Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 160
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 110 meter horden (99cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 6 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:25 Kogelsl Uitslagen
    12:30 110mH Uitslagen
    13:00 Kogel
    voetbalzijde
    Uitslagen
    13:15 Polshoog Uitslagen
    13:20 Hoog
    Mat 2 - voetbalzijde (1.30 aanvangshoogte)
    Uitslagen
    13:20 800m Uitslagen
    13:30 Ver Uitslagen
    14:05 100m Uitslagen
    14:30 Speer Uitslagen
    14:45 Kogel
    voetbalzijde
    Uitslagen
    14:50 400m Uitslagen
    15:30 Ver Uitslagen
    15:40 Hoog
    Mat 2 - voetbalzijde (1.30 aanvangshoogte)
    Uitslagen
    15:40 3000m Uitslagen
    16:05 Speer Uitslagen


    Tijdschema

    11:25u17:05u
    Jongens Junior A
    Kogelsl
    110mH
    Speer

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m400m800m3000m110mH4x100mSpeerKogelKogelslHoogPolshoogVerTeam punten
    1 Floris Aarts AV 1923 Speer
    JJA - Speer groep 1 AV 1923 Jongens ----------- 565
    2 Elvis Afrifa AV 1923 100m
    4x100m
    JJA - 100m AV 1923 Jongens ---------- 849
    3 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    4x100m
    JJA - 100m AV 1923 Jongens ---------- 0
    4 Levi Engels AV 1923 3000m
    JJA - 3000m AV 1923 Jongens ----------- 616
    5 Stein Glastra AV 1923 800m
    JJA - 800m AV 1923 Jongens ----------- 687
    6 Levi Hazes AV 1923 4x100m
    AV 1923 Jongens ----------- 0
    7 Tim van der Heide AV 1923 Hoog
    JJA - Hoog groep 1 AV 1923 Jongens ----------- 0
    8 Bram van der Jagt AV 1923 400m
    110mH
    Ver
    JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Verspr groep 2 AV 1923 Jongens --------- 2341
    9 Tsega Kifle AV 1923 3000m
    JJA - 3000m AV 1923 Jongens ----------- 0
    10 Casper Meijer AV 1923 400m
    JJA - 400m AV 1923 Jongens ----------- 0
    11 Niels Poelwijk AV 1923 Speer
    Kogel
    Kogelsl
    JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV 1923 Jongens --------- 0
    12 Julian Record AV 1923 110mH
    Hoog
    Polshoog
    JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2JJA - Polshoog AV 1923 Jongens --------- 1513
    13 Giel Ritmeijer AV 1923 800m
    JJA - 800m AV 1923 Jongens ----------- 0
    14 Johnny van...hooneveld AV 1923 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJA - Kogel groep 2JJA - Verspr groep 1 AV 1923 Jongens --------- 555
    15 Bob Bugter AV Attila Speer
    JJA - Speer groep 1 AV Attila Jongens ----------- 385
    16 Mitchell Emmers AV Attila 100m
    400m
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 400m AV Attila Jongens --------- 0
    17 Guus van Iersel AV Attila Polshoog
    JJA - Polshoog AV Attila Jongens ----------- 0
    18 Jaro IJpelaar AV Attila 800m
    Speer
    Hoog
    JJA - 800mJJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 AV Attila Jongens --------- 0
    19 Troy de Juncker AV Attila 800m
    JJA - 800m AV Attila Jongens ----------- 638
    20 Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila 4x100m
    AV Attila Jongens ----------- 0
    21 Mattijs Mols AV Attila Kogel
    Kogelsl
    JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV Attila Jongens ---------- 1186
    22 Domingos Muanza AV Attila 4x100m
    Ver
    JJA - Verspr groep 1 AV Attila Jongens ---------- 0
    23 Merthijn Roggeveen AV Attila 400m
    4x100m
    JJA - 400m AV Attila Jongens ---------- 602
    24 Jorg Schellekens AV Attila 3000m
    JJA - 3000m AV Attila Jongens ----------- 0
    25 David Staat AV Attila 100m
    110mH
    JJA - 100mJJA - 110mH AV Attila Jongens ---------- 1620
    26 Vincent Staat AV Attila Hoog
    Ver
    JJA - Hoog groep 1JJA - Verspr groep 2 AV Attila Jongens ---------- 1378
    28 Tijke Wentink AV Attila 3000m
    JJA - 3000m AV Attila Jongens ----------- 550
    29 Richard Assendelft De Spartaan Speer
    JJA - Speer groep 1 AV De Spar...n Jongens ----------- 528
    30 Zeb Beelen De Spartaan 3000m
    JJA - 3000m AV De Spar...n Jongens ----------- 623
    31 Jarik Beukers De Spartaan Ver
    JJA - Verspr groep 1 AV De Spar...n Jongens ----------- 607
    32 Thomas van Delft De Spartaan 3000m
    JJA - 3000m AV De Spar...n Jongens ----------- 0
    33 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 400m
    800m
    JJA - 400mJJA - 800m AV De Spar...n Jongens ---------- 1425
