Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    378 Julian Hoondert Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 13 - ...Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) (-1e)
    a
    439 Felipe Broere Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 17 - ... / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) (-1e)
    a
    440 Dario Ehrismann Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 17 - ... / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) (-1e)
    a
    443 Milano Kastanja Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 17 - ... / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) (-1e)
    a
    444 Freek Voets Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 17 - ... / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) (-1e)
    a
    445 Ruben van Geenen ACW `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 - ... / ACW'66 Team 18 - Thor / ACW'66 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) (-1e)
    a
    466 Kilan Goddijn AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    467 Bas Guikink AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    468 Dirk Lorkeers AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    471 Julian de Prieëlle AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    475 Xander Backx AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    480 Thijmen Kegler AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    481 Lukas Kok AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    482 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    485 Jasper Buschman Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    492 Max Secrève Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    495 Stan van Gestel DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a
    497 Milan Kwetters DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 1
    AV Sprint SPRN 8
    DAK DAK 2
    Scorpio SCRP 6
    Taxandria Atletiek TXND 1
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
    2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
    2 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
    4 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
    5 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
    6 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
    7 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
    8 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
    8 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
    10 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
    12 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
    13 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
    14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
    15 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
    16 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
    17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
    18 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam Team 40mOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 --- 89
    2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 --- 85
    3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 82
    4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 --- 79
    4 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 --- 79
    6 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 75
    6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
    6 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
    9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 --- 72
    10 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 --- 69
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 --- 66
    11 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 66
    13 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
    13 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
    15 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 57
    15 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 57
    17 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 54
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil C

    # Naam Team DuurOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 1025,00 --- 88
    2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 975,00 --- 76
    3 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 950,00 --- 71
    4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
    4 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
    4 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 925,00 --- 66
    7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 900,00 --- 61
    8 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 875,00 --- 56
    9 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 850,00 --- 51
    9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 850,00 --- 51
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
    11 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
    11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 825,00 --- 46
    11 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 825,00 --- 46
    15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 42
    15 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 42
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil C

    # Naam Team 40mHOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,5 --- 84
    2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    5 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,2 --- 68
    5 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,2 --- 68
    7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,4 --- 64
    8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,5 --- 62
    9 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 58
    10 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,9 --- 54
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
    11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
    13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,5 --- 42
    14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
    14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
    16 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,8 --- 37
    17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,9 --- 35
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil C

    # Naam Team SlingOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 12,50 --- 72
    2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,50 --- 56
    3 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 52
    4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    4 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    4 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    4 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 48
    8 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 44
    8 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 44
    10 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,50 --- 40
    11 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 36
    11 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,00 --- 36
    11 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,00 --- 36
    14 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,50 --- 32
    14 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,50 --- 32
    16 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,50 --- 25
    17 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,00 --- 21
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

    # Naam Team VortexOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 19,50 --- 79
    2 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,50 --- 63
    2 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 16,50 --- 63
    4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,00 --- 61
    4 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 16,00 --- 61
    6 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 15,00 --- 55
    6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 15,00 --- 55
    6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 15,00 --- 55
    9 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 14,50 --- 53
    10 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 14,00 --- 50
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 12,50 --- 43
    12 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,50 --- 33
    13 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 30
    13 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 30
    15 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 28
    16 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 23
    17 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 20
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil C

    # Naam Team HurkOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,90 --- 75
    2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,85 --- 67
    3 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,80 --- 59
    3 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,80 --- 59
    3 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 59
    3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 59
    7 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
    7 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
    7 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
    7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
    11 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
    11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
    11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,70 --- 44
    14 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
    14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
    14 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 38
    17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 31
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
    5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
    6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
    7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
    3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
