Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 3 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 100m Uitslagen
    19:30 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    20:10 400m Uitslagen
    20:55 1Mijl Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:15u
    Masters mannen
    100m
    Ver - Ver 2
    400m
    1Mijl

    Atleten 'Masters mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1MijlKogelVer
    481 Willem-Jan Buter SCSP 400m
    400 meter ----
    482 Jos de Kreek SCSP 400m
    400 meter ----
    483 Albert Platteeuw SCSP 400m
    400 meter ----
    484 Jacques Zaman SCSP 400m
    400 meter ----
    485 Peter Balkenende AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    486 Cees-Jan Berman AV `56 100m
    Ver
    100 meterJunior A/B...aster ver ---
    487 Danmar Dees AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    488 Herman van de Glind AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    489 Wim de Jonge AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    490 Jan Willlem Meeuwse AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    491 Hans Minnaard AV `56 1Mijl
    Ver
    Engelse mijlJunior A/B...aster ver ---
    492 John Nieuwenhuize AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    493 Berry Simonse AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    494 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 1Mijl
    Engelse mijl ----
    495 Wilco Boogaard DNMC 1Mijl
    Engelse mijl ----
    496 Ivar van den Bos DNMC 400m
    400 meter ----
    497 Jan Roose LGAS 1Mijl
    Engelse mijl ----
    794 René Nijsse AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----
    796 Michel Bekink AV `56 1Mijl
    Engelse mijl ----

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Scheldesport SCSP 4
    AV `56 AV56 11
    Delta Sport DLSP 1
    Dynamica ADSV DNMC 2
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
  • 100m
  • 400m
  • 1Mijl
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Cees-Jan Berman AV `56 11,82 +1.5 m/s11,87

    Uitslagen 400 meter Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ivar van den Bos DNMC 59,40 58,91
    2 Jacques Zaman SCSP 59,60 1:00,01
    3 Willem-Jan Buter SCSP 59,61 57,96
    4 Albert Platteeuw SCSP 1:03,23 1:01,20
    5 Jos de Kreek SCSP 1:04,80 1:02,17

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Masters mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Masters mannen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Cees-Jan Berman AV `56 4,97 4,85 4,86 4,97 m/s5,07
    2 Hans Minnaard AV `56 DQ 2,93 2,83 2,93 m/s---