Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 86
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a n/a 1000m Loopt uit
    n/a n/a Kogel Loopt uit
    n/a n/a 60m Loopt uit
    n/a n/a 60mH Loopt uit
    n/a n/a Hoog Loopt uit
    n/a n/a Speer Loopt uit
    n/a n/a Discus Loopt uit
    n/a n/a Ver Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior D

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVer
    69 Floor Langerwerf AV Attila - AV Attila MD Team 2 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    70 Aurelie Roll AV Attila - AV Attila MD Team 2 1000m
    Kogel
    Ver
    1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    71 Maartje Vermeulen AV Attila - AV Attila MD Team 2 60m
    Hoog
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    72 Marieke Verschure AV Attila - AV Attila MD Team 2 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    73 Madeline el Aissati AV Attila - AV Attila MD Team 2 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    80 Maritt Jansen HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    81 Vera Kuipers HRCL - DK en AV H...MD Team 1 1000m
    Discus
    Ver
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    82 Tessel Mingaars HRCL - DK en AV H...MD Team 1 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    83 Eri van Berkum HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D -------
    84 Miranda van Dijk HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    85 Emma van Herwijnen HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    86 Amber van de Merwe HRCL - DK en AV H...MD Team 1 Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D -------
    87 Sophie van der Spoel HRCL - DK en AV H...MD Team 1 Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    95 Frouke Benz SPOB - AV Spirit ...erland MD 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    96 Merel Bosch SPOB - AV Spirit ...erland MD Speer
    Discus
    Ver
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    97 Emma Rietze SPOB - AV Spirit ...erland MD 60mH
    Kogel
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D ------
    98 Sindri de Jongh SPOB - AV Spirit ...erland MD 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    99 Felicia van Beek SPOB - AV Spirit ...erland MD 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D -------
    100 Charlotte ... Kesteren SPOB - AV Spirit ...erland MD 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D -------
    129 Sanne Appels AV Attila - AV Attila MD Team 1 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    130 Maud Kemkes AV Attila - AV Attila MD Team 1 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    131 Pien Korstanje AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
    60mH
    Speer
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D ------
    132 Alida Pinas AV Attila - AV Attila MD Team 1 Kogel
    Ver
    Kogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    133 Jule Roelings AV Attila - AV Attila MD Team 1 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    134 Emma Voets AV Attila - AV Attila MD Team 1 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    135 Merel de Jong AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
    60mH
    Kogel
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    136 Daphne van...r Heijden AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
    1000m
    Hoog
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D ------
