Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
  • 100 meter ( 1 pogingen )
  • 200 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Speerwerpen
  • 6 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m1500m110mH400mHSpeerPolshoogVer
    11 Cain Rutgers Almere `81 1500m
    Mas, Sen, JunABC - -------
    12 Mischa Lips ARV Ilion Meerkamp
    Mmas - Meerkamp a --------
    13 Maurik de Groot Haag 110mH
    Ver
    JJBMMas, MSen, JJABC - ------
    14 Glenn Kunst Haag Polshoog
    Mas, Sen, JunABC - -------
    15 Rogier van den Burgh Leiden Speer
    MMas, MSen, JJABC - -------
    16 Axel Dasbach Leiden 100m
    Polshoog
    Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABC - ------
    17 Niels van Gaalen Leiden Speer
    MMas, MSen, JJABC - -------
    18 Joshua Groen Leiden Meerkamp
    Mmas - Meerkamp a --------
    19 Jesper Hout Leiden 100m
    200m
    Speer
    Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABMMas, MSen, JJABC - -----
    20 Cas Kopmels Leiden 100m
    1500m
    Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunABC - ------
    21 Bas van der Meule Leiden 100m
    200m
    Mas, Sen, JunABMas, Sen, JunAB - ------
    22 Joshua Wegman Leiden Ver
    Meerkamp
    Mmas - MeerkampMMas, MSen, JJABC a -------
    23 Teun Wisse Leiden 100m
    Mas, Sen, JunAB - -------
    24 Milo Zech...allebroek Leiden Meerkamp
    Mmas - Meerkamp a --------
    25 Zeb Beelen Lisse 1500m
    Mas, Sen, JunABC - -------
    26 Tijmen Ottenheim Oegstgeest 110mH
    Ver
    JJBMMas, MSen, JJABC - ------
    27 Max Polak PAC 1500m
    Mas, Sen, JunABC - -------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Haag Atletiek HAAG 2
    Leiden Atletiek LATL 10
    Lisse Lisse 1
    Oegstgeest Oegstgeest 1
    PAC PAC 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,43 23,29 1525
    2 Joshua Groen Leiden 13,23 26,72 899
    3 Joshua Wegman Leiden 12,20 DNS 612
    9 Mischa Lips ARV Ilion DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,43 +0.2 m/s11,17
    2 Joshua Wegman Leiden 12,20 +0.1 m/s11,91
    3 Joshua Groen Leiden 13,23 +0.1 m/s---
    Mischa Lips ARV Ilion DNS 11,70

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Milo Zech...allebroek Leiden 23,29 22,90
    2 Joshua Groen Leiden 26,72 ---
    Joshua Wegman Leiden DNS ---
    Mischa Lips ARV Ilion DNS 23,80

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Jesper Hout Leiden 12,64 +0.2 m/s12,57
    2 Bas van der Meule Leiden 12,92 +0.2 m/s13,17
    3 Cas Kopmels Leiden 13,05 +0.1 m/s---
    4 Axel Dasbach Leiden 13,19 +0.2 m/s12,47
    5 Teun Wisse Leiden 14,19 +0.1 m/s13,56

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Jesper Hout Leiden 25,46 +0.3 m/s25,39
    2 Bas van der Meule Leiden 26,39 -0.1 m/s27,27

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Cain Rutgers Almere `81 4:07,34 3:55,00
    2 Max Polak PAC 4:10,51 4:05,00
    3 Zeb Beelen Lisse 4:21,00 4:26,92
    4 Cas Kopmels Leiden 4:52,07 4:27,33

    Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Maurik de Groot Haag 15,25 ---
    2 Tijmen Ottenheim Oegstgeest 16,28 ---

    Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Hout Leiden 40,82 43,80
    2 Rogier van den Burgh Leiden 20,12 22,23
    Niels van Gaalen Leiden DNS 39,27

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Glenn Kunst Haag 4,00 4,30
    2 Axel Dasbach Leiden 2,80 3,10

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Joshua Wegman Leiden 5,89 ---
    2 Maurik de Groot Haag 5,84 ---
    3 Tijmen Ottenheim Oegstgeest 5,64 ---

    Uitslagen 100 meter Sprinttweekamp mannen

    # Naam Res OBP
    1 Calvin Hoogland JJA - Castricum 11,24 +0.2 m/s11,16
    2 Robert Hendriks Msen - De Liemers 11,41 +0.2 m/s11,26
    3 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 11,49 +0.2 m/s11,51
    4 Wouter Vr...wenvelder Msen - Haag 11,63 +0.2 m/s11,38
    5 Toine van Beckhoven Mmas - AV Attila 12,53 +0.2 m/s12,30
    6 Jesper Hout JJB - Leiden 12,64 +0.2 m/s12,57
    7 Bas van der Meule JJB - Leiden 12,92 +0.2 m/s13,17
    8 Christiaan Mastop Msen - Leiden 13,02 +0.2 m/s12,40
    9 Cas Kopmels JJB - Leiden 13,05 +0.1 m/s---
    10 Stijn te Hennepe Mmas - Leiden 13,10 +0.1 m/s---
    11 Axel Dasbach JJB - Leiden 13,19 +0.2 m/s12,47
    12 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 13,63 +0.2 m/s12,84
    13 Tjerk Vos Mmas - SV Noordkop 13,77 +0.1 m/s13,70
    14 Teun Wisse JJB - Leiden 14,19 +0.1 m/s13,56
    15 Kees Justus Vogel Mmas - AAV `36 14,47 +0.1 m/s13,90
    16 Joris Wulfert Msen - EURR 14,67 +0.1 m/s14,71
    17 Roelf Akkerman Mmas - DEM 14,93 +0.1 m/s14,20

