Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 67
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit
    n/a 80mH Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a 80m Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    88 Jolien Stuijk Gloria 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------ 1111
    89 Nikki Tissen Gloria 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------- 0
    90 Claudia Verheijen Gloria 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------ 1443
    91 Dorith Verhoeven Gloria 80m
    Discus
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------- 424
    92 Joyce van Loenhout Gloria Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------- 737
    93 Valerie van Meer Gloria 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Gloria Atletiek MC ------- 629
    137 Susan Bekkers AV Attila 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Attila MC ------- 1164
    138 Anne Hoeke AV Attila 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Attila MC ------ 1708
    139 Jelisha Ramzan AV Attila Kogel
    Kogelstote...Meisjes C AV Attila MC -------- 0
    140 Bente Smagge AV Attila 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Attila MC ------- 970
    141 Lonneke Westermann AV Attila 80mH
    Hoog
    Ver
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Attila MC ------ 0
    142 Lindsey de Beer AV Attila Discus
    Discuswerp...Meisjes C AV Attila MC -------- 0
    143 Lotte de Graauw AV Attila 1000m
    1000 meter...Meisjes C AV Attila MC -------- 506
    144 Natasja van Beurden AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Attila MC ------ 1146
    145 Mylene van...iltenburg AV Attila 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C AV Attila MC ------- 0
    146 Anne van Zundert AV Attila Speer
    Speerwerpe...Meisjes C AV Attila MC -------- 0
    175 Tia Ackermans Scorpio 80m
    80mH
    Hoog
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Scorpio MC ------ 1709
    176 Maud Daemen Scorpio 80m
    80 meter - Meisjes C Scorpio MC -------- 0
    177 Kim Dekkers Scorpio 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C Scorpio MC ------- 339
    178 Helena Pluimes Scorpio 80mH
    80 meter H...Meisjes C Scorpio MC -------- 0
    179 Nomy Snoeren Scorpio Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Scorpio MC ------- 388
    180 Laura de Jong Scorpio Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Scorpio MC ------- 802
    181 Sophie ter Braak Scorpio Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Scorpio MC ------- 0
    182 Jorine van Vugt Scorpio 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Scorpio MC ------- 733
    183 Renske van der Veen Scorpio 1000m
    1000 meter...Meisjes C Scorpio MC -------- 323
    184 Amber Dekker Parthenon 1000m
    80mH
    Ver
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------ 780
    185 Esther Jacobs Parthenon 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------- 336
    186 Emy Sijssens Parthenon 80m
    Discus
    Kogel
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------ 964
    187 Suzanne Visser Parthenon Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------- 426
    188 Sharon de Smoker Parthenon 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------- 710
    189 Brechtje van Helden Parthenon 80m
    Speer
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 2 ------- 703
    461 Isebrée Al Parthenon 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------- 696
    462 Eliza Damsteeg Parthenon 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------- 392
    463 Luka Lieuwen Parthenon 80m
    80mH
    Hoog
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------ 1778
    464 Anneke Suurmond Parthenon 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------- 0
    465 Maud Willems Parthenon 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------- 1166
    466 Saskia van der Boor Parthenon 80mH
    Discus
    Kogel
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Parthen...MC Team 1 ------ 1270
    566 Marith Attasio HRCL Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 0
    567 Lisa Blankenstein HRCL 80m
    Discus
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 342
    568 Charity Bouman HRCL 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 1003
    569 Mirte Kok HRCL 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 1190
    570 Sylvia Loendersloot HRCL Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 820
    571 Hilde den Engelsen HRCL 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 1003
    572 Puck van Wiltenburg HRCL 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C DK en AV Hercules MC ------- 901
    573 Isa Buddingh Typhoon 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Typhoon MC ------- 342
    574 Sofie Derksen Typhoon 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Typhoon MC ------- 983
    575 Enya Hoogewoning Typhoon Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Typhoon MC ------ 1488
    576 Anne-Wil Kroon Typhoon 80m
    80 meter - Meisjes C Typhoon MC -------- 540
    577 Angeliki Nastou Typhoon Speer
    Ver
    Speerwerpe...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Typhoon MC ------- 506
    578 Bente Peele Typhoon 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Typhoon MC ------- 345
    579 Dinne Verduijn Typhoon 80m
    80 meter - Meisjes C Typhoon MC -------- 476
    580 Marit Volmer Typhoon 80m
    Discus
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Typhoon MC ------- 0
    581 Laura de With Typhoon 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Typhoon MC ------- 0
    582 Nina den Haan Typhoon 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C Typhoon MC ------- 228
    583 Dewi Albers SPOB 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------- 923