    147 Rosa Baarsma HRCL - DK en AV H...MD Team 2 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    148 Zulfat Bizabishaka HRCL - DK en AV H...MD Team 2 60m
    Hoog
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    149 Denise Dijkstra HRCL - DK en AV H...MD Team 2 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    150 Nanah Tuukara HRCL - DK en AV H...MD Team 2 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    158 Roos Blokhuis Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
    1000 meter...Meisjes D --------
    159 Sarah Kortland Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    160 Giulia Kuiper Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    161 Nefeli Nastou Typhoon - Typhoon MD Team 1 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    162 Isis Struik Typhoon - Typhoon MD Team 1 Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    163 Rosalie Temme Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
    Hoog
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    164 Efi Wempe Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D -------
    165 Isa de Bruin Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
    Speer
    Discus
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D ------
    166 Evie van Benten Typhoon - Typhoon MD Team 1 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    167 Sophie Blankers Scorpio - Scorpio MD 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    168 Merel Burm Scorpio - Scorpio MD Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    169 Lieve Cocu Scorpio - Scorpio MD 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    170 Eva Nijdam Scorpio - Scorpio MD 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    171 Yente Ouwerling Scorpio - Scorpio MD 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    172 Janneke Pluimes Scorpio - Scorpio MD Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    173 Mila van Leeuwen Scorpio - Scorpio MD 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    191 Inès Jacobs Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    192 Claudia Noordzij Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60m
    Kogel
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D -------
    193 Lotte de Snaijer Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 1000m
    Speer
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D ------
    194 Roos de Vries Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    195 Julia Ros Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 60mH
    60 meter H...Meisjes D --------
    196 Jetske Stoop Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 1000m
    Speer
    Discus
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D ------
    197 Marit Uilhoorn Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D -------
    199 Joy van Norden Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60mH
    Discus
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    207 Lara Dumont DAK - DAK MD 60m
    Hoog
    Ver
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    208 Sarah Hanning DAK - DAK MD 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    209 Joly-eline Himpers DAK - DAK MD Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    210 Chelsea Panzu DAK - DAK MD 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    212 Fenna Verweij DAK - DAK MD 1000m
    1000 meter...Meisjes D --------
    213 Hanneke de Gouw DAK - DAK MD 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D -------
    214 Lobke van Beurden DAK - DAK MD 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    215 Tessa van Heeswijk DAK - DAK MD Kogel
