Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    501 Anouk Boomaerts DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    503 Evi van Driel Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    510 Nienke Blom AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    511 Luna Faas AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    512 Eva Flier AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    513 Femke Gijzen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    515 Fenna Jacobs AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    516 Aimee Rynart AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    519 Aurelia Davis AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    520 Loïs Drent AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    522 Lotte van Ham AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    524 Danisha Kats AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    525 Britt de Leeuw AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    531 Merel van der Mee ACW `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    532 Tess de Ronde ACW `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    537 Janne-Lynn Himpers DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
    a
    541 Nynke Verweij DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
    a
    568 Ayaan Omer Ige Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 Team 11 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    AV Sprint SPRN 11
    DAK DAK 2
    DJA DJA 1
    Scorpio SCRP 1
    Taxandria Atletiek TXND 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,4 1500,00 10,0 20,50 29,00 3,75 450 450
    3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,9 1475,00 10,5 17,50 30,50 3,30 404 404
    4 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 9,6 1375,00 10,1 19,50 22,50 3,45 393 393
    5 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 10,0 1350,00 11,3 14,50 19,50 3,35 372 372
    6 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 9,9 1450,00 11,3 13,50 16,00 3,30 368 334
    7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 10,6 1300,00 11,8 15,00 22,00 3,35 355 247
    8 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1400,00 11,5 18,50 18,50 3,40 350 350
    9 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1450,00 11,8 14,50 24,50 3,25 349 349
    10 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 DNS DNS 9,8 21,00 35,00 4,05 342 342
    11 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
    12 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
    12 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 9,5 1400,00 12,4 16,50 22,00 3,10 335 335
    14 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 10,5 1400,00 11,5 12,50 15,50 3,10 330 136
    15 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 10,2 1300,00 11,9 18,00 22,50 3,25 328 328
    16 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 10,3 1425,00 11,7 14,50 11,50 2,95 324 306
    17 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 10,5 1300,00 12,6 20,50 22,50 3,15 321 273
    18 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318
    18 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 9,6 1300,00 11,8 14,00 20,00 3,25 318 318
    20 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 10,7 1325,00 12,2 13,00 17,50 3,10 313 140
    20 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
    22 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 10,4 1250,00 11,6 16,00 22,50 3,12 311 273
    23 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 10,3 DNS 11,8 17,50 18,00 3,25 308 239
    24 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
    25 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
    26 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 10,1 1325,00 13,1 16,50 21,50 2,85 293 252
    27 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 10,4 1325,00 12,2 9,00 12,50 3,25 287 175
    28 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
    29 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,1 1275,00 11,8 11,00 10,50 2,70 281 72
    30 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
    31 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
    32 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 10,5 1250,00 13,0 14,00 12,00 2,70 268 248
    33 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 10,9 1250,00 12,6 9,50 16,00 3,05 267 34
    34 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 10,7 1325,00 12,9 14,00 19,50 2,80 264 264
    35 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
    36 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 11,0 1300,00 12,5 10,50 12,00 2,85 257 222
    37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 10,8 1450,00 12,9 13,00 17,50 2,50 256 138
    38 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 10,3 1175,00 12,4 12,50 17,50 2,90 255 109
    39 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 11,6 1100,00 12,0 14,50 12,00 2,85 252 186
    40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
    41 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 11,2 1300,00 13,6 11,50 13,50 2,75 243 203
    42 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 10,9 1225,00 13,2 11,50 14,00 2,45 240 200
    43 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 12,3 1125,00 13,5 15,00 24,00 2,90 231 231
    44 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS 12,0 17,00 27,00 3,10 229 229
    45 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
    46 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 11,5 1075,00 13,3 11,50 12,50 2,45 207 107
    47 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 1275,00 14,1 9,50 13,50 2,15 204 0
    48 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 11,0 1225,00 13,3 11,00 14,50 2,35 203 35
    49 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
    50 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,0 1125,00 13,3 9,50 12,50 2,35 189 98
    51 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 DNS DNS 11,5 11,50 13,00 2,95 187 74
    51 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,8 1050,00 14,0 13,50 11,50 2,20 187 50
    53 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
    54 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
    55 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 11,3 1100,00 14,0 11,50 8,00 2,30 183 84
    56 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 10,6 DNS 13,9 10,50 11,00 2,50 182 94
    57 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
    58 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
    59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0
    60 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 12,1 1175,00 14,9 10,00 8,00 2,45 161 35
    61 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
    62 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 12,8 DNS 13,9 13,00 17,00 2,50 151 0
    63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 12,5 1200,00 15,5 9,00 9,50 2,40 150 60
    64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
    65 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
    66 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 12,9 1200,00 15,3 8,50 10,50 2,10 120 0
    67 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 11,9 DNS 14,0 10,00 DNS 2,55 118 0
    68 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 10,9 DNS DNS DNS 17,00 2,00 96 0
    69 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
    70 Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    # Naam Team Categorie 60mOBPPunten totaal
    1 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,2 --- 97
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,4 --- 79
    3 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 9,5 --- 77
    3 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 9,5 --- 77
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 9,6 --- 74
    5 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 9,6 --- 74
    5 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 9,6 --- 74
    8 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 --- 72
    8 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 --- 72
    10 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 9,8 --- 69
    11 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 9,9 --- 77
    11 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,9 --- 67
    11 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 9,9 --- 67
    14 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 10,0 --- 74
    14 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 10,0 --- 65
    16 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,1 --- 72
    16 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 10,1 --- 62
    18 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 10,2 --- 60
    19 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 10,3 --- 67
    19 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 10,3 --- 67
    19 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 10,3 --- 58
