Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 16
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Meisjes
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    438 Mirre Wijnen Atledo Meerkamp
    Team 17 - ... / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) (-1e)
    a -
    470 Karima Osman AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    472 Ilse Rijnart AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    473 Naïmah De Wind AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    474 Fenna Winkel AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 - ... - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    476 Yara Berger AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    479 Silke Israel AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    483 Roza Willemen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 21 - ... - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) (-1e)
    a
    484 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    486 Sterre Dijkstra Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    490 Lena Prachkovskiy Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    491 Jelske Schets Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 22 - ...- Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) (-1e)
    a
    496 Marit Geurts DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a
    498 Daniek van Loon DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a
    499 Elien Smits DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a
    500 Isis van de Water DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 23 - ...ini - DAK Team 23 - C/mini - DAK Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 1
    AV Sprint SPRN 7
    DAK DAK 4
    Scorpio SCRP 4

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
    2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
    3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
    4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
    5 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
    6 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
    7 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
    8 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
    9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
    10 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
    11 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
    12 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
    13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
    14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
    16 Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 --- 121
    2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,0 --- 100
    3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 96
    4 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 --- 88
    4 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 88
    6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,5 --- 80
    7 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 77
    7 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 77
    7 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 --- 77
    10 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 --- 66
    11 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 --- 63
    11 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 63
    13 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,1 --- 59
    14 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 --- 56
    15 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 --- 44
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 1050,00 --- 110
    2 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 1025,00 --- 103
    3 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 900,00 --- 71
    3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 900,00 --- 71
    5 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 65
    6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
    6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
    8 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 49
    8 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 49
    10 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 775,00 --- 44
    10 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 775,00 --- 44
    10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 775,00 --- 44
    13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 750,00 --- 40
    14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 725,00 --- 35
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 650,00 --- 23
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 87
    2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,3 --- 77
    3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 67
    4 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,9 --- 63
    5 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
    5 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
    7 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,2 --- 56
    8 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,4 --- 52
    9 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,6 --- 47
    9 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,6 --- 47
    11 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
    11 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
    13 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 10,0 --- 40
    14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 10,4 --- 32
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,7 --- 27
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,50 --- 65
    1 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 10,50 --- 65
    3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,00 --- 61
    4 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 51
    4 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,00 --- 51
    4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,00 --- 51
    7 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 47
    8 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,00 --- 33
    8 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 33
    10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 6,50 --- 29
    10 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
    10 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
    13 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,00 --- 25
    13 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 6,00 --- 25
    15 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 5,50 --- 20
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 15,00 --- 65
    2 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 14,50 --- 62
    3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 14,00 --- 59
    4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 13,50 --- 56
    5 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 13,00 --- 53
    6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 11,50 --- 44
    7 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 11,00 --- 41
    8 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 35
    9 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,50 --- 32
    10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 29
    10 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 29
    10 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,00 --- 29
    13 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,00 --- 24
    14 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,50 --- 21
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,50 --- 16
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,85 --- 78
    2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 69
    3 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
    3 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
    3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,75 --- 60
    6 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 52
    6 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 52
    6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,70 --- 52
    9 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
    9 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
    9 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
    9 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
    9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 44
    14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,60 --- 36
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,55 --- 29
    Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil C

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
    2 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
    3 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
    4 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
    5 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
    6 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
    7 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
    8 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
    8 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
    10 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
    10 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
    12 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
    13 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
    14 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
    15 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
    16 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,7 775,00 9,2 7,00 8,50 0,65 357 323
    17 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 800,00 9,3 7,00 11,50 0,70 352 296
    18 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
    18 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
    20 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
    21 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
    22 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
    23 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258
    24 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
    25 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
    26 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
    27 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
    28 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
    29 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
    29 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
    31 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
    31 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
    33 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
    34 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
    35 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
    36 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
    36 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,1 825,00 8,9 6,00 8,00 0,65 307 134
    38 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
    38 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
    40 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
    41 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302
    42 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
    43 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
    43 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
    45 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
    46 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
    47 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
    48 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
    49 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
    49 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
    51 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
    52 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
    53 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
    53 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
    55 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
    56 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
    56 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
    58 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
