Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 84
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 80m Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a 80mH Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    280 Racquelle Biezen AV 1923 80mH
    Kogel
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------ 1609
    281 Rochan Comello AV 1923 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------- 812
    282 Noa Hoondert AV 1923 1000m
    1000 meter...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 -------- 609
    283 Mira Mioch AV 1923 80m
    Kogel
    80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------- 0
    284 Rachel Sarsini AV 1923 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------- 535
    285 Eva Schepers AV 1923 Discus
    Ver
    Discuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------- 250
    286 Naseya Weinchard AV 1923 80m
    Discus
    Ver
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------ 1128
    287 Tessa de Ruiter AV 1923 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV 1923 MC Team 1 ------- 412
    288 Leah Maarschalk AV 1923 Kogel
    Kogelstote...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 -------- 0
    289 Zita Maring AV 1923 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------- 327
    290 Babs Molenaar AV 1923 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------- 889
    291 Ch'umiil ...Sin Chén AV 1923 80m
    80 meter - Meisjes C AV 1923 MC Team 2 -------- 0
    292 Esther Teng AV 1923 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------- 724
    293 Inger Vleerbos AV 1923 80m
    Kogel
    80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------- 830
    294 Nienke Vos AV 1923 Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------- 541
    295 Sanne van Solinge AV 1923 80mH
    Speer
    Discus
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C AV 1923 MC Team 2 ------ 687
    296 Christina David AV Feniks Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Feniks MC ------ 114
    297 Judith Essemiah AV Feniks 80m
    Speer
    Kogel
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Feniks MC ------ 1305
    300 Chloé Wielzen AV Feniks 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Feniks MC ------ 1126
    301 Sanne Brouwer AV Haarlem 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Haarlem MC ------- 496
    303 Iris Komen AV Haarlem 80m
    Speer
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C AV Haarlem MC ------- 947
    304 Anne Kuperus AV Haarlem Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Haarlem MC ------ 746
    306 Veerle Toledo AV Haarlem 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Haarlem MC ------- 742
    307 Marjolein Bolten HLLM 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------ 1541
    308 Mechteld Overwater HLLM 80mH
    Discus
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------- 183
    309 Beau Winnubst HLLM 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------- 1179
    310 Lot van Egdom HLLM Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------- 0
    311 Judy van der Drift HLLM 80mH
    Speer
    Kogel
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------ 1705
    312 Merel van der Marel HLLM 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C AV Haarlemmermeer MC ------- 1271
    313 Esmee Grimminck AV Suomi 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Suomi MC ------- 175
    314 Anne Hootsmans AV Suomi 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Suomi MC ------- 415
    315 Isa Korsen AV Suomi 80mH
    Speer
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Suomi MC ------ 715
    316 Celeste Menso AV Suomi 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Suomi MC ------- 1034
    317 Gina Plug AV Suomi Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Suomi MC ------- 402
    318 Indy Post AV Suomi 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Suomi MC ------- 0
    319 Daphne Schollink AV Suomi Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C AV Suomi MC ------- 742
    320 Romy van Gaalen AV Suomi 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Suomi MC ------- 726
    321 Anja Bekema GACH 80mH
    Speer
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 426
    322 Mauve Bos GACH 80mH
    Discus
    Kogel
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------ 829
    323 Eden Göbbels GACH 1000m
    1000 meter...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 -------- 539
    324 Levi Hollander GACH 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 1089
    325 Luna Scheffer GACH 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 588
    326 Sterre Weber GACH 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 546
    327 Julia van Delft GACH 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 541
    328 Channa van Gameren GACH Discus
    Discuswerp...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 -------- 0
    329 Senna van der Geest GACH Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 ------- 582
    330 Marieke van der Laan GACH Kogel
    Kogelstote...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 1 -------- 441
    331 Fay Blank GACH 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 454
    332 Linde Buruma GACH Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 0
    333 Justine Fleming GACH 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 720
    334 Floor Geelen GACH 1000m
    1000 meter...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 -------- 518
    335 Carlijn Smallenburg GACH Ver
    Verspringe...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 -------- 452
    336 Sophie Veen GACH Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 338
    337 Susan Visser GACH Hoog