    584 Cijrille Klaassen SPOB 80m
    Hoog
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------- 582
    585 Annefleur Mourits SPOB 80m
    80mH
    Kogel
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------ 1246
    586 Casey de Graaff SPOB Discus
    Hoog
    Discuswerp...Meisjes CHoogspring...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------- 273
    587 Britte de Lange SPOB 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------- 358
    588 Elsa de Lange SPOB 1000m
    80mH
    Speer
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------ 1116
    589 Manouk van der Wulp SPOB Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Spirit ...erland MC ------ 0
    616 Lotje Birker ACW `66 80m
    1000m
    Speer
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ACW `66 MC ------ 1087
    617 Ziggy Birker ACW `66 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C ACW `66 MC ------- 310
    619 Elise Jocaille ACW `66 80m
    Hoog
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes C ACW `66 MC ------- 1157
    620 Hester Kleuskens ACW `66 Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ACW `66 MC ------- 486
    621 Evi van Bladel ACW `66 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ACW `66 MC ------- 1046
    622 Noortje van der Mast ACW `66 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C ACW `66 MC ------- 246

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 6
    AV Attila ATTL 10
    AV Parthenon PRTH 12
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 7
    DK en AV Hercules HRCL 7
    Gloria Atletiek GLRA 6
    Scorpio SCRP 9
    Typhoon TPHN 10
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila MC AV Attila - MJC 10 6126
    2 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC 7 5910
    3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC 6 5861
    4 AV Spirit Oud Beijerland MC AV Spirit Oud Beijerland - MJC 7 5057
    5 Typhoon MC Typhoon - MJC 10 4908
    6 ACW `66 MC ACW `66 - MJC 6 4867
    7 Gloria Atletiek MC Gloria Atletiek - MJC 6 4787
    8 Scorpio MC Scorpio - MJC 9 4715
    9 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC 6 4407

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maud Willems Parthenon AV Parthen...MC Team 1 10,88 +0.5 m/s--- 639
    2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,04 +0.5 m/s--- 612
    3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 11,07 +0.5 m/s--- 607
    4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 11,30 -0.7 m/s--- 570
    5 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 11,45 +0.5 m/s--- 547
    6 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 11,47 +0.5 m/s--- 544
    7 Anne-Wil Kroon Typhoon Typhoon MC 11,50 +0.5 m/s--- 540
    8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 11,54 +0.5 m/s--- 534
    9 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit ...erland MC 11,57 -2.0 m/s--- 529
    10 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 11,68 -2.0 m/s--- 513
    11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,69 +0.5 m/s--- 0
    12 Dewi Albers SPOB AV Spirit ...erland MC 11,78 +0.5 m/s--- 499
    13 Cijrille Klaassen SPOB AV Spirit ...erland MC 11,81 -2.0 m/s--- 0
    14 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 11,83 -2.0 m/s--- 0
    15 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 11,94 -2.0 m/s--- 476
    16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,07 -0.7 m/s--- 458
    17 Dorith Verhoeven Gloria Gloria Atletiek MC 12,32 -0.7 m/s--- 424
    18 Brechtje van Helden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 12,35 -2.0 m/s--- 421
    19 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 12,58 -0.7 m/s--- 391
    20 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 12,75 -0.7 m/s--- 0
    21 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,92 -2.0 m/s--- 0
    22 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 12,98 -0.7 m/s--- 0
    23 Lisa Blankenstein HRCL DK en AV Hercules MC 12,98 -0.7 m/s--- 342
    24 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 13,01 -0.7 m/s--- 339
    25 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,26 -0.7 m/s--- 0
    Maud Daemen Scorpio Scorpio MC DNF --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 3:14,70 --- 583
    2 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:19,01 --- 552
    3 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:25,90 --- 506
    4 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 3:29,49 --- 483
    5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 3:30,23 --- 478
    6 Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC 3:41,88 --- 409
    7 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...erland MC 3:42,12 --- 408
    8 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 1 3:45,02 --- 392
    9 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 3:46,04 --- 0
    10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 3:46,37 --- 384
    11 Isebrée Al Parthenon AV Parthen...MC Team 1 3:47,10 --- 380
    12 Britte de Lange SPOB AV Spirit ...erland MC 3:51,32 --- 358
    13 Amber Dekker Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:53,07 --- 349
    14 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3:53,90 --- 345
    15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:54,45 --- 342
    16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:55,75 --- 336
    17 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 3:57,56 --- 0
    18 Renske van der Veen Scorpio Scorpio MC 3:58,35 --- 323
    19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:01,86 --- 0
    20 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 4:02,63 --- 302

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mirte Kok HRCL DK en AV Hercules MC 12,81 +0.0 m/s--- 608
