Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    164 Lars Bellekom ACW `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 - ...W'66 a
    167 Tim Nijssen ACW `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 - ...W'66 a
    182 Maarten Rooseboom Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 03 - ...- Scorpio a
    186 Joris de Vos Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 03 - ...- Scorpio a
    187 Kars de Boer AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    188 Jort Bouman AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    190 Jeremie Coste AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    197 Guus Guikink AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    200 Tim Pelkmans AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    236 Mark Smolders AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 - ... - Sprint a
    310 Cas van Gorp Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 05 - ...Taxandria a
    311 Arthur Heinen Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 05 - ...Taxandria a
    312 Marijn Hoondert Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 05 - ...Taxandria a
    319 Sander Lans Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 03 - ...- Scorpio a
    340 Tim van Iersel THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 09 - ...AK / Thor a
    342 Jendo Derksen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a
    344 Michon Goddyn AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a
    347 Bram Marijnissen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a
    349 Tibbe Teunissen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a
    350 Joost Winkel AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a
    353 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 10 - ... - Sprint a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    AV Sprint SPRN 12
    Scorpio SCRP 3
    Taxandria Atletiek TXND 3
    THOR THOR 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
    2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
    3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
    4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
    6 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
    7 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
    8 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
    9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
    10 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
    11 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
    12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
    13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
    14 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
    15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
    16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
    17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
    18 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
    19 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
    20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
    21 Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A2

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 --- 88
    2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 --- 75
    7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
    7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
    9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 --- 62
    10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
    11 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
    11 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 --- 54
    13 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 --- 51
    13 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
    15 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
    16 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 --- 45
    17 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 --- 43
    17 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
    19 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 --- 38
    19 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 --- 38
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A2

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 9,3 --- 103
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 10,0 --- 90
    3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,2 --- 86
    4 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 10,5 --- 81
    5 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,6 --- 79
    6 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,8 --- 76
    7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 10,9 --- 74
    7 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 10,9 --- 74
    9 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,0 --- 72
    10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,3 --- 67
    11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,4 --- 66
    12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 11,5 --- 64
    13 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 11,7 --- 61
    13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,7 --- 61
    15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 11,8 --- 60
    16 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 12,0 --- 57
    17 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 12,2 --- 54
    18 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 12,8 --- 45
    19 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 12,9 --- 44
    20 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 13,0 --- 43
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 8,60 --- 81
    2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 7,90 --- 73
    3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 7,60 --- 69
    4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 7,30 --- 66
    4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 7,30 --- 66
    6 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 6,80 --- 60
    7 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 6,40 --- 56
    8 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 6,10 --- 52
    9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 6,00 --- 51
    10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 5,90 --- 50
    11 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 5,40 --- 44
    11 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 5,40 --- 44
    11 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 5,40 --- 44
    14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 5,00 --- 40
    15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,90 --- 39
    16 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 4,60 --- 36
    17 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,50 --- 35
    17 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 4,50 --- 35
    17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 4,50 --- 35
    20 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 4,10 --- 30
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A2

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
    1 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
    3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 31,50 --- 82
    4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 29,00 --- 73
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 27,00 --- 66
    6 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 26,00 --- 63
    7 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
    8 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 24,00 --- 56
    9 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 23,50 --- 55
    10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 23,00 --- 53
    10 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 23,00 --- 53
    12 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 21,50 --- 48
    13 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 20,00 --- 43
    14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 19,50 --- 41
    15 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 19,00 --- 40
    16 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
    16 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,50 --- 35
    18 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 14,50 --- 25
    19 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 14,00 --- 24
    20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 13,50 --- 22
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1,35 --- 86
    2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1,25 --- 75
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1,25 --- 75
    2 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1,25 --- 75
    5 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1,20 --- 69
    6 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1,15 --- 64
    7 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 1,10 --- 58
    7 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1,10 --- 58
    7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1,10 --- 58
    10 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 1,05 --- 53
    10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1,05 --- 53
    10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1,05 --- 53
    10 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1,05 --- 53
    14 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1,00 --- 48
    14 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1,00 --- 48
    14 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1,00 --- 48
    14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1,00 --- 48
    18 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 0,95 --- 43
    18 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 0,95 --- 43
    20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 0,85 --- 34
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,85 +0.0 m/s--- 94
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
    2 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
    4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,40 +0.0 m/s--- 77
    5 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 4,20 +0.0 m/s--- 70
    6 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,15 +0.0 m/s--- 68
    7 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,05 +0.0 m/s--- 65
    8 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,00 +0.0 m/s--- 63
    9 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 3,90 +0.0 m/s--- 60
    9 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
    11 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
    11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
    13 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 3,65 +0.0 m/s--- 51
    14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 3,50 +0.0 m/s--- 46
    15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 3,40 +0.0 m/s--- 43
    15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 3,40 +0.0 m/s--- 43
    17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 3,35 +0.0 m/s--- 42
    18 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 3,25 +0.0 m/s--- 39
    19 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 2,95 +0.0 m/s--- 30
    20 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 2,80 +0.0 m/s--- 26
    Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
    2 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
    3 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