    Hoogspring...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 -------- 541
    338 Marieke de Vor GACH 80mH
    Kogel
    80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 390
    339 Rosanne van Ee GACH 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 0
    340 Wieke van Kaam GACH 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 ------- 893
    341 Luna van der Pas GACH Discus
    Discuswerp...Meisjes C GAC Hilver...MC Team 2 -------- 348
    342 Yanika Einholz KAV Holland 80m
    1000m
    Discus
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------ 1354
    343 Judith Endstra KAV Holland 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------- 1218
    344 Isa Schouw KAV Holland 80m
    Speer
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------- 353
    345 Liselot Thunissen KAV Holland Kogel
    Ver
    Kogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------- 983
    346 Susan Zieleman KAV Holland 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------- 0
    347 Lydia van Dijk KAV Holland 1000m
    80mH
    Discus
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------ 630
    348 Joyce van Kan KAV Holland 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------- 1148
    349 Larice van Mil KAV Holland Speer
    Kogel
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 1 ------ 0
    350 Vera Komin KAV Holland 1000m
    80mH
    Speer
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 2 ------ 760
    351 Pien Schotanus KAV Holland Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C KAV Hollan...MC Team 2 ------- 505
    352 Annerice Bakker Phanos Speer
    Ver
    Speerwerpe...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------- 562
    353 Aïsha Hamidi Phanos Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------- 390
    354 Laura Karamowa Phanos 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------- 1143
    355 Emma Kok Phanos 1000m
    80mH
    Discus
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------ 642
    356 Jacqueline Muts Phanos 80mH
    Kogel
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------ 1983
    357 Sofie Ooteman Phanos 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------- 604
    358 Lotte Pröpper Phanos 1000m
    Speer
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Phanos MC Team 1 ------ 1152
    359 Kanna Twisk Phanos 80m
    80 meter - Meisjes C Phanos MC Team 1 -------- 0
    360 Jaël Aalbers Phanos Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Phanos MC Team 2 ------ 1234
    361 Eva Boevink Phanos 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C Phanos MC Team 2 ------- 297
    362 Rianne Klooster Phanos Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Phanos MC Team 2 ------ 499
    363 Cézanne Penders Phanos 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C Phanos MC Team 2 ------- 455
    364 Amina Schellekens Phanos 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Phanos MC Team 2 ------- 898
    365 Hannah Schwartz Phanos 80m
    80 meter - Meisjes C Phanos MC Team 2 -------- 515
    366 Sandrine Wieser Phanos Speer
    Speerwerpe...Meisjes C Phanos MC Team 2 -------- 0
    367 Elfi de Rooij Phanos 1000m
    1000 meter...Meisjes C Phanos MC Team 2 -------- 656

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 16
    AV Feniks FNKS 3
    AV Haarlem HRLM 4
    AV Haarlemmermeer HLLM 6
    AV Suomi SOMI 8
    GAC Hilversum GACH 21
    KAV Holland KAVH 10
    Phanos PHNS 16
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Phanos MC Team 1 Phanos - MJC 8 7167
    2 AV Haarlemmermeer MC AV Haarlemmermeer - MJC 6 6415
    3 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC 8 6376
    4 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC 10 6255
    5 AV 1923 MC Team 1 AV 1923 - MJC 8 5938
    6 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC 11 5259
    7 Phanos MC Team 2 Phanos - MJC 8 5134
    8 AV Suomi MC AV Suomi - MJC 8 4782
    9 AV 1923 MC Team 2 AV 1923 - MJC 8 4488
    10 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC 4 2931
    11 AV Feniks MC AV Feniks - MJC 3 2545
    12 KAV Holland MC Team 2 KAV Holland - MJC 2 1265

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Levi Hollander GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,02 +0.6 m/s--- 615
    2 Joyce van Kan KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,06 +0.6 m/s--- 609
    3 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC Team 1 11,09 +0.6 m/s--- 604
    4 Laura Karamowa Phanos Phanos MC Team 1 11,11 +0.6 m/s--- 601
    5 Merel van der Marel HLLM AV Haarlemmermeer MC 11,14 +0.2 m/s--- 596
    6 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,19 +0.1 m/s--- 588
    7 Beau Winnubst HLLM AV Haarlemmermeer MC 11,25 +0.1 m/s--- 578
    7 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,25 +0.6 m/s--- 578
    9 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 11,34 +0.0 m/s--- 564
    10 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,43 +0.2 m/s--- 550
    11 Rachel Sarsini AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,53 +0.1 m/s--- 535
    12 Julia van Delft GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,56 +0.0 m/s--- 0
    13 Mira Mioch AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,60 +0.1 m/s--- 0
    14 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi MC 11,64 -0.3 m/s--- 519
    15 Babs Molenaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 11,65 +0.6 m/s--- 517
    16 Hannah Schwartz Phanos Phanos MC Team 2 11,67 +0.2 m/s--- 515
    17 Isa Schouw KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,73 +0.1 m/s--- 0
    18 Romy van Gaalen AV Suomi AV Suomi MC 11,88 +0.0 m/s--- 484
    19 Inger Vleerbos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 11,92 +0.2 m/s--- 479