    58 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
    60 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
    60 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
    62 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,0 850,00 11,0 5,00 6,50 0,65 253 68
    63 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
    63 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95
    65 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
    66 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
    67 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
    67 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
    69 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
    70 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
    71 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
    72 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
    73 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
    74 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,1 700,00 15,0 7,00 8,00 0,55 191 74
    75 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,0 725,00 DNS 8,00 8,50 0,55 190 48
    76 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40
    77 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
    78 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45
    79 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0
    80 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22
    81 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 --- 90
    2 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 --- 121
    3 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,6 --- 92
    4 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 --- 88
    4 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 --- 80
    6 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 --- 77
    7 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 --- 89
    7 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 6,9 --- 82
    7 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 --- 74
    10 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,0 --- 100
    10 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 --- 85
    12 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 96
    12 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 82
    12 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 --- 75
    12 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 --- 68
    16 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 --- 79
    16 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 --- 79
    16 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 --- 72
    16 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 --- 72
    16 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 --- 72
    16 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 --- 65
    16 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 --- 65
    23 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 --- 88
    23 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 88
    23 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 75
    23 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
    23 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
    23 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 --- 63
    29 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 --- 72
    29 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,4 --- 66
    29 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 --- 60
    32 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,5 --- 80
    32 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 --- 69
    32 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,5 --- 63
    32 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,5 --- 63
    36 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 --- 88
    36 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 77
    36 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 77
    36 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 --- 77
    36 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 --- 66
    36 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 66
    36 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 55
    36 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 --- 55
    36 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 --- 55
    45 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,7 --- 94
    45 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 --- 52
    47 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
    47 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
    47 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,8 --- 54
    47 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 --- 49
    51 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 --- 66
    51 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 57
    51 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 57
    51 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 --- 47
    55 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 81
    55 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,0 --- 72
    55 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 --- 63
    55 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 63
    55 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 54
    55 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
    55 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
    55 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 --- 45
    63 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,1 --- 76
    63 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,1 --- 68
    63 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,1 --- 59
    66 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,2 --- 72
    66 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 --- 64
    66 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 --- 56
    66 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
    66 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
    71 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,3 --- 68
    71 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 38
    73 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,4 --- 64
    74 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 --- 44
    74 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 --- 31
    76 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,8 --- 30
    77 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,0 --- 38
    78 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,1 --- 40
    79 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,2 --- 33
    80 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 10,7 --- 4
    Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 1075,00 --- 83
    2 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 1050,00 --- 110
    3 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 1025,00 --- 103
    3 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 1025,00 --- 88
    5 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 1000,00 --- 68
    6 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 975,00 --- 76
    6 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 975,00 --- 70
    8 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 950,00 --- 71
    8 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 950,00 --- 65
    8 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 950,00 --- 65
    8 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 950,00 --- 59
    8 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 950,00 --- 59
    13 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
    13 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
    13 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 925,00 --- 66
    13 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 925,00 --- 60
    13 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
    13 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
    19 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 900,00 --- 71
    19 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 900,00 --- 71
    19 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 900,00 --- 61
    19 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 900,00 --- 56
    19 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 900,00 --- 56
    19 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 900,00 --- 56
    19 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 900,00 --- 50
    19 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
    19 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
    19 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 900,00 --- 50
    29 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 875,00 --- 84
    29 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 65
    29 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 875,00 --- 56
    29 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 875,00 --- 46
    29 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
    29 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
    29 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 875,00 --- 46
    29 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 875,00 --- 46
    37 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 850,00 --- 68
    37 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 850,00 --- 51
    37 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 850,00 --- 51
    37 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 850,00 --- 47
    37 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
    37 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
    37 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 850,00 --- 42
    44 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 825,00 --- 70
    44 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 62
    44 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
    44 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
    44 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
    44 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
    44 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 825,00 --- 46
    44 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 825,00 --- 46
    44 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 825,00 --- 43
    44 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 825,00 --- 39
    44 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 825,00 --- 39
    55 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 800,00 --- 63
    55 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 800,00 --- 56
    55 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 49
    55 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 49
    55 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 42
    55 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 42
    55 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 800,00 --- 35
    62 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 775,00 --- 57
    62 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 775,00 --- 44
    62 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 775,00 --- 44
    62 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 775,00 --- 44
    62 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 775,00 --- 35
    67 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - C/mini - DAK 750,00 --- 45
    67 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 750,00 --- 40
    69 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 725,00 --- 46
    69 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 725,00 --- 40
    69 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 725,00 --- 40
    69 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 725,00 --- 35
    73 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 700,00 --- 40
    74 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 675,00 --- 35
    74 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 675,00 --- 19
    76 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 650,00 --- 23
