Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 94
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Hoog Startlijst
    n/a Kogel Startlijst
    n/a Ver Startlijst
    n/a 80mH series
    n/a 1000m series
    n/a Speer Startlijst
    n/a Discus Startlijst
    n/a 80m series


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Jongens Junior D

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    7 Milan Berghout AV Passaat 80mH
    Discus
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Passaat JD ------- 185
    8 Julian Erkelens AV Passaat 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Passaat JD ------ 1584
    9 Pepijn Jonkman AV Passaat Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Passaat JD ------- 0
    10 Thomas Kraaijeveld AV Passaat Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Passaat JD ------- 0
    11 Rein Smallegange AV Passaat 80m
    80 meter - Jongens D AV Passaat JD -------- 0
    12 Tobias Steevensz AV Passaat 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Passaat JD ------- 770
    13 Hugo Vermeulen AV Passaat 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Passaat JD ------- 1003
    14 Remco de Rek AV Passaat 1000m
    Kogel
    1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Passaat JD ------- 368
    15 Sander van de Tuyl AV Passaat 80mH
    Speer
    Hoog
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Passaat JD ------ 686
    16 Aron Broeken AV Spiridon 80m
    Speer
    80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D AV Spiridon JD ------- 280
    17 Brad Raessen AV Spiridon 1000m
    Speer
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D AV Spiridon JD ------- 660
    18 Ide Schepers AV Spiridon 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Spiridon JD ------- 322
    19 Taro Swart AV Spiridon Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Spiridon JD ------ 1393
    21 Lucas van der Linden AV Spiridon 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Spiridon JD ------- 993
    22 Sjoerd Kant DAK 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D DAK JD ------- 491
    23 Tristan Koppers DAK 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D DAK JD ------ 272
    24 Cas Weijers DAK 80mH
    Speer
    Ver
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D DAK JD ------ 1021
    25 Mark van Drunen DAK 1000m
    Discus
    Kogel
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D DAK JD ------ 291
    26 Max van Gijzel DAK 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D DAK JD ------- 922
    27 Thijmen van Hoof DAK 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D DAK JD ------- 817
    28 Stijn van Wijngaarde DAK Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D DAK JD ------- 0
    29 Sam Bakelaar HRCL 1000m
    Speer
    Ver
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D DK en AV Hercules JD ------ 489
    30 Max Hallensleben HRCL Kogel
    Kogelstote...Jongens D DK en AV Hercules JD -------- 324
    31 Ditmar Sturm HRCL 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D DK en AV Hercules JD ------- 1020
    32 David Tieleman HRCL 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D DK en AV Hercules JD ------- 389
    33 Kevin Wiegmans HRCL Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D DK en AV Hercules JD ------ 0
    44 Kieran Broome Parthenon 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------ 564
    45 Jesse Kouwenhoven Parthenon 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------- 613
    46 Micha Naaktgeboren Parthenon Speer
    Discus
    Ver
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------ 550
    47 Jens Reijenga Parthenon 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------- 284
    48 Yannick de Burbure Parthenon Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------ 1251
    49 Yannick va...ooremalen Parthenon 80mH
    Discus
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Parthenon JD Team 2 ------- 173
    74 Finn Joosten Parthenon Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------ 1384
    75 Jan-Pim Kroon Parthenon 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------- 541
    76 Tibo Visser Parthenon 1000m
    80mH
    Ver
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------ 1780
    77 Ivar de Koning Parthenon 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------- 1138
    78 Duane van Dijkhuizen Parthenon 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------- 962
    79 Quinten van der Elst Parthenon 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D AV Parthenon JD Team 1 ------- 0
    119 Ruben Bogers Atledo 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Atledo JD ------- 903
    120 Phill Pols Atledo 80mH
    Discus
    Hoog
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D Atledo JD ------ 1741
    121 Luuk Waars Atledo 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D Atledo JD ------- 983
    122 Timo van Dongen Atledo 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Atledo JD ------- 913
    123 Geert van Krevelen Atledo 1000m
    Speer
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D Atledo JD ------- 631
    124 Remco Bertels ACW `66 Discus
    Ver
    Discuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D ACW `66 JD ------- 0
    126 Jorrit Ivens ACW `66 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D ACW `66 JD ------- 647
    127 Jason Smits ACW `66 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D ACW `66 JD ------- 499
    128 Tom van Loon ACW `66 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D ACW `66 JD ------- 578
    476 Rogier Derksen Typhoon 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 1323
    477 Ryan Huigen Typhoon 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 1010
    478 Michiel Huisman Typhoon 1000m
    80mH
    Discus
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------ 318
    479 Thomas Knoop Typhoon Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 739
    480 Maarten Meijning Typhoon 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 588
    481 Roan Meyrili Typhoon Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 357
    482 Hristo Vermeer Typhoon 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 529
    483 Floris van Dijk Typhoon 80mH
    Kogel
    80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 0
    484 Brik van Dusseldorp Typhoon 1000m
    Ver