    2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 13,03 +0.0 m/s--- 584
    3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 13,29 +0.0 m/s--- 557
    4 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 13,47 +0.0 m/s--- 539
    5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 13,96 +0.0 m/s--- 492
    6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 14,15 +0.0 m/s--- 474
    7 Sofie Derksen Typhoon Typhoon MC 14,52 +0.0 m/s--- 442
    8 Amber Dekker Parthenon AV Parthen...MC Team 2 14,64 +0.0 m/s--- 431
    9 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 14,78 +0.0 m/s--- 420
    10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,85 +0.0 m/s--- 0
    11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthen...MC Team 1 15,04 +0.0 m/s--- 0
    12 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 15,13 +0.0 m/s--- 391
    13 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit ...erland MC 15,57 +0.0 m/s--- 357
    14 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...erland MC 16,21 +0.0 m/s--- 312
    15 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 16,24 +0.0 m/s--- 310
    16 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 2 16,38 +0.0 m/s--- 300
    17 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 16,89 +0.0 m/s--- 267
    18 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 17,22 +0.0 m/s--- 246
    19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 17,53 +0.0 m/s--- 228
    20 Laura de With Typhoon Typhoon MC 20,66 +0.0 m/s--- 0
    Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC DQ --- 0
    Helena Pluimes Scorpio Scorpio MC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 29,50 --- 487
    2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 26,36 --- 437
    3 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 25,26 --- 418
    4 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...erland MC 23,94 --- 396
    5 Nomy Snoeren Scorpio Scorpio MC 23,49 --- 388
    6 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 21,17 --- 0
    7 Isebrée Al Parthenon AV Parthen...MC Team 1 19,60 --- 316
    8 Joyce van Loenhout Gloria Gloria Atletiek MC 19,43 --- 313
    9 Brechtje van Helden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 17,88 --- 282
    10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 16,06 --- 245
    11 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 14,78 --- 0
    12 Anne van Zundert AV Attila AV Attila MC 10,71 --- 0
    Marith Attasio HRCL DK en AV Hercules MC DNS --- 0
    Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit ...erland MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 27,63 --- 438
    2 Sylvia Loendersloot HRCL DK en AV Hercules MC 23,25 --- 365
    3 Laura de Jong Scorpio Scorpio MC 21,92 --- 342
    4 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 21,10 --- 327
    5 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 20,22 --- 311
    6 Lisa Blankenstein HRCL DK en AV Hercules MC 20,19 --- 0
    7 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 19,91 --- 305
    8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...erland MC 18,21 --- 273
    9 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 17,29 --- 0
    10 Dorith Verhoeven Gloria Gloria Atletiek MC 15,28 --- 0
    11 Lindsey de Beer AV Attila AV Attila MC 14,02 --- 0
    12 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 13,86 --- 182
    13 Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit ...erland MC 13,09 --- 0
    14 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 12,88 --- 160
    15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 12,61 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 10,87 --- 563
    2 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 9,23 --- 485
    3 Laura de Jong Scorpio Scorpio MC 8,75 --- 460
    4 Nomy Snoeren Scorpio Scorpio MC 8,71 --- 0
    5 Sylvia Loendersloot HRCL DK en AV Hercules MC 8,65 --- 455
    6 Joyce van Loenhout Gloria Gloria Atletiek MC 8,06 --- 424
    7 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 7,68 --- 404
    8 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 7,45 --- 391
    9 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit ...erland MC 6,90 --- 360
    10 Suzanne Visser Parthenon AV Parthen...MC Team 2 6,85 --- 0
    11 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 6,56 --- 0
    12 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 6,32 --- 326
    13 Jelisha Ramzan AV Attila AV Attila MC 6,31 --- 0
    14 Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit ...erland MC 6,26 --- 0
    15 Marith Attasio HRCL DK en AV Hercules MC 6,25 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 4,68 +0.8 m/s--- 556
    2 Maud Willems Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,54 +0.2 m/s--- 527
    3 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 4,45 +0.8 m/s--- 508
    4 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,44 +1.7 m/s--- 506
    5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,38 +1.3 m/s--- 494
    6 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 +2.3 m/s--- 490
    7 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,24 +1.3 m/s--- 466
    8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,09 +0.3 m/s--- 0
    9 Dewi Albers SPOB AV Spirit ...erland MC 4,03 -0.1 m/s--- 424
    10 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 4,00 +0.9 m/s--- 0
    11 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3,96 +1.4 m/s--- 410
    12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 1 3,72 +1.2 m/s--- 0
    13 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3,58 +2.2 m/s--- 0
    14 Britte de Lange SPOB AV Spirit ...erland MC 3,56 +1.3 m/s--- 0
    15 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 3,50 +1.2 m/s--- 0
    Amber Dekker Parthenon AV Parthen...MC Team 2 DNS --- 0