Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 72
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a n/a 100mH Loopt uit
    n/a n/a 100m Loopt uit
    n/a n/a Ver Loopt uit
    n/a n/a Hoog Loopt uit
    n/a n/a 800m Loopt uit
    n/a n/a Discus Loopt uit
    n/a n/a Kogel Loopt uit
    n/a n/a Speer Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Jongens Junior C

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVer
    34 Joris Blom SPOB - AV Spirit ...erland JC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    35 Sander Loos SPOB - AV Spirit ...erland JC 100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    37 Dion Toers-bijns SPOB - AV Spirit ...erland JC 800m
    Kogel
    800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    38 Sjoerd Visser SPOB - AV Spirit ...erland JC 100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    39 Orion de Jongh SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
    800m
    Discus
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C ------
    41 Thijs van Deurzen SPOB - AV Spirit ...erland JC 800m
    800 meter ...Jongens C --------
    42 Tomas van Oosten SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    43 Jelle van de Wal SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
    100 meter ...Jongens C --------
    50 Sven Markesteijn SPOB - AV Spirit ...erland JC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    217 Lucien Kuijpers Atledo - Atledo JC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    218 Xander Mahieu Atledo - Atledo JC Speer
    Speerwerpe...Jongens C --------
    219 Scott Pols Atledo - Atledo JC 100m
    Kogel
    Ver
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    221 Jelle de Roon Atledo - Atledo JC 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C -------
    222 Rik den Boer Atledo - Atledo JC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    223 Jaïr van Winkel Atledo - Atledo JC 800m
    800 meter ...Jongens C --------
    224 Sam van der Pol Atledo - Atledo JC 100mH
    Discus
    Hoog
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...Jongens C ------
    390 Mitchell Fritse AV Passaat - AV Passaat JC Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    391 Sam Kraaijeveld AV Passaat - AV Passaat JC 800m
    800 meter ...Jongens C --------
    392 Toby Leeuwis AV Passaat - AV Passaat JC 100mH
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    393 Liam Paalvast AV Passaat - AV Passaat JC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    394 Joury Raaphorst AV Passaat - AV Passaat JC 100m
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    395 Thiemen S...pelenburg AV Passaat - AV Passaat JC 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    396 Jeroen de Rek AV Passaat - AV Passaat JC 100m
    100 meter ...Jongens C --------
    397 Robert ten Hulzen AV Passaat - AV Passaat JC 800m
    Hoog
    800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    398 Rick van Loon AV Passaat - AV Passaat JC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    399 Pascal van de Dool AV Passaat - AV Passaat JC 100mH
    Speer
    Discus
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C ------
    401 Roelof Blommaert Parthenon - AV Parthenon JC 100mH
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    402 Kaan Mollaoglu Parthenon - AV Parthenon JC 100m
    800m
    Hoog
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C ------
    403 Jonatan N...ktgeboren Parthenon - AV Parthenon JC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    404 Daan Spiljard Parthenon - AV Parthenon JC 100mH
    Hoog
    Ver
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    405 David Vink Parthenon - AV Parthenon JC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    406 Jisso van Zessen Parthenon - AV Parthenon JC 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    407 Jasper van der Heydt Parthenon - AV Parthenon JC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    408 Hilco Heijne Scorpio - Scorpio JC 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    409 Frank Korzilius Scorpio - Scorpio JC Kogel
    Kogelstote...Jongens C --------
    410 Patrick Korzilius Scorpio - Scorpio JC 100mH