    1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D Typhoon JD Team 1 ------- 0
    485 Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 0
    486 Quirin Roerbag Typhoon 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 768
    487 Fabian Schut Typhoon Hoog
    Hoogspring...Jongens D Typhoon JD Team 2 -------- 352
    488 Georgios Tsimarakis Typhoon 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 781
    489 Joost Versluis Typhoon 1000m
    1000 meter...Jongens D Typhoon JD Team 2 -------- 0
    490 Thomas de Ruiter Typhoon 1000m
    Speer
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 400
    491 Sergius van Leeuwen Typhoon 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 79
    492 Dennis van Steenis Typhoon Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------- 599
    493 Robert van Steenis Typhoon 80m
    Discus
    Hoog
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D Typhoon JD Team 2 ------ 0
    522 Willem Bosch SPOB 80m
    1000m
    Discus
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------ 236
    523 Jan Munning SPOB 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------- 477
    524 Silvester Schuurman SPOB 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------- 806
    525 Wilco Velthuis SPOB Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------- 389
    526 Job Visser SPOB Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------ 459
    527 Jasper van Amerongen SPOB 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 ------- 558
    528 Jort Benz SPOB 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------ 886
    529 Jarno Jansen SPOB 1000m
    Speer
    Ver
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------ 870
    530 Vincent Schuurman SPOB 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------- 878
    531 Marijn de Wit SPOB 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------- 950
    532 Mathieu van Opstal SPOB Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------- 437
    533 Robin van Opstal SPOB 80m
    Discus
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 ------- 1109
    534 Laurens Kruis Scorpio 80m
    80 meter - Jongens D Scorpio JD -------- 310
    535 Lars Laros Scorpio 1000m
    1000 meter...Jongens D Scorpio JD -------- 642
    537 Thom Schipperen Scorpio 80mH
    Kogel
    80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D Scorpio JD ------- 542
    538 Moos Tanis Scorpio 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D Scorpio JD ------- 329
    539 Daan Woltjer Scorpio Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Scorpio JD ------- 0
    540 Delvano van Bussel Scorpio 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D Scorpio JD ------- 308
    541 Julian van Jeveren Scorpio 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D Scorpio JD ------- 554
    542 Marijn van...en Avoort Scorpio Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Scorpio JD ------- 768
    543 Mats van der Aa Scorpio Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D Scorpio JD ------- 896
    544 Rik van der Haven Scorpio 1000m
    1000 meter...Jongens D Scorpio JD -------- 0
    637 Willem Korstanje AV Attila 1000m
    Speer
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------- 893
    638 Puck Kuypers AV Attila 80m
    Kogel
    Hoog
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------ 251
    639 Lars Schellekens AV Attila 1000m
    Ver
    1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------- 0
    640 Daan Verhoeven AV Attila 80m
    Discus
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------- 500
    641 Samual de Hoog AV Attila 80mH
    Kogel
    80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------- 0
    642 Gijs van Berkel AV Attila 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------ 1756
    643 Rick van Riel AV Attila 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D AV Attila JD Team 1 ------- 967

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 4
    Atledo ATLD 5
    AV Attila ATTL 7
    AV Parthenon PRTH 12
    AV Passaat PSST 9
    AV Spiridon SPRD 5
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 12
    DAK DAK 7
    DK en AV Hercules HRCL 5
    Scorpio SCRP 10
    Typhoon TPHN 18
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD 6 6346
    2 Atledo JD Atledo - JJD 5 5676
    3 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 AV Spirit Oud Beijerland - JJD 6 5587
    4 AV Passaat JD AV Passaat - JJD 9 5041
    5 Typhoon JD Team 1 Typhoon - JJD 9 4864
    6 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD 7 4832
    7 Scorpio JD Scorpio - JJD 10 4818
    8 DAK JD DAK - JJD 7 4270
    9 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD 5 4033
    10 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD 6 3627
    11 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 AV Spirit Oud Beijerland - JJD 6 3240
    12 Typhoon JD Team 2 Typhoon - JJD 9 2979
    13 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD 5 2222
    14 ACW `66 JD ACW `66 - JJD 4 2173
    15 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 10,44 -0.2 m/s--- 716
    2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 10,74 -0.2 m/s--- 662
    3 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 11,17 -0.2 m/s--- 591
    4 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 11,19 -0.2 m/s--- 588
    5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 11,20 -0.2 m/s--- 0
    6 Luuk Waars Atledo Atledo JD 11,47 -0.2 m/s--- 544
    7 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,49 -0.2 m/s--- 541
    8 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,53 -0.2 m/s--- 535
    9 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 11,58 -0.2 m/s--- 528
    10 Sjoerd Kant DAK DAK JD 11,83 +0.2 m/s--- 491
    11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 11,97 +0.2 m/s--- 472
    12 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 12,01 +0.2 m/s--- 466
    13 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 12,04 -1.8 m/s--- 462
    14 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 12,06 +0.2 m/s--- 459
    15 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 12,27 +0.2 m/s--- 431
    16 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 12,43 +0.2 m/s--- 410
    17 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JD 12,44 -1.8 m/s--- 0
    18 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 12,44 -0.7 m/s--- 409
