4,80 4,80 --- 58
    9 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 4,80 4,80 --- 58
    9 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 4,80 4,80 --- 48
    12 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 4,70 4,70 --- 66
    12 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 4,70 4,70 --- 51
    12 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 4,70 4,70 --- 47
    12 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 4,70 4,70 --- 47
    16 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 4,60 4,60 --- 73
    16 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 4,60 4,60 --- 45
    18 Elien Smits MPC - DAK Team 18 4,50 4,50 --- 62
    18 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 4,50 4,50 --- 62
    20 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 4,40 4,40 --- 60
    20 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 4,40 4,40 --- 51
    20 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 4,40 4,40 --- 47
    20 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 4,40 4,40 --- 43
    24 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 4,30 4,30 --- 46
    24 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 4,30 4,30 --- 41
    24 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 4,30 4,30 --- 41
    27 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 4,20 4,20 --- 56
    27 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 4,20 4,20 --- 48
    27 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 4,20 4,20 --- 40
    30 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 4,10 4,10 --- 46
    30 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 4,10 4,10 --- 39
    32 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 4,00 4,00 --- 37
    33 Jim Putter JPC - DJA Team 15 3,90 3,90 --- 43
    34 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 3,80 3,80 --- 49
    34 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 3,80 3,80 --- 42
    34 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 3,80 3,80 --- 42
    34 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 3,80 3,80 --- 42
    38 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 3,70 3,70 --- 54
    38 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 3,70 3,70 --- 47
    38 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 3,70 3,70 --- 37
    41 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 3,60 3,60 --- 38
    41 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 3,60 3,60 --- 38
    43 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 3,50 3,50 --- 49
    43 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 3,50 3,50 --- 37
    43 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 3,50 3,50 --- 37
    43 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 3,50 3,50 --- 34
    43 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 3,50 3,50 --- 34
    43 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 3,50 3,50 --- 31
    49 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 3,40 3,40 --- 41
    49 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 3,40 3,40 --- 41
    49 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 3,40 3,40 --- 35
    49 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 3,40 3,40 --- 35
    49 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 3,40 3,40 --- 32
    54 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 3,30 3,30 --- 51
    55 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 3,10 3,10 --- 41
    55 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 3,10 3,10 --- 41
    55 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 3,10 3,10 --- 36
    55 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 3,10 3,10 --- 25
    59 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 3,00 3,00 --- 34
    59 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 3,00 3,00 --- 34
    59 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 3,00 3,00 --- 27
    62 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 2,90 2,90 --- 32
    63 Anne Smits MPB - DAK Team 18 2,80 2,80 --- 24
    64 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 2,70 2,70 --- 37
    65 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 2,60 2,60 --- 27
    65 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 2,60 2,60 --- 23
    67 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 2,50 2,50 --- 25
    68 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 2,40 2,40 --- 30
    69 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 2,30 2,30 --- 25
    69 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 2,30 2,30 --- 22
    71 Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 2,20 2,20 --- 15
    72 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 2,10 2,10 --- 21
    72 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 2,10 2,10 --- 18
    74 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 1,90 1,90 --- 19
    74 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 1,90 1,90 --- 13
    76 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 1,80 1,80 --- 17
    77 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 1,70 1,70 --- 15
    Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 - DNS --- 0
    Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 - DNS --- 0
    Babette van de Sande MPC - DAK --- ---

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    # Naam Team P1P2ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 29,00 29,00 --- 109
    2 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 24,50 24,50 --- 88
    3 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 24,00 24,00 --- 86
    4 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 22,00 22,00 --- 77
    5 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 21,00 21,00 --- 72
    6 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 20,50 20,50 --- 70
    7 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 18,00 18,00 --- 71
    8 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 17,00 17,00 --- 66
    8 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 17,00 17,00 --- 55
    10 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 16,50 16,50 --- 63
    10 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 16,50 14,00 16,50 --- 53
    12 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 16,00 16,00 --- 61
    12 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 16,00 16,00 --- 55
    12 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 16,00 16,00 --- 50
    12 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 16,00 16,00 --- 50
    16 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 15,50 15,50 --- 58
    17 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 15,00 15,00 --- 51
    18 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 14,50 14,50 --- 44
    19 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 14,00 14,00 --- 50
    20 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 13,50 13,50 --- 40
    20 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 11,50 13,50 13,50 --- 40
    22 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 13,00 13,00 --- 60
    22 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 13,00 13,00 --- 53
    22 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 12,50 13,00 13,00 --- 41
    22 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 13,00 13,00 --- 37
    22 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 13,00 13,00 --- 37
    27 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 12,50 12,50 --- 50
    27 Elien Smits MPC - DAK Team 18 12,50 12,50 --- 50
    29 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 12,00 12,00 --- 54
    29 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 12,00 12,00 --- 54
