Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 89
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a 60mH Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a 60m Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior D

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    94 Eva Dijkstra AV 1923 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 921
    95 Maxime Frenkel AV 1923 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 630
    96 Dora Kamminga AV 1923 60mH
    Kogel
    60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 359
    97 Fabienne Koeleman AV 1923 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 0
    98 Elja Mantel AV 1923 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 764
    99 Isla Schenk AV 1923 60m
    Kogel
    Hoog
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------ 1275
    100 Lieke ten Wolde AV 1923 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV 1923 MD Team 1 ------- 427
    101 Luna Brasser AV 1923 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------- 447
    102 Dana Dullemond AV 1923 60mH
    Discus
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------- 393
    103 Aerin Gaston AV 1923 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------- 257
    104 Mae Liefeld AV 1923 60m
    60mH
    Speer
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------ 957
    106 Lois de la Mar AV 1923 1000m
    Speer
    Ver
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------ 711
    107 Tess van Onna AV 1923 Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV 1923 MD Team 2 ------- 367
    110 Marijke van Dost AV 1923 60mH
    Speer
    Ver
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV 1923 MD Team 3 ------ 593
    111 Dido van Veen AV 1923 60m
    1000m
    Hoog
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV 1923 MD Team 3 ------ 1124
    112 Vanisha Bodha AV Feniks 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV Feniks MD ------- 246
    114 Rosa Buis AV Feniks 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV Feniks MD ------- 542
    115 Samira Ibrahim AV Feniks Kogel
    Kogelstote...Meisjes D AV Feniks MD -------- 0
    116 Evelyn Imafidon AV Feniks 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D AV Feniks MD ------- 1063
    117 Shaquata King AV Feniks 60m
    Hoog
    Ver
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Feniks MD ------ 1725
    119 Mette Elgersma AV Haarlem 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 503
    120 Yip Groothengel AV Haarlem Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 0
    122 Iris Land AV Haarlem Ver
    Verspringe...Meisjes D AV Haarlem MD -------- 0
    123 Jasmijn Landheer AV Haarlem 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 599
    125 Susanne Reinders AV Haarlem 60mH
    Discus
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 0
    126 Julia Snick AV Haarlem 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 687
    127 Yanou van de Ven AV Haarlem 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Haarlem MD ------- 690
    128 Josephine Bockstael HLLM Kogel
    Ver
    Kogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Haarlemmermeer MD ------- 643
    129 Mila Brandehof HLLM 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV Haarlemmermeer MD ------- 539
    130 Anna Schipper HLLM 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV Haarlemmermeer MD ------- 641
    132 Frederieke de Vos HLLM 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV Haarlemmermeer MD ------- 294
    133 Anouk van Uxem HLLM 60m
    1000m
    60mH
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D AV Haarlemmermeer MD ------ 1088
    134 Mette Drenth AV Suomi 60m
    60mH
    Kogel
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV Suomi MD ------ 636
    135 Lonneke Meijer AV Suomi 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV Suomi MD ------- 745
    136 Noëlle Rienks AV Suomi 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV Suomi MD ------- 607
    137 Anna Roelofs AV Suomi 60mH
    Discus
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D AV Suomi MD ------- 890
    138 Anne Zuiderduin AV Suomi 1000m
    Hoog
    Ver
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Suomi MD ------ 443
    139 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Suomi MD ------- 344
    140 Charlize Capel GACH Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 482
    141 Puck Harms GACH 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 942
    142 Roos Hersbach GACH Hoog
    Hoogspring...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 -------- 0
    143 Kato Leusink GACH 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 945
    144 Milou Mijnhout GACH 60mH
    60 meter H...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 -------- 0
    145 Mette Oosterink GACH Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 537
    146 Pien Scheer GACH 1000m
    1000 meter...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 -------- 0
    147 Otte Wienese GACH 60mH
    Speer
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------ 1536
    148 Rosan de Bie GACH 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 664
    149 Joséphine...der Molen GACH Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 0
    150 Jolente Bleijs GACH 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 1 ------- 387
    151 Xanthe Buruma GACH 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 273
    152 Ilse Hengeveld GACH 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 547
    153 Vera Labrujere GACH Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 0
    154 Luz Nebbeling GACH 60mH
    60 meter H...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 -------- 300
    155 Mella Scheffer GACH Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 743
    156 Lotte Spiering GACH 60mH
    60 meter H...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 -------- 0
    157 Alessandra Viola GACH 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 416