    34 Joost Dofferhoff De Spartaan 400m
    JJA - 400m AV De Spar...n Jongens ----------- 0
    35 Mart Kroon De Spartaan 4x100m
    Kogel
    Kogelsl
    JJA - Kogel groep 2JJA - Kogelsl AV De Spar...n Jongens --------- 319
    36 Wolf Nederpel De Spartaan Speer
    Kogel
    JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 AV De Spar...n Jongens ---------- 520
    37 Alex van Noort De Spartaan 800m
    4x100m
    JJA - 800m AV De Spar...n Jongens ---------- 0
    38 Steven Oosterkamp De Spartaan 100m
    4x100m
    JJA - 100m AV De Spar...n Jongens ---------- 0
    39 Jesse Verdoes De Spartaan 110mH
    Hoog
    JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2 AV De Spar...n Jongens ---------- 0
    40 Ruben van ...erdenburg De Spartaan 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJA - Hoog groep 1JJA - Verspr groep 2 AV De Spar...n Jongens --------- 725
    41 Jurgen van der Zwet De Spartaan 100m
    110mH
    Polshoog
    JJA - 100mJJA - 110mHJJA - Polshoog AV De Spar...n Jongens --------- 1950
    42 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Polshoog
    JJA - Polshoog AV Lycurgus Jongens ----------- 884
    43 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog
    JJA - Hoog groep 2 AV Lycurgus Jongens ----------- 0
    44 Jens van Gelderen AV Lycurgus 800m
    4x100m
    JJA - 800m AV Lycurgus Jongens ---------- 761
    45 Jelle de Jong AV Lycurgus 110mH
    Kogel
    Hoog
    JJA - 110mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 AV Lycurgus Jongens --------- 2107
    46 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 3000m
    JJA - 3000m AV Lycurgus Jongens ----------- 592
    47 Anthony Markus AV Lycurgus 100m
    4x100m
    Ver
    JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 AV Lycurgus Jongens --------- 566
    48 Jesse Pupping AV Lycurgus 100m
    JJA - 100m AV Lycurgus Jongens ----------- 0
    49 Mats Tjepkema AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Speer
    JJA - 400mJJA - Speer groep 2 AV Lycurgus Jongens --------- 660
    50 Marten Voorberg AV Lycurgus Speer
    Kogel
    Kogelsl
    JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV Lycurgus Jongens --------- 440
    51 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Ver
    JJA - 400mJJA - Verspr groep 1 AV Lycurgus Jongens --------- 1212
    53 Thomas Cremers Ciko `66 3000m
    JJA - 3000m Ciko `66 Jongens ----------- 0
    54 Julius Ediagbonya Ciko `66 Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 Ciko `66 Jongens ---------- 0
    55 Danny Ediagbonya Ciko `66 110mH
    4x100m
    Ver
    JJA - 110mHJJA - Verspr groep 2 Ciko `66 Jongens --------- 1482
    56 Tom Egbers Ciko `66 Speer
    Ver
    JJA - Speer groep 1JJA - Verspr groep 1 Ciko `66 Jongens ---------- 733
    57 Sem van den Eijnde Ciko `66 3000m
    JJA - 3000m Ciko `66 Jongens ----------- 715
    58 Koen van Ligten Ciko `66 Kogelsl
    Polshoog
    JJA - KogelslJJA - Polshoog Ciko `66 Jongens ---------- 1152
    59 Daan Lubberdink Ciko `66 100m
    400m
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 400m Ciko `66 Jongens --------- 1595
    60 Bart Maas Ciko `66 800m
    JJA - 800m Ciko `66 Jongens ----------- 0
    61 Wouter Nieuwhof Ciko `66 4x100m
    Kogel
    JJA - Kogel groep 2 Ciko `66 Jongens ---------- 643
    62 Peter Siers Ciko `66 Kogel
    Hoog
    JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 Ciko `66 Jongens ---------- 813
    63 Yannick van Til Ciko `66 100m
    110mH
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 110mH Ciko `66 Jongens --------- 0
    64 Pim Tolmeijer Ciko `66 800m
    JJA - 800m Ciko `66 Jongens ----------- 675
    65 Jamaal Awad DEM 100m
    4x100m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Speer groep 1 DEM Jongens --------- 1061
    66 Hans den Boer DEM 400m
    4x100m
    JJA - 400m DEM Jongens ---------- 0
    67 Davis Hagedoorn DEM 400m
    110mH
    Hoog
    JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Hoog groep 1 DEM Jongens --------- 2008
    68 Synnargio Ignatia DEM 100m
    4x100m
    Kogelsl
    JJA - 100mJJA - Kogelsl DEM Jongens --------- 269
    69 Kevin Jansen DEM Kogel
    JJA - Kogel groep 2 DEM Jongens ----------- 0
    70 Jordy Kluft DEM 4x100m
    DEM Jongens ----------- 0
    71 Jelco Kohlenberg DEM 800m
    JJA - 800m DEM Jongens ----------- 611