    19 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,49 +0.2 m/s--- 402
    20 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,91 -1.8 m/s--- 350
    21 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,02 -1.8 m/s--- 337
    22 Moos Tanis Scorpio Scorpio JD 13,09 +0.2 m/s--- 329
    23 Tristan Koppers DAK DAK JD 13,13 -1.8 m/s--- 0
    24 Laurens Kruis Scorpio Scorpio JD 13,26 -0.7 m/s--- 310
    25 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 13,33 -1.8 m/s--- 0
    26 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,34 +0.2 m/s--- 0
    27 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,49 -0.7 m/s--- 284
    28 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 13,53 -0.7 m/s--- 280
    29 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 14,00 -0.7 m/s--- 230
    30 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 14,01 -1.8 m/s--- 0
    31 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 15,66 -0.7 m/s--- 79
    Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 DNS --- 0
    Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 2:56,97 --- 726
    2 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:04,46 --- 662
    3 Lars Laros Scorpio Scorpio JD 3:07,00 --- 642
    4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:07,66 --- 637
    5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:12,09 --- 603
    6 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 3:17,66 --- 562
    7 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 3:18,22 --- 558
    8 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 3:18,85 --- 554
    9 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 3:20,51 --- 542
    10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 3:21,25 --- 537
    11 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JD 3:22,51 --- 0
    12 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 3:25,17 --- 511
    13 Max van Gijzel DAK DAK JD 3:27,41 --- 496
    14 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3:31,08 --- 0
    15 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 3:33,03 --- 461
    16 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:35,92 --- 443
    17 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 3:37,68 --- 433
    18 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 3:38,24 --- 430
    19 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 3:39,09 --- 0
    20 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 3:42,30 --- 407
    21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 3:43,41 --- 400
    22 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:46,60 --- 383
    23 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:06,07 --- 286
    24 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:08,44 --- 0
    25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 4:12,21 --- 259
    26 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 4:14,88 --- 247
    27 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 4:17,58 --- 236
    28 Mark van Drunen DAK DAK JD 4:25,48 --- 0
    29 Joost Versluis Typhoon Typhoon JD Team 2 4:30,63 --- 0
    30 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 4:30,86 --- 183
    David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
    Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0
    Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Phill Pols Atledo Atledo JD 12,72 -0.9 m/s--- 618
    2 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 12,82 -0.9 m/s--- 607
    3 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,44 -0.9 m/s--- 542
    4 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 14,51 -0.9 m/s--- 442
    5 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,76 -0.9 m/s--- 421
    6 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 15,84 +0.0 m/s--- 338
    7 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,85 +0.0 m/s--- 337
    8 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 15,99 -0.9 m/s--- 327
    9 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 16,12 +0.0 m/s--- 318
    10 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 16,26 +0.0 m/s--- 308
    11 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 16,31 +0.0 m/s--- 305
    12 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 16,67 +0.0 m/s--- 281
    13 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 16,71 +0.0 m/s--- 278
    14 Tristan Koppers DAK DAK JD 16,80 +0.0 m/s--- 272
    15 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,18 +0.0 m/s--- 249
    16 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 17,59 -0.9 m/s--- 0
    17 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 17,79 +0.0 m/s--- 0
    18 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 17,86 +0.0 m/s--- 208
    19 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 17,87 +0.0 m/s--- 208
    20 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 18,02 +0.0 m/s--- 199
    21 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 +0.0 m/s--- 187
    22 Cas Weijers DAK DAK JD 18,42 +0.0 m/s--- 178
    23 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 18,51 +0.0 m/s--- 173
    Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 DQ --- 0
    Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNF --- 0
    Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD DNF --- 0
    Moos Tanis Scorpio Scorpio JD DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 33,55 --- 549
    2 Cas Weijers DAK DAK JD 27,85 --- 461
    3 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 27,43 --- 454
    4 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 27,02 --- 448
    5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 26,32 --- 436
    6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 25,77 --- 427
    7 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 24,46 --- 405
    8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 24,23 --- 401
    9 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 23,33 --- 385
    10 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 22,76 --- 0
    11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 22,59 --- 372
    12 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 21,43 --- 351
    13 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 20,23 --- 0
    14 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 19,22 --- 0