    4 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
    5 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
    6 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
    7 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
    8 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
    8 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
    10 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
    10 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
    12 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
    13 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
    14 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
    15 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
    16 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,7 775,00 9,2 7,00 8,50 0,65 357 323
    17 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,6 800,00 9,3 7,00 11,50 0,70 352 296
    18 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
    18 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
    20 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
    21 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
    22 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
    23 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258
    24 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
    25 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
    26 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
    27 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
    28 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
    29 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
    29 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
    31 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
    31 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
    33 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
    34 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
    35 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
    36 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
    36 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,1 825,00 8,9 6,00 8,00 0,65 307 134
    38 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
    38 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
    40 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
    41 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302
    42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
    43 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
    43 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
    45 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
    46 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
    47 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
    48 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
    49 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
    49 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
    51 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
    52 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
    53 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
    53 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
    55 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
    56 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
    56 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
    58 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
    58 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
    60 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
    60 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
    62 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,0 850,00 11,0 5,00 6,50 0,65 253 68
    63 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
    63 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95
    65 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
    66 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
    67 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
    67 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
    69 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
    70 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
    71 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
    72 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
    73 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
    74 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 9,1 700,00 15,0 7,00 8,00 0,55 191 74
    75 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 9,0 725,00 DNS 8,00 8,50 0,55 190 48
    76 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40
    77 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
    78 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45
    79 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0
    80 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22
    81 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie 40mOBPPunten totaal
    1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 6,4 --- 90
    2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 6,5 --- 121
    3 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,6 --- 92
    4 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,7 --- 88
    4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,7 --- 80
    6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,8 --- 77
    7 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 6,9 --- 89
    7 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,9 --- 82
    7 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 6,9 --- 74
    10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,0 --- 100
    10 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,0 --- 85
    12 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,1 --- 96
    12 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,1 --- 82
    12 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,1 --- 75
    12 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,1 --- 68
    16 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,2 --- 79
    16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,2 --- 79
    16 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
    16 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
    16 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
    16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,2 --- 65
    16 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 7,2 --- 65
    23 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,3 --- 88
    23 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,3 --- 88
    23 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,3 --- 75
    23 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
    23 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
    23 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,3 --- 63
    29 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,4 --- 72
    29 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,4 --- 66
    29 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,4 --- 60
    32 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,5 --- 80
    32 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 69
    32 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,5 --- 63
    32 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,5 --- 63
    36 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,6 --- 88
    36 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
    36 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
    36 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,6 --- 77
    36 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,6 --- 66
    36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,6 --- 66
    36 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 55
    36 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,6 --- 55
    36 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,6 --- 55
    45 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,7 --- 94
    45 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,7 --- 52
    47 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
    47 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
    47 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 7,8 --- 54
    47 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,8 --- 49
    51 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 66
    51 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,9 --- 57
    51 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 7,9 --- 57
    51 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,9 --- 47
    55 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,0 --- 81
    55 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,0 --- 72
    55 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
    55 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
    55 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,0 --- 54
    55 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
    55 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
    55 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,0 --- 45
    63 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 8,1 --- 76
    63 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,1 --- 68
    63 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 8,1 --- 59
    66 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 8,2 --- 72
    66 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,2 --- 64
    66 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,2 --- 56
    66 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
    66 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
    71 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 8,3 --- 68
    71 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 38
    73 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,4 --- 64
    74 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,6 --- 44
    74 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,6 --- 31
    76 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 8,8 --- 30
    77 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 9,0 --- 38