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    411 Tim Nuijten Scorpio - Scorpio JC Hoog
    Hoogspring...Jongens C --------
    412 Jeroen Rops Scorpio - Scorpio JC 100mH
    Discus
    Kogel
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    413 Nick Schipperen Scorpio - Scorpio JC 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    414 Jeroen Spekl Scorpio - Scorpio JC Speer
    Speerwerpe...Jongens C --------
    415 Paul van der Gaag Scorpio - Scorpio JC 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C -------
    416 Sven van der Pas Scorpio - Scorpio JC 800m
    Hoog
    800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    467 Tunde Adesanya Typhoon - Typhoon JC 100m
    100 meter ...Jongens C --------
    468 Delano Dresens Typhoon - Typhoon JC 100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    469 Olivier Korte Typhoon - Typhoon JC 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C -------
    470 Lucas Poker Typhoon - Typhoon JC 800m
    100mH
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    471 Niels Smits Typhoon - Typhoon JC 100mH
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    472 Jeroen Verhagen Typhoon - Typhoon JC Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    473 Rein van Houwelingen Typhoon - Typhoon JC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    474 Jelle van Lamoen Typhoon - Typhoon JC 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    475 Jilles van Schelt Typhoon - Typhoon JC 800m
    800 meter ...Jongens C --------
    494 Twan Dijks AV Spiridon - AV Spiridon JC 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C -------
    495 Annan Heerkens AV Spiridon - AV Spiridon JC Kogel
    Ver
    Kogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    496 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon - AV Spiridon JC 100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    497 Bodhy Wijnings AV Spiridon - AV Spiridon JC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    498 Noah Wijnings AV Spiridon - AV Spiridon JC 100m
    100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    499 Max van Helmond AV Spiridon - AV Spiridon JC 800m
    Hoog
    800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    515 Stan Biemans DAK - DAK JC Speer
    Hoog
    Ver
    Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    516 Lewis Levy DAK - DAK JC 100mH
    Speer
    Kogel
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    517 Stijn van Nierop DAK - DAK JC 100m
    800m
    Kogel
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    623 Jaro IJpelaar AV Attila - AV Attila JC Team 1 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C -------
    624 Floris Meeuwse AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
    100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C ------
    625 Mattijs Mols AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    627 Tim Verhoeven AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
    100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    628 Bob Voets AV Attila - AV Attila JC Team 1 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    629 Florian Wijnen AV Attila - AV Attila JC Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C ------
    630 Robin van Riel AV Attila - AV Attila JC Team 1 800m
    100mH
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C -------
    631 Bob Bugter AV Attila - AV Attila JC Team 2 100mH
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C -------
    632 Millenshen Gerard AV Attila - AV Attila JC Team 2 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C -------
    633 Jessy Pinas AV Attila - AV Attila JC Team 2 Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C -------
    634 Jorg Schellekens AV Attila - AV Attila JC Team 2 800m
    100mH
    Ver
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C ------
    635 Tijl van Hattum AV Attila - AV Attila JC Team 2 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C -------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 7
    AV Attila ATTL 12
    AV Parthenon PRTH 7
    AV Passaat PSST 10
    AV Spiridon SPRD 6
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 9
    DAK DAK 3
    Scorpio SCRP 9