    29 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 12,00 12,00 --- 40
    29 Jim Putter JPC - DJA Team 15 12,00 12,00 --- 40
    33 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 11,50 11,50 --- 38
    33 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 11,50 11,50 --- 34
    33 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 11,50 11,50 --- 34
    36 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 11,00 11,00 --- 41
    36 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 11,00 11,00 --- 41
    36 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 11,00 11,00 --- 35
    36 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 11,00 11,00 --- 35
    36 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 11,00 11,00 --- 35
    41 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 10,50 10,50 --- 30
    41 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 10,50 10,50 --- 30
    41 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 10,50 10,50 --- 27
    44 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 10,00 10,00 --- 35
    44 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 10,00 10,00 --- 30
    44 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 10,00 10,00 --- 30
    44 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 10,00 10,00 --- 25
    48 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 9,50 9,50 --- 42
    48 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 9,50 9,50 --- 32
    48 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 9,50 9,50 --- 32
    48 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 9,50 9,50 --- 32
    48 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 9,50 9,50 --- 25
    48 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 9,50 9,50 --- 25
    48 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 9,50 9,50 --- 25
    48 Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 9,50 9,50 --- 25
    48 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 8,50 9,50 9,50 --- 23
    57 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 9,00 9,00 --- 29
    57 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 9,00 9,00 --- 25
    59 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 8,50 8,50 --- 23
    59 Anne Smits MPB - DAK Team 18 8,50 8,50 --- 21
    61 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 8,00 8,00 --- 27
    61 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 8,00 8,00 --- 24
    61 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 8,00 8,00 --- 24
    61 Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 8,00 8,00 --- 17
    65 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 7,00 7,00 --- 24
    65 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 7,00 7,00 --- 18
    65 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 7,00 7,00 --- 18
    68 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 6,56 6,00 6,56 --- 14
    69 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 6,00 6,00 --- 17
    69 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 6,00 6,00 --- 15
    69 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 6,00 6,00 --- 13
    72 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 4,50 5,50 5,50 --- 12
    73 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 5,00 5,00 --- 10
    73 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 5,00 5,00 --- 9
    73 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 5,00 5,00 --- 8
    76 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 4,50 4,50 --- 7
    77 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 4,00 4,00 --- 4
    Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 - DNS --- 0
    Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 - DNS --- 0
    Babette van de Sande MPC - DAK --- ---

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 1,10 --- 78
    2 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 1,05 --- 79
    2 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 1,05 --- 72
    2 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 1,05 --- 72
    5 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 1,00 --- 79
    5 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 1,00 --- 66
    5 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 1,00 --- 66
    8 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 0,95 --- 66
    8 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 0,95 --- 66
    8 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 0,95 --- 60
    11 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 0,90 --- 76
    11 Elien Smits MPC - DAK Team 18 0,90 --- 76
    11 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 0,90 --- 65
    11 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 0,90 --- 65
    11 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 0,90 --- 65
    11 Jim Putter JPC - DJA Team 15 0,90 --- 65
    11 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 0,90 --- 65
    11 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 0,90 --- 65
    11 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 0,90 --- 59
    11 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 0,90 --- 59
    11 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 0,90 --- 59
    11 Anne Smits MPB - DAK Team 18 0,90 --- 59
    11 Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 0,90 --- 59
    11 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 0,90 --- 59
    11 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 0,90 --- 54
    11 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 0,90 --- 54
    11 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 0,90 --- 54
    11 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 0,90 --- 54
    29 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 0,85 --- 77
    29 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 0,85 --- 77
    29 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 0,85 --- 68
    29 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 0,85 --- 68
    29 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 0,85 --- 68
    29 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 0,85 --- 58
    29 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 0,85 --- 58
    29 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 0,85 --- 58
    29 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 0,85 --- 53
    29 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 0,85 --- 53
    29 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 0,85 --- 48
    29 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 0,85 --- 48
    29 Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 0,85 --- 48
    29 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 0,85 --- 48
    43 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 0,80 --- 77
    43 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 0,80 --- 77
    43 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 0,80 --- 68
    43 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 0,80 --- 60
    43 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 0,80 --- 60
    43 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 0,80 --- 60
    43 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 0,80 --- 60
    43 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 0,80 --- 60
    43 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 0,80 --- 51
    43 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 0,80 --- 51
    43 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 0,80 --- 51
    43 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 0,80 --- 43
    43 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 0,80 --- 43
    56 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 0,75 --- 67
    56 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 0,75 --- 60
    56 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 0,75 --- 60