    Uitslagen 200 meter Sprinttweekamp mannen

    # Naam Res OBP
    1 Devron Jepma Msen - PAC 22,30 +0.3 m/s22,12
    2 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 22,77 +0.3 m/s22,20
    3 Calvin Hoogland JJA - Castricum 22,78 +0.3 m/s22,70
    4 Robert Hendriks Msen - De Liemers 23,14 +0.3 m/s22,94
    5 Toine van Beckhoven Mmas - AV Attila 25,30 +0.3 m/s25,00
    6 Jesper Hout JJB - Leiden 25,46 +0.3 m/s25,39
    7 Marnix Boon Msen - Leiden 26,25 -0.2 m/s---
    8 Bas van der Meule JJB - Leiden 26,39 -0.1 m/s27,27
    9 Christiaan Mastop Msen - Leiden 26,44 +0.3 m/s25,00
    10 Stijn te Hennepe Mmas - Leiden 26,64 -0.2 m/s---
    11 Frank Stam Mmas - Castricum 27,15 -0.1 m/s27,00
    12 Werner Themen Mmas - AV 1923 27,60 -0.3 m/s28,00
    13 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 28,03 -0.1 m/s26,65
    14 Tjerk Vos Mmas - SV Noordkop 28,20 -0.3 m/s28,43
    15 Kees Justus Vogel Mmas - AAV `36 30,22 -0.3 m/s29,22
    16 Joris Wulfert Msen - EURR 30,58 -0.3 m/s31,18

    Uitslagen 1500 meter Sprinttweekamp mannen

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Doornwaard JJA - De Gemzen 3:56,56 3:55,20
    2 Yassine Loukili Msen - HLLS 3:59,25 3:55,21
    3 Cain Rutgers JJB - Almere `81 4:07,34 3:55,00
    4 Yoram Polak Msen - PAC 4:10,05 4:05,00
    5 Max Polak JJB - PAC 4:10,51 4:05,00
    6 Tristan Slobben JJA - AV Trias 4:10,60 4:00,00
    7 Luc Velzeboer JJA - Almere `81 4:15,58 4:07,00
    8 Zeb Beelen JJB - Lisse 4:21,00 4:26,92
    9 Jasper Boot Msen - Leiden 4:21,79 4:10,00
    10 Davey Kaak Msen - De Spartaan 4:29,70 4:24,07
    11 Casper van der Luijt JJA - Leiden 4:30,32 4:33,14
    12 Bob Nederpel Mmas - Leiden 4:44,02 ---
    13 Paco Oltheten Mmas - Leiden 4:47,20 ---
    14 Cas Kopmels JJB - Leiden 4:52,07 4:27,33
    15 Jasper Stokman Mmas - Leiden 4:56,98 4:55,00
    16 Kees-Jan Verwaal Mmas - AV Phoenix 5:02,96 4:55,00
    17 Joris Wulfert Msen - EURR 5:03,24 4:57,10
    18 Marco van Beek Msen - Leiden 5:06,79 5:30,00
    19 Paul Kivit Msen - Leiden 6:02,59 ---
    20 Walter Boon Msen - Leiden 6:24,77 6:18,00
    21 Hein van der Kallen Mmas - VS97 6:29,78 6:39,30
    22 Jan Oosterom Mmas - LGPK 6:47,07 6:45,44
    Elias Loukili JJA - HLLS DNS 3:55,22
    Jos-Willem...n de Laar Msen - Voorne DNS 4:53,92

    Uitslagen 100 meter horden Sprinttweekamp mannen

    # Naam Res OBP
    1 Adry van d...Wijngaard Mmas - AV Sprint 20,79 ---

    Uitslagen 110 meter horden Sprinttweekamp mannen

    # Naam Res OBP
    1 Maurik de Groot JJB - Haag 15,25 ---
    2 Tijmen Ottenheim JJB - Oegstgeest 16,28 ---

    Uitslagen 400 meter horden Sprinttweekamp mannen

    # Naam ResOBP
    1 Quinten Stern Mmas - AC TION 59,83 57,00
    2 Cas Grannetia Mmas - De Spartaan 1:20,85 ---
    Rani Baillievier JJA - Leiden DNS ---
    Nick Smidt JJA - AAC `61 DNS 52,11

    Uitslagen Speerwerpen Sprinttweekamp mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Hout JJB - Leiden 40,82 43,80
    2 Rogier van den Burgh JJB - Leiden 20,12 22,23
    Niels van Gaalen JJB - Leiden DNS 39,27