Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    20:30 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    20:30 Discus
    discus
    Uitslagen
    20:30 60m
    baan
    Uitslagen
    21:15 1500m
    baan
    Uitslagen
    21:25 Kogel
    kogelbak 1
    Uitslagen
    21:25 Discus
    discus
    Uitslagen
    21:35 150m
    baan
    Uitslagen


    Tijdschema

    21:35u21:45u
    Meisjes Junior D
    150m - baan

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m150m1500mDiscusKogelHoog
    1073 Amy Groot AV 1923 150m
    1500m
    Hoog
    150m, jun C/D1500m, jun... sen, masHoog 1, ju... sen, mas ---
    1074 Meinou Janssen AV Atos 60m
    1500m
    Kogel
    MJD - 60m1500m, jun... sen, masKogel 1, j... sen, mas ---
    1075 Melissa Steenbakker AV Atos 1500m
    Hoog
    1500m, jun... sen, masHoog 1, ju... sen, mas ----
    1076 Lotte Vd Voort AV Atos 60m
    1500m
    Hoog
    MJD - 60m1500m, jun... sen, masHoog 1, ju... sen, mas ---
    1077 Rosaly Zomerdijk NEAV 60m
    150m
    MJD - 60m150m, jun C/D ----
    1078 Antonia Benevento Phanos 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mDiscus 1, ... sen, masKogel 1, j... sen, mas ---
    1079 Marloes Buijs Phanos 60m
    1500m
    Hoog
    MJD - 60m1500m, jun... sen, masHoog 1, ju... sen, mas ---
    1080 Fenna Heijbroek Phanos 1500m
    1500m, jun... sen, mas -----
    1081 Esther Klok Phanos 60m
    150m
    Discus
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60m150m, jun C/DDiscus 2, ... sen, masKogel 1, j... sen, masHoog 1, ju... sen, mas -
    1082 Maria Kuipers Phanos 1500m
    Hoog
    1500m, jun... sen, masHoog 1, ju... sen, mas ----
    1083 Esmée Roelants Phanos 1500m
    1500m, jun... sen, mas -----
    1084 Simone Schouws Phanos Discus
    Kogel
    Discus 1, ... sen, masKogel 1, j... sen, mas ----
    1085 Miro Vlasman Phanos 60m
    150m
    Kogel
    MJD - 60m150m, jun C/DKogel 1, j... sen, mas ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 1
    AV Atos ATOS 3
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    Phanos PHNS 8
  • 60m
  • 150m
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,83 8,51
    2 Miro Vlasman Phanos 8,92 8,72
    3 Antonia Benevento Phanos 9,17 ---
    4 Meinou Janssen AV Atos 10,04 ---
    5 Marloes Buijs Phanos 10,27 ---
    6 Lotte Vd Voort AV Atos 11,49 ---
    Esther Klok Phanos DNS 9,03

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Rosaly Zomerdijk NEAV 21,28 21,04
    2 Miro Vlasman Phanos 22,24 21,63
    3 Esther Klok Phanos 23,70 22,42
    4 Amy Groot AV 1923 24,97 ---

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Fenna Heijbroek Phanos 5:41,82 ---
    2 Melissa Steenbakker AV Atos 6:01,90 ---
    3 Maria Kuipers Phanos 6:11,41 6:07,44
    4 Esmée Roelants Phanos 6:12,86 ---
    5 Marloes Buijs Phanos 7:01,99 ---
    6 Lotte Vd Voort AV Atos 7:18,30 ---
    7 Meinou Janssen AV Atos 7:35,03 ---
    Amy Groot AV 1923 DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Simone Schouws Phanos 19,39 ---
    2 Esther Klok Phanos 16,57 ---
    3 Antonia Benevento Phanos 13,18 ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Simone Schouws Phanos 9,55 ---
    2 Esther Klok Phanos 8,32 8,03
    3 Miro Vlasman Phanos 7,84 7,46
    4 Antonia Benevento Phanos 7,61 ---
    Meinou Janssen AV Atos DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Esther Klok Phanos 1,20 1,25
    1 Maria Kuipers Phanos 1,20 1,30
    1 Amy Groot AV 1923 1,20 ---
    1 Melissa Steenbakker AV Atos 1,20 ---
    5 Marloes Buijs Phanos 1,15 ---
    Lotte Vd Voort AV Atos DNS ---