    Typhoon TPHN 9
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila JC Team 1 AV Attila - JJC 7 7976
    2 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC 6 7084
    3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC 7 6619
    4 Atledo JC Atledo - JJC 7 6568
    5 Scorpio JC Scorpio - JJC 9 6482
    6 AV Passaat JC AV Passaat - JJC 10 6469
    7 Typhoon JC Typhoon - JJC 9 5972
    8 AV Spirit Oud Beijerland JC AV Spirit Oud Beijerland - JJC 9 5288
    9 AV Attila JC Team 2 AV Attila - JJC 5 3922
    10 DAK JC DAK - JJC 3 3287

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Tim Verhoeven AV Attila JC Team 1 12,37 -0.8 m/s---
    2 Rick van Loon AV Passaat JC 12,78 -0.8 m/s---
    3 Noah Wijnings AV Spiridon JC 12,87 -0.8 m/s---
    4 Mattijs Mols AV Attila JC Team 1 13,09 -0.8 m/s---
    5 Twan Dijks AV Spiridon JC 13,24 -0.8 m/s---
    6 Scott Pols Atledo JC 13,30 -0.8 m/s---
    7 Nick Schipperen Scorpio JC 13,47 -2.5 m/s---
    8 Millenshen Gerard AV Attila JC Team 2 13,77 -2.5 m/s---
    9 Hilco Heijne Scorpio JC 13,91 -0.8 m/s---
    10 Stijn van Nierop DAK JC 13,96 -0.8 m/s---
    11 Tunde Adesanya Typhoon JC 13,98 -0.8 m/s---
    12 Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 13,99 -2.5 m/s---
    13 Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 14,07 -2.5 m/s---
    14 Tijl van Hattum AV Attila JC Team 2 14,12 -0.8 m/s---
    15 Jelle van Lamoen Typhoon JC 14,34 -2.5 m/s---
    16 Orion de Jongh AV Spirit ...erland JC 14,49 -2.5 m/s---
    17 Jeroen de Rek AV Passaat JC 14,73 -0.8 m/s---
    18 Floris Meeuwse AV Attila JC Team 1 14,80 -0.8 m/s---
    19 Jelle van de Wal AV Spirit ...erland JC 14,87 -2.5 m/s---
    20 Tomas van Oosten AV Spirit ...erland JC 15,46 -0.8 m/s---
    21 Rik den Boer Atledo JC 16,01 -0.8 m/s---
    22 Joury Raaphorst AV Passaat JC 16,78 -0.8 m/s---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sam Kraaijeveld AV Passaat JC 2:08,16 ---
    2 Robin van Riel AV Attila JC Team 1 2:08,30 ---
    3 Jelle de Roon Atledo JC 2:08,35 ---
    4 Twan Dijks AV Spiridon JC 2:11,06 ---
    5 Sven van der Pas Scorpio JC 2:17,36 ---
    6 Max van Helmond AV Spiridon JC 2:18,33 ---
    7 Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 2:21,36 ---
    8 Bob Voets AV Attila JC Team 1 2:22,97 ---
    9 Paul van der Gaag Scorpio JC 2:25,26 ---
    10 Jaïr van Winkel Atledo JC 2:26,33 ---
    11 Olivier Korte Typhoon JC 2:29,08 ---
    12 Jisso van Zessen AV Parthenon JC 2:31,69 ---
    13 Stijn van Nierop DAK JC 2:33,06 ---
    14 Tijl van Hattum AV Attila JC Team 2 2:34,32 ---
    15 Lucas Poker Typhoon JC 2:34,61 ---
    16 Robert ten Hulzen AV Passaat JC 2:37,33 ---
    17 Orion de Jongh AV Spirit ...erland JC 2:38,61 ---
    18 Thiemen S...pelenburg AV Passaat JC 2:43,70 ---
    19 Thijs van Deurzen AV Spirit ...erland JC 2:46,68 ---
    20 Jilles van Schelt Typhoon JC 2:48,75 ---
    Jorg Schellekens AV Attila JC Team 2 DNS ---
    Dion Toers-bijns AV Spirit ...erland JC DNS ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Daan Spiljard AV Parthenon JC 15,26 -1.2 m/s---
    2 Tim Verhoeven AV Attila JC Team 1 15,98 -1.2 m/s---
    3 Noah Wijnings AV Spiridon JC 16,02 -1.2 m/s---
    4 Robin van Riel AV Attila JC Team 1 16,82 -2.1 m/s---
    5 Sam van der Pol Atledo JC 17,04 -1.2 m/s---
    6 Jeroen Rops Scorpio JC 17,54 -1.2 m/s---
    7 Bob Bugter AV Attila JC Team 2 17,88 -2.2 m/s---
    8 Floris Meeuwse AV Attila JC Team 1 18,60 -2.1 m/s---
    9 Rick van Loon AV Passaat JC 18,76 -2.1 m/s---
    10 Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 19,63 -2.1 m/s---
    11 Sjoerd Visser AV Spirit ...erland JC 19,91 -1.2 m/s---
    12 Niels Smits Typhoon JC 20,31 -2.2 m/s---
    13 Lucas Poker Typhoon JC 20,38 -2.2 m/s---
    14 Pascal van de Dool AV Passaat JC 21,14 -2.2 m/s---
    15 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon JC 21,30 -2.2 m/s---
    16 Sander Loos AV Spirit ...erland JC 21,37 -2.1 m/s---
    17 Lewis Levy DAK JC 21,78 -2.1 m/s---
    18 Rik den Boer Atledo JC 22,93 -2.2 m/s---
    19 Tomas van Oosten AV Spirit ...erland JC 23,55 -1.2 m/s---
    20 Patrick Korzilius Scorpio JC 24,22 -2.2 m/s---
    21 Toby Leeuwis AV Passaat JC 24,74 -2.2 m/s---
    Roelof Blommaert AV Parthenon JC DNF ---