    158 Lisa Wijker GACH 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 ------- 0
    159 Jonna de Ruiter GACH 1000m
    1000 meter...Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 -------- 338
    160 Emma van der Schoor GACH 60m
    60 meter - Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 -------- 414
    161 Marije van der Voort GACH 60m
    60 meter - Meisjes D GAC Hilver...MD Team 2 -------- 0
    162 Rosalie Breems KAV Holland 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------- 1001
    163 Bente Mulder KAV Holland Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------ 255
    164 Robina Negenman KAV Holland 60mH
    Discus
    Kogel
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------ 1266
    165 Roos Schotanus KAV Holland 60m
    60mH
    Ver
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------ 0
    166 Nikki Taag KAV Holland 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------- 451
    167 Fay Witte KAV Holland Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------- 990
    168 Sarah van Ekeris KAV Holland 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 ------- 817
    169 Julia Arlotti KAV Holland Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------- 386
    170 Sofia Bouwmeester KAV Holland 60mH
    Hoog
    Ver
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------ 462
    171 Nica Kaag KAV Holland 1000m
    60mH
    Hoog
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------ 476
    172 Isabel Scheltema KAV Holland 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------- 739
    173 Ratjina Sun KAV Holland Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------ 304
    174 Marit Visser KAV Holland 60mH
    60 meter H...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 -------- 293
    175 Jessica Zieleman KAV Holland 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------- 678
    176 Charlotte van Acker KAV Holland 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 2 ------- 0
    179 Annika Klooster Phanos Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Phanos MD Team 1 ------ 677
    180 Emmelie Klooster Phanos Speer
    Kogel
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Phanos MD Team 1 ------ 813
    182 Anick Willems Phanos 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D Phanos MD Team 1 ------- 593
    183 Hannah van Harmelen Phanos 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D Phanos MD Team 1 ------- 860
    184 Hannah van Leeuwen Phanos 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D Phanos MD Team 1 ------- 738
    185 Noëly Baan Phanos Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------- 572
    186 Madeleine ...ijmaijers Phanos 1000m
    1000 meter...Meisjes D Phanos MD Team 2 -------- 300
    187 Eleni Mik Phanos Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------- 0
    188 Misha Oberski Phanos 60m
    Discus
    Kogel
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------ 928
    189 Sephrane Sabajo Phanos Ver
    Verspringe...Meisjes D Phanos MD Team 2 -------- 214
    190 Nikki van Herwaarden Phanos 60m
    1000m
    60mH
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------ 558
    191 Anna van Kesteren Phanos 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------- 715
    192 Roosje van Praag Phanos 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Phanos MD Team 2 ------- 0
    979 Maud de Wit KAV Holland Speer
    Speerwerpe...Meisjes D KAV Hollan...MD Team 1 -------- 0

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 15
    AV Feniks FNKS 5
    AV Haarlem HRLM 7
    AV Haarlemmermeer HLLM 5
    AV Suomi SOMI 6
    GAC Hilversum GACH 22
    KAV Holland KAVH 16
    Phanos PHNS 13
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD 10 5527
    2 KAV Holland MD Team 1 KAV Holland - MJD 8 5378
    3 AV 1923 MD Team 1 AV 1923 - MJD 7 4986
    4 AV Suomi MD AV Suomi - MJD 6 4277
    5 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD 5 4203
    6 AV Feniks MD AV Feniks - MJD 5 4138
    7 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD 12 3999
    8 KAV Holland MD Team 2 KAV Holland - MJD 8 3831
    9 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD 8 3705
    10 AV Haarlemmermeer MD AV Haarlemmermeer - MJD 5 3641
    11 AV 1923 MD Team 2 AV 1923 - MJD 6 3577
    12 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD 7 2875
    13 AV 1923 MD Team 3 AV 1923 - MJD 2 1717

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 8,26 -0.5 m/s--- 702
    2 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 8,70 +0.0 m/s--- 608
    3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 8,83 +0.5 m/s--- 582
    4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,96 +0.7 m/s--- 556
    5 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,09 +0.7 m/s--- 532
    6 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 9,30 +0.7 m/s--- 494
    7 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,38 +0.7 m/s--- 480
    8 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 9,39 +0.0 m/s--- 478
    9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,47 +0.7 m/s--- 464
    10 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,51 +0.0 m/s--- 457
    11 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
    12 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,57 +1.0 m/s--- 447
    13 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 9,62 +0.0 m/s--- 439
    14 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 9,71 +1.0 m/s--- 424
    15 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,72 +1.0 m/s--- 422
    16 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 9,73 +0.0 m/s--- 421
    17 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,76 +0.0 m/s--- 416
    18 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 9,77 +0.0 m/s--- 414
    18 Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,77 -0.5 m/s--- 414
    20 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,78 +0.7 m/s--- 0
    21 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 9,81 +0.0 m/s--- 408
    22 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 9,82 -0.5 m/s--- 406
    23 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 9,85 +0.5 m/s--- 401
    24 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 10,05 +1.0 m/s--- 0
    25 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 10,13 -0.5 m/s--- 358
    26 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,17 +0.5 m/s--- 352
    27 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MD 10,29 +1.0 m/s--- 335
    28 Marije van der Voort GACH GAC Hilver...MD Team 2 10,30 -0.5 m/s--- 0
    29 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 10,45 +0.0 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:22,70 --- 527
    2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:31,63 --- 469
    3 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:34,61 --- 451
    4 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 3:37,18 --- 436
    5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:37,96 --- 431
    6 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:38,70 --- 427
    7 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:41,12 --- 413
    8 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3:45,84 --- 387
    9 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 --- 387
    10 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 3:46,51 --- 384
    11 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 3:48,50 --- 373
    12 Pien Scheer GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:50,01 --- 0
    13 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:50,81 --- 361
    14 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:51,77 --- 356
    15 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 3:53,46 --- 347
    16 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3:55,18 --- 338
    17 Jonna de Ruiter GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:55,30 --- 338
    18 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:57,36 --- 0
    19 Madeleine ...ijmaijers Phanos Phanos MD Team 2 4:03,19 --- 300
    20 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:05,27 --- 290
    21 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:05,39 --- 289
    22 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:09,09 --- 0
    23 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 4:12,77 --- 257
    24 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 4:16,51 --- 241
    25 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 4:35,97 --- 164
    26 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 5:05,61 --- 67

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anna Roelofs AV Suomi AV Suomi MD 10,09 +1.0 m/s--- 596
    2 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,14 +0.7 m/s--- 465
    3 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 11,19 +0.7 m/s--- 460
    4 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 11,23 +0.3 m/s--- 455
    5 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,33 +0.7 m/s--- 444
    6 Milou Mijnhout GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,63 +0.3 m/s--- 0
    7 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 11,99 +0.3 m/s--- 376
    8 Dora Kamminga AV 1923 AV 1923 MD Team 1 12,16 +0.7 m/s--- 359
    9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,23 +0.7 m/s--- 353
    10 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,28 +0.7 m/s--- 0
    11 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,42 +0.0 m/s--- 335
    12 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 12,70 +1.0 m/s--- 310
    13 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 12,81 +1.0 m/s--- 301
    14 Luz Nebbeling GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,82 +0.7 m/s--- 300
    15 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 12,89 +0.3 m/s--- 294
    16 Marit Visser KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 12,90 +0.3 m/s--- 293
    17 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,12 +0.7 m/s--- 275
    18 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,14 +0.3 m/s--- 273
    19 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MD 13,29 +0.3 m/s--- 261
    20 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 13,48 +0.7 m/s--- 246
    21 Lotte Spiering GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,59 +0.7 m/s--- 0
    22 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 13,72 +1.0 m/s--- 228
    23 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,82 +1.0 m/s--- 221
    24 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 13,82 +0.3 m/s--- 0
    25 Dana Dullemond AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,04 +0.0 m/s--- 205
    26 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 14,29 +0.0 m/s--- 187
    27 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 14,31 +0.7 m/s--- 186
    28 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 14,48 +0.0 m/s--- 174
    29 Roosje van Praag Phanos Phanos MD Team 2 14,70 +0.3 m/s--- 0
    30 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 15,01 +0.3 m/s--- 0
    Susanne Reinders AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 30,96 --- 510
    2 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 21,44 --- 351
    3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 20,82 --- 339
    4 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 16,55 --- 255
    5 Fabienne Koeleman AV 1923 AV 1923 MD Team 1 15,91 --- 0
    6 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 15,46 --- 232
    7 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MD Team 2 15,30 --- 228
    8 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 14,42 --- 209
    9 Maud de Wit KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 14,20 --- 0
    10 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,03 --- 200
    11 Joséphine...der Molen GACH GAC Hilver...MD Team 1 13,69 --- 0
    12 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 13,30 --- 183
    13 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 13,07 --- 178