    20 Cézanne Penders Phanos Phanos MC Team 2 12,09 -0.3 m/s--- 455
    21 Fay Blank GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,10 -0.3 m/s--- 454
    22 Ch'umiil ...Sin Chén AV 1923 AV 1923 MC Team 2 12,15 +0.2 m/s--- 0
    23 Eva Boevink Phanos Phanos MC Team 2 12,25 -0.3 m/s--- 0
    24 Justine Fleming GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,27 +0.0 m/s--- 431
    25 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem MC 12,30 -0.3 m/s--- 427
    26 Kanna Twisk Phanos Phanos MC Team 1 12,34 +0.1 m/s--- 0
    27 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 12,46 +0.0 m/s--- 406
    28 Veerle Toledo AV Haarlem AV Haarlem MC 12,67 +0.2 m/s--- 380
    29 Rosanne van Ee GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,97 +0.0 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Merel van der Marel HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:02,87 --- 675
    2 Elfi de Rooij Phanos Phanos MC Team 2 3:05,24 --- 656
    3 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 3:07,01 --- 642
    4 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:08,47 --- 630
    5 Noa Hoondert AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:11,21 --- 609
    6 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 3:13,22 --- 594
    7 Julia van Delft GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,71 --- 541
    8 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,90 --- 539
    9 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:22,58 --- 528
    10 Floor Geelen GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:24,05 --- 518
    11 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:32,94 --- 461
    12 Fay Blank GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:38,27 --- 0
    13 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 3:40,79 --- 415
    14 Esther Teng AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:41,59 --- 411
    15 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 3:45,81 --- 387
    16 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:45,85 --- 0
    17 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:47,80 --- 377
    18 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3:51,28 --- 358
    19 Zita Maring AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:57,44 --- 327
    20 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:59,12 --- 319
    21 Sanne Brouwer AV Haarlem AV Haarlem MC 4:02,35 --- 304
    22 Esmee Grimminck AV Suomi AV Suomi MC 4:33,15 --- 175

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 12,16 +0.5 m/s--- 683
    2 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 12,92 +0.5 m/s--- 596
    3 Judith Endstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 13,31 +0.5 m/s--- 555
    4 Sterre Weber GACH GAC Hilver...MC Team 1 13,40 +1.1 m/s--- 546
    5 Laura Karamowa Phanos Phanos MC Team 1 13,44 +0.5 m/s--- 542
    6 Joyce van Kan KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 13,47 +0.5 m/s--- 539
    7 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 13,65 +0.7 m/s--- 521
    8 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,66 +0.7 m/s--- 520
    9 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,21 +0.7 m/s--- 469
    10 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 14,38 +1.1 m/s--- 0
    11 Amina Schellekens Phanos Phanos MC Team 2 14,47 +0.7 m/s--- 446
    12 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 14,53 +0.5 m/s--- 0
    13 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,60 +0.7 m/s--- 435
    14 Rachel Sarsini AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,71 +1.1 m/s--- 0
    15 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 2 15,47 +1.8 m/s--- 365
    16 Esther Teng AV 1923 AV 1923 MC Team 2 16,19 +0.2 m/s--- 313
    17 Eva Boevink Phanos Phanos MC Team 2 16,42 +1.1 m/s--- 297
    18 Justine Fleming GACH GAC Hilver...MC Team 2 16,55 +0.2 m/s--- 289
    19 Marieke de Vor GACH GAC Hilver...MC Team 2 16,70 +1.1 m/s--- 0
    20 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 17,11 +1.8 m/s--- 253
    21 Romy van Gaalen AV Suomi AV Suomi MC 17,28 +1.8 m/s--- 242
    22 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 17,29 +0.2 m/s--- 242
    23 Mechteld Overwater HLLM AV Haarlemmermeer MC 17,98 +0.2 m/s--- 0
    24 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 18,07 +0.2 m/s--- 197
    25 Sanne Brouwer AV Haarlem AV Haarlem MC 18,16 +1.8 m/s--- 192
    26 Indy Post AV Suomi AV Suomi MC 18,53 +1.8 m/s--- 0
    27 Anja Bekema GACH GAC Hilver...MC Team 1 27,11 +0.7 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 34,16 --- 558
    2 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 34,14 --- 558
    3 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem MC 31,63 --- 520
    4 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 26,57 --- 0
    5 Daphne Schollink AV Suomi AV Suomi MC 26,56 --- 440
    6 Anja Bekema GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,73 --- 426
    7 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,37 --- 0
    8 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 MC Team 1 24,91 --- 412
    9 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 22,19 --- 365
    10 Isa Schouw KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,55 --- 353
    11 Sophie Veen GACH GAC Hilver...MC Team 2 20,76 --- 338
    12 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 20,19 --- 0
    13 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 18,69 --- 0
    14 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 18,08 --- 287
    15 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 16,43 --- 253
    16 Sandrine Wieser Phanos Phanos MC Team 2 16,36 --- 0
    17 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 16,02 --- 0