    Delano Dresens Typhoon JC DNF ---
    Jorg Schellekens AV Attila JC Team 2 DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sven Markesteijn AV Spirit ...erland JC 48,94 ---
    2 Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 40,82 ---
    3 Florian Wijnen AV Attila JC Team 1 39,15 ---
    4 Jelle de Roon Atledo JC 37,55 ---
    5 Liam Paalvast AV Passaat JC 35,46 ---
    6 Olivier Korte Typhoon JC 32,30 ---
    7 Joris Blom AV Spirit ...erland JC 29,95 ---
    8 Jonatan N...ktgeboren AV Parthenon JC 29,38 ---
    9 Paul van der Gaag Scorpio JC 27,98 ---
    10 Jaro IJpelaar AV Attila JC Team 1 27,91 ---
    11 Pascal van de Dool AV Passaat JC 25,29 ---
    12 David Vink AV Parthenon JC 24,11 ---
    13 Jeroen Verhagen Typhoon JC 23,65 ---
    14 Stan Biemans DAK JC 22,26 ---
    15 Lewis Levy DAK JC 21,14 ---
    16 Xander Mahieu Atledo JC 17,77 ---
    17 Jessy Pinas AV Attila JC Team 2 13,45 ---
    Jeroen Spekl Scorpio JC DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Florian Wijnen AV Attila JC Team 1 46,09 ---
    2 Jeroen Rops Scorpio JC 44,75 ---
    3 Rein van Houwelingen Typhoon JC 39,59 ---
    4 Sam van der Pol Atledo JC 36,97 ---
    5 Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 34,80 ---
    6 Jonatan N...ktgeboren AV Parthenon JC 24,68 ---
    7 Niels Smits Typhoon JC 21,58 ---
    8 David Vink AV Parthenon JC 21,34 ---
    9 Orion de Jongh AV Spirit ...erland JC 20,97 ---
    10 Bob Bugter AV Attila JC Team 2 18,65 ---
    11 Joris Blom AV Spirit ...erland JC 18,47 ---
    12 Pascal van de Dool AV Passaat JC 18,23 ---
    13 Toby Leeuwis AV Passaat JC 18,07 ---
    14 Lucien Kuijpers Atledo JC 11,32 ---
    Patrick Korzilius Scorpio JC DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mattijs Mols AV Attila JC Team 1 13,01 ---
    2 Jeroen Rops Scorpio JC 12,95 ---
    3 Florian Wijnen AV Attila JC Team 1 12,75 ---
    4 Rein van Houwelingen Typhoon JC 11,76 ---
    5 Sven Markesteijn AV Spirit ...erland JC 11,64 ---
    6 Scott Pols Atledo JC 11,07 ---
    7 Liam Paalvast AV Passaat JC 10,47 ---
    8 Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 9,23 ---
    9 David Vink AV Parthenon JC 9,06 ---
    10 Frank Korzilius Scorpio JC 8,39 ---
    11 Lewis Levy DAK JC 8,37 ---
    12 Roelof Blommaert AV Parthenon JC 8,32 ---
    13 Stijn van Nierop DAK JC 7,86 ---
    14 Annan Heerkens AV Spiridon JC 6,56 ---
    15 Dion Toers-bijns AV Spirit ...erland JC 6,23 ---
    16 Jessy Pinas AV Attila JC Team 2 5,73 ---
    17 Joury Raaphorst AV Passaat JC 4,81 ---
    18 Lucien Kuijpers Atledo JC 3,95 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sam van der Pol Atledo JC 1,60 ---
    1 Sjoerd Visser AV Spirit ...erland JC 1,60 ---
    3 Daan Spiljard AV Parthenon JC 1,55 ---
    3 Mitchell Fritse AV Passaat JC 1,55 ---
    3 Robert ten Hulzen AV Passaat JC 1,55 ---
    6 Jaro IJpelaar AV Attila JC Team 1 1,50 ---
    6 Stan Biemans DAK JC 1,50 ---
    8 Floris Meeuwse AV Attila JC Team 1 1,45 ---
    8 Max van Helmond AV Spiridon JC 1,45 ---
    10 Tim Nuijten Scorpio JC 1,40 ---
    11 Sven van der Pas Scorpio JC 1,35 ---
    12 Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 1,30 ---
    12 Delano Dresens Typhoon JC 1,30 ---
    14 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon JC 1,25 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Daan Spiljard AV Parthenon JC 5,14 +1.9 m/s---
    2 Tim Verhoeven AV Attila JC Team 1 5,12 +0.0 m/s---
    3 Mitchell Fritse AV Passaat JC 4,93 +4.3 m/s---
    4 Scott Pols Atledo JC 4,90 +0.6 m/s---
    5 Noah Wijnings AV Spiridon JC 4,75 +1.2 m/s---
    6 Bob Voets AV Attila JC Team 1 4,70 +1.7 m/s---
    6 Millenshen Gerard AV Attila JC Team 2 4,70 +1.3 m/s---
    8 Jisso van Zessen AV Parthenon JC 4,63 +1.3 m/s---
    9 Nick Schipperen Scorpio JC 4,60 +1.1 m/s---
    10 Stan Biemans DAK JC 4,48 +0.1 m/s---
    11 Hilco Heijne Scorpio JC 4,46 +2.3 m/s---
    12 Jelle van Lamoen Typhoon JC 4,41 +1.0 m/s---
    13 Thiemen S...pelenburg AV Passaat JC 4,21 +0.8 m/s---
    14 Sander Loos AV Spirit ...erland JC 4,14 -0.2 m/s---
    15 Jeroen Verhagen Typhoon JC 3,97 +0.3 m/s---
    16 Annan Heerkens AV Spiridon JC 3,72 +0.0 m/s---
    Jorg Schellekens AV Attila JC Team 2 DNS ---