    14 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,82 --- 0
    15 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,59 --- 0
    16 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 11,09 --- 129
    17 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,75 --- 121
    18 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,99 --- 73
    19 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 8,32 --- 0
    Eleni Mik Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0
    Yip Groothengel AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 21,15 --- 328
    2 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 19,35 --- 0
    3 Anna Roelofs AV Suomi AV Suomi MD 19,32 --- 294
    4 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 17,92 --- 267
    5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 16,25 --- 233
    6 Charlize Capel GACH GAC Hilver...MD Team 1 16,01 --- 0
    7 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 14,94 --- 206
    8 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MD 14,85 --- 204
    9 Dana Dullemond AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,11 --- 188
    10 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 14,03 --- 186
    11 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 13,89 --- 183
    12 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 13,75 --- 179
    13 Vera Labrujere GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,35 --- 0
    14 Tess van Onna AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,56 --- 0
    15 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 10,57 --- 103
    16 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 8,40 --- 0
    Eleni Mik Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0
    Susanne Reinders AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0
    Yip Groothengel AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Charlize Capel GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,17 --- 482
    2 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,10 --- 478
    3 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 8,32 --- 0
    4 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 7,80 --- 410
    5 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 7,73 --- 0
    6 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 7,50 --- 394
    7 Dora Kamminga AV 1923 AV 1923 MD Team 1 7,38 --- 0
    8 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 7,36 --- 386
    9 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 7,12 --- 372
    10 Tess van Onna AV 1923 AV 1923 MD Team 2 7,03 --- 367
    11 Joséphine...der Molen GACH GAC Hilver...MD Team 1 6,92 --- 0
    12 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 6,42 --- 0
    13 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 6,12 --- 313
    14 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 6,09 --- 0
    15 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MD Team 2 6,05 --- 309
    16 Vera Labrujere GACH GAC Hilver...MD Team 2 5,82 --- 0
    17 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 5,63 --- 283
    Samira Ibrahim AV Feniks AV Feniks MD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,45 --- 582
    1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,45 --- 582
    3 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 1,40 --- 541
    4 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 462
    5 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,30 --- 0
    6 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,30 --- 462
    7 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 1,25 --- 0
    8 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MD 1,25 --- 426
    9 Fabienne Koeleman AV 1923 AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 0
    10 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 426
    11 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 1,20 --- 389
    11 Mella Scheffer GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 389
    13 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,15 --- 352
    14 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,15 --- 0
    15 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,10 --- 0
    16 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 1,10 --- 316
    17 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 1,05 --- 279
    Roos Hersbach GACH GAC Hilver...MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 4,32 +0.0 m/s--- 482
    2 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,95 +0.0 m/s--- 408
    3 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,85 +0.0 m/s--- 388
    4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,84 +0.0 m/s--- 386
    5 Mella Scheffer GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,68 +0.0 m/s--- 354
    6 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 3,63 +0.0 m/s--- 344
    7 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 3,56 +0.0 m/s--- 330
    8 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,54 +0.0 m/s--- 326
    9 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,40 +0.0 m/s--- 298
    10 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
    11 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,32 +0.0 m/s--- 0
    12 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,31 +0.0 m/s--- 0
    13 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,27 +0.0 m/s--- 0
    14 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 0
    15 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,17 +0.0 m/s--- 0
    16 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 3,13 +0.0 m/s--- 244
    17 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3,05 +0.0 m/s--- 228
    18 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,04 +0.0 m/s--- 0
    19 Roosje van Praag Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 0
    20 Sephrane Sabajo Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
    21 Iris Land AV Haarlem AV Haarlem MD 2,89 +0.0 m/s--- 0
    22 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 2,80 +0.0 m/s--- 0