    Kogelstote...Meisjes D --------
    216 Fleur van der Linden DAK - DAK MD 1000m
    60mH
    Ver
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    383 Edith Borsje AV Passaat - AV Passaat MD 60mH
    Hoog
    Ver
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    384 Amber Fritse AV Passaat - AV Passaat MD 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D -------
    385 Denise Raaphorst AV Passaat - AV Passaat MD 60m
    Discus
    Kogel
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    386 Annemieke Wijnhoven AV Passaat - AV Passaat MD Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    387 Vica van Middelkoop AV Passaat - AV Passaat MD 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D -------
    388 Maaike van Tuijl AV Passaat - AV Passaat MD 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    389 Kyona van der Ham AV Passaat - AV Passaat MD 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    417 Lieke Seegers Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 1000m
    Kogel
    Ver
    1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    418 Itske Verboven Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 60mH
    Discus
    Ver
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    419 Nikki van Gool Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 60m
    Speer
    Hoog
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D ------
    591 Laura Mulder Atledo - Atledo MD Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D -------
    592 Enola Redering Atledo - Atledo MD 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    593 Iris Schoenmakers Atledo - Atledo MD 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    594 Indij Snoeren Atledo - Atledo MD 60m
    1000m
    Kogel
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    595 Desiree Trommelen Atledo - Atledo MD 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    608 Gitte Frijters Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    609 Janneke Mengerink Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D -------
    610 Sabien Tissen Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------
    611 Anouk Verheyen Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
    1000m
    Ver
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D ------
    612 Evelien Versmissen Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
    Hoog
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D -------
    613 Gitte Wilmsen Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D -------
    614 Joelle van Hest Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
    Speer
    Kogel
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D ------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 5
    AV Attila ATTL 13
    AV Parthenon PRTH 8
    AV Passaat PSST 7
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 6
    DAK DAK 9
    DK en AV Hercules HRCL 12
    Gloria Atletiek GLRA 10
    Scorpio SCRP 7
    Typhoon TPHN 9
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD 8 5894
    2 DAK MD DAK - MJD 9 5091
    3 Scorpio MD Scorpio - MJD 7 5044
    4 Gloria Atletiek MD Team 1 Gloria Atletiek - MJD 7 5034
    5 DK en AV Hercules MD Team 1 DK en AV Hercules - MJD 8 4977
    6 AV Passaat MD AV Passaat - MJD 7 4930
    7 Typhoon MD Team 1 Typhoon - MJD 9 4915
    8 AV Parthenon MD Team 1 AV Parthenon - MJD 5 4528
    9 AV Spirit Oud Beijerland MD AV Spirit Oud Beijerland - MJD 6 4124
    10 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD 5 3221