    Uitslagen 80 meter Coopertest

    # Naam Res OBP
    1 Carildo Linger JJD - AV Feniks 11,24 11,49
    2 Dave Boamah JJD - AV Feniks 11,36 10,78
    3 Milo de Langen JJD - AV Feniks 11,61 ---
    4 Franklyn Nwanaforo JJD - Phanos 11,73 ---
    5 Amar Wong JJD - AV Feniks 11,80 ---
    6 Marisa Claassen MJC - AV Atos 11,87 ---
    7 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 11,95 ---
    8 Yohannes Hiensch JJD - Phanos 12,06 ---
    9 Daniël Erbe Gomez JJD - Phanos 12,07 ---
    10 Mick Baldew JJD - Phanos 12,08 ---
    11 Sem Jongenburger JJD - Phanos 12,30 ---
    12 Eyoël Hiensch JJD - Phanos 12,34 ---
    13 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 12,57 ---
    14 Jaedan Chalmers JJD - Startbaan 12,95 ---
    15 Romano Guellai JJD - AV Atos 13,19 12,63
    15 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 13,19 13,07
    17 Ties van der Waal JJD - AV Atos 13,47 ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---

    Uitslagen 100 meter Coopertest

    # Naam Res OBP
    1 Khalil Younous JJA - Phanos 11,75 11,07
    2 Ben van de Bunt JJA - AV 1923 11,99 12,00
    3 Maurice Vlek M35 - Phanos 12,20 11,80
    3 Clifton Struiken Msen - Phanos 12,20 12,00
    5 Jordy Diasonama Msen - Amstelveen 12,43 ---
    6 Sanne de Boer Vsen - AV Atos 13,29 13,34
    7 Megan de Ruiter MJB - Startbaan 13,70 13,12
    8 Ton de Best M35 - avVN 14,03 ---
    9 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 14,32 ---
    10 Evodie Koolstra V35 - AV Feniks 15,15 15,00
    11 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 17,00 16,31
    12 Willem Heemstra M75 - Phanos 18,25 17,57
    Quincy Greer JJC - Phanos DNS 13,94
    Thimo Henraat JJC - AV Feniks DNS 12,36
    Joris Pals JJB - AV Feniks DNS ---
    Madelon Werkhoven MJA - AV Atos DNS 13,38
    Arno Hendrikse Msen - AV Atos DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Hasan Tavukcu Msen - AV Atos 4:27,06 4:30,00
    2 Rik Groenendijk M35 - HLLM 4:28,00 4:17,83
    3 Bob Nederpel M35 - Leiden 4:37,00 4:23,00
    4 Thomas Merlijn M35 - LGPK 4:37,78 4:31,00
    5 Sareje Bulale JJB - Phanos 4:45,05 4:48,64
    6 Rachid Mohammadi M45 - AV Atos 4:52,31 4:57,04
    7 Ingrid Klaassen Vsen - RHV 4:52,83 4:57,04
    8 Manon Verdonck MJC - AV Edam 5:05,01 5:07,00
    9 Johan Smet M55 - Phanos 5:10,11 4:51,00
    10 Bert Schalkwijk M65 - AV Atos 5:11,14 5:05,00
    11 Yohannes Hiensch JJD - Phanos 5:15,68 ---
    12 Jeen Hammink JJD - Phanos 5:22,51 ---
    13 Eyoël Hiensch JJD - Phanos 5:22,78 ---
    14 Iris van Driest MJA - Flevo Delta 5:25,51 5:00,46
    15 Jochem van Hal M50 - AV 1923 5:33,43 ---
    16 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 5:33,50 5:45,00
    17 Jasper Smidt Msen - AV Atos 5:40,23 ---
    18 Fenna Heijbroek MJD - Phanos 5:41,82 ---
    19 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 5:44,27 ---
    20 Marc de Bokx M55 - AV Atos 5:45,91 ---
    21 Nicolet Zwaan V50 - AV Suomi 5:46,48 5:50,00
    22 Joy Leegwater Vsen - AV Atos 5:46,55 5:34,69
    23 Rob van Heerden M55 - avVN 5:56,05 ---
    24 Romano Guellai JJD - AV Atos 5:58,20 ---
    25 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 6:01,90 ---
    26 Milo de Langen JJD - AV Feniks 6:05,32 ---
    27 Maria Kuipers MJD - Phanos 6:11,41 6:07,44
    28 Esmée Roelants MJD - Phanos 6:12,86 ---
    29 Patricia Uneputty V50 - AV Atos 6:51,98 ---
    30 Marloes Buijs MJD - Phanos 7:01,99 ---
    31 Lotte Vd Voort MJD - AV Atos 7:18,30 ---
    32 Meinou Janssen MJD - AV Atos 7:35,03 ---
    Amy Groot MJD - AV 1923 DNS ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---
    Edward Monrad Msen - Phanos DNS 4:39,05
    Marlou Remeeus Vsen - AV Suomi DNS 5:30,00
    Jesse de Wit Msen - Phanos DNF 4:28,00
    Leona Salman Vsen - AAC DNF 4:59,19