    72 Koert Remijn DEM Ver
    JJA - Verspr groep 1 DEM Jongens ----------- 0
    73 Vyron Saridin DEM 110mH
    JJA - 110mH DEM Jongens ----------- 0
    74 Yaël Scope DEM Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 2 DEM Jongens ---------- 0
    75 Alexander Soethout DEM Kogel
    Polshoog
    Ver
    JJA - Kogel groep 1JJA - PolshoogJJA - Verspr groep 2 DEM Jongens --------- 1938
    76 Thom Vessies DEM 3000m
    JJA - 3000m DEM Jongens ----------- 415
    77 Jelte van Atten Leiden 800m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 705
    78 Gerben Dofferhoff Leiden Kogel
    JJA - Kogel groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 611
    79 Thijs Houbiers Leiden 3000m
    JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 630
    80 Joost Koet Leiden 110mH
    JJA - 110mH Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 0
    81 Cas Kopmels Leiden 3000m
    JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 0
    82 Casper van der Luijt Leiden 800m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 0
    83 Tijmen Ottenheim Leiden 110mH
    Kogel
    Hoog
    JJA - 110mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 --------- 1433
    84 Stijn Pauli Leiden Speer
    JJA - Speer groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 ----------- 0
    85 Jeroen Reijman Leiden 400m
    4x100m
    JJA - 400m Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 0
    86 Thieme Schmidt Leiden 4x100m
    Speer
    Kogelsl
    JJA - Speer groep 2JJA - Kogelsl Leiden Atl...ns Team 1 --------- 1225
    87 Stijn van Weegberg Leiden 100m
    4x100m
    JJA - 100m Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 0
    88 Joshua Wegman Leiden Hoog
    Ver
    JJA - Hoog groep 2JJA - Verspr groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 0
    89 Stein Wisse Leiden Polshoog
    Ver
    JJA - PolshoogJJA - Verspr groep 2 Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 580
    90 Royce Zaadnoordijk Leiden 100m
    400m
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 400m Leiden Atl...ns Team 1 --------- 1445
    91 Ramsey Angela PAC 400m
    4x100m
    JJA - 400m PAC Jongens Team 1 ---------- 831
    92 Leander den Boer PAC Hoog
    JJA - Hoog groep 1 PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    93 Marijn van den Born PAC Kogel
    JJA - Kogel groep 1 PAC Jongens Team 1 ----------- 870
    94 Achraf Boutkabout PAC 800m
    JJA - 800m PAC Jongens Team 1 ----------- 749
    95 Timo in 't Hout PAC Kogel
    JJA - Kogel groep 2 PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    96 Elmar Koster PAC Speer
    JJA - Speer groep 1 PAC Jongens Team 1 ----------- 630
    97 Sergio van der Meide PAC 100m
    4x100m
    Ver
    JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 PAC Jongens Team 1 --------- 734
    98 Thaem Mous PAC 3000m
    JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    99 Evbako Ogbeide PAC Ver
    JJA - Verspr groep 1 PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    100 Max Polak PAC 3000m
    JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 ----------- 704
    101 Bryan Pronk PAC 100m
    400m
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 400m PAC Jongens Team 1 --------- 726
    102 Rafael Raap PAC 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2 PAC Jongens Team 1 --------- 813
    103 Daan Spiljard PAC Polshoog
    JJA - Polshoog PAC Jongens Team 1 ----------- 858
    104 Finnian va...teenhoven PAC Speer
    JJA - Speer groep 2 PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    105 Quinten van der Veer PAC Kogelsl
    JJA - Kogelsl PAC Jongens Team 1 ----------- 663
    106 Yslain Verwaal PAC 110mH
    JJA - 110mH PAC Jongens Team 1 ----------- 859
    107 Victor van der Wel PAC 800m
    JJA - 800m PAC Jongens Team 1 ----------- 0
    108 Philip van de Beek Phanos Polshoog
    JJA - Polshoog Phanos Jongens ----------- 858
    109 Isayah Boers Phanos 100m
    4x100m
    JJA - 100m Phanos Jongens ---------- 0
    110 Sareje Bulale Phanos 3000m
    JJA - 3000m Phanos Jongens ----------- 470
    111 Felix Burger Phanos Speer
    Kogelsl
    JJA - Speer groep 1JJA - Kogelsl Phanos Jongens ---------- 206
    112 Imre Fodi Phanos Ver
    JJA - Verspr groep 2 Phanos Jongens ----------- 0
    113 Rafael Gridelli Phanos 800m
    JJA - 800m Phanos Jongens ----------- 544
