Categorie 'Meisjes Junior C2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: MJC2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 80 meter horden ( 1 pogingen )
  • Speerwerpen 500 gram ( 3 pogingen )
  • Kogelstoten 3 kilogram ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Junior C2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Ver 26 atleten
    n/a Kogel 26 atleten
    n/a 80mH series
    n/a Speer 26 atleten


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C2

    Atleten 'Meisjes Junior C2'

    Snr Naam Startgroep M
    347 Minke Kodden AV Salland MJC2 - Meerkamp a
    348 Yara Kramer AV Salland MJC2 - Meerkamp a
    349 Esmee Marsman AV Salland MJC2 - Meerkamp a
    468 Lieke Markink AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    473 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    587 Michelle Rekers AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    588 Evana Reuvers AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    951 Marit de Vos AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    952 Rianne Kok AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    953 Anna Molenberg AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    954 Chenne van den Berg AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    955 Floor van den Brink AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    956 Iris Geerling AV Athlos MJC2 - Meerkamp a
    977 Iris Reurink De Gemzen MJC2 - Meerkamp a
    1773 Ruth Oostveen Flevo Delta MJC2 - Meerkamp a
    1774 Janice Zomerman Flevo Delta MJC2 - Meerkamp a
    1775 Danielle Holstege Flevo Delta MJC2 - Meerkamp a
    1776 Nikki Boon Flevo Delta MJC2 - Meerkamp a
    1791 Marije Salverda Isala `96 MJC2 - Meerkamp a
    1792 Manon Los Isala `96 MJC2 - Meerkamp a
    1967 Esmee van de Guchte AV NOP MJC2 - Meerkamp a
    1968 Maureen de Witte AV NOP MJC2 - Meerkamp a
    1982 Marijke Agaart AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    1985 Nienke de Boer AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    1986 Rachel de Boer AV PEC 1910 MJC2 - Meerkamp a
    1997 Nicole Fledderus de Sprinter MJC2 - Meerkamp a

    Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 6
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV de Sprinter MDSP 1
    AV Flevo Delta FLDT 4
    AV NOP NOP 2
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV Salland SLLN 3
    Isala `96 ISLA 2
  • Meerkamp
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C2