    78 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 9,1 --- 40
    79 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 9,2 --- 33
    80 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 10,7 --- 4
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 1075,00 --- 83
    2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 1050,00 --- 110
    3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 1025,00 --- 103
    3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 1025,00 --- 88
    5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 1000,00 --- 68
    6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 975,00 --- 76
    6 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 975,00 --- 70
    8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 950,00 --- 71
    8 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 950,00 --- 65
    8 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 950,00 --- 65
    8 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 950,00 --- 59
    8 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 950,00 --- 59
    13 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
    13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
    13 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 925,00 --- 66
    13 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 925,00 --- 60
    13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
    13 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
    19 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 900,00 --- 71
    19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 900,00 --- 71
    19 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 900,00 --- 61
    19 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
    19 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
    19 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
    19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 900,00 --- 50
    19 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
    19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
    19 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 900,00 --- 50
    29 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 875,00 --- 84
    29 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 875,00 --- 65
    29 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 875,00 --- 56
    29 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 875,00 --- 46
    29 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
    29 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
    29 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 875,00 --- 46
    29 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 875,00 --- 46
    37 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 850,00 --- 68
    37 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 850,00 --- 51
    37 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 850,00 --- 51
    37 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 850,00 --- 47
    37 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
    37 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
    37 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 850,00 --- 42
    44 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 825,00 --- 70
    44 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 825,00 --- 62
    44 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
    44 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
    44 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
    44 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
    44 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 825,00 --- 46
    44 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 825,00 --- 46
    44 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 825,00 --- 43
    44 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 825,00 --- 39
    44 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 825,00 --- 39
    55 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 800,00 --- 63
    55 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 800,00 --- 56
    55 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 800,00 --- 49
    55 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 800,00 --- 49
    55 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 800,00 --- 42
    55 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 800,00 --- 42
    55 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 800,00 --- 35
    62 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 775,00 --- 57
    62 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 775,00 --- 44
    62 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 775,00 --- 44
    62 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 775,00 --- 44
    62 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 775,00 --- 35
    67 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 750,00 --- 45
    67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 750,00 --- 40
    69 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 725,00 --- 46
    69 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 725,00 --- 40
    69 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 725,00 --- 40
    69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 725,00 --- 35
    73 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 700,00 --- 40
    74 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 675,00 --- 35
    74 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 675,00 --- 19
    76 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 650,00 --- 23
    77 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 600,00 --- 22
    78 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 575,00 --- 11
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
    Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC DNS --- 0
    Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB DNS --- 0
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie 40mHOBPPunten totaal
    1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,1 --- 86
    2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,3 --- 74
    3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
    3 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
    5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 84
    5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,5 --- 77
    5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,5 --- 70
    5 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,5 --- 70
    9 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,6 --- 75
    9 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,6 --- 75
    9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,6 --- 68
    9 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 68
    13 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 87
    13 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,9 --- 68
    13 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,9 --- 62
    16 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
    16 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
    16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
    16 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,0 --- 66
    16 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,0 --- 60
    21 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
    21 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
    23 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,2 --- 68
    23 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,2 --- 68
    23 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
    23 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
    23 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,2 --- 57
    28 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 8,3 --- 77
    28 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 55
    30 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,4 --- 64
    30 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 8,4 --- 58
    30 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,4 --- 53
    33 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,5 --- 62
    33 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,5 --- 51
    35 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,6 --- 50
    36 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,7 --- 67
    36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,7 --- 58
    38 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,8 --- 46
    39 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,9 --- 72
    39 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,9 --- 63
    39 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,9 --- 54
    42 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
    42 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
    42 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
    42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
    42 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,0 --- 43
    47 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 9,2 --- 72
    47 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,2 --- 56
    49 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 9,3 --- 61
    49 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 9,3 --- 42
    49 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
    49 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
    49 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 9,3 --- 38
    54 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 9,4 --- 66
    54 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 9,4 --- 66
    54 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,4 --- 52
    57 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,5 --- 42
    58 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,6 --- 47
    58 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,6 --- 47
    60 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 9,7 --- 59
    60 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 9,7 --- 59
    60 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