    114 Luwe Groot Phanos 400m
    Hoog
    JJA - 400mJJA - Hoog groep 2 Phanos Jongens ---------- 444
    115 Serencio Lionahr Phanos 100m
    4x100m
    JJA - 100m Phanos Jongens ---------- 852
    116 Sven Poelmann Phanos Speer
    Kogel
    JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 Phanos Jongens ---------- 1499
    117 Liam van der Schaaf Phanos 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJA - 110mHJJA - Hoog groep 1 Phanos Jongens --------- 919
    118 Quincy Stjeward Phanos 4x100m
    Ver
    JJA - Verspr groep 1 Phanos Jongens ---------- 662
    119 Jaïr Wielzen Phanos 400m
    JJA - 400m Phanos Jongens ----------- 639
    120 Basile Wieser Phanos 3000m
    JJA - 3000m Phanos Jongens ----------- 0
    121 Mike van der Biezen PH 3000m
    JJA - 3000m Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    122 Brent Cuijpers PH 800m
    JJA - 800m Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    123 Olav Donker PH 100m
    4x100m
    Ver
    JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 Prins Hend...k Jongens --------- 1392
    124 Daan Gielen PH Hoog
    JJA - Hoog groep 2 Prins Hend...k Jongens ----------- 725
    125 Jan Janssen PH 110mH
    Speer
    Kogel
    JJA - 110mHJJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 2 Prins Hend...k Jongens --------- 609
    126 Jasper Janssen PH 800m
    JJA - 800m Prins Hend...k Jongens ----------- 664
    127 Arno Kapteijns PH 100m
    4x100m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Speer groep 1 Prins Hend...k Jongens --------- 583
    128 Koen Koenders PH 4x100m
    Polshoog
    JJA - Polshoog Prins Hend...k Jongens ---------- 909
    129 Casper Kremers PH 400m
    JJA - 400m Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    130 Jorg Kroon PH Kogel
    JJA - Kogel groep 1 Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    131 Martijn Meijer PH 400m
    110mH
    4x100m
    JJA - 400mJJA - 110mH Prins Hend...k Jongens --------- 1552
    132 Daan Pauw PH Kogelsl
    JJA - Kogelsl Prins Hend...k Jongens ----------- 571
    133 Teun Peeters PH Ver
    JJA - Verspr groep 1 Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    134 Jules de Pinth PH 3000m
    JJA - 3000m Prins Hend...k Jongens ----------- 484
    135 Robin Schmitz PH Hoog
    JJA - Hoog groep 1 Prins Hend...k Jongens ----------- 0
    136 Marvin Boschman Spado 3000m
    JJA - 3000m Spado Jongens ----------- 486
    137 Jelle Evers Spado Ver
    JJA - Verspr groep 1 Spado Jongens ----------- 0
    138 Jim van Gorkum Spado 100m
    110mH
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 110mH Spado Jongens --------- 783
    139 Rick Govers Spado 3000m
    JJA - 3000m Spado Jongens ----------- 0
    140 Wislet de Hair Spado 100m
    4x100m
    Ver
    JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 Spado Jongens --------- 578
    141 Stephan H...n 't Veld Spado Kogel
    Kogelsl
    JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl Spado Jongens ---------- 1305
    142 Toon IJzerman Spado 800m
    JJA - 800m Spado Jongens ----------- 701
    143 Youri Janssens Spado 400m
    800m
    JJA - 400mJJA - 800m Spado Jongens ---------- 0
    144 Arjen de Kock Spado Speer
    Kogel
    Polshoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 2JJA - Polshoog Spado Jongens --------- 528
    145 Sven van Merode Spado Hoog
    JJA - Hoog groep 1 Spado Jongens ----------- 857
    146 Guus Nijkamp Spado 110mH
    4x100m
    JJA - 110mH Spado Jongens ---------- 799
    147 Martin Oonincx Spado 400m
    4x100m
    JJA - 400m Spado Jongens ---------- 704
    148 Youri Sheppard Spado Speer
    JJA - Speer groep 1 Spado Jongens ----------- 515
    149 Tim de Wit Spado Hoog
    JJA - Hoog groep 2 Spado Jongens ----------- 0
    150 Franklin van Anrooij Zeeland 3000m
    JJA - 3000m Vereniging...k Jongens ----------- 708
    151 Bart Balkenende Zeeland 3000m
    JJA - 3000m Vereniging...k Jongens ----------- 0
    152 Jurriaan Berger Zeeland 100m
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 Vereniging...k Jongens ---------- 0
    153 Nout van den Bos Zeeland Kogel
    Kogelsl
    JJA - Kogel groep 2JJA - Kogelsl Vereniging...k Jongens ---------- 1169
    154 Jordi Bot Zeeland 800m
    4x100m
    JJA - 800m Vereniging...k Jongens ---------- 0
    155 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