    # Naam 80mHKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Nikki Boon Flevo Delta 12,51 11,25 32,64 4,54 2285
    2 Janice Zomerman Flevo Delta 13,15 7,80 34,77 4,46 2058
    3 Floor van den Brink AV Athlos 14,24 8,01 25,95 4,01 1738
    4 Yara Kramer AV Salland 17,26 9,71 25,02 4,08 1600
    5 Iris Reurink De Gemzen 16,46 8,17 23,12 4,02 1528
    6 Maureen de Witte AV NOP 16,24 7,85 22,88 3,92 1502
    7 Danielle Holstege Flevo Delta 14,57 6,87 17,47 4,07 1501
    8 Anna Molenberg AV Athlos 14,88 7,21 15,61 4,12 1466
    9 Rianne Kok AV Athlos 16,40 7,10 18,15 4,05 1386
    10 Esmee van de Guchte AV NOP 16,75 7,96 19,21 3,71 1364
    11 Iris Geerling AV Athlos 14,27 5,81 15,04 3,82 1362
    12 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 15,82 7,61 16,30 3,75 1357
    13 Chenne van den Berg AV Athlos 16,81 6,08 15,54 4,18 1271
    14 Manon Los Isala `96 17,94 7,75 16,74 3,61 1211
    15 Michelle Rekers AV PEC 1910 16,54 7,26 12,73 3,71 1199
    16 Marije Salverda Isala `96 16,38 7,16 13,90 3,49 1188
    17 Esmee Marsman AV Salland 17,33 7,64 15,25 3,36 1158
    18 Ruth Oostveen Flevo Delta 17,47 6,95 12,58 3,25 1028
    19 Minke Kodden AV Salland 16,30 5,91 13,73 3,05 1026
    20 Marit de Vos AV Athlos 29,23 6,67 13,03 3,28 797
    21 Nicole Fledderus de Sprinter 18,66 4,72 11,13 3,14 763
    22 Evana Reuvers AV PEC 1910 DNF --- --- --- 0
    23 Lieke Markink AV PEC 1910 --- --- --- --- 0
    23 Marijke Agaart AV PEC 1910 --- --- --- --- 0
    23 Nienke de Boer AV PEC 1910 --- --- --- --- 0
    23 Rachel de Boer AV PEC 1910 --- --- --- --- 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Nikki Boon Flevo Delta 12,51 --- 642
    2 Janice Zomerman Flevo Delta 13,15 --- 571
    3 Floor van den Brink AV Athlos 14,24 --- 466
    4 Iris Geerling AV Athlos 14,27 --- 463
    5 Danielle Holstege Flevo Delta 14,57 --- 437
    6 Anna Molenberg AV Athlos 14,88 --- 411
    7 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 15,82 --- 339
    8 Maureen de Witte AV NOP 16,24 --- 310
    9 Minke Kodden AV Salland 16,30 --- 305
    10 Marije Salverda Isala `96 16,38 --- 300
    11 Rianne Kok AV Athlos 16,40 --- 299
    12 Iris Reurink De Gemzen 16,46 --- 295
    13 Michelle Rekers AV PEC 1910 16,54 --- 289
    14 Esmee van de Guchte AV NOP 16,75 --- 276
    15 Chenne van den Berg AV Athlos 16,81 --- 272
    16 Yara Kramer AV Salland 17,26 --- 244
    17 Esmee Marsman AV Salland 17,33 --- 239
    18 Ruth Oostveen Flevo Delta 17,47 --- 231
    19 Manon Los Isala `96 17,94 --- 204
    20 Nicole Fledderus de Sprinter 18,66 --- 165
    21 Marit de Vos AV Athlos 29,23 --- 0
    Evana Reuvers AV PEC 1910 DNF --- 0
    Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
    Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
    Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
    Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Nikki Boon Flevo Delta 11,25 --- 581
    2 Yara Kramer AV Salland 9,71 --- 508
    3 Iris Reurink De Gemzen 8,17 --- 430
    4 Floor van den Brink AV Athlos 8,01 --- 422
    5 Esmee van de Guchte AV NOP 7,96 --- 419
    6 Maureen de Witte AV NOP 7,85 --- 413
    7 Janice Zomerman Flevo Delta 7,80 --- 410
    8 Manon Los Isala `96 7,75 --- 408
    9 Esmee Marsman AV Salland 7,64 --- 402
    10 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 7,61 --- 400
    11 Michelle Rekers AV PEC 1910 7,26 --- 380
    12 Anna Molenberg AV Athlos 7,21 --- 378
    13 Marije Salverda Isala `96 7,16 --- 375
    14 Rianne Kok AV Athlos 7,10 --- 371
    15 Ruth Oostveen Flevo Delta 6,95 --- 363
    16 Danielle Holstege Flevo Delta 6,87 --- 358
    17 Marit de Vos AV Athlos 6,67 --- 346
    18 Chenne van den Berg AV Athlos 6,08 --- 311
    19 Minke Kodden AV Salland 5,91 --- 300
    20 Iris Geerling AV Athlos 5,81 --- 294
    21 Nicole Fledderus de Sprinter 4,72 --- 222
    Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
    Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
    Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
    Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
    Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Janice Zomerman Flevo Delta 34,77 --- 567
    2 Nikki Boon Flevo Delta 32,64 --- 535
    3 Floor van den Brink AV Athlos 25,95 --- 430
    4 Yara Kramer AV Salland 25,02 --- 414
    5 Iris Reurink De Gemzen 23,12 --- 381
    6 Maureen de Witte AV NOP 22,88 --- 377
    7 Esmee van de Guchte AV NOP 19,21 --- 309
    8 Rianne Kok AV Athlos 18,15 --- 288
    9 Danielle Holstege Flevo Delta 17,47 --- 274
    10 Manon Los Isala `96 16,74 --- 259
    11 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 16,30 --- 250
    12 Anna Molenberg AV Athlos 15,61 --- 235
    13 Chenne van den Berg AV Athlos 15,54 --- 234
    14 Esmee Marsman AV Salland 15,25 --- 227
    15 Iris Geerling AV Athlos 15,04 --- 223
    16 Marije Salverda Isala `96 13,90 --- 197
    17 Minke Kodden AV Salland 13,73 --- 193
    18 Marit de Vos AV Athlos 13,03 --- 177
    19 Michelle Rekers AV PEC 1910 12,73 --- 170
    20 Ruth Oostveen Flevo Delta 12,58 --- 166
    21 Nicole Fledderus de Sprinter 11,13 --- 130
    Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
    Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
    Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
    Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
    Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Nikki Boon Flevo Delta 4,54 --- 527
    2 Janice Zomerman Flevo Delta 4,46 --- 510
    3 Chenne van den Berg AV Athlos 4,18 --- 454
    4 Anna Molenberg AV Athlos 4,12 --- 442
    5 Yara Kramer AV Salland 4,08 --- 434
    6 Danielle Holstege Flevo Delta 4,07 --- 432
    7 Rianne Kok AV Athlos 4,05 --- 428
    8 Iris Reurink De Gemzen 4,02 --- 422
    9 Floor van den Brink AV Athlos 4,01 --- 420
    10 Maureen de Witte AV NOP 3,92 --- 402
    11 Iris Geerling AV Athlos 3,82 --- 382
    12 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 3,75 --- 368
    13 Esmee van de Guchte AV NOP 3,71 --- 360
    13 Michelle Rekers AV PEC 1910 3,71 --- 360
    15 Manon Los Isala `96 3,61 --- 340
    16 Marije Salverda Isala `96 3,49 --- 316
    17 Esmee Marsman AV Salland 3,36 --- 290
    18 Marit de Vos AV Athlos 3,28 --- 274
    19 Ruth Oostveen Flevo Delta 3,25 --- 268
    20 Nicole Fledderus de Sprinter 3,14 --- 246
    21 Minke Kodden AV Salland 3,05 --- 228
    Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
    Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
    Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
    Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
    Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---