    56 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 0,75 --- 52
    56 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 0,75 --- 52
    56 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 0,75 --- 52
    56 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 0,75 --- 52
    56 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 0,75 --- 52
    56 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 0,75 --- 52
    56 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 0,75 --- 45
    56 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 0,75 --- 45
    56 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 0,75 --- 45
    56 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 0,75 --- 37
    56 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 0,75 --- 37
    70 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 0,70 --- 58
    70 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 0,70 --- 58
    70 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 0,70 --- 58
    70 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 0,70 --- 51
    74 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 0,65 --- 43
    74 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 0,65 --- 38
    74 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 0,65 --- 32
    74 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 0,65 --- 27
    Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 DNS --- 0
    Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 DNS --- 0
    Babette van de Sande MPC - DAK --- ---

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 3,25 +0.0 m/s--- 74
    2 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 3,20 +0.0 m/s--- 59
    3 Jim Putter JPC - DJA Team 15 3,10 +0.0 m/s--- 67
    3 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 3,10 +0.0 m/s--- 62
    5 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 3,05 +0.0 m/s--- 54
    5 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 3,05 +0.0 m/s--- 54
    7 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 3,00 +0.0 m/s--- 53
    7 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 3,00 +0.0 m/s--- 53
    9 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 2,95 +0.0 m/s--- 56
    9 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 2,95 +0.0 m/s--- 51
    11 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 2,90 +0.0 m/s--- 49
    11 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 2,90 +0.0 m/s--- 49
    13 Elien Smits MPC - DAK Team 18 2,80 +0.0 m/s--- 64
    13 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 2,80 +0.0 m/s--- 55
    13 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 2,80 +0.0 m/s--- 50
    13 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 2,80 +0.0 m/s--- 50
    13 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 2,80 +0.0 m/s--- 50
    13 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 2,80 +0.0 m/s--- 46
    19 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 2,75 +0.0 m/s--- 53
    19 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 2,75 +0.0 m/s--- 53
    19 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 2,75 +0.0 m/s--- 44
    22 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 2,70 +0.0 m/s--- 60
    22 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 2,70 +0.0 m/s--- 60
    22 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 2,70 +0.0 m/s--- 51
    22 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 2,70 +0.0 m/s--- 51
    26 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 2,65 +0.0 m/s--- 49
    26 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 2,65 +0.0 m/s--- 49
    26 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 2,65 +0.0 m/s--- 45
    26 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 2,65 +0.0 m/s--- 41
    30 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 2,55 +0.0 m/s--- 53
    30 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 2,55 +0.0 m/s--- 45
    30 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 2,55 +0.0 m/s--- 45
    33 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 2,50 +0.0 m/s--- 66
    33 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 2,50 +0.0 m/s--- 51
    33 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 2,50 +0.0 m/s--- 51
    33 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 2,50 +0.0 m/s--- 44
    33 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 2,50 +0.0 m/s--- 36
    33 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 2,50 +0.0 m/s--- 36
    39 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 2,45 +0.0 m/s--- 49
    39 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 2,45 +0.0 m/s--- 49
    39 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 2,45 +0.0 m/s--- 38
    42 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 2,40 +0.0 m/s--- 53
    42 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 2,40 +0.0 m/s--- 47
    42 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 2,40 +0.0 m/s--- 47
    42 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 2,40 +0.0 m/s--- 37
    42 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 2,40 +0.0 m/s--- 33
    47 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 2,35 +0.0 m/s--- 57
    47 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 2,35 +0.0 m/s--- 35
    49 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 2,30 +0.0 m/s--- 49
    49 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 2,30 +0.0 m/s--- 36
    49 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 2,30 +0.0 m/s--- 30
    49 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 2,30 +0.0 m/s--- 30
    53 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 2,25 +0.0 m/s--- 40
    53 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 2,25 +0.0 m/s--- 40
    53 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 2,25 +0.0 m/s--- 35
    53 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 2,25 +0.0 m/s--- 35
    53 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 2,25 +0.0 m/s--- 29
    58 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 2,20 +0.0 m/s--- 44
    58 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 2,20 +0.0 m/s--- 38
    60 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 2,15 +0.0 m/s--- 47
    61 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 2,10 +0.0 m/s--- 39
    61 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 2,10 +0.0 m/s--- 29
    61 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 2,10 +0.0 m/s--- 29
    61 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 2,10 +0.0 m/s--- 27
    65 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 2,05 +0.0 m/s--- 42
    65 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 2,05 +0.0 m/s--- 32
    65 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 2,05 +0.0 m/s--- 32
    65 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 2,05 +0.0 m/s--- 23
    69 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 2,00 +0.0 m/s--- 31
    69 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 2,00 +0.0 m/s--- 31
    71 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 1,80 +0.0 m/s--- 27
    72 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 1,75 +0.0 m/s--- 25
    73 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 1,70 +0.0 m/s--- 23
    74 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 1,55 +0.0 m/s--- 19
    75 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 1,45 +0.0 m/s--- 15
    Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 DNS --- 0
    Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Anne Smits MPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 DNS --- 0
    Babette van de Sande MPC - DAK --- ---

    Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0