    JJA - Hoog groep 1 Vereniging...k Jongens ----------- 725
    156 Pelle Gelderblom Zeeland 110mH
    4x100m
    Ver
    JJA - 110mHJJA - Verspr groep 1 Vereniging...k Jongens --------- 1320
    157 Jasper Heikoop Zeeland 110mH
    Kogel
    JJA - 110mHJJA - Kogel groep 1 Vereniging...k Jongens ---------- 0
    158 Finn de Leng Zeeland Speer
    Polshoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Polshoog Vereniging...k Jongens ---------- 1138
    159 Marnick Los Zeeland Speer
    JJA - Speer groep 1 Vereniging...k Jongens ----------- 0
    160 Evan de Schrijver Zeeland 100m
    400m
    4x100m
    JJA - 100mJJA - 400m Vereniging...k Jongens --------- 1433
    161 Wouter Verstraate Zeeland 800m
    JJA - 800m Vereniging...k Jongens ----------- 676
    162 Jorick de Vries Zeeland 4x100m
    Vereniging...k Jongens ----------- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 14
    AV Attila ATTL 13
    AV De Spartaan SPTN 13
    AV Lycurgus LYCG 10
    Ciko `66 CIKO 12
    DEM DEM 12
    Leiden Atletiek LATL 14
    PAC PAC 17
    Phanos PHNS 13
    Prins Hendrik PH 15
    Spado SPDO 14
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 13
    Competitiestand Jongens Junioren A
    # Team Leden Punten
    9 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: -
    17 9313
    6 Ciko `66 Jongens Ciko `66 - JJA
    Begeleider: Daan Lövering
    Jurylid: Julius ediagbonya
    12 8604
    7 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJA
    Begeleider: Jos van Schijndel
    Jurylid: Kees Janssen (Hoogspringen)
    15 8201
    8 Spado Jongens Spado - JJA
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Tanja Huis in 't Veld
    14 8076
    5 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJA
    Begeleider: Theo Danes
    Jurylid: ?
    14 7972
    3 Phanos Jongens Phanos - JJA
    Begeleider: Carla Burggraaf
    Jurylid: Ferenc Fodi, voorkeur ver
    13 7961
    10 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Nog niet bekend
    10 7929
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens Vereniging Zeeland Atletiek - JJA
    Begeleider: Norma van der Sijs
    Jurylid: Arno Dirkzwager (voorkeur: hoog)
    13 7874
    1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
    Begeleider: Marc de Haan
    14 7450
    2 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
    Begeleider: Anthony Ott
    Jurylid: Vincent van Stijn
    13 7337
    11 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
    Begeleider: Domingos Muanza
    Jurylid: Francisco Muanza
    13 7113
    12 DEM Jongens DEM - JJA
    Begeleider: Carolien Adrichem
    Jurylid: Tjeerd de Vries
    12 7069

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Serencio Lionahr Phanos Phanos Jongens 10,81 +0.8 m/s10,89 852
    2 Elvis Afrifa AV 1923 AV 1923 Jongens 10,82 +0.8 m/s10,62 849
    3 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,09 +0.8 m/s10,92 783
    4 Daan Lubberdink Ciko `66 Ciko `66 Jongens 11,14 +0.8 m/s10,92 771
    5 Isayah Boers Phanos Phanos Jongens 11,18 +0.8 m/s11,10 0
    6 Bryan Pronk PAC PAC Jongens Team 1 11,33 +0.8 m/s11,25 726
    7 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,36 +0.8 m/s11,28 719
    8 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Jongens 11,37 +0.9 m/s11,29 0
    9 Olav Donker PH Prins Hend...k Jongens 11,40 +0.9 m/s11,45 710
    10 Jamaal Awad DEM DEM Jongens 11,45 +0.9 m/s11,39 699
    11 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,45 +0.8 m/s11,20 0
    12 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 11,45 +0.9 m/s11,35 699
    13 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 11,64 +0.9 m/s11,52 0
    14 Royce Zaadnoordijk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,68 +0.9 m/s11,40 648
    15 Synnargio Ignatia DEM DEM Jongens 11,83 +0.3 m/s11,77 0
    16 Stijn van Weegberg Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,87 +0.9 m/s11,50 0
    16 Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens 11,87 +0.9 m/s--- 0
    18 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Jongens 11,89 +0.3 m/s12,04 603
    19 Arno Kapteijns PH Prins Hend...k Jongens 12,06 +0.3 m/s11,58 0
    20 Anthony Markus AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,07 +0.3 m/s12,07 566
    21 Yannick van Til Ciko `66 Ciko `66 Jongens 12,20 +0.3 m/s11,60 0
