Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 22
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    56 Ian Pennock Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    57 Jesse Haak Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    59 Lex Botschuijver Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    68 Thijs Messchendorp Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    70 Tycho Borm Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    71 Vasco Stip Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    73 Bart Verstraaten AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    79 Rick Wijnen AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    81 Stijn Hormes AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    82 Wiebe Jonkers AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    83 Auke de Koe DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    86 Jona Brans DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    87 Kees Hulman DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    88 Koen Wertheim DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    90 Tom Swartjes DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    91 Ferdinand Sanders AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    92 Imme Lange AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    100 Willem Glaudemans AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    101 Yannick Adam AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    102 Cuinn van Keulen Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    103 Dawit Verwers Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    109 Luc de Graag Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Daventria 1906 DVTR 5
    AV Pallas `67 PL67 5
    AV Wijchen WYCH 8
    Climax CLMX 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,2 975,00 15,0 11,50 13,50 2,35 161 0
    Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,0 DNS 12,0 14,50 19,00 2,70 251 251
    Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 1225,00 12,7 13,50 12,50 3,00 228 44
    Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 10,1 1325,00 12,7 12,00 22,50 2,90 279 279
    Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,4 800,00 10,6 8,50 15,00 2,80 253 221
    Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 1275,00 11,5 18,00 21,50 3,10 315 214
    Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 10,6 1400,00 12,2 17,00 15,50 3,10 287 256
    Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 11,5 1025,00 13,8 8,00 10,50 2,30 161 0
    Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 1025,00 13,8 12,00 12,00 2,50 192 0
    Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 9,6 1600,00 11,4 17,50 26,50 3,70 404 404
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 10,4 1425,00 11,2 16,00 27,50 3,25 351 351
    Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 11,1 1150,00 12,4 14,00 11,50 2,75 246 53
    Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 9,7 1375,00 11,4 16,00 22,50 3,15 388 388
    Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,3 1550,00 11,0 15,00 25,00 3,55 391 341
    Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 11,6 1100,00 13,8 8,00 12,50 2,65 183 28
    Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,4 825,00 12,3 17,50 14,00 3,00 274 236
    Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 1100,00 13,6 12,50 13,00 2,60 192 136
    Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,9 1050,00 14,1 13,00 13,50 2,35 190 0
    Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 1150,00 14,0 13,50 15,00 3,00 255 84
    Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,2 1375,00 9,6 16,00 17,50 3,95 444 444
    Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,3 1225,00 11,5 10,00 13,50 2,90 280 280
    Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 1175,00 11,4 14,00 18,50 2,95 272 102
    Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,7 1450,00 10,9 15,50 23,50 3,55 422 422
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS DNS DNS 16,50 DNS DNS 66 66
    Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,2 1325,00 10,9 10,00 12,50 3,25 310 253
    Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 10,0 1375,00 11,0 16,50 22,00 3,35 344 344
    Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,8 1025,00 13,8 11,50 10,50 2,55 181 0
    Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,4 1200,00 12,6 13,50 13,50 2,75 234 0
    Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 1400,00 13,0 14,00 18,50 2,85 315 171
    Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,2 1150,00 13,8 11,50 11,00 2,90 216 162
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 1125,00 DNS 11,50 10,00 2,40 161 114
    Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,7 1300,00 11,5 14,00 14,50 3,05 333 301
    Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 1100,00 14,9 14,50 13,00 2,90 215 103
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 9,6 1125,00 12,9 14,50 14,00 3,30 305 305
    Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,0 1500,00 10,8 13,50 25,00 3,50 362 318
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 10,3 1275,00 11,4 11,50 14,00 2,80 255 220
    Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 9,5 DNS 10,4 20,00 18,00 3,00 350 299
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 1325,00 14,3 15,00 20,00 2,50 253 163
    Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 11,6 1150,00 14,7 10,00 10,00 2,45 149 0
    Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 10,9 1050,00 13,5 15,00 19,50 2,85 230 209
    Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 12,3 1200,00 15,1 10,00 8,00 2,20 127 0
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,8 1450,00 11,4 13,50 15,00 3,45 363 329
    Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 10,6 1250,00 11,5 13,00 16,50 2,95 262 262
    Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,5 1150,00 15,4 11,50 17,00 2,65 180 36
    Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 9,2 1450,00 10,1 20,50 36,50 3,55 460 460
    Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,8 1225,00 12,5 10,50 14,50 3,10 264 229
    Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 10,5 1250,00 12,9 13,00 15,00 2,75 236 79
    Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 11,3 1400,00 13,9 9,50 14,00 2,75 206 54
    Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 10,5 1125,00 12,9 14,50 17,50 2,85 243 217
    Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 9,8 1300,00 11,4 15,00 25,50 3,45 342 292
    Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,6 1150,00 13,1 14,00 17,00 3,00 277 147
    Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 10,2 1300,00 11,8 12,00 17,50 3,25 321 321
    Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,1 1300,00 10,8 21,50 35,50 3,95 450 450
    Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS DNS 13,2 8,50 11,50 2,30 102 37
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 10,7 1375,00 12,8 12,00 18,00 2,80 253 216
    Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,0 1450,00 12,6 12,00 9,50 3,00 272 259
    Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,6 1225,00 11,5 15,00 18,50 3,00 320 214
    Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,5 1200,00 10,8 13,00 22,50 3,00 293 293
    Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 1100,00 10,8 14,50 26,50 3,50 367 339
    Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 10,9 1250,00 12,7 12,50 13,50 3,10 268 268
    Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 1075,00 13,4 15,50 23,50 2,80 245 223
    Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,5 1225,00 12,5 10,50 14,50 2,75 260 225
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 1200,00 12,0 11,50 13,00 3,00 285 121
    Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,5 DNS 11,2 13,50 19,50 3,05 248 248
    Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 10,5 1425,00 12,0 15,00 21,50 3,20 309 309
    Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,3 1300,00 12,1 10,00 15,50 2,80 283 250
    Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 10,6 1375,00 11,8 15,50 18,00 3,30 298 298
    Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 12,0 1225,00 13,7 14,00 17,50 2,50 234 172
    Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 11,6 1050,00 15,0 13,00 17,00 2,10 191 0
    Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,0 1300,00 10,8 16,50 16,50 3,30 365 365
    Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,3 1425,00 12,5 10,00 12,00 3,10 288 233
    Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 400,00 12,6 13,50 18,50 2,95 252 97
    Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,4 1225,00 14,2 11,00 11,00 2,80 192 41
    Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 11,4 1200,00 13,4 11,00 10,00 2,75 211 121
    Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,6 1350,00 11,7 14,50 17,00 3,15 353 312
    Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 10,6 1025,00 13,5 14,00 12,50 2,75 236 108
    Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 10,9 1200,00 12,6 13,00 13,00 2,65 216 216
    Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,4 1225,00 11,4 14,50 24,00 3,45 314 279
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 1300,00 10,5 14,50 17,50 2,80 292 117
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,1 1250,00 12,1 12,00 15,50 3,15 304 166
    Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,1 1325,00 13,4 12,50 20,50 3,00 249 93
    Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 10,8 1175,00 13,8 13,50 14,50 2,55 239 35
    Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 9,8 1250,00 13,1 13,50 15,50 3,00 260 222
    Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,6 1100,00 12,1 11,00 11,50 2,90 248 248
    Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,0 1275,00 11,2 14,50 18,50 3,30 352 352
    Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 11,5 DNS 12,5 10,50 11,50 2,80 186 0
    Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,8 1175,00 12,4 11,00 18,00 2,70 263 45
    Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,7 1050,00 12,3 12,50 11,50 3,15 252 252
    Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 1200,00 14,7 11,50 16,00 2,25 189 33
    Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,1 1125,00 12,6 17,50 18,00 2,90 250 224
    Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,6 1250,00 11,3 15,50 20,00 3,45 304 304
    Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 11,1 1200,00 14,0 11,00 13,50 2,85 196 62
    Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,6 1275,00 12,1 14,00 12,00 2,70 221 192
    Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 11,7 1275,00 12,6 13,50 13,50 2,45 208 128
    Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 10,7 1300,00 12,6 12,00 13,50 2,65 227 193
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 1400,00 10,5 13,50 20,00 3,00 372 271
    Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 10,7 825,00 14,2 12,00 11,50 2,60 191 133
    Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 10,3 DNS 11,5 17,50 24,00 3,25 287 287
    Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,7 1250,00 11,7 17,00 22,50 3,10 300 300
    Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 10,2 1300,00 12,2 16,00 28,50 3,30 331 331
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 10,6 DNS DNS DNS DNS 3,40 120 65
    Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 12,0 800,00 14,8 12,50 16,00 2,55 153 0
    Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,3 1075,00 12,0 15,50 17,00 3,05 263 53
    Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 11,1 1200,00 12,8 12,50 25,50 3,00 300 257
    Wim van As JPA1 - Climax Team 04 10,8 1275,00 11,2 15,00 16,50 2,90 272 272
    Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,2 1200,00 11,5 16,50 35,00 3,35 358 210

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
    Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,2 --- 23
    Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,0 --- 46
    Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 --- 41
    Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 10,1 --- 58
    Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,4 --- 59
    Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 --- 54
    Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 10,6 --- 47
    Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 11,5 --- 35
    Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 --- 35
    Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 9,6 --- 70
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
    Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 10,4 --- 52
    Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 11,1 --- 43
    Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 9,7 --- 78
    Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,3 --- 78
    Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 11,6 --- 33
    Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,4 --- 59
    Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 --- 18
    Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,9 --- 28
    Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 --- 55
    Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,2 --- 92
    Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,3 --- 62
    Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 --- 50
    Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,7 --- 78
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,2 --- 64
    Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
    Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 10,0 --- 61
    Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,8 --- 30
    Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,4 --- 52
    Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 --- 62
    Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,2 --- 41
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 --- 43
    Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,7 --- 78
    Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 --- 35
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
    Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 9,6 --- 81
    Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,0 --- 61
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 10,3 --- 54
    Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 9,5 --- 83
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 --- 26
    Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 11,6 --- 29
    Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 10,9 --- 41
    Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 12,3 --- 18
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,8 --- 75
    Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 10,6 --- 47
    Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,5 --- 31
    Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 9,2 --- 80
    Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,8 --- 50
    Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 10,5 --- 50
    Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 11,3 --- 34
    Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 10,5 --- 50
    Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 9,8 --- 65
    Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,6 --- 55
    Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 10,2 --- 64
    Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,1 --- 83
    Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 10,7 --- 45
    Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,0 --- 46
    Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,6 --- 55
    Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,5 --- 50
    Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 57
    Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 10,9 --- 48
    Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 --- 38
    Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,5 --- 57
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 --- 70
    Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,5 --- 50
    Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 10,5 --- 50
    Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,3 --- 62
    Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 10,6 --- 47
    Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 12,0 --- 26
    Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 11,6 --- 33
    Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,0 --- 70
    Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,3 --- 62
    Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 --- 55
    Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,4 --- 20
    Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 11,4 --- 37
    Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,6 --- 81
    Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 10,6 --- 55
    Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 10,9 --- 41
    Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,4 --- 52
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 50
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,1 --- 67
    Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,1 --- 38
    Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 10,8 --- 50
    Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 9,8 --- 65
    Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,6 --- 55
    Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,0 --- 70
    Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 11,5 --- 35
    Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,8 --- 50
    Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,7 --- 52
    Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 --- 43
    Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,1 --- 38
    Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,6 --- 47
    Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 11,1 --- 38
    Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,6 --- 29
    Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 11,7 --- 27
    Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 10,7 --- 45
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 --- 70
    Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 10,7 --- 52
    Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 10,3 --- 54
    Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,7 --- 45
    Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 10,2 --- 56
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 10,6 --- 55
    Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 12,0 --- 23
    Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,3 --- 54
    Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 11,1 --- 43
    Wim van As JPA1 - Climax Team 04 10,8 --- 43
    Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,2 --- 56

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
    Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 975,00 --- 18
    Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
    Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 35
    Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 1325,00 --- 45
    Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 800,00 --- 7
    Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 40
    Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
    Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 1025,00 --- 22
    Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 1025,00 --- 22
    Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 1600,00 --- 78
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
    Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
    Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 1150,00 --- 33
    Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 1375,00 --- 58
    Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 1550,00 --- 72
    Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 1100,00 --- 28
    Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 825,00 --- 8
    Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 1100,00 --- 28
    Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 1050,00 --- 24
    Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 1150,00 --- 33
    Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 1375,00 --- 58
    Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 1225,00 --- 41
    Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 1175,00 --- 31
    Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 1450,00 --- 68
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 1325,00 --- 52
    Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
    Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 1375,00 --- 51
    Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 1025,00 --- 22
    Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 33
    Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 1400,00 --- 62
    Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 1150,00 --- 33
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 1125,00 --- 31
    Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 1300,00 --- 49
    Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 1100,00 --- 28
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
    Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 1125,00 --- 31
    Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 1500,00 --- 65
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 1275,00 --- 40
    Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
    Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 1150,00 --- 29
    Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 1050,00 --- 21
    Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 1200,00 --- 33
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 1450,00 --- 68
    Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 1250,00 --- 38
    Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 1150,00 --- 29
    Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 1450,00 --- 59
    Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 41
    Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 1250,00 --- 38
    Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
    Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 1125,00 --- 26
    Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 1300,00 --- 43
    Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 1150,00 --- 33
    Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 1300,00 --- 49
    Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 1300,00 --- 43
    Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 1375,00 --- 51
    Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 1450,00 --- 68
    Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 1225,00 --- 41
    Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 1200,00 --- 33
    Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 1100,00 --- 28
    Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 1250,00 --- 43
    Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 1075,00 --- 22
    Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 1225,00 --- 41
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 38
    Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 DNS --- 0
    Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
    Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 1300,00 --- 49
    Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 1375,00 --- 51
    Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 1225,00 --- 41
    Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 1050,00 --- 24
    Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 1300,00 --- 49
    Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 1425,00 --- 65
    Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 400,00 --- 0
    Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 41
    Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 1200,00 --- 38
    Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 1350,00 --- 55
    Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 1025,00 --- 22
    Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 1200,00 --- 33
    Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 35
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 1300,00 --- 43
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 1250,00 --- 43
    Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 1325,00 --- 45
    Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 1175,00 --- 35
    Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 1250,00 --- 38
    Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 1100,00 --- 28
    Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 46
    Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 DNS --- 0
    Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 1175,00 --- 35
    Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 1050,00 --- 24
    Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 1200,00 --- 33
    Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 1125,00 --- 26
    Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 1250,00 --- 38
    Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 1200,00 --- 33
    Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 1275,00 --- 40
    Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 1275,00 --- 40
    Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 1300,00 --- 43
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 1400,00 --- 62
    Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 825,00 --- 8
    Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 DNS --- 0
    Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
    Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 1300,00 --- 43
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 800,00 --- 6
    Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 1075,00 --- 22
    Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 1200,00 --- 38
    Wim van As JPA1 - Climax Team 04 1275,00 --- 40
    Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 33

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
    Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 15,0 --- 21
    Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,0 --- 60
    Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 12,7 --- 43
    Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 12,7 --- 43
    Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,6 --- 84
    Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 --- 59
    Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 12,2 --- 49
    Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 13,8 --- 35
    Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,8 --- 35
    Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
    Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 11,2 --- 64
    Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 12,4 --- 54
    Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 11,4 --- 70
    Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 11,0 --- 67
    Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 13,8 --- 35
    Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,3 --- 55
    Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,6 --- 37
    Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 14,1 --- 31
    Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 14,0 --- 32
    Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,6 --- 103
    Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 11,5 --- 68
    Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,4 --- 61
    Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,9 --- 78
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 --- 78
    Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
    Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 11,0 --- 67
    Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,8 --- 35
    Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 12,6 --- 44
    Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 13,0 --- 45
    Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,8 --- 35
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 DNS --- 0
    Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 68
    Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,9 --- 23
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
    Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 12,9 --- 47
    Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,8 --- 70
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 11,4 --- 61
    Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 10,4 --- 87
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,3 --- 29
    Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 14,7 --- 21
    Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 13,5 --- 34
    Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 15,1 --- 18
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,4 --- 70
    Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,5 --- 59
    Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 15,4 --- 15
    Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 10,1 --- 81
    Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 --- 52
    Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 12,9 --- 41
    Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 13,9 --- 29
    Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 12,9 --- 41
    Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 11,4 --- 61
    Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 13,1 --- 44
    Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 11,8 --- 63
    Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 10,8 --- 70
    Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 13,2 --- 37
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 12,8 --- 42
    Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,6 --- 51
    Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 68
    Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,8 --- 70
    Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 --- 80
    Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 12,7 --- 50
    Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 13,4 --- 35
    Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 12,5 --- 52
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,0 --- 60
    Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,2 --- 64
    Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 12,0 --- 52
    Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 12,1 --- 59
    Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 11,8 --- 55
    Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 13,7 --- 36
    Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 15,0 --- 21
    Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,8 --- 80
    Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 12,5 --- 52
    Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 12,6 --- 51
    Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 14,2 --- 30
    Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 13,4 --- 40
    Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,7 --- 65
    Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 13,5 --- 39
    Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 12,6 --- 44
    Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,4 --- 61
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 74
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,1 --- 59
    Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,4 --- 35
    Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 13,8 --- 35
    Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 13,1 --- 38
    Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,1 --- 59
    Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,2 --- 73
    Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,5 --- 52
    Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,4 --- 54
    Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,3 --- 55
    Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 14,7 --- 21
    Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 12,6 --- 44
    Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,3 --- 62
    Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 14,0 --- 28
    Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 12,1 --- 51
    Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 12,6 --- 44
    Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 12,6 --- 44
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 --- 86
    Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 14,2 --- 30
    Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 11,5 --- 59
    Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 --- 56
    Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 12,2 --- 49
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 14,8 --- 20
    Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 12,0 --- 52
    Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 12,8 --- 48
    Wim van As JPA1 - Climax Team 04 11,2 --- 64
    Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 59

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
    Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,50 --- 40
    Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 14,50 --- 55
    Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,50 --- 44
    Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 12,00 --- 37
    Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 8,50 --- 25
    Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 18,00 --- 64
    Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 17,00 --- 59
    Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 8,00 --- 23
    Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,00 --- 43
    Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 17,50 --- 62
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
    Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 16,00 --- 55
    Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 14,00 --- 53
    Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 16,00 --- 63
    Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 15,00 --- 50
    Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 8,00 --- 23
    Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 17,50 --- 71
    Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,50 --- 45
    Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,00 --- 48
    Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 50
    Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 16,00 --- 63
    Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,00 --- 33
    Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 14,00 --- 46
    Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 15,50 --- 61
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 16,50 --- 66
    Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,00 --- 33
    Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
    Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 16,50 --- 57
    Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,50 --- 40
    Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 13,50 --- 44
    Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,00 --- 53
    Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,50 --- 40
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,50 --- 40
    Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 14,00 --- 53
    Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 55
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
    Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 14,50 --- 55
    Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 13,50 --- 44
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 11,50 --- 35
    Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 20,00 --- 84
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
    Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 10,00 --- 28
    Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
    Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 10,00 --- 28
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 50
    Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 13,00 --- 41
    Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,50 --- 35
    Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 20,50 --- 76
    Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,50 --- 35
    Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 13,00 --- 41
    Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 9,50 --- 26
    Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 14,50 --- 48
    Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 15,00 --- 50
    Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,00 --- 53
    Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 12,00 --- 43
    Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 21,50 --- 80
    Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 8,50 --- 22
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 12,00 --- 37
    Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,00 --- 43
    Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 15,00 --- 58
    Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 13,00 --- 41
    Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 55
    Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 12,50 --- 45
    Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 15,50 --- 53
    Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,50 --- 35
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,50 --- 40
    Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,50 --- 44
    Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
    Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,00 --- 33
    Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 15,50 --- 53
    Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 14,00 --- 53
    Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 13,00 --- 48
    Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 16,50