    60 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
    60 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,7 --- 36
    60 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,7 --- 32
    66 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 9,8 --- 37
    67 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 9,9 --- 47
    67 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
    67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
    67 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 9,9 --- 35
    71 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 10,0 --- 40
    72 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 10,2 --- 46
    73 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 10,4 --- 32
    74 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,7 --- 27
    75 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 11,0 --- 26
    76 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 11,4 --- 20
    77 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 12,4 --- 5
    78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 14,0 --- 0
    79 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 15,0 --- 0
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0
    Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 12,50 --- 72
    1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 12,50 --- 60
    3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 12,00 --- 57
    3 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 12,00 --- 57
    5 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,50 --- 53
    6 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 11,00 --- 55
    6 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 11,00 --- 50
    6 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 11,00 --- 50
    6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 11,00 --- 50
    6 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,00 --- 50
    6 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 11,00 --- 50
    12 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,50 --- 65
    12 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 10,50 --- 65
    12 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 10,50 --- 56
    12 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
    12 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
    12 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
    18 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,00 --- 61
    18 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 10,00 --- 52
    18 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,00 --- 48
    18 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 10,00 --- 48
    18 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 10,00 --- 48
    18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 10,00 --- 43
    18 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
    18 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
    26 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
    26 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
    26 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
    26 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 9,50 --- 48
    26 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 9,50 --- 44
    26 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,50 --- 44
    26 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
    26 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
    26 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,50 --- 40
    35 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,00 --- 51
    35 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,00 --- 51
    35 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,00 --- 51
    35 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,00 --- 44
    35 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 9,00 --- 44
    35 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
    35 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
    35 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
    43 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,50 --- 54
    43 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,50 --- 47
    43 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,50 --- 40
    43 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,50 --- 33
    43 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
    43 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
    49 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 8,00 --- 48
    49 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,00 --- 36
    49 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,00 --- 36
    49 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,00 --- 36
    49 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,00 --- 30
    54 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 7,50 --- 49
    54 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,50 --- 32
    54 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,50 --- 32
    54 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
    54 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
    59 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 7,00 --- 43
    59 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,00 --- 43
    59 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,00 --- 38
    59 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,00 --- 33
    59 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,00 --- 33
    64 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 6,50 --- 37
    64 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 6,50 --- 29
    64 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
    64 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
    64 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 6,50 --- 25
    69 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 6,00 --- 32
    69 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 6,00 --- 28
    69 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 6,00 --- 25
    69 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 6,00 --- 25
    69 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 6,00 --- 21
    69 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,00 --- 19
    75 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 5,50 --- 26
    75 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 5,50 --- 23
    75 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 5,50 --- 20
    78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 5,00 --- 21
    78 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 5,00 --- 19
    80 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 4,50 --- 16
    Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    # Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 30,00 --- 114
    2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 23,50 --- 84
    3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 22,50 --- 79
    4 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 20,50 --- 70
    5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 19,50 --- 79
    6 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 17,50 --- 57
    7 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 16,50 --- 63
    7 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 16,50 --- 63
    7 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 16,50 --- 58
    7 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 16,50 --- 53
    7 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 16,50 --- 53
    7 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 16,50 --- 53
    13 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 16,00 --- 61
    13 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 16,00 --- 61
    15 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 15,00 --- 65
    15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 15,00 --- 55
    15 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 15,00 --- 55
    15 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 15,00 --- 55
    19 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 14,50 --- 62
    19 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 14,50 --- 53
    19 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 14,50 --- 44
    19 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 14,50 --- 44
    23 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 14,00 --- 59
    23 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 14,00 --- 50
    23 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 14,00 --- 42
    26 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 13,50 --- 56
    26 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 13,50 --- 40
    26 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 13,50 --- 40
    26 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 13,50 --- 40
    30 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 13,00 --- 53
    30 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 13,00 --- 41
    30 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 13,00 --- 41
    30 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 13,00 --- 37
    34 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 12,50 --- 43
    35 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 12,00 --- 37
    35 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 12,00 --- 37
    35 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 12,00 --- 33
    38 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 11,50 --- 50
    38 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 11,50 --- 44
    40 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 11,00 --- 47
    40 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 11,00 --- 41
    40 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 11,00 --- 32
    43 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 10,50 --- 33
    43 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 30
    43 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 10,50 --- 30
    43 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 10,50 --- 27
    47 Roza Willemen AV Sprint