    4 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
    5 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
    6 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
    7 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
    8 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
    9 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 11,0 5,70 26,50 1,20 3,80 409 409
    10 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
    11 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
    12 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
    13 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
    14 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
    15 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
    16 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
    17 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
    18 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
    19 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
    20 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 11,7 6,40 26,00 1,05 4,20 348 303
    21 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
    22 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 11,4 6,40 29,00 1,05 3,50 345 345
    23 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,4 6,10 24,00 1,00 3,80 337 337
    24 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
    25 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
    26 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
    27 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
    28 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 11,2 5,70 24,50 1,05 3,15 318 282
    29 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
    30 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 11,9 5,70 24,00 1,10 3,50 311 311
    30 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311
    32 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
    33 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
    33 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
    35 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
    35 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 12,0 4,30 27,00 0,90 3,70 301 230
    37 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
    38 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 12,9 4,70 13,00 0,90 3,45 288 264
    39 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
    39 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
    41 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
    42 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
    43 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
    44 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
    45 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
    46 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
    47 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 12,9 5,30 23,50 1,00 3,30 261 186
    48 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 13,8 4,60 13,00 0,95 3,60 259 259
    49 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
    50 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
    50 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
    52 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201
    53 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200
    53 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 12,4 4,10 7,50 0,95 3,25 243 189
    55 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
    56 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241
    57 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238
    58 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39
    59 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
    60 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
    61 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 14,5 4,40 15,50 0,90 2,90 213 116
    62 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
    63 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 13,9 4,20 15,00 0,90 2,60 210 89
    64 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
    65 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
    66 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
    67 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0
    68 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
    69 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 14,7 3,00 10,00 0,85 2,80 174 0
    70 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69
    71 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
    72 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44
    73 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120
    74 Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    74 Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    74 Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    74 Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 --- 88
    2 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
    2 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 --- 75
    7 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
    7 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
    7 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
    7 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
    7 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
    12 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 --- 75
    13 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
    13 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
    13 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
    13 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 --- 62
    13 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 --- 62
    18 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
    18 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
    20 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 --- 65
    21 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
    21 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 --- 54
    21 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
    21 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
    21 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
    21 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
    27 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 --- 58
    27 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 --- 51
    27 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
    27 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
    31 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
    31 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
    31 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
    31 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
    31 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 --- 48
    31 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
    37 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 --- 52
    37 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
    37 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
    37 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 --- 45
    37 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 --- 45
    37 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 --- 45
    37 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 --- 45
    44 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
    44 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
    44 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 --- 43
    44 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
    44 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
    44 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 --- 43
    50 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 --- 46
    50 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 --- 40
    52 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 --- 43
    52 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 --- 43
    52 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 --- 43
    52 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 --- 43
    52 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 --- 38
    52 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 --- 38
    58 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 --- 35
    59 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 --- 35
    59 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 --- 35
    59 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 --- 31
    59 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 --- 31
    63 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
    63 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
    65 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 --- 31
    65 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 --- 26
    67 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
    67 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 --- 22
    67 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
    Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0
    Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
    Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
    Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
    Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
    Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
    Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0
    Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 9,3 --- 103
    2 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 10,0 --- 90
    3 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 10,2 --- 99
    3 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,2 --- 86
    5 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 10,5 --- 81
    6 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,6 --- 79
    7 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 10,7 --- 89
    7 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,7 --- 77
    9 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 10,8 --- 87
    9 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 10,8 --- 87
    9 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 10,8 --- 76
    12 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 10,9 --- 85
    12 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 10,9 --- 74
    12 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 10,9 --- 74
    12 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 10,9 --- 74
    16 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 11,0 --- 83
    16 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 11,0 --- 83
    16 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,0 --- 72
    16 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,0 --- 72
    20 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,2 --- 69
    21 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,3 --- 67
    21 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 11,3 --- 67
    23 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 11,4 --- 76
    23 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,4 --- 66
    23 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,4 --- 66
    23 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,4 --- 66
    27 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 11,5 --- 74
    27 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 11,5 --- 74
    27 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 11,5 --- 64
