Atleten 'Meisjes Junior D'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f1000m60mH60mH_hf60mH_f4x60mSpeerDiscusKogelHoogVer
318 Fleur Verwijmeren ACHL 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel ----------
319 Kaylee Damen ACHL 60m
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver ---------
320 Nine Gelderblom ACHL 60m
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver ---------
321 Anne ter Horst Atledo Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel ----------
322 Anne de Jong Atledo 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer ----------
324 Lian Soijer Atledo 60m
MJD - 60m ------------
325 Lise Aarden Atledo 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel ----------
326 Mijke Somers Atledo 60m
MJD - 60m ------------
327 Bo Spoor ATH 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH ----------
328 Grietje Willems ATH 60m
60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog ---------
330 Lara Willems ATH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver --------
331 Laura Claessen ATH 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel ----------
333 Barbara Karremans AV Attila 60m
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hf ----------
334 Fenne Severijns AV Attila 60m
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hf ----------
336 Floor Alessie AV Attila 60mH
Speer
Discus
Ver
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Ver ---------
337 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hfMJD - Hoog --------
339 Janna Bergink AV Attila 4x60m
Discus
Kogel
Ver
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver ---------
342 Susan Korevaar AV Attila 4x60m
Hoog
Ver
MJD - HoogMJD - Ver ----------
348 Veerle van Erp AVGM 1000m
MJD - 1000m ------------
351 Anna Bijl Reusel `69 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH ----------
356 Safira den Oudsten AV Spiridon 1000m
Speer
Discus
Kogel
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel ---------
360 Bijou Leto AV Sprint 60m
60m_hf
1000m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Ver --------
364 Linsy Heestermans AV Sprint 60mH
60mH_hf
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_hfMJD - SpeerMJD - Ver --------
367 Mikki Lips AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hfMJD - HoogMJD - Ver -------
368 Milou van der Lichte AV Sprint 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ----------
369 Nine Fransen AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_hf -------
377 Anne van Nierop DAK Hoog
MJD - Hoog ------------
378 Anouk van Dal DAK 60mH
60mH_f
60mH_hf
Discus
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hfMJD - DiscusMJD - Kogel --------
381 Tessa Mertens DJA 1000m
MJD - 1000m ------------
383 Fleur Boender Eindhoven 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog -----------
386 Kirsten Peeters Eindhoven Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel -----------
387 Lisa Otto Eindhoven Speer
Discus
MJD - SpeerMJD - Discus -----------
388 Moos van Gendt Eindhoven Speer
Discus
Kogel
Ver
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver ---------
389 Naomi van Opstal Eindhoven 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m -----------
390 Noa Snijders Eindhoven Ver
MJD - Ver ------------
392 Yara Schoenmakers Eindhoven 1000m
MJD - 1000m ------------
397 Maartje R...senschoon GVAC 60m
60m_hf
Speer
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver --------
401 Emma Holst HAC 60m
4x60m
MJD - 60m -----------
405 Laura Büker HAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mH --------
406 Lizzy Arts HAC 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_hfMJD - Hoog ----------
408 Merle Büker HAC 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH ----------
409 Susan Verhoeven HAC 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus ----------
412 Mette Nuijen - BM Leiden 60mH
60mH_hf
Speer
MJD - 60mHMJD - 60mH_hfMJD - Speer ----------
414 Pouke van Dijk LGDR 1000m
MJD - 1000m ------------
417 Josephine ...ense - BM Phanos 60m
60mH
MJD - 60mMJD - 60mH -----------
418 Annemiek van Iersel PH 60mH
60mH_hf
4x60m
MJD - 60mHMJD - 60mH_hf ----------
422 Iris Verheij PH 1000m
MJD - 1000m ------------
423 Isabel van Bokhoven PH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver --------
425 Joanne Schaap PH Speer
Discus
Kogel
Ver
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver ---------
426 Josephine ...rtzberger PH 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH ----------
428 Merle Eckhof PH 60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog -----------
429 Nienke Meubermans PH 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 1000m --------
433 Sterre van Bragt PH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hfMJD - HoogMJD - Ver -------
434 Bieke Schipperen Scorpio 1000m
MJD - 1000m ------------
437 Femke Kuppens Scorpio 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hfMJD - Kogel ------
441 Marit Griep Scorpio 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver ----------
444 Veerle van Son Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - 60mH_hf ----------
445 Amber van ... Klundert Spado 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH ----------
446 Britt van ...gdenbergh Spado 60m
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hf ----------
450 Lois Michielsen Spado 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH ----------
451 Lotte Haest Spado 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel ----------
453 Trijntje v... Elzakker Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_hfMJD - Ver --------
659 Lotte Uij...ewilligen THOR 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m -----------
661 Felicity ...eman - BM Voorne 60mH
Discus
Kogel
Ver
MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver ---------

Verenigingen 'Meisjes Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Achilles ACHL 3
Atledo ATLD 5
Atletiekvereniging ATH ATH 4
AV Attila ATTL 6
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Reusel `69 RS69 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 5
DAK DAK 2
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 7
GVAC GVAC 1
HAC HAC 5
Leiden Atletiek LATL 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 8
Scorpio SCRP 4
Spado SPDO 5
THOR THOR 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 8,43Q -2.0 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,47Q +0.3 m/s---
3 Lara Willems ATH 8,66q +0.3 m/s---
4 Isabel van Bokhoven PH 8,73q -2.0 m/s---
5 Nienke Meubermans PH 8,74q +0.3 m/s---
6 Laura Büker HAC 8,83q +0.3 m/s---
7 Bijou Leto AV Sprint 8,85 +0.3 m/s---
8 Trijntje v... Elzakker Spado 8,94 -2.0 m/s---
9 Maartje R...senschoon GVAC 9,06 +0.3 m/s---
10 Britt van ...gdenbergh Spado 9,09 -2.0 m/s---
11 Fenne Severijns AV Attila 9,18 -2.0 m/s---
12 Barbara Karremans AV Attila 9,27 -2.0 m/s---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 8,30 -1.6 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,49 -1.6 m/s---
3 Lara Willems ATH 8,70 -1.6 m/s---
4 Isabel van Bokhoven PH 8,72 -1.6 m/s---
5 Nienke Meubermans PH 8,77 -1.6 m/s---
6 Laura Büker HAC 8,87 -1.6 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter horden (76cm) halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,79Q -4.1 m/s---
2 Veerle van Son Scorpio 10,34q -4.1 m/s---
3 Hanna van Baast AV Attila 10,55Q -4.3 m/s---
4 Anouk van Dal DAK 10,63q -4.1 m/s---
5 Sterre van Bragt PH 11,08q -4.3 m/s---
6 Mikki Lips AV Sprint 11,20q -4.1 m/s---
7 Annemiek van Iersel PH 11,25 -4.3 m/s---
8 Mette Nuijen - BM Leiden 11,42 -4.3 m/s---
9 Lizzy Arts HAC 11,65 -4.3 m/s---
10 Trijntje v... Elzakker Spado 12,31 -4.1 m/s---
Nine Fransen AV Sprint DNS ---
Linsy Heestermans AV Sprint DNS ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,81 -1.3 m/s---
2 Hanna van Baast AV Attila 10,35 -1.3 m/s---
3 Veerle van Son Scorpio 10,44 -1.3 m/s---
4 Anouk van Dal DAK 10,45 -1.3 m/s---
5 Sterre van Bragt PH 10,73 -1.3 m/s---
6 Mikki Lips AV Sprint 11,39 -1.3 m/s---

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten