Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 92
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 80mH Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a 80m Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Jongens Junior D

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Luka Bakrac AV 1923 80mH
    Speer
    Kogel
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------ 326
    2 Job Geerds AV 1923 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------ 1559
    3 Daan Lunding AV 1923 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 0
    4 Quinten Maring AV 1923 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 567
    5 Diede Mieras AV 1923 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 840
    7 Daniel Schepers AV 1923 Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 415
    8 Daan Wagenaar AV 1923 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 525
    9 Shai Walhain AV 1923 1000m
    1000 meter...Jongens D AV 1923 JD Team 1 -------- 579
    10 Kick de Ruig AV 1923 Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV 1923 JD Team 1 ------- 541
    11 Thomas Duijm AV 1923 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV 1923 JD Team 2 ------- 691
    12 Karel Gimbergh AV 1923 1000m
    Discus
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV 1923 JD Team 2 ------- 367
    13 Olaf Vreeman AV 1923 Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV 1923 JD Team 2 ------- 364
    14 Daan Woldring AV 1923 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D AV 1923 JD Team 2 ------- 859
    15 Torben van...lfschoten AV 1923 80m
    80mH
    Discus
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV 1923 JD Team 2 ------ 812
    16 Ruben Boers AV 1923 Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------- 0
    17 Scott Ekelschot AV 1923 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------- 364
    18 Bram Fenne AV 1923 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------- 947
    19 Rens Kannegieter AV 1923 1000m
    1000 meter...Jongens D AV 1923 JD Team 3 -------- 412
    20 Casper Vlek AV 1923 Discus
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------- 0
    21 Boriz Werkhoven AV 1923 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------- 911
    22 Bas Yedema AV 1923 80m
    80mH
    Discus
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV 1923 JD Team 3 ------ 996
    23 Veron Baving AV Feniks 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D AV Feniks JD ------- 458
    24 Thimo Henraat AV Feniks 80m
    1000m
    Discus
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Feniks JD ------ 1381
    25 Lars Meijer AV Feniks Ver
    Verspringe...Jongens D AV Feniks JD -------- 434
    26 Marius Schraven AV Feniks 80mH
    Speer
    Kogel
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Feniks JD ------ 1173
    27 Joël Slager AV Feniks 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV Feniks JD ------- 0
    28 Nathan Wolff AV Feniks Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Feniks JD ------- 0
    29 Jamal ter Steeg AV Feniks 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Feniks JD ------ 1408
    30 Dennis van Kampen AV Feniks 1000m
    Discus
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Feniks JD ------- 0
    31 Jesse Broekhoven AV Haarlem Discus
    Ver
    Discuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Haarlem JD ------- 111
    32 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Haarlem JD ------ 1105
    33 Simon Vriesema AV Haarlem 80mH
    Speer
    Kogel
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Haarlem JD ------ 672
    34 Bas van Walstijn AV Haarlem 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Haarlem JD ------ 1458
    35 Jayden Greene HLLM 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------ 1050
    36 Ezra Hulsman HLLM 1000m
    Kogel
    1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------- 857
    37 Polle Höngens HLLM 80m
    1000m
    Discus
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------ 0
    38 Jesse Schulten HLLM 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------- 852
    39 Ezra Verboom HLLM 80mH
    Speer
    Discus
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------ 1434
    40 Rob van Limpt HLLM Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------- 0
    41 Wesley van...as de Bie HLLM 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Haarlemmermeer JD ------- 881
    42 Twan Broekhuizen AV Suomi Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Suomi JD ------- 702
    43 Stijn Melchers AV Suomi 80m
    Discus
    Ver
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Suomi JD ------ 293
    44 Piter Miedema AV Suomi 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Suomi JD ------- 592
    45 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV Suomi JD ------- 770
    46 Sam Plug AV Suomi 80m
    Speer
    Kogel
    80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Suomi JD ------ 0
    47 Daan Post AV Suomi 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Suomi JD ------- 715
    48 Marijn Sluis AV Suomi Discus
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Suomi JD ------- 715
    49 Luc Blank GACH 1000m
    1000 meter...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 -------- 549
    50 Gabriël ...rnelissen GACH 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------ 1701
    51 Mutale Hi...s Lambers GACH 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------- 499
    52 David Kruger GACH 1000m
    1000 meter...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 -------- 514
    53 Idas Nebbeling GACH Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------ 0
    54 Rijk Stiemer GACH 1000m
    1000 meter...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 -------- 0
    55 Eric Wolfrat GACH 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------ 966
    56 Tobias van Ee GACH 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------- 0
    57 Bram van der Laan GACH Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D GAC Hilver...JD Team 1 ------ 1607
    58 Tim Buskens GACH 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------ 311
    59 Rob Dankers GACH Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 0
    60 Koen Duikersloot GACH Kogel
    Kogelstote...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 -------- 341
    61 Quinten Feijen GACH 80m