    22 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 10,4 --- 64
    22 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 10,4 --- 56
    24 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 10,5 --- 62
    24 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 10,5 --- 62
    24 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 --- 54
    24 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 --- 54
    24 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 10,5 --- 54
    29 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 10,6 --- 59
    29 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 10,6 --- 59
    31 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 10,7 --- 57
    31 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 10,7 --- 49
    33 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 10,8 --- 47
    34 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 10,9 --- 52
    34 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 10,9 --- 52
    34 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 10,9 --- 45
    34 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 10,9 --- 45
    38 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 11,0 --- 50
    38 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 11,0 --- 44
    38 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 11,0 --- 44
    41 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 11,2 --- 46
    41 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 --- 40
    43 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 --- 44
    43 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 11,3 --- 44
    43 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 11,3 --- 38
    43 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 11,3 --- 38
    47 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 11,4 --- 42
    48 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 11,5 --- 40
    48 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 11,5 --- 40
    50 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 11,6 --- 38
    50 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 11,6 --- 33
    52 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 11,7 --- 36
    53 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,8 --- 34
    54 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 11,9 --- 28
    55 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,0 --- 30
    56 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 12,1 --- 28
    56 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,1 --- 28
    58 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 12,3 --- 25
    58 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 12,3 --- 22
    60 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 12,4 --- 23
    61 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 12,5 --- 22
    62 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,7 --- 19
    63 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 12,8 --- 17
    63 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 12,8 --- 15
    65 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 12,9 --- 14
    Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 DNS --- 0
    Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS --- 0
    Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 DNS --- 0
    Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
    Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    1 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 1500,00 --- 65
    1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 1500,00 --- 65
    3 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 1475,00 --- 72
    3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 1475,00 --- 62
    3 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 1475,00 --- 62
    6 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 1450,00 --- 68
    6 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 1450,00 --- 59
    6 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 1450,00 --- 59
    6 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 1450,00 --- 59
    10 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 1425,00 --- 65
    10 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 1425,00 --- 56
    12 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 1400,00 --- 62
    12 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 1400,00 --- 54
    12 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 1400,00 --- 54
    12 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 1400,00 --- 54
    16 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 1375,00 --- 51
    16 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 1375,00 --- 51
    18 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 1350,00 --- 55
    19 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 1325,00 --- 52
    19 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 1325,00 --- 52
    19 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 1325,00 --- 45
    19 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 1325,00 --- 45
    19 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 1325,00 --- 45
    24 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 1300,00 --- 49
    24 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 1300,00 --- 49
    24 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 1300,00 --- 49
    24 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 1300,00 --- 43
    24 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 1300,00 --- 43
    24 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 1300,00 --- 43
    24 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 1300,00 --- 43
    24 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 1300,00 --- 43
    32 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 1275,00 --- 46
    32 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 1275,00 --- 46
    32 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 1275,00 --- 46
    32 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 1275,00 --- 40
    36 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 1250,00 --- 43
    36 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 1250,00 --- 43
    36 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 1250,00 --- 43
    36 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 1250,00 --- 38
    40 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 1225,00 --- 41
    40 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 1225,00 --- 35
    42 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 1200,00 --- 38
    42 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 1200,00 --- 33
    44 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 1175,00 --- 35
    44 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 1175,00 --- 35
    44 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 1175,00 --- 31
    47 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 1150,00 --- 29
    48 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 1125,00 --- 31
    48 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 1125,00 --- 31
    48 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 1125,00 --- 26
    51 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 1100,00 --- 28
    51 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 1100,00 --- 28
    53 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 1075,00 --- 26
    54 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 1050,00 --- 24
    55 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 975,00 --- 18
    55 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 975,00 --- 18
    57 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 300,00 --- 0
    Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 DNS --- 0
    Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 DNS --- 0
    Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 DNS --- 0
    David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS --- 0
    Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 DNS --- 0
    Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
    Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0
    Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 DNS --- 0
    Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 9,8 --- 93
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 10,0 --- 90
    3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 10,1 --- 88
    4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 10,5 --- 81
    4 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 10,5 --- 81
    6 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 11,1 --- 71
    7 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 --- 69
    8 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 --- 78
    8 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 --- 78
    10 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 11,4 --- 76
    11 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 11,5 --- 74
    11 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 11,5 --- 74
    11 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 11,5 --- 64