    Uitslagen Discuswerpen Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Lisa Haas Vsen - NEAV 35,69 ---
    2 Joris Pals JJB - AV Feniks 33,55 ---
    3 Kik van Swol M45 - AV Hylas 32,31 ---
    4 Seiji Spieker JJB - Phanos 29,58 ---
    5 Tijmen Meijer Msen - AV Zaanland 28,71 ---
    6 Rianne Klooster MJB - Phanos 27,92 28,78
    7 Lennart Hatenboer JJA - AV 1923 25,89 20,00
    8 Onno Waalewijn M65 - Phanos 25,86 ---
    9 Roel Carati M45 - Phanos 25,62 27,22
    10 Tristan De Vré JJC - Phanos 24,54 26,78
    11 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 23,98 ---
    12 Jaël Aalbers MJB - Phanos 23,90 ---
    13 Niels Schager M45 - AV 1923 21,88 ---
    14 Vincent Vlek JJA - AV 1923 21,21 ---
    15 Simone Schouws MJD - Phanos 19,39 ---
    16 Amar Wong JJD - AV Feniks 18,13 ---
    17 Esther Klok MJD - Phanos 16,57 ---
    18 Nadia Houtzager MJA - AV Feniks 16,41 ---
    19 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 15,96 ---
    20 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 15,73 ---
    21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 14,07 ---
    22 Jamie Kramer MJC - AV Atos 13,46 ---
    23 Antonia Benevento MJD - Phanos 13,18 ---
    24 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 13,15 14,64
    25 Daniël Erbe Gomez JJD - Phanos 12,96 ---
    26 Meander Verbeek MJB - Phanos 12,21 ---
    27 Jaedan Chalmers JJD - Startbaan 11,81 ---
    28 Sem Jongenburger JJD - Phanos 7,85 ---
    Ties van der Waal JJD - AV Atos DNS ---
    Annika Klooster MJC - Phanos DQ ---
    Judith Essemiah MJB - AV Feniks DQ ---
    Ben van de Bunt JJA - AV 1923 DQ 21,00

    Uitslagen Kogelstoten Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 11,71 12,35
    2 Jaël Aalbers MJB - Phanos 10,50 ---
    3 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 9,76 ---
    4 Judith Essemiah MJB - AV Feniks 9,63 ---
    5 Simone Schouws MJD - Phanos 9,55 ---
    6 Mick Baldew JJD - Phanos 9,49 9,30
    7 Seiji Spieker JJB - Phanos 9,11 ---
    8 Rianne Klooster MJB - Phanos 9,09 9,56
    9 Joris Pals JJB - AV Feniks 8,90 ---
    10 Amar Wong JJD - AV Feniks 8,66 ---
    11 Esther Klok MJD - Phanos 8,32 8,03
    12 Carildo Linger JJD - AV Feniks 8,12 8,98
    13 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 7,94 8,47
    14 Miro Vlasman MJD - Phanos 7,84 7,46
    15 Antonia Benevento MJD - Phanos 7,61 ---
    16 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 7,55 ---
    17 Meander Verbeek MJB - Phanos 7,11 ---
    18 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 6,93 ---
    19 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 6,42 6,91
    20 Jamie Kramer MJC - AV Atos 6,26 ---
    21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 6,10 ---
    22 Sem Jongenburger JJD - Phanos 5,81 ---
    23 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 5,59 5,99
    Jaedan Chalmers JJD - Startbaan DNS ---
    Alessio Rimedia JJD - AV Atos DNS ---
    Meinou Janssen MJD - AV Atos DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Coopertest

    # Naam ResOBP
    1 Luc de Bruin JJD - Tempo AV 1,45 1,47
    2 Carildo Linger JJD - AV Feniks 1,40 1,35
    2 Annika Klooster MJC - Phanos 1,40 ---
    2 Rick Westerdaal M50 - AV Edam 1,40 1,45
    5 Jeen Hammink JJD - Phanos 1,35 ---
    5 Dave Boamah JJD - AV Feniks 1,35 1,25
    5 Binne Brok JJD - Tempo AV 1,35 1,35
    8 Emmelie Klooster MJC - Phanos 1,30 ---
    9 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 1,25 ---
    10 Esther Klok MJD - Phanos 1,20 1,25
    10 Maria Kuipers MJD - Phanos 1,20 1,30
    10 Amy Groot MJD - AV 1923 1,20 ---
    10 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 1,20 ---
    14 Monique Admiraal V40 - AV 1923 1,15 ---
    14 Ties van der Waal JJD - AV Atos 1,15 ---
    14 Marloes Buijs MJD - Phanos 1,15 ---
    Lotte Vd Voort MJD - AV Atos DNS ---
    Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---