    22 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Jongens 12,21 +0.3 m/s12,04 0
    23 Jesse Pupping AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,78 +0.3 m/s12,50 0
    24 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 13,90 +0.3 m/s13,19 0

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 49,43 48,32 831
    2 Daan Lubberdink Ciko `66 Ciko `66 Jongens 49,58 48,00 824
    3 Royce Zaadnoordijk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 50,19 49,96 797
    4 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Jongens 50,39 50,38 788
    5 Jeroen Reijman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 51,22 50,15 0
    6 Bryan Pronk PAC PAC Jongens Team 1 51,39 50,79 0
    7 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 51,65 50,02 734
    8 Martijn Meijer PH Prins Hend...k Jongens 51,77 50,72 729
    9 Martin Oonincx Spado Spado Jongens 52,37 51,47 704
    10 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...n Jongens 52,59 52,85 695
    11 Davis Hagedoorn DEM DEM Jongens 53,69 51,84 651
    12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 53,86 53,53 645
    13 Jaïr Wielzen Phanos Phanos Jongens 54,01 53,21 639
    14 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 54,43 54,00 0
    15 Hans den Boer DEM DEM Jongens 54,45 52,36 0
    16 Merthijn Roggeveen AV Attila AV Attila Jongens 54,99 52,57 602
    17 Luwe Groot Phanos Phanos Jongens 55,73 53,50 0
    18 Joost Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...n Jongens 56,16 56,43 0
    19 Youri Janssens Spado Spado Jongens 59,02 --- 0
    Casper Kremers PH Prins Hend...k Jongens DQ 56,00 0
    Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Jongens DNS 56,50 0
    Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens DNS 55,08 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jens van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1:59,24 1:56,90 761
    2 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 1 1:59,90 2:00,85 749
    3 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...n Jongens 2:01,05 2:00,04 730
    4 Jelte van Atten Leiden Leiden Atl...ns Team 1 2:02,51 1:57,14 705
    5 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:02,74 2:04,35 701
    6 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Jongens 2:03,62 2:00,91 687
    7 Victor van der Wel PAC PAC Jongens Team 1 2:03,81 2:03,39 0
    8 Giel Ritmeijer AV 1923 AV 1923 Jongens 2:03,87 2:04,60 0
    9 Wouter Verstraate Zeeland Vereniging...k Jongens 2:04,27 1:58,48 676
    10 Pim Tolmeijer Ciko `66 Ciko `66 Jongens 2:04,38 1:59,88 675
    11 Jordi Bot Zeeland Vereniging...k Jongens 2:04,50 2:04,81 0
    12 Bart Maas Ciko `66 Ciko `66 Jongens 2:05,02 1:59,66 0
    13 Jasper Janssen PH Prins Hend...k Jongens 2:05,07 2:04,00 664
    14 Troy de Juncker AV Attila AV Attila Jongens 2:06,71 2:04,86 638
    15 Brent Cuijpers PH Prins Hend...k Jongens 2:07,86 2:04,00 0
    16 Jelco Kohlenberg DEM DEM Jongens 2:08,45 2:08,00 611
    17 Casper van der Luijt Leiden Leiden Atl...ns Team 1 2:09,50 2:08,00 0
    18 Rafael Gridelli Phanos Phanos Jongens 2:13,06 2:08,98 544
    19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 2:17,52 2:17,43 0
    20 Alex van Noort De Spartaan AV De Spar...n Jongens 2:20,72 2:10,88 0
    21 Youri Janssens Spado Spado Jongens 2:22,26 2:19,08 0

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sem van den Eijnde Ciko `66 Ciko `66 Jongens 9:12,42 8:59,00 715
    2 Thomas Cremers Ciko `66 Ciko `66 Jongens 9:13,67 9:00,00 0
    3 Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging...k Jongens 9:14,47 9:10,73 708
    4 Max Polak PAC PAC Jongens Team 1 9:15,56 9:03,00 704
    5 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 9:21,95 8:54,00 0
    6 Thijs Houbiers Leiden Leiden Atl...ns Team 1 9:37,50 10:01,00 630
    7 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 9:39,70 10:01,57 623
    8 Levi Engels AV 1923 AV 1923 Jongens 9:41,94 9:01,66 616
    9 Cas Kopmels Leiden Leiden Atl...ns Team 1 9:47,38 10:07,00 0
    10 Tijmen van 't Land AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 9:49,48 9:43,00 592
    11 Bart Balkenende Zeeland Vereniging...k Jongens 9:56,97 10:09,27 0
    12 Tijke Wentink AV Attila AV Attila Jongens 10:03,38 9:09,85 550
    13 Marvin Boschman Spado Spado Jongens 10:25,91 11:04,59 486
