Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 120
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m400m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    250 Aline Philipsen Olympus `70 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 -------- 556
    251 Emma Dekker Olympus `70 400m
    Hoog
    400 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 -------- 0
    252 Eva Tetteroo Olympus `70 100mH
    Hoog
    Ver
    100 meter ...- MeisjesHoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 ------- 2325
    253 Bo Kemmere Olympus `70 Speer
    Speerwerpe...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 --------- 708
    254 Karina Voois Olympus `70 Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 ------- 385
    255 Renée de Wilde Olympus `70 100m
    100 meter - Meisjes AV Olympus...es Team 1 --------- 0
    256 Thelma Solleveld Olympus `70 400m
    800m
    400 meter - Meisjes800 meter - Meisjes AV Olympus...es Team 1 -------- 1421
    257 Sophie Koedood Olympus `70 Discus
    Kogel
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Olympus...es Team 1 -------- 573
    258 Lisan Duijvestijn Olympus `70 800m
    800 meter - Meisjes AV Olympus...es Team 1 --------- 0
    259 Suzanne de Jong Olympus `70 100m
    800m
    Ver
    100 meter - Meisjes800 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 ------- 346
    260 Anne-Fleur Blