• Overzicht
  • Tijdschema
  • Atleten
  • Verenigingen
  • Categorie 'Recreanten mannen Senioren'

    Categorie gegevens

    Deelnemers: 4
    Categorie afkorting: Mrec
    Berekeningswijze:
    Meerkamp:
    Losse onderdelen:
  • 1 x Meters maken - 12 min
  • Tijdschema 'Recreanten mannen Senioren'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Meters
    baan
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u19:15u
    Recreanten mannen Senioren
    Meters - baan

    Atleten 'Recreanten mannen Senioren'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Meters
    269 Rene Janssen Amstelveen Meters
    Coopertest
    270 Rinse Vreugdenhil HCA Meters
    Coopertest
    1258 Peter Bartels AV Atos Meters
    Coopertest
    1259 Gustaaf Reuchlin AV Atos Meters
    Coopertest

    Verenigingen 'Recreanten mannen Senioren'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Amstelveen Amstelveen 1
    AV Atos ATOS 2
    Hardloopclub Amsterdam HCA 1

    Uitslagen 80 meter Coopertest

    # Naam Res OBP
    1 Carildo Linger JJD - AV Feniks 11,24 11,49
    2 Dave Boamah JJD - AV Feniks 11,36 10,78
    3 Milo de Langen JJD - AV Feniks 11,61 ---
    4 Franklyn Nwanaforo JJD - Phanos 11,73 ---
    5 Amar Wong JJD - AV Feniks 11,80 ---
    6 Marisa Claassen MJC - AV Atos 11,87 ---
    7 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 11,95 ---
    8 Yohannes Hiensch JJD - Phanos 12,06 ---
    9 Daniël Erbe Gomez JJD - Phanos 12,07 ---
    10 Mick Baldew JJD - Phanos 12,08 ---
    11 Sem Jongenburger JJD - Phanos 12,30 ---
    12 Eyoël Hiensch JJD - Phanos 12,34 ---
    13 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 12,57 ---
    14 Jaedan Chalmers JJD - Startbaan 12,95 ---
    15 Romano Guellai JJD - AV Atos 13,19 12,63
    15 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 13,19 13,07
    17 Ties van der Waal JJD - AV Atos 13,47 ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---

    Uitslagen 100 meter Coopertest

    # Naam Res OBP
    1 Khalil Younous JJA - Phanos 11,75 11,07
    2 Ben van de Bunt JJA - AV 1923 11,99 12,00
    3 Maurice Vlek M35 - Phanos 12,20 11,80
    3 Clifton Struiken Msen - Phanos 12,20 12,00
    5 Jordy Diasonama Msen - Amstelveen 12,43 ---
    6 Sanne de Boer Vsen - AV Atos 13,29 13,34
    7 Megan de Ruiter MJB - Startbaan 13,70 13,12
    8 Ton de Best M35 - avVN 14,03 ---
    9 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 14,32 ---
    10 Evodie Koolstra V35 - AV Feniks 15,15 15,00
    11 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 17,00 16,31
    12 Willem Heemstra M75 - Phanos 18,25 17,57
    Quincy Greer JJC - Phanos DNS 13,94
    Thimo Henraat JJC - AV Feniks DNS 12,36
    Joris Pals JJB - AV Feniks DNS ---
    Madelon Werkhoven MJA - AV Atos DNS 13,38
    Arno Hendrikse Msen - AV Atos DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Hasan Tavukcu Msen - AV Atos 4:27,06 4:30,00
    2 Rik Groenendijk M35 - HLLM 4:28,00 4:17,83
    3 Bob Nederpel M35 - Leiden 4:37,00 4:23,00
    4 Thomas Merlijn M35 - LGPK 4:37,78 4:31,00
    5 Sareje Bulale JJB - Phanos 4:45,05 4:48,64
    6 Rachid Mohammadi M45 - AV Atos 4:52,31 4:57,04
    7 Ingrid Klaassen Vsen - RHV 4:52,83 4:57,04
    8 Manon Verdonck MJC - AV Edam 5:05,01 5:07,00
    9 Johan Smet M55 - Phanos 5:10,11 4:51,00
    10 Bert Schalkwijk M65 - AV Atos 5:11,14 5:05,00
    11 Yohannes Hiensch JJD - Phanos 5:15,68 ---
    12 Jeen Hammink JJD - Phanos 5:22,51 ---
    13 Eyoël Hiensch JJD - Phanos 5:22,78 ---
    14 Iris van Driest MJA - Flevo Delta 5:25,51 5:00,46
    15 Jochem van Hal M50 - AV 1923 5:33,43 ---
    16 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 5:33,50 5:45,00
    17 Jasper Smidt Msen - AV Atos 5:40,23 ---
    18 Fenna Heijbroek MJD - Phanos 5:41,82 ---
    19 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 5:44,27 ---
    20 Marc de Bokx M55 - AV Atos 5:45,91 ---
    21 Nicolet Zwaan V50 - AV Suomi 5:46,48 5:50,00
    22 Joy Leegwater Vsen - AV Atos 5:46,55 5:34,69
    23 Rob van Heerden M55 - avVN 5:56,05 ---
    24 Romano Guellai JJD - AV Atos 5:58,20 ---
    25 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 6:01,90 ---
    26 Milo de Langen JJD - AV Feniks 6:05,32 ---
    27 Maria Kuipers MJD - Phanos 6:11,41 6:07,44
    28 Esmée Roelants MJD - Phanos 6:12,86 ---
    29 Patricia Uneputty V50 - AV Atos 6:51,98 ---
    30 Marloes Buijs MJD - Phanos 7:01,99 ---
    31 Lotte Vd Voort MJD - AV Atos 7:18,30 ---
    32 Meinou Janssen MJD - AV Atos 7:35,03 ---
    Amy Groot MJD - AV 1923 DNS ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---
    Edward Monrad Msen - Phanos DNS 4:39,05
    Marlou Remeeus Vsen - AV Suomi DNS 5:30,00
    Jesse de Wit Msen - Phanos DNF 4:28,00
    Leona Salman Vsen - AAC DNF 4:59,19

    Uitslagen Discuswerpen Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Lisa Haas Vsen - NEAV 35,69 ---
    2 Joris Pals JJB - AV Feniks 33,55 ---
    3 Kik van Swol M45 - AV Hylas 32,31 ---
    4 Seiji Spieker JJB - Phanos 29,58 ---
    5 Tijmen Meijer Msen - AV Zaanland 28,71 ---
    6 Rianne Klooster MJB - Phanos 27,92 28,78
    7 Lennart Hatenboer JJA - AV 1923 25,89 20,00
    8 Onno Waalewijn M65 - Phanos 25,86 ---
    9 Roel Carati M45 - Phanos 25,62 27,22
    10 Tristan De Vré JJC - Phanos 24,54 26,78
    11 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 23,98 ---
    12 Jaël Aalbers MJB - Phanos 23,90 ---
    13 Niels Schager M45 - AV 1923 21,88 ---
    14 Vincent Vlek JJA - AV 1923 21,21 ---
    15 Simone Schouws MJD - Phanos 19,39 ---
    16 Amar Wong JJD - AV Feniks 18,13 ---
    17 Esther Klok MJD - Phanos 16,57 ---
    18 Nadia Houtzager MJA - AV Feniks 16,41 ---
    19 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 15,96 ---
    20 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 15,73 ---
    21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 14,07 ---
    22 Jamie Kramer MJC - AV Atos 13,46 ---
    23 Antonia Benevento MJD - Phanos 13,18 ---
    24 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 13,15 14,64
    25 Daniël Erbe Gomez JJD - Phanos 12,96 ---
    26 Meander Verbeek MJB - Phanos 12,21 ---
    27 Jaedan Chalmers JJD - Startbaan 11,81 ---
    28 Sem Jongenburger JJD - Phanos 7,85 ---
    Ties van der Waal JJD - AV Atos DNS ---
    Annika Klooster MJC - Phanos DQ ---
    Judith Essemiah MJB - AV Feniks DQ ---
    Ben van de Bunt JJA - AV 1923 DQ 21,00

    Uitslagen Kogelstoten Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 11,71 12,35
    2 Jaël Aalbers MJB - Phanos 10,50 ---
    3 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 9,76 ---
    4 Judith Essemiah MJB - AV Feniks 9,63 ---
    5 Simone Schouws MJD - Phanos 9,55 ---
    6 Mick Baldew JJD - Phanos 9,49 9,30
    7 Seiji Spieker JJB - Phanos 9,11 ---
    8 Rianne Klooster MJB - Phanos 9,09 9,56
    9 Joris Pals JJB - AV Feniks 8,90 ---
    10 Amar Wong JJD - AV Feniks 8,66 ---
    11 Esther Klok MJD - Phanos 8,32 8,03
    12 Carildo Linger JJD - AV Feniks 8,12 8,98
    13 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 7,94 8,47
    14 Miro Vlasman MJD - Phanos 7,84 7,46
    15 Antonia Benevento MJD - Phanos 7,61 ---
    16 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 7,55 ---
    17 Meander Verbeek MJB - Phanos 7,11 ---
    18 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 6,93 ---
    19 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 6,42 6,91
    20 Jamie Kramer MJC - AV Atos 6,26 ---
    21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 6,10 ---
    22 Sem Jongenburger JJD - Phanos 5,81 ---
    23 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 5,59 5,99
    Jaedan Chalmers JJD - Startbaan DNS ---
    Alessio Rimedia JJD - AV Atos DNS ---
    Meinou Janssen MJD - AV Atos DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Luc de Bruin JJD - Tempo AV 1,45 1,47
    2 Carildo Linger JJD - AV Feniks 1,40 1,35
    2 Annika Klooster MJC - Phanos 1,40 ---
    2 Rick Westerdaal M50 - AV Edam 1,40 1,45
    5 Jeen Hammink JJD - Phanos 1,35 ---
    5 Dave Boamah JJD - AV Feniks 1,35 1,25
    5 Binne Brok JJD - Tempo AV 1,35 1,35
    8 Emmelie Klooster MJC - Phanos 1,30 ---
    9 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 1,25 ---
    10 Esther Klok MJD - Phanos 1,20 1,25
    10 Maria Kuipers MJD - Phanos 1,20 1,30
    10 Amy Groot MJD - AV 1923 1,20 ---
    10 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 1,20 ---
    14 Monique Admiraal V40 - AV 1923 1,15 ---
    14 Ties van der Waal JJD - AV Atos 1,15 ---
    14 Marloes Buijs MJD - Phanos 1,15 ---
    Lotte Vd Voort MJD - AV Atos DNS ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---