    15 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 19,04 --- 0
    16 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 18,50 --- 295
    17 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 --- 290
    18 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,51 --- 0
    19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 13,33 --- 0
    20 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,11 --- 0
    21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 12,99 --- 0
    Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
    Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
    Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0
    Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD --- ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Phill Pols Atledo Atledo JD 29,03 --- 460
    2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 28,22 --- 447
    3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 27,95 --- 443
    4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 23,89 --- 376
    5 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 20,38 --- 314
    6 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 19,80 --- 303
    7 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 15,56 --- 0
    8 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 14,38 --- 193
    9 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 14,01 --- 185
    10 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,96 --- 184
    11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,69 --- 178
    12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,03 --- 163
    13 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 12,77 --- 0
    14 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,46 --- 0
    15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,05 --- 0
    16 Mark van Drunen DAK DAK JD 9,16 --- 66
    17 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 8,79 --- 0
    Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
    Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
    Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
    Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
    Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 10,04 --- 524
    2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 8,82 --- 464
    3 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 8,73 --- 459
    4 Luuk Waars Atledo Atledo JD 8,33 --- 439
    5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 8,30 --- 437
    6 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 7,12 --- 372
    7 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 7,05 --- 368
    8 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 6,85 --- 357
    9 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 6,64 --- 0
    10 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 6,46 --- 334
    11 Max Hallensleben HRCL DK en AV Hercules JD 6,30 --- 324
    12 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 5,51 --- 275
    13 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 5,15 --- 251
    14 Mark van Drunen DAK DAK JD 4,76 --- 225
    Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
    Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
    Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
    Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Phill Pols Atledo Atledo JD 1,55 --- 663
    2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 --- 623
    2 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,50 --- 623
    4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,45 --- 0
    5 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 1,40 --- 541
    6 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 0
    7 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 541
    8 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 1,35 --- 499
    8 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 1,35 --- 499
    10 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 0
    11 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 462
    12 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
    12 Max van Gijzel DAK DAK JD 1,25 --- 426
    14 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 1,20 --- 389
    14 David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD 1,20 --- 389
    16 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 1,20 --- 0
    16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 1,20 --- 0
    16 Sjoerd Kant DAK DAK JD 1,20 --- 0
    19 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 1,20 --- 389
    20 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD Team 2 1,15 --- 352
    Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 4,61 +1.2 m/s--- 542
    2 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 4,55 +0.6 m/s--- 529
    3 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 4,48 -0.1 m/s--- 515
    4 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,47 -0.3 m/s--- 512
    5 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
    6 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 4,15 +1.6 m/s--- 448
    7 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
    8 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 4,01 -0.6 m/s--- 0
    9 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 3,98 +0.0 m/s--- 0
    10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,94 -0.1 m/s--- 406
    11 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,93 +0.8 m/s--- 404
    12 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,90 +1.5 m/s--- 398
    13 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,90 +1.0 m/s--- 0
    14 Cas Weijers DAK DAK JD 3,82 +1.5 m/s--- 382
    15 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
    16 Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD 3,52 +1.2 m/s--- 322
    17 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,50 +0.7 m/s--- 0
    18 Tristan Koppers DAK DAK JD 3,48 +0.2 m/s--- 0
    19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 3,43 +2.2 m/s--- 304
    20 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 3,23 +2.6 m/s--- 0
    21 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 3,12 +0.2 m/s--- 242
    22 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 2,94 +2.3 m/s--- 0
    23 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 2,71 +0.0 m/s--- 0
    Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0