    11 DK en AV Hercules MD Team 2 DK en AV Hercules - MJD 4 2563
    12 Atledo MD Atledo - MJD 5 2070
    13 Gloria Atletiek MD Team 2 Gloria Atletiek - MJD 3 1912
    14 AV Parthenon MD Team 2 AV Parthenon - MJD 3 1265
    15 Typhoon MD Team 2 Typhoon - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Daphne van...r Heijden AV Attila MD Team 1 8,54 -0.1 m/s---
    2 Pien Korstanje AV Attila MD Team 1 8,74 -0.1 m/s---
    3 Sarah Kortland Typhoon MD Team 1 8,91 -0.1 m/s---
    4 Claudia Noordzij AV Parthen...MD Team 1 8,93 -0.1 m/s---
    5 Miranda van Dijk DK en AV H...MD Team 1 9,17 -0.1 m/s---
    6 Maritt Jansen DK en AV H...MD Team 1 9,21 -2.1 m/s---
    7 Emma van Herwijnen DK en AV H...MD Team 1 9,22 -0.1 m/s---
    8 Kyona van der Ham AV Passaat MD 9,24 -2.1 m/s---
    8 Madeline el Aissati AV Attila MD Team 2 9,24 -1.7 m/s---
    10 Lieve Cocu Scorpio MD 9,25 -0.1 m/s---
    11 Vica van Middelkoop AV Passaat MD 9,29 -0.1 m/s---
    12 Evelien Versmissen Gloria Atl...MD Team 1 9,30 -2.1 m/s---
    13 Rosalie Temme Typhoon MD Team 1 9,32 -2.1 m/s---
    14 Sarah Hanning DAK MD 9,42 -1.7 m/s---
    15 Anouk Verheyen Gloria Atl...MD Team 1 9,44 -0.1 m/s---
    16 Zulfat Bizabishaka DK en AV H...MD Team 2 9,48 -2.1 m/s---
    17 Mila van Leeuwen Scorpio MD 9,53 -2.1 m/s---
    18 Desiree Trommelen Atledo MD 9,55 -2.1 m/s---
    19 Lara Dumont DAK MD 9,60 -2.1 m/s---
    20 Merel de Jong AV Attila MD Team 1 9,61 -0.2 m/s---
    21 Yente Ouwerling Scorpio MD 9,64 -2.1 m/s---
    22 Giulia Kuiper Typhoon MD Team 1 9,69 -1.7 m/s---
    23 Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 9,75 -0.2 m/s---
    24 Charlotte ... Kesteren AV Spirit ...erland MD 10,15 -1.7 m/s---
    25 Nanah Tuukara DK en AV H...MD Team 2 10,16 -0.2 m/s---
    26 Sindri de Jongh AV Spirit ...erland MD 10,18 -0.2 m/s---
    27 Joelle van Hest Gloria Atl...MD Team 1 10,23 -1.7 m/s---
    28 Nikki van Gool Gloria Atl...MD Team 2 10,26 -0.2 m/s---
    29 Inès Jacobs AV Parthen...MD Team 1 10,27 -1.7 m/s---
    30 Lobke van Beurden DAK MD 10,33 -0.2 m/s---
    31 Denise Raaphorst AV Passaat MD 11,23 -0.2 m/s---
    Indij Snoeren Atledo MD DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Roos Blokhuis Typhoon MD Team 1 3:12,40 ---
    2 Eva Nijdam Scorpio MD 3:21,69 ---
    3 Emma Voets AV Attila MD Team 1 3:22,35 ---
    4 Anouk Verheyen Gloria Atl...MD Team 1 3:24,45 ---
    5 Daphne van...r Heijden AV Attila MD Team 1 3:25,12 ---
    6 Frouke Benz AV Spirit ...erland MD 3:26,62 ---
    7 Maaike van Tuijl AV Passaat MD 3:27,03 ---
    8 Vica van Middelkoop AV Passaat MD 3:28,47 ---
    9 Fleur van der Linden DAK MD 3:29,60 ---
    10 Janneke Mengerink Gloria Atl...MD Team 1 3:31,27 ---
    11 Roos de Vries AV Parthen...MD Team 1 3:33,42 ---
    12 Fenna Verweij DAK MD 3:34,24 ---
    13 Charlotte ... Kesteren AV Spirit ...erland MD 3:34,58 ---
    14 Marit Uilhoorn AV Parthen...MD Team 2 3:37,32 ---
    15 Felicia van Beek AV Spirit ...erland MD 3:41,53 ---
    16 Vera Kuipers DK en AV H...MD Team 1 3:41,74 ---
    17 Sophie Blankers Scorpio MD 3:41,95 ---
    18 Jule Roelings AV Attila MD Team 1 3:44,08 ---
    19 Tessel Mingaars DK en AV H...MD Team 1 3:45,67 ---
    20 Lotte de Snaijer AV Parthen...MD Team 1 3:46,57 ---
    21 Denise Dijkstra DK en AV H...MD Team 2 3:47,59 ---
    22 Hanneke de Gouw DAK MD 3:49,80 ---
    23 Enola Redering Atledo MD 4:00,50 ---
    24 Lieke Seegers Gloria Atl...MD Team 2 4:04,35 ---
    25 Jetske Stoop AV Parthen...MD Team 2 4:05,43 ---
    26 Efi Wempe Typhoon MD Team 1 4:05,64 ---
    27 Isa de Bruin Typhoon MD Team 1 4:19,27 ---