    Speer
    80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 690
    62 Hesse Göbbels GACH 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 624
    63 Lucas Knecht GACH 1000m
    1000 meter...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 -------- 0
    64 Adam Sinnige GACH 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 580
    65 Niels de Boer GACH 80m
    Discus
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 505
    66 Jesse van Gameren GACH Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 0
    67 Jasper van Kesteren GACH 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D GAC Hilver...JD Team 2 ------- 190
    68 Ids Hengstmangers KAV Holland 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------- 477
    69 David Hoogewerf KAV Holland 80mH
    Speer
    Hoog
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------ 1557
    70 Luuk Meesters KAV Holland Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------- 413
    71 Harm Steehouwer KAV Holland 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------- 355
    72 Jelmer de Graaf KAV Holland 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------ 1255
    73 Lex van Honschoten KAV Holland 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------ 0
    74 Sjoerd van der Sel KAV Holland 1000m
    Discus
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D KAV Hollan...JD Team 1 ------- 701
    75 Rik Apeldoorn KAV Holland 80m
    Speer
    Kogel
    80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------ 186
    76 Renger Borsboom KAV Holland 1000m
    Speer
    Kogel
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------ 984
    77 Michel Laanbroek KAV Holland 80mH
    Discus
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------- 86
    78 Sawi Wemheuer KAV Holland 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------- 585
    79 Bob Wijnstok KAV Holland 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------- 827
    80 Raphael Winkel KAV Holland Discus
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 ------- 692
    81 Tijn van Zijl KAV Holland Hoog
    Hoogspring...Jongens D KAV Hollan...JD Team 2 -------- 0
    82 David Cairo Phanos 80mH
    Kogel
    80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D Phanos JD Team 2 ------- 637
    83 David Horst Phanos Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D Phanos JD Team 2 ------- 0
    84 Yáng Lie Phanos Ver
    Verspringe...Jongens D Phanos JD Team 2 -------- 258
    85 Ichiro Misumi Phanos Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Phanos JD Team 2 ------- 435
    86 Wester Zaal Phanos 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Phanos JD Team 2 ------- 816
    87 Jan van Rijswijk Phanos 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D Phanos JD Team 2 ------- 927
    88 Jens Wieringa Phanos 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D Phanos JD Team 1 ------ 505
    89 Tristan de Vré Phanos Hoog
    Hoogspring...Jongens D Phanos JD Team 1 -------- 389
    90 Benjamin van Altena Phanos 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D Phanos JD Team 1 ------- 867
    91 Christophe...an Altena Phanos 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Phanos JD Team 1 ------- 694
    92 Tenko van der Kuip Phanos Ver
    Verspringe...Jongens D Phanos JD Team 1 -------- 340
    93 Tobias van der Wardt Phanos Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Phanos JD Team 1 ------ 894

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 21
    AV Feniks FNKS 8
    AV Haarlem HRLM 4
    AV Haarlemmermeer HLLM 7
    AV Suomi SOMI 7
    GAC Hilversum GACH 19
    KAV Holland KAVH 14
    Phanos PHNS 12
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD 9 6356
    2 AV 1923 JD Team 1 AV 1923 - JJD 9 5875
    3 AV Haarlemmermeer JD AV Haarlemmermeer - JJD 7 5515
    4 AV Feniks JD AV Feniks - JJD 8 5309
    5 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD 7 5301
    6 AV Suomi JD AV Suomi - JJD 7 4314
    7 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD 6 4093
    8 AV 1923 JD Team 3 AV 1923 - JJD 7 4086
    9 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD 7 3775
    10 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD 10 3552
    11 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD 6 3481
    12 AV 1923 JD Team 2 AV 1923 - JJD 5 3448
    13 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD 4 3346

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,83 -0.4 m/s--- 647
    2 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 11,17 +1.9 m/s--- 591
    3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,42 -0.4 m/s--- 552
    4 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 11,53 +2.0 m/s--- 535
    5 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,60 -0.4 m/s--- 525
    6 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 11,61 -0.1 m/s--- 523
    7 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 11,62 +1.9 m/s--- 522
    8 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
    9 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 11,76 -0.1 m/s--- 501
    10 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,93 -0.4 m/s--- 477
    11 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,97 -0.1 m/s--- 472
    12 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 12,07 +2.0 m/s--- 458
    13 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 12,09 +1.9 m/s--- 0
    14 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 12,10 -0.1 m/s--- 454
    15 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,30 -0.4 m/s--- 427
    16 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,31 -0.4 m/s--- 426
    17 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,40 -0.1 m/s--- 414
    18 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,47 -0.4 m/s--- 0
    19 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 12,53 +1.9 m/s--- 0
    20 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 12,55 +1.9 m/s--- 395
    21 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 12,60 -0.4 m/s--- 388
    22 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 12,66 -0.1 m/s--- 0
    23 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,71 +2.0 m/s--- 375
    24 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,83 +2.0 m/s--- 360
    25 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,86 -0.4 m/s--- 357
    26 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 13,38 +0.0 m/s--- 296
    27 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,41 +0.0 m/s--- 293
    28 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 13,83 +0.0 m/s--- 0
    29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 13,92 +0.0 m/s--- 238
    30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,98 +1.9 m/s--- 0
    31 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,15 +0.0 m/s--- 0
    32 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 14,45 -0.4 m/s--- 186

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shai Walhain AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:15,25 --- 579
    2 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:16,94 --- 567
    3 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 3:19,29 --- 550
    4 Luc Blank GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:19,50 --- 549
    5 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:22,82 --- 526
    6 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 3:23,18 --- 524
    7 David Kruger GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:24,71 --- 514
    8 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 3:26,32 --- 503
    9 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 3:28,37 --- 490
    10 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:29,35 --- 484
    11 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 3:29,80 --- 481
    12 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 3:30,10 --- 479
    13 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 3:30,15 --- 479
    14 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:30,27 --- 478
    15 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:31,06 --- 0
    16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:31,62 --- 470
    17 Rijk Stiemer GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:35,48 --- 0
    18 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 3:39,33 --- 0
    19 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:39,63 --- 422
    20 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:41,21 --- 413
    21 Rens Kannegieter AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:41,28 --- 412
    22 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 3:42,51 --- 405
    23 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:43,47 --- 400
    24 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:48,23 --- 374
    25 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:49,67 --- 367
    26 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:00,75 --- 311
    27 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 4:04,31 --- 294
    28 Lucas Knecht GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:04,88 --- 0
    29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 4:10,44 --- 267
    30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:18,93 --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,21 +1.1 m/s--- 565
    2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,22 +1.1 m/s--- 564
    3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 13,71 +1.1 m/s--- 515
    4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,93 +1.1 m/s--- 494
    5 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 13,99 +1.1 m/s--- 489
    6 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 14,61 +0.0 m/s--- 434
    7 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 14,65 -0.3 m/s--- 430
    8 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 14,92 +1.1 m/s--- 0
    9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,60 +0.9 m/s--- 355
    10 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,61 +0.9 m/s--- 355
    11 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 15,75 +0.9 m/s--- 344
    12 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,80 +0.8 m/s--- 0
    13 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 16,00 +0.8 m/s--- 326
    14 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,01 -0.3 m/s--- 326
    15 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,08 +1.0 m/s--- 0
    16 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 16,11 +0.0 m/s--- 319
    17 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 16,29 +0.9 m/s--- 306
    18 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 16,91 +1.0 m/s--- 265
    19 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 17,38 +0.8 m/s--- 236
    20 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,52 +1.0 m/s--- 228
    21 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,57 +0.8 m/s--- 225
    22 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,59 +0.0 m/s--- 224
    23 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 17,74 +1.0 m/s--- 215
    24 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 17,80 -0.3 m/s--- 212
    25 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,18 +0.9 m/s--- 0
    26 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 18,24 +0.0 m/s--- 187
    27 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 19,39 -0.3 m/s--- 128
    28 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,01 -0.3 m/s--- 0
    29 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 20,32 +0.8 m/s--- 86
    30 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 20,68 +1.0 m/s--- 70

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 39,28 --- 630
    2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 30,04 --- 496
    3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,62 --- 489
    4 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,15 --- 0
    5 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 27,60 --- 0
    6 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 27,06 --- 448
    7 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 26,86 --- 445
    8 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 22,08 --- 363
    9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 21,17 --- 0
    10 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,45 --- 333
    11 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 19,48 --- 314
    12 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 19,03 --- 0
    13 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 18,72 --- 299
    14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 18,47 --- 294
    15 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 17,34 --- 272
    16 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 15,21 --- 0