    18 Linde Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 14,30 --- 0
    19 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 12,97 --- 176
    20 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 9,51 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Aïsha Hamidi Phanos Phanos MC Team 1 24,68 --- 390
    2 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 23,55 --- 370
    3 Luna van der Pas GACH GAC Hilver...MC Team 2 22,28 --- 348
    4 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,96 --- 343
    5 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 21,52 --- 0
    6 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 20,89 --- 0
    7 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 20,05 --- 308
    8 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 19,74 --- 0
    9 Daphne Schollink AV Suomi AV Suomi MC 19,73 --- 302
    10 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 19,51 --- 298
    11 Channa van Gameren GACH GAC Hilver...MC Team 1 18,56 --- 0
    12 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 MC Team 1 17,04 --- 250
    13 Gina Plug AV Suomi AV Suomi MC 16,70 --- 0
    14 Linde Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 14,91 --- 0
    15 Pien Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 14,57 --- 198
    16 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 14,30 --- 192
    17 Mechteld Overwater HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,89 --- 183
    18 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 13,83 --- 0
    19 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 11,00 --- 114

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 12,53 --- 637
    2 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 10,76 --- 558
    3 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 10,60 --- 551
    4 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 9,52 --- 499
    5 Aïsha Hamidi Phanos Phanos MC Team 1 8,95 --- 0
    6 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 8,78 --- 462
    7 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 8,63 --- 454
    8 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 8,50 --- 448
    9 Marieke van der Laan GACH GAC Hilver...MC Team 1 8,38 --- 441
    10 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 8,33 --- 0
    11 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 7,97 --- 0
    12 Gina Plug AV Suomi AV Suomi MC 7,64 --- 402
    13 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 7,45 --- 0
    14 Marieke de Vor GACH GAC Hilver...MC Team 2 7,43 --- 390
    15 Mira Mioch AV 1923 AV 1923 MC Team 1 7,14 --- 0
    16 Inger Vleerbos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 6,75 --- 351
    17 Leah Maarschalk AV 1923 AV 1923 MC Team 2 6,71 --- 0
    18 Sophie Veen GACH GAC Hilver...MC Team 2 6,70 --- 0
    19 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 6,10 --- 0
    20 Pien Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 6,01 --- 307
    21 Esmee Grimminck AV Suomi AV Suomi MC 5,68 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,60 --- 702
    2 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 1,55 --- 663
    2 Judith Endstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,55 --- 663
    4 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,45 --- 582
    4 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,45 --- 582
    6 Lot van Egdom HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,40 --- 0
    7 Nienke Vos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,40 --- 541
    8 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 0
    9 Susan Visser GACH GAC Hilver...MC Team 2 1,40 --- 541
    10 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 1,35 --- 499
    11 Sterre Weber GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,35 --- 0
    12 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 1,30 --- 462
    13 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 1,30 --- 0
    13 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,30 --- 0
    15 Zita Maring AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,25 --- 0
    16 Indy Post AV Suomi AV Suomi MC 1,15 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Beau Winnubst HLLM AV Haarlemmermeer MC 4,90 +0.0 m/s--- 601
    2 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 4,71 +0.0 m/s--- 562
    3 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,65 +0.0 m/s--- 550
    4 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 4,51 +0.0 m/s--- 521
    5 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi MC 4,48 +0.0 m/s--- 515
    6 Levi Hollander GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 474
    7 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
    7 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
    9 Amina Schellekens Phanos Phanos MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
    9 Carlijn Smallenburg GACH GAC Hilver...MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
    11 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 4,00 +0.0 m/s--- 0
    12 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...MC Team 1 3,97 +0.0 m/s--- 0
    13 Lot van Egdom HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,85 +0.0 m/s--- 0
    14 Cézanne Penders Phanos Phanos MC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
    15 Babs Molenaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,77 +0.0 m/s--- 372
    16 Veerle Toledo AV Haarlem AV Haarlem MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
    16 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
    18 Nienke Vos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0
    19 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3,58 +0.0 m/s--- 0
    20 Rosanne van Ee GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 0