    28 Aurelie Roll AV Attila MD Team 2 4:30,93 ---
    Rosa Baarsma DK en AV H...MD Team 2 DNS ---
    Indij Snoeren Atledo MD DNS ---
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Sarah Kortland Typhoon MD Team 1 10,29 +0.0 m/s---
    2 Pien Korstanje AV Attila MD Team 1 10,38 +0.0 m/s---
    3 Fleur van der Linden DAK MD 11,55 +0.0 m/s---
    4 Miranda van Dijk DK en AV H...MD Team 1 11,56 +0.0 m/s---
    5 Emma Rietze AV Spirit ...erland MD 11,61 +0.0 m/s---
    6 Gitte Wilmsen Gloria Atl...MD Team 1 11,97 +0.0 m/s---
    7 Roos de Vries AV Parthen...MD Team 1 11,98 +0.0 m/s---
    8 Amber Fritse AV Passaat MD 12,18 +0.0 m/s---
    9 Merel de Jong AV Attila MD Team 1 12,25 +0.0 m/s---
    10 Maud Kemkes AV Attila MD Team 1 12,32 +0.0 m/s---
    11 Evie van Benten Typhoon MD Team 1 12,36 +0.0 m/s---
    12 Chelsea Panzu DAK MD 12,58 +0.0 m/s---
    13 Janneke Mengerink Gloria Atl...MD Team 1 12,63 +0.0 m/s---
    14 Mila van Leeuwen Scorpio MD 12,71 +0.0 m/s---
    15 Marieke Verschure AV Attila MD Team 2 12,99 +0.0 m/s---
    16 Eri van Berkum DK en AV H...MD Team 1 13,19 +0.0 m/s---
    17 Joy van Norden AV Parthen...MD Team 1 13,26 +0.0 m/s---
    18 Desiree Trommelen Atledo MD 13,43 +0.0 m/s---
    19 Lobke van Beurden DAK MD 13,49 +0.0 m/s---
    20 Rosa Baarsma DK en AV H...MD Team 2 13,54 +0.0 m/s---
    21 Gitte Frijters Gloria Atl...MD Team 1 13,59 +0.0 m/s---
    22 Iris Schoenmakers Atledo MD 13,75 +0.0 m/s---
    23 Edith Borsje AV Passaat MD 13,78 +0.0 m/s---
    24 Itske Verboven Gloria Atl...MD Team 2 15,05 +0.0 m/s---
    Julia Ros AV Parthen...MD Team 2 DNS ---
    Yente Ouwerling Scorpio MD DNS ---
    Frouke Benz AV Spirit ...erland MD DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Pien Korstanje AV Attila MD Team 1 29,42 ---
    2 Amber Fritse AV Passaat MD 23,32 ---
    3 Janneke Pluimes Scorpio MD 20,95 ---
    4 Sabien Tissen Gloria Atl...MD Team 1 20,50 ---
    5 Lotte de Snaijer AV Parthen...MD Team 1 19,30 ---
    6 Merel Burm Scorpio MD 17,43 ---
    7 Joly-eline Himpers DAK MD 16,65 ---
    8 Eri van Berkum DK en AV H...MD Team 1 16,09 ---
    9 Sanne Appels AV Attila MD Team 1 16,08 ---
    10 Hanneke de Gouw DAK MD 15,40 ---
    11 Amber van de Merwe DK en AV H...MD Team 1 14,82 ---
    12 Nikki van Gool Gloria Atl...MD Team 2 14,77 ---
    13 Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 13,85 ---
    14 Merel Bosch AV Spirit ...erland MD 12,65 ---
    15 Floor Langerwerf AV Attila MD Team 2 12,63 ---
    16 Nefeli Nastou Typhoon MD Team 1 11,05 ---
    17 Jetske Stoop AV Parthen...MD Team 2 10,70 ---
    18 Joelle van Hest Gloria Atl...MD Team 1 9,97 ---
    19 Isa de Bruin Typhoon MD Team 1 9,55 ---
    Laura Mulder Atledo MD DNS ---
    Felicia van Beek AV Spirit ...erland MD --- ---

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Janneke Pluimes Scorpio MD 24,19 ---
    2 Maritt Jansen DK en AV H...MD Team 1 19,12 ---
    3 Sanne Appels AV Attila MD Team 1 18,96 ---
    4 Sarah Hanning DAK MD 17,92 ---
    5 Merel Burm Scorpio MD 17,86 ---
    6 Sabien Tissen Gloria Atl...MD Team 1 17,66 ---
    7 Merel Bosch AV Spirit ...erland MD 17,55 ---
    8 Joly-eline Himpers DAK MD 17,52 ---
    9 Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 17,30 ---
    10 Vera Kuipers DK en AV H...MD Team 1 17,15 ---
    11 Joy van Norden AV Parthen...MD Team 1 15,55 ---
    12 Sindri de Jongh AV Spirit ...erland MD 14,68 ---
    13 Floor Langerwerf AV Attila MD Team 2 14,19 ---
    14 Itske Verboven Gloria Atl...MD Team 2 13,48 ---
    15 Nefeli Nastou Typhoon MD Team 1 13,17 ---