    77 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 600,00 --- 22
    78 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 575,00 --- 11
    Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo DNS --- 0
    Silke Loos MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,1 --- 86
    2 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,3 --- 74
    3 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
    3 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
    5 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,5 --- 84
    5 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,5 --- 77
    5 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,5 --- 70
    5 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,5 --- 70
    9 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,6 --- 75
    9 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 --- 75
    9 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,6 --- 68
    9 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 68
    13 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 87
    13 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,9 --- 68
    13 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 62
    16 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    16 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    16 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
    16 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 8,0 --- 66
    16 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,0 --- 60
    21 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 8,1 --- 64
    21 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 8,1 --- 64
    23 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,2 --- 68
    23 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,2 --- 68
    23 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
    23 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
    23 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 --- 57
    28 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,3 --- 77
    28 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 55
    30 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,4 --- 64
    30 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,4 --- 58
    30 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,4 --- 53
    33 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,5 --- 62
    33 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,5 --- 51
    35 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,6 --- 50
    36 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 67
    36 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 58
    38 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,8 --- 46
    39 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,9 --- 72
    39 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,9 --- 63
    39 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,9 --- 54
    42 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
    42 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
    42 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
    42 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
    42 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,0 --- 43
    47 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,2 --- 72
    47 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,2 --- 56
    49 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,3 --- 61
    49 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 9,3 --- 42
    49 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
    49 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
    49 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 9,3 --- 38
    54 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,4 --- 66
    54 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,4 --- 66
    54 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,4 --- 52
    57 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,5 --- 42
    58 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,6 --- 47
    58 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,6 --- 47
    60 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,7 --- 59
    60 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 9,7 --- 59
    60 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
    60 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
    60 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,7 --- 36
    60 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,7 --- 32
    66 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,8 --- 37
    67 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 9,9 --- 47
    67 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
    67 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
    67 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,9 --- 35
    71 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 10,0 --- 40
    72 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,2 --- 46
    73 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 10,4 --- 32
    74 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,7 --- 27
    75 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 11,0 --- 26
    76 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - C/mini - DAK 11,4 --- 20
    77 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 12,4 --- 5
    78 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 14,0 --- 0
    79 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 15,0 --- 0
    Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0
    Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 12,50 --- 72
    1 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 12,50 --- 60
    3 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 12,00 --- 57
    3 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 12,00 --- 57
    5 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,50 --- 53
    6 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 11,00 --- 55
    6 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 11,00 --- 50
    6 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 11,00 --- 50
    6 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 11,00 --- 50
    6 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,00 --- 50
    6 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 11,00 --- 50
    12 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,50 --- 65
    12 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 10,50 --- 65
    12 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,50 --- 56
    12 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 10,50 --- 51
    12 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 10,50 --- 51
    12 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 10,50 --- 51
    18 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,00 --- 61
    18 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 52
    18 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 10,00 --- 48
    18 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 10,00 --- 48
    18 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 10,00 --- 48
    18 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 43
    18 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
    18 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
    26 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    26 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    26 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
    26 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 48
    26 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 9,50 --- 44
    26 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,50 --- 44
    26 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
    26 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
    26 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,50 --- 40
    35 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 51
    35 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,00 --- 51
    35 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,00 --- 51
    35 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 44
    35 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 44
    35 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    35 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    35 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    43 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,50 --- 54
    43 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 47
    43 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,50 --- 40
    43 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 33
    43 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
    43 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
    49 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,00 --- 48
    49 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 36
    49 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,00 --- 36
    49 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,00 --- 36
    49 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,00 --- 30
    54 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,50 --- 49
    54 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,50 --- 32
    54 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,50 --- 32
    54 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,50 --- 30
    54 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,50 --- 30
    59 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 7,00 --- 43
    59 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 43
    59 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 38
    59 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,00 --- 33
    59 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 33
    64 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 6,50 --- 37
    64 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 6,50 --- 29
    64 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
    64 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
    64 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,50 --- 25
    69 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,00 --- 32
    69 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 6,00 --- 28
    69 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,00 --- 25
    69 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 6,00 --- 25
    69 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,00 --- 21
    69 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 6,00 --- 19
    75 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 5,50 --- 26
    75 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - C/mini - DAK 5,50 --- 23
    75 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 5,50 --- 20
    78 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - Thor / ACW'66 5,00 --- 21
    78 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 5,00 --- 19
    80 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 4,50 --- 16
    Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
    Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 30,00 --- 114
    2 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 23,50 --- 84
    3 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 22,50 --- 79
    4 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 20,50 --- 70
    5 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 19,50 --- 79
    6 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 17,50 --- 57
    7 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,50 --- 63
    7 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 16,50 --- 63
    7 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 16,50 --- 58
    7 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 16,50 --- 53
    7 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 16,50 --- 53
    7 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 16,50 --- 53
    13 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,00 --- 61
    13 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 16,00 --- 61
    15 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - C/mini - DAK 15,00