    30 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 11,7 --- 70
    30 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 11,7 --- 61
    30 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,7 --- 61
    30 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 11,7 --- 61
    34 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 11,8 --- 69
    34 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 11,8 --- 60
    36 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 11,9 --- 67
    36 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 11,9 --- 58
    38 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 12,0 --- 57
    38 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 12,0 --- 57
    40 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 12,2 --- 54
    40 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 12,2 --- 54
    42 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 12,4 --- 59
    43 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 12,6 --- 55
    44 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 12,7 --- 54
    44 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 12,7 --- 47
    46 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 12,8 --- 52
    46 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 12,8 --- 45
    48 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 12,9 --- 51
    48 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 12,9 --- 44
    48 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 12,9 --- 44
    51 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 13,0 --- 43
    52 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 13,2 --- 46
    52 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 13,2 --- 46
    54 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 13,4 --- 38
    54 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 13,4 --- 38
    56 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 13,6 --- 40
    57 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 13,7 --- 39
    58 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,8 --- 38
    59 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 13,9 --- 36
    59 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,9 --- 32
    61 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 14,1 --- 29
    62 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 14,5 --- 29
    63 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 14,6 --- 24
    64 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 14,7 --- 27
    64 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 14,7 --- 27
    64 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 14,7 --- 23
    67 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 14,8 --- 22
    68 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 15,0 --- 20
    69 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 15,1 --- 22
    70 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 16,3 --- 11
    Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0
    Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
    Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
    Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
    Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
    Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0
    Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 8,60 --- 81
    2 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 7,90 --- 73
    3 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 7,60 --- 69
    4 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 7,30 --- 66
    4 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 7,30 --- 66
    6 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 7,10 --- 64
    7 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 6,80 --- 60
    8 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 6,70 --- 68
    9 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 6,40 --- 64
    9 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 6,40 --- 56
    9 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 6,40 --- 56
    9 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 6,40 --- 56
    13 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 6,10 --- 60
    13 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 6,10 --- 52
    13 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 6,10 --- 52
    16 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 6,00 --- 51
    17 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 5,90 --- 50
    18 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 5,80 --- 49
    19 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 5,70 --- 55
    19 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 5,70 --- 48
    19 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 5,70 --- 48
    22 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 5,60 --- 47
    23 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 5,40 --- 51
    23 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 5,40 --- 44
    23 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 5,40 --- 44
    23 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 5,40 --- 44
    23 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 5,40 --- 44
    23 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 5,40 --- 44
    29 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 5,30 --- 43
    29 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 5,30 --- 43
    31 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 5,20 --- 49
    32 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 5,10 --- 47
    32 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 5,10 --- 47
    32 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 5,10 --- 41
    35 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 5,00 --- 46
    35 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 5,00 --- 40
    37 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,90 --- 39
    38 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 4,80 --- 44
    38 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 4,80 --- 44
    38 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,80 --- 38
    38 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 4,80 --- 38
    42 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 4,70 --- 42
    42 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 4,70 --- 42
    42 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 4,70 --- 42
    42 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 4,70 --- 42
    42 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 4,70 --- 42
    42 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,70 --- 42
    48 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,60 --- 41
    48 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 4,60 --- 41
    48 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 4,60 --- 36
    48 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 4,60 --- 36
    48 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 4,60 --- 36
    53 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,50 --- 35
    53 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 4,50 --- 35
    53 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 4,50 --- 35
    53 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,50 --- 35
    57 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 4,40 --- 39
    57 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 4,40 --- 39
    57 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,40 --- 39
    60 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 4,30 --- 38
    60 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 4,30 --- 38
    60 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 4,30 --- 33
    60 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,30 --- 33
    64 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 4,20 --- 31
    64 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,20 --- 31
    66 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 4,10 --- 35
    66 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 4,10 --- 35
    66 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 4,10 --- 30
    69 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 4,00 --- 34
    70 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 3,80 --- 31
    71 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 3,70 --- 30
    72 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 3,60 --- 29
    73 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 3,00 --- 22
    Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0
    Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
    Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
    Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
    1 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
    3 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 31,50 --- 82
    4 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 29,00 --- 73
    4 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 29,00 --- 73
    6 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 27,00 --- 66
    6 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 27,00 --- 66
    8 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 26,50 --- 74
    9 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 26,00 --- 63
    9 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 26,00 --- 63
    11 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 24,50 --- 67
    11 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
    11 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 24,50 --- 58
    11 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
    15 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 24,00 --- 56
    15 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 24,00 --- 56
    15 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,00 --- 56
    18 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 23,50 --- 55
    18 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 23,50 --- 55
    18 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 23,50 --- 55
    21 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 23,00 --- 53
    21 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 23,00 --- 53
    23 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 22,50 --- 59
    23 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,50 --- 51
    25 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,00 --- 49
    26 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 21,50 --- 48
    27 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 21,00 --- 53
    27 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 21,00 --- 46
    29 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 20,50 --- 45
    30 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 20,00 --- 43
    31 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 19,50 --- 41
    32 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 19,00 --- 40
    33 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 18,00 --- 36
    34 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
    34 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
    34 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
    34 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,50 --- 35
    34 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
    39 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 17,00 --- 38
    39 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 17,00