    16 Emma Voets AV Attila MD Team 1 12,70 ---
    17 Jetske Stoop AV Parthen...MD Team 2 11,74 ---
    18 Denise Raaphorst AV Passaat MD 10,52 ---
    19 Isa de Bruin Typhoon MD Team 1 10,10 ---
    Laura Mulder Atledo MD DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Janneke Pluimes Scorpio MD 11,02 ---
    2 Sophie van der Spoel DK en AV H...MD Team 1 8,36 ---
    3 Claudia Noordzij AV Parthen...MD Team 1 8,14 ---
    4 Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 7,86 ---
    5 Emma Rietze AV Spirit ...erland MD 7,83 ---
    6 Joly-eline Himpers DAK MD 7,71 ---
    7 Sabien Tissen Gloria Atl...MD Team 1 7,48 ---
    8 Merel de Jong AV Attila MD Team 1 7,47 ---
    9 Amber van de Merwe DK en AV H...MD Team 1 7,17 ---
    10 Alida Pinas AV Attila MD Team 1 7,13 ---
    11 Merel Burm Scorpio MD 6,71 ---
    12 Isis Struik Typhoon MD Team 1 6,62 ---
    13 Joelle van Hest Gloria Atl...MD Team 1 6,37 ---
    14 Tessa van Heeswijk DAK MD 6,32 ---
    15 Aurelie Roll AV Attila MD Team 2 5,90 ---
    16 Marit Uilhoorn AV Parthen...MD Team 2 5,74 ---
    17 Efi Wempe Typhoon MD Team 1 5,26 ---
    18 Denise Raaphorst AV Passaat MD 5,22 ---
    19 Lieke Seegers Gloria Atl...MD Team 2 4,43 ---
    Indij Snoeren Atledo MD DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Daphne van...r Heijden AV Attila MD Team 1 1,45 ---
    1 Eva Nijdam Scorpio MD 1,45 ---
    3 Sophie van der Spoel DK en AV H...MD Team 1 1,40 ---
    3 Jule Roelings AV Attila MD Team 1 1,40 ---
    3 Chelsea Panzu DAK MD 1,40 ---
    6 Evelien Versmissen Gloria Atl...MD Team 1 1,35 ---
    7 Maaike van Tuijl AV Passaat MD 1,30 ---
    7 Zulfat Bizabishaka DK en AV H...MD Team 2 1,30 ---
    7 Rosalie Temme Typhoon MD Team 1 1,30 ---
    7 Enola Redering Atledo MD 1,30 ---
    7 Lara Dumont DAK MD 1,30 ---
    7 Emma Rietze AV Spirit ...erland MD 1,30 ---
    13 Lotte de Snaijer AV Parthen...MD Team 1 1,20 ---
    13 Gitte Frijters Gloria Atl...MD Team 1 1,20 ---
    15 Tessel Mingaars DK en AV H...MD Team 1 1,15 ---
    15 Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 1,15 ---
    15 Nikki van Gool Gloria Atl...MD Team 2 1,15 ---
    18 Isis Struik Typhoon MD Team 1 1,10 ---
    Edith Borsje AV Passaat MD --- ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Fleur van der Linden DAK MD 4,36 +1.0 m/s---
    2 Maud Kemkes AV Attila MD Team 1 4,03 +2.3 m/s---
    3 Gitte Wilmsen Gloria Atl...MD Team 1 3,94 +0.4 m/s---
    4 Evie van Benten Typhoon MD Team 1 3,92 +0.1 m/s---
    5 Lieve Cocu Scorpio MD 3,91 +2.4 m/s---
    6 Madeline el Aissati AV Attila MD Team 2 3,83 +0.4 m/s---
    6 Lara Dumont DAK MD 3,83 +2.4 m/s---
    8 Anouk Verheyen Gloria Atl...MD Team 1 3,82 +1.2 m/s---
    9 Iris Schoenmakers Atledo MD 3,76 +1.1 m/s---
    10 Giulia Kuiper Typhoon MD Team 1 3,65 +1.7 m/s---
    11 Vera Kuipers DK en AV H...MD Team 1 3,56 +0.6 m/s---
    12 Kyona van der Ham AV Passaat MD 3,53 -0.2 m/s---
    13 Merel Bosch AV Spirit ...erland MD 3,48 -0.1 m/s---
    14 Inès Jacobs AV Parthen...MD Team 1 3,46 +0.2 m/s---
    15 Edith Borsje AV Passaat MD 3,42 +0.9 m/s---
    16 Sophie Blankers Scorpio MD 3,34 +1.0 m/s---
    17 Nanah Tuukara DK en AV H...MD Team 2 3,18 -0.6 m/s---
    18 Denise Dijkstra DK en AV H...MD Team 2 3,13 +0.1 m/s---
    18 Aurelie Roll AV Attila MD Team 2 3,13 +1.2 m/s---
    20 Emma van Herwijnen DK en AV H...MD Team 1 3,12 +2.6 m/s---
    21 Itske Verboven Gloria Atl...MD Team 2 2,90 +2.2 m/s---
    22 Lieke Seegers Gloria Atl...MD Team 2 2,75 +0.7 m/s---
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 DNS ---