    14 Jules de Pinth PH Prins Hend...k Jongens 10:26,69 9:45,00 484
    15 Sareje Bulale Phanos Phanos Jongens 10:31,74 10:02,06 470
    16 Thom Vessies DEM DEM Jongens 10:52,81 10:31,95 415
    17 Thomas van Delft De Spartaan AV De Spar...n Jongens 10:53,43 11:22,33 0
    18 Mike van der Biezen PH Prins Hend...k Jongens 11:22,73 9:53,00 0
    19 Rick Govers Spado Spado Jongens 11:29,43 12:51,00 0
    Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 Jongens DNS 9:40,00 0
    Jorg Schellekens AV Attila AV Attila Jongens DNS 10:10,94 0
    Basile Wieser Phanos Phanos Jongens DNF 10:45,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (99cm) Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Liam van der Schaaf Phanos Phanos Jongens 14,37 +0.7 m/s14,07 919
    2 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 14,52 +0.7 m/s14,58 901
    3 Yslain Verwaal PAC PAC Jongens Team 1 14,90 +0.7 m/s15,30 859
    4 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Jongens 15,09 +0.7 m/s15,45 839
    5 Martijn Meijer PH Prins Hend...k Jongens 15,24 +0.7 m/s15,55 823
    6 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 15,29 +0.7 m/s14,94 0
    7 Jan Janssen PH Prins Hend...k Jongens 15,46 +0.7 m/s15,47 0
    8 Guus Nijkamp Spado Spado Jongens 15,48 +0.6 m/s16,24 799
    9 Danny Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Jongens 15,51 +0.7 m/s14,80 796
    10 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Jongens 15,58 +0.7 m/s15,68 789
    11 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 15,68 +0.7 m/s15,73 0
    12 Julian Record AV 1923 AV 1923 Jongens 15,86 +0.7 m/s15,87 0
    13 Tijmen Ottenheim Leiden Leiden Atl...ns Team 1 15,96 +0.6 m/s17,00 753
    14 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 16,02 +0.7 m/s15,60 747
    15 Yannick van Til Ciko `66 Ciko `66 Jongens 16,22 +0.7 m/s16,10 0
    16 Davis Hagedoorn DEM DEM Jongens 16,28 +0.7 m/s16,22 723
    17 Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging...k Jongens 16,45 +0.6 m/s16,56 708
    18 Jesse Verdoes De Spartaan AV De Spar...n Jongens 16,67 +0.6 m/s16,32 0
    19 Joost Koet Leiden Leiden Atl...ns Team 1 17,09 +0.6 m/s17,00 0
    20 Jasper Heikoop Zeeland Vereniging...k Jongens 19,95 +0.6 m/s--- 0
    Vyron Saridin DEM DEM Jongens DQ 17,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tom Egbers Ciko `66 Ciko `66 Jongens 57,72 --- 733
    2 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 51,99 48,38 660
    3 Sven Poelmann Phanos Phanos Jongens 51,45 --- 652
    4 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 49,80 --- 630
    5 Finnian va...teenhoven PAC PAC Jongens Team 1 47,44 --- 0
    6 Julius Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Jongens 46,96 --- 0
    7 Arno Kapteijns PH Prins Hend...k Jongens 46,36 --- 583
    8 Jan Janssen PH Prins Hend...k Jongens 46,10 --- 0
    9 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Jongens 45,09 --- 565
    10 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 44,10 --- 551
    11 Thieme Schmidt Leiden Leiden Atl...ns Team 1 42,72 --- 531
    12 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spar...n Jongens 42,46 42,97 528
    13 Stijn Pauli Leiden Leiden Atl...ns Team 1 41,94 --- 0
    14 Youri Sheppard Spado Spado Jongens 41,60 --- 515
    15 Niels Poelwijk AV 1923 AV 1923 Jongens 39,66 --- 0
    16 Arjen de Kock Spado Spado Jongens 36,99 --- 0
    17 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 36,74 --- 0
    18 Felix Burger Phanos Phanos Jongens 35,39 --- 0
    19 Wolf Nederpel De Spartaan AV De Spar...n Jongens 34,52 36,69 0
    20 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 34,34 --- 0
    21 Bob Bugter AV Attila AV Attila Jongens 33,28 32,45 385
    22 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 32,80 32,34 0
    23 Jamaal Awad DEM DEM Jongens 31,90 --- 362
    Yaël Scope DEM DEM Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijn van den Born PAC PAC Jongens Team 1 16,39 --- 870
    2 Sven Poelmann Phanos Phanos Jongens 15,98 --- 847
    3 Timo in 't Hout PAC PAC Jongens Team 1 15,05 --- 0
    4 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 13,55 15,07 700
    5 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 13,48 --- 696
    6 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Ciko `66 Jongens 12,65 --- 643
