Categorie 'Masters mannen'

Atleten 'Masters mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m1500m100mH110mH400mH3000m SCSpeerPolshoogVer
47 Kees Justus Vogel AAV `36 100m
200m
Ver
Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABMMas, MSen, JJABC - -------
48 Quinten Stern AC TION 400mH
Mmas, Msen, JJA - ---------
49 Toine van Beckhoven AV Attila 100m
200m
3000m SC
Ver
Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABMmas, Msen, JJAMMas, MSen, JJABC - ------
50 Frank Stam Castricum 200m
Mas, Sen, JunAB - ---------
51 Cas Grannetia De Spartaan 400mH
Mmas, Msen, JJA - ---------
52 Kees-Jan Verwaal AV Phoenix 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
53 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 100m
200m
100mH
Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABMJB, M50+ - -------
54 Remco Hoetmer GACH 3000m SC
Mmas, Msen, JJA - ---------
55 Philip Barth Haag Polshoog
Mas, Sen, JunABC - ---------
56 Stijn te Hennepe Leiden 100m
200m
Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunAB - --------
57 Bastiaan Nuijen Leiden 3000m SC
Mmas, Msen, JJA - ---------
58 Jasper Stokman Leiden 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
59 Gerard van der Tweel Leiden Polshoog
Mas, Sen, JunABC - ---------
60 Jan Oosterom LGPK 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
61 Tjerk Vos SV Noordkop 100m
200m
Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunAB - --------
62 Hein van der Kallen VS97 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
144 Roelf Akkerman DEM 100m
Mas, Sen, JunAB - ---------
149 Albert Kavsek Castricum Meerkamp
Mmas - Meerkamp a ----------
152 Bob Nederpel Leiden 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
153 Paco Oltheten Leiden 1500m
Mas, Sen, JunABC - ---------
159 Werner Themen AV 1923 200m
Mas, Sen, JunAB - ---------

Verenigingen 'Masters mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
AV 1923 AV23 1
AV Attila ATTL 1
AV Castricum CSTR 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Sprint SPRN 1
DEM DEM 1
GAC Hilversum GACH 1
Haag Atletiek HAAG 1
Leiden Atletiek LATL 6
Loopgroep PK LGPK 1
SV Noordkop NRDK 1
Voorschoten `97 VS97 1

Uitslagen Meerkamp Masters mannen

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Albert Kavsek Castricum 13,54 27,25 809

Uitslagen Meerkamp 100 meter Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Albert Kavsek Castricum 13,54 +0.1 m/s13,02

Uitslagen Meerkamp 200 meter Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Albert Kavsek Castricum 27,25 27,00

Uitslagen 100 meter Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 12,53 +0.2 m/s12,30
2 Stijn te Hennepe Leiden 13,10 +0.1 m/s---
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,63 +0.2 m/s12,84
4 Tjerk Vos SV Noordkop 13,77 +0.1 m/s13,70
5 Kees Justus Vogel AAV `36 14,47 +0.1 m/s13,90
6 Roelf Akkerman DEM 14,93 +0.1 m/s14,20

Uitslagen 200 meter Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 25,30 +0.3 m/s25,00
2 Stijn te Hennepe Leiden 26,64 -0.2 m/s---
3 Frank Stam Castricum 27,15 -0.1 m/s27,00
4 Werner Themen AV 1923 27,60 -0.3 m/s28,00
5 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 28,03 -0.1 m/s26,65
6 Tjerk Vos SV Noordkop 28,20 -0.3 m/s28,43
7 Kees Justus Vogel AAV `36 30,22 -0.3 m/s29,22

Uitslagen 1500 meter Masters mannen

# Naam ResOBP
1 Bob Nederpel Leiden 4:44,02 ---
2 Paco Oltheten Leiden 4:47,20 ---
3 Jasper Stokman Leiden 4:56,98 4:55,00
4 Kees-Jan Verwaal AV Phoenix 5:02,96 4:55,00
5 Hein van der Kallen VS97 6:29,78 6:39,30
6 Jan Oosterom LGPK 6:47,07 6:45,44

Uitslagen 100 meter horden Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 20,79 ---

Uitslagen 110 meter horden Masters mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Masters mannen

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern AC TION 59,83 57,00
2 Cas Grannetia De Spartaan 1:20,85 ---

Uitslagen 3000 meter steeple Masters mannen

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 11:33,40 11:27,50
2 Remco Hoetmer GACH 11:41,00 11:42,37
Bastiaan Nuijen Leiden DNF 11:41,35

Uitslagen Speerwerpen Masters mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Masters mannen

# Naam ResOBP
1 Gerard van der Tweel Leiden 2,60 ---
Philip Barth Haag NM 2,86

Uitslagen Verspringen Masters mannen

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 5,37 5,43
2 Kees Justus Vogel AAV `36 4,10 4,44