    11 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 11,5 --- 64
    15 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 11,6 --- 63
    16 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 11,7 --- 70
    17 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 11,8 --- 69
    17 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 11,8 --- 69
    17 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 11,8 --- 69
    17 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 11,8 --- 60
    17 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 11,8 --- 60
    22 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 11,9 --- 58
    23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 12,0 --- 65
    23 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 12,0 --- 57
    25 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 12,1 --- 55
    25 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 12,1 --- 55
    27 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 12,2 --- 62
    27 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 12,2 --- 62
    29 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 12,4 --- 59
    29 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 12,4 --- 51
    29 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 12,4 --- 51
    29 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 12,4 --- 51
    33 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 12,5 --- 57
    33 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 12,5 --- 49
    35 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 12,6 --- 55
    35 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 12,6 --- 48
    37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 12,9 --- 44
    37 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 12,9 --- 44
    37 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 12,9 --- 44
    40 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 13,0 --- 49
    40 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 13,0 --- 49
    42 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 13,1 --- 41
    43 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 13,2 --- 46
    44 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 13,3 --- 45
    44 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 13,3 --- 45
    44 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 13,3 --- 39
    44 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 13,3 --- 39
    44 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 13,3 --- 39
    49 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 13,5 --- 36
    50 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 13,6 --- 40
    51 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 13,9 --- 36
    51 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 13,9 --- 36
    51 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 13,9 --- 32
    54 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 14,0 --- 35
    54 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 14,0 --- 35
    54 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 14,0 --- 35
    54 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 14,0 --- 30
    58 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 14,1 --- 34
    59 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 14,5 --- 29
    59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 14,5 --- 25
    61 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 14,7 --- 23
    62 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 14,9 --- 24
    63 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 15,0 --- 23
    63 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 15,0 --- 23
    65 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 15,3 --- 17
    66 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 15,5 --- 18
    67 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 16,8 --- 7
    David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS --- 0
    Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
    Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    # Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
    1 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 21,50 --- 80
    2 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 21,00 --- 78
    3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 20,50 --- 76
    3 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 20,50 --- 76
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 19,50 --- 71
    5 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 19,50 --- 71
    7 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 18,50 --- 66
    8 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 18,00 --- 64
    9 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 17,50 --- 71
    9 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 17,50 --- 62
    11 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 17,00 --- 59
    12 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 16,50 --- 57
    12 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 16,50 --- 57
    12 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 16,50 --- 57
    15 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 16,00 --- 55
    16 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 15,00 --- 58
    16 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 15,00 --- 58
    16 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 15,00 --- 50
    16 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 15,00 --- 50
    20 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 14,50 --- 55
    20 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 14,50 --- 55
    20 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 14,50 --- 55
    20 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 14,50 --- 48
    20 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 14,50 --- 48
    25 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 14,00 --- 53
    25 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 14,00 --- 46
    25 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 14,00 --- 46
    25 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 14,00 --- 46
    29 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 13,50 --- 50
    29 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 13,50 --- 50
    29 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 13,50 --- 50
    29 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 13,50 --- 44
    33 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 13,00 --- 48
    33 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 13,00 --- 48
    33 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 13,00 --- 41
    33 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 13,00 --- 41
    33 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 13,00 --- 41
    38 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 12,50 --- 45
    38 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 12,50 --- 39
    38 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 12,50 --- 39
    38 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 12,50 --- 39
    42 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,00 --- 43
    42 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,00 --- 43
    42 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 12,00 --- 37
    42 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 12,00 --- 37
    46 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 11,50 --- 40
    46 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 11,50 --- 40
    46 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 11,50 --- 40
    46 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 11,50 --- 40
    46 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 11,50 --- 40
    46 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 11,50 --- 40
    52 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 11,00 --- 38
    52 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 11,00 --- 33
    54 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 10,50 --- 35
    54 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 10,50 --- 35
    54 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 10,50 --- 35
    54 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 10,50 --- 35
    54 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 10,50 --- 30
    59 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 10,00 --- 33
    59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 10,00 --- 28
    59 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 10,00 --- 28
    62 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 9,50 --- 30
    62 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 9,50 --- 30
    62 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 9,50 --- 30
    65 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 9,00 --- 28
    65 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 9,00 --- 28
    65 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 9,00 --- 28
    68 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 8,50 --- 22