    7 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,54 14,45 635
    8 Gerben Dofferhoff Leiden Leiden Atl...ns Team 1 12,17 --- 611
    9 Jan Janssen PH Prins Hend...k Jongens 12,13 --- 609
    10 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Jongens 11,34 --- 555
    11 Peter Siers Ciko `66 Ciko `66 Jongens 11,30 --- 0
    12 Wolf Nederpel De Spartaan AV De Spar...n Jongens 10,84 11,32 520
    13 Alexander Soethout DEM DEM Jongens 10,82 --- 519
    14 Mart Kroon De Spartaan AV De Spar...n Jongens 10,77 10,65 0
    15 Jorg Kroon PH Prins Hend...k Jongens 10,76 --- 0
    16 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,46 --- 494
    17 Tijmen Ottenheim Leiden Leiden Atl...ns Team 1 10,40 --- 0
    18 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 9,80 --- 0
    19 Niels Poelwijk AV 1923 AV 1923 Jongens 9,77 --- 0
    20 Arjen de Kock Spado Spado Jongens 9,62 --- 0
    21 Jasper Heikoop Zeeland Vereniging...k Jongens 8,47 --- 0
    Kevin Jansen DEM DEM Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,00 --- 857
    2 Julian Record AV 1923 AV 1923 Jongens 1,95 --- 813
    2 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 1,95 --- 813
    2 Peter Siers Ciko `66 Ciko `66 Jongens 1,95 --- 813
    5 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 1,90 1,90 769
    6 Julius Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Jongens 1,90 --- 0
    7 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1,85 1,89 725
    7 Ruben van ...erdenburg De Spartaan AV De Spar...n Jongens 1,85 1,95 725
    7 Daan Gielen PH Prins Hend...k Jongens 1,85 --- 725
    7 Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging...k Jongens 1,85 --- 725
    11 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1,80 1,90 0
    11 Tim van der Heide AV 1923 AV 1923 Jongens 1,80 --- 0
    13 Tijmen Ottenheim Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1,80 --- 680
    14 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,80 --- 0
    15 Joshua Wegman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1,75 --- 0
    15 Jesse Verdoes De Spartaan AV De Spar...n Jongens 1,75 1,80 0
    17 Davis Hagedoorn DEM DEM Jongens 1,75 --- 634
    18 Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0
    19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 1,70 1,80 0
    19 Robin Schmitz PH Prins Hend...k Jongens 1,70 --- 0
    21 Luwe Groot Phanos Phanos Jongens 1,55 --- 444
    22 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 1,55 --- 0
    Yaël Scope DEM DEM Jongens NM --- 0
    Liam van der Schaaf Phanos Phanos Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alexander Soethout DEM DEM Jongens 6,65 -0.1 m/s--- 746
    2 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 6,59 +0.0 m/s--- 734
    3 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Jongens 6,50 +0.4 m/s--- 714
    4 Danny Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Jongens 6,37 -0.6 m/s--- 686
    5 Olav Donker PH Prins Hend...k Jongens 6,35 -0.9 m/s--- 682
    6 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Jongens 6,32 -0.2 m/s--- 0
    7 Quincy Stjeward Phanos Phanos Jongens 6,26 -0.1 m/s--- 662
    8 Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging...k Jongens 6,03 -0.8 m/s--- 612
    9 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 6,02 +0.6 m/s6,21 609
    10 Jarik Beukers De Spartaan AV De Spar...n Jongens 6,01 -0.1 m/s6,09 607
    11 Tom Egbers Ciko `66 Ciko `66 Jongens 5,97 +0.9 m/s--- 0
    12 Stein Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 1 5,89 +0.1 m/s--- 580
    13 Ruben van ...erdenburg De Spartaan AV De Spar...n Jongens 5,89 +0.8 m/s5,91 0
    14 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 5,88 -0.8 m/s--- 578
    15 Joshua Wegman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 5,86 +0.1 m/s--- 0
    16 Evbako Ogbeide PAC PAC Jongens Team 1 5,85 -0.1 m/s--- 0
    17 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 5,83 -0.5 m/s5,95 567
    18 Anthony Markus AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 5,82 +0.0 m/s5,75 0
    19 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 5,78 -0.3 m/s6,61 0
    20 Teun Peeters PH Prins Hend...k Jongens 5,64 -0.3 m/s--- 0
    21 Koert Remijn DEM DEM Jongens 5,59 +0.2 m/s--- 0
    22 Imre Fodi Phanos Phanos Jongens 5,27 -0.8 m/s--- 0
    23 Jelle Evers Spado Spado Jongens 5,25 -0.6 m/s--- 0