Uitslagen 100 meter Sprinttweekamp mannen

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland JJA - Castricum 11,24 +0.2 m/s11,16
2 Robert Hendriks Msen - De Liemers 11,41 +0.2 m/s11,26
3 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 11,49 +0.2 m/s11,51
4 Wouter Vr...wenvelder Msen - Haag 11,63 +0.2 m/s11,38
5 Toine van Beckhoven Mmas - AV Attila 12,53 +0.2 m/s12,30
6 Jesper Hout JJB - Leiden 12,64 +0.2 m/s12,57
7 Bas van der Meule JJB - Leiden 12,92 +0.2 m/s13,17
8 Christiaan Mastop Msen - Leiden 13,02 +0.2 m/s12,40
9 Cas Kopmels JJB - Leiden 13,05 +0.1 m/s---
10 Stijn te Hennepe Mmas - Leiden 13,10 +0.1 m/s---
11 Axel Dasbach JJB - Leiden 13,19 +0.2 m/s12,47
12 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 13,63 +0.2 m/s12,84
13 Tjerk Vos Mmas - SV Noordkop 13,77 +0.1 m/s13,70
14 Teun Wisse JJB - Leiden 14,19 +0.1 m/s13,56
15 Kees Justus Vogel Mmas - AAV `36 14,47 +0.1 m/s13,90
16 Joris Wulfert Msen - EURR 14,67 +0.1 m/s14,71
17 Roelf Akkerman Mmas - DEM 14,93 +0.1 m/s14,20

Uitslagen 200 meter Sprinttweekamp mannen

# Naam Res OBP
1 Devron Jepma Msen - PAC 22,30 +0.3 m/s22,12
2 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 22,77 +0.3 m/s22,20
3 Calvin Hoogland JJA - Castricum 22,78 +0.3 m/s22,70
4 Robert Hendriks Msen - De Liemers 23,14 +0.3 m/s22,94
5 Toine van Beckhoven Mmas - AV Attila 25,30 +0.3 m/s25,00
6 Jesper Hout JJB - Leiden 25,46 +0.3 m/s25,39
7 Marnix Boon Msen - Leiden 26,25 -0.2 m/s---
8 Bas van der Meule JJB - Leiden 26,39 -0.1 m/s27,27
9 Christiaan Mastop Msen - Leiden 26,44 +0.3 m/s25,00
10 Stijn te Hennepe Mmas - Leiden 26,64 -0.2 m/s---
11 Frank Stam Mmas - Castricum 27,15 -0.1 m/s27,00
12 Werner Themen Mmas - AV 1923 27,60 -0.3 m/s28,00
13 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 28,03 -0.1 m/s26,65
14 Tjerk Vos Mmas - SV Noordkop 28,20 -0.3 m/s28,43
15 Kees Justus Vogel Mmas - AAV `36 30,22 -0.3 m/s29,22
16 Joris Wulfert Msen - EURR 30,58 -0.3 m/s31,18

Uitslagen 1500 meter Sprinttweekamp mannen

# Naam ResOBP
1 Thijs Doornwaard JJA - De Gemzen 3:56,56 3:55,20
2 Yassine Loukili Msen - HLLS 3:59,25 3:55,21
3 Cain Rutgers JJB - Almere `81 4:07,34 3:55,00
4 Yoram Polak Msen - PAC 4:10,05 4:05,00
5 Max Polak JJB - PAC 4:10,51 4:05,00
6 Tristan Slobben JJA - AV Trias 4:10,60 4:00,00
7 Luc Velzeboer JJA - Almere `81 4:15,58 4:07,00
8 Zeb Beelen JJB - Lisse 4:21,00 4:26,92
9 Jasper Boot Msen - Leiden 4:21,79 4:10,00
10 Davey Kaak Msen - De Spartaan 4:29,70 4:24,07
11 Casper van der Luijt JJA - Leiden 4:30,32 4:33,14
12 Bob Nederpel Mmas - Leiden 4:44,02 ---
13 Paco Oltheten Mmas - Leiden 4:47,20 ---
14 Cas Kopmels JJB - Leiden 4:52,07 4:27,33
15 Jasper Stokman Mmas - Leiden 4:56,98 4:55,00
16 Kees-Jan Verwaal Mmas - AV Phoenix 5:02,96 4:55,00
17 Joris Wulfert Msen - EURR 5:03,24 4:57,10
18 Marco van Beek Msen - Leiden 5:06,79 5:30,00
19 Paul Kivit Msen - Leiden 6:02,59 ---
20 Walter Boon Msen - Leiden 6:24,77 6:18,00
21 Hein van der Kallen Mmas - VS97 6:29,78 6:39,30
22 Jan Oosterom Mmas - LGPK 6:47,07 6:45,44
Elias Loukili JJA - HLLS DNS 3:55,22
Jos-Willem...n de Laar Msen - Voorne DNS 4:53,92

Uitslagen 100 meter horden Sprinttweekamp mannen

# Naam Res OBP
1 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 20,79 ---

Uitslagen 110 meter horden Sprinttweekamp mannen

# Naam Res OBP
1 Maurik de Groot JJB - Haag 15,25 ---
2 Tijmen Ottenheim JJB - Oegstgeest 16,28 ---

Uitslagen 400 meter horden Sprinttweekamp mannen

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern Mmas - AC TION 59,83 57,00
2 Cas Grannetia Mmas - De Spartaan 1:20,85 ---
Rani Baillievier JJA - Leiden DNS ---
Nick Smidt JJA - AAC `61 DNS 52,11

Uitslagen Speerwerpen Sprinttweekamp mannen

# Naam ResOBP
1 Jesper Hout JJB - Leiden 40,82 43,80
2 Rogier van den Burgh JJB - Leiden 20,12 22,23
Niels van Gaalen JJB - Leiden DNS 39,27