    17 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,75 --- 0
    18 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 14,66 --- 0
    19 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 14,65 --- 214
    20 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 11,51 --- 0
    21 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 7,94 --- 42

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 28,05 --- 444
    2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 23,70 --- 373
    3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 22,44 --- 351
    4 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 19,03 --- 289
    5 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 18,71 --- 282
    6 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,51 --- 279
    7 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 18,19 --- 0
    8 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,87 --- 266
    9 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 17,86 --- 266
    10 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 17,76 --- 0
    11 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 17,52 --- 0
    12 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 15,08 --- 209
    13 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 14,73 --- 201
    14 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 14,10 --- 187
    15 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,24 --- 0
    16 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 13,05 --- 0
    17 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 12,81 --- 0
    18 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,36 --- 0
    19 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 11,29 --- 121
    20 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 10,86 --- 111
    21 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 9,77 --- 0
    22 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 9,07 --- 0
    23 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 6,64 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,21 --- 533
    2 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 8,36 --- 440
    3 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 8,16 --- 430
    4 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,88 --- 415
    5 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 7,85 --- 413
    6 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,24 --- 0
    7 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 7,23 --- 379
    8 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 6,76 --- 0
    9 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JD Team 2 6,58 --- 341
    10 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 6,41 --- 331
    11 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 6,40 --- 330
    12 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 6,39 --- 330
    13 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 6,26 --- 322
    14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 6,16 --- 316
    15 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 6,07 --- 0
    16 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 5,99 --- 0
    17 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 5,80 --- 0
    18 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 5,00 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,50 --- 623
    2 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,40 --- 541
    3 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,35 --- 499
    3 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,35 --- 499
    3 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 1,35 --- 499
    6 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,30 --- 0
    6 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,30 --- 0
    8 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 426
    8 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 1,25 --- 426
    10 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 0
    11 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 426
    11 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,25 --- 426
    13 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,20 --- 0
    14 Tristan de Vré Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 389
    15 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,20 --- 0
    16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 1,20 --- 389
    17 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 0
    18 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 352
    19 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 1,15 --- 0
    20 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,05 --- 0
    Tijn van Zijl KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,60 +0.0 m/s--- 540
    2 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,37 +0.0 m/s--- 492
    3 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,36 +0.0 m/s--- 490
    4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,23 +0.0 m/s--- 0
    5 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
    6 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 0
    7 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
    8 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 3,87 +0.0 m/s--- 0
    9 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,79 +0.0 m/s--- 376
    10 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 360
    11 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,63 +0.0 m/s--- 344
    12 Tenko van der Kuip Phanos Phanos JD Team 1 3,61 +0.0 m/s--- 340
    13 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,59 +0.0 m/s--- 0
    14 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 316
    15 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
    15 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,40 +0.0 m/s--- 0
    17 Yáng Lie Phanos Phanos JD Team 2 3,20 +0.0 m/s--- 258
    18 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 3,18 +0.0 m/s--- 0
    19 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 3,15 +0.0 m/s--- 248
    20 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 3,02 +0.0 m/s--- 0
    21 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,86 +0.0 m/s--- 190
    22 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 2,84 +0.0 m/s--- 0
    23 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 2,61 +0.0 m/s--- 0
    24 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,55 +0.0 m/s--- 0