    David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
    Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    # Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 37,00 --- 101
    2 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 35,00 --- 94
    3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 30,50 --- 79
    4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 29,00 --- 73
    5 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 27,00 --- 66
    6 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 26,50 --- 65
    7 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 25,50 --- 61
    8 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 24,50 --- 58
    8 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 24,50 --- 58
    10 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 24,00 --- 56
    11 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 23,00 --- 61
    11 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 23,00 --- 53
    13 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
    13 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
    13 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 22,50 --- 51
    13 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 22,50 --- 51
    17 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 22,00 --- 57
    17 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 22,00 --- 49
    19 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 21,50 --- 48
    20 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 21,00 --- 46
    21 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 20,50 --- 45
    22 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 20,00 --- 43
    23 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 19,50 --- 47
    23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 19,50 --- 41
    23 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 19,50 --- 41
    23 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 19,50 --- 41
    27 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 18,50 --- 38
    28 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 18,00 --- 42
    29 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 17,50 --- 40
    29 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 17,50 --- 35
    29 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 17,50 --- 35
    32 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 17,00 --- 33
    32 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 17,00 --- 33
    34 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
    34 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
    36 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 15,50 --- 33
    36 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
    36 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
    39 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 14,50 --- 25
    40 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 14,00 --- 27
    40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 14,00 --- 24
    40 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 14,00 --- 24
    43 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 13,50 --- 25
    43 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 13,50 --- 25
    45 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 13,00 --- 24
    45 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 13,00 --- 24
    45 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 13,00 --- 20
    48 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,50 --- 22
    48 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 12,50 --- 22
    48 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 12,50 --- 22
    48 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,50 --- 22
    52 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 12,00 --- 20
    52 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 12,00 --- 20
    52 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 12,00 --- 20
    55 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 11,50 --- 18
    55 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,50 --- 18
    57 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 11,00 --- 17
    58 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 10,50 --- 15
    58 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,50 --- 15
    58 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
    58 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
    58 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 10,50 --- 13
    63 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 9,50 --- 12
    63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 9,50 --- 12
    65 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,00 --- 10
    66 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 8,50 --- 8
    67 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 8,00 --- 7
    67 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 8,00 --- 7
    Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
    Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
    Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    # Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 4,05 +0.0 m/s--- 77
    2 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 4,00 +0.0 m/s--- 75
    3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 3,75 +0.0 m/s--- 67
    4 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 3,55 +0.0 m/s--- 61
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 3,45 +0.0 m/s--- 58
    6 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 3,40 +0.0 m/s--- 56
    7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 3,35 +0.0 m/s--- 63
    7 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 3,35 +0.0 m/s--- 63
    9 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 3,30 +0.0 m/s--- 61
    9 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 3,30 +0.0 m/s--- 53
    11 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 3,25 +0.0 m/s--- 59
    11 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 3,25 +0.0 m/s--- 59
    11 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 3,25 +0.0 m/s--- 52
    11 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 3,25 +0.0 m/s--- 52
    11 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 3,25 +0.0 m/s--- 52
    16 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 3,15 +0.0 m/s--- 49
    17 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 3,12 +0.0 m/s--- 48
    18 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 3,10 +0.0 m/s--- 54
    18 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 3,10 +0.0 m/s--- 54
    18 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 3,10 +0.0 m/s--- 47
    18 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 3,10 +0.0 m/s--- 47
    18 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 3,10 +0.0 m/s--- 47
    18 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 3,10 +0.0 m/s--- 47
    24 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 3,05 +0.0 m/s--- 53
    25 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 2,95 +0.0 m/s--- 49
    25 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 2,95 +0.0 m/s--- 49
    25 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 2,95 +0.0 m/s--- 49
    28 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 2,90 +0.0 m/s--- 48
    28 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 2,90 +0.0 m/s--- 41
    28 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 2,90 +0.0 m/s--- 41
    28 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 2,90 +0.0 m/s--- 41
    32 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 2,85 +0.0 m/s--- 46
    32 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 2,85 +0.0 m/s--- 46
    32 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 2,85 +0.0 m/s--- 40
    32 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 2,85 +0.0 m/s--- 40
    36 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 2,80 +0.0 m/s--- 39
    36 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 2,80 +0.0 m/s--- 39
    36 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 2,80 +0.0 m/s--- 39
    39 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 2,75 +0.0 m/s--- 43
    40 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 2,70 +0.0 m/s--- 41
    40 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 2,70 +0.0 m/s--- 41
    40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 2,70 +0.0 m/s--- 36
    43 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 2,65 +0.0 m/s--- 34
    44 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 2,55 +0.0 m/s--- 37
    44 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 2,55 +0.0 m/s--- 37
    44 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 2,55 +0.0 m/s--- 32
    47 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 2,50 +0.0 m/s--- 35
    47 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 2,50 +0.0 m/s--- 30
    47 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 2,50 +0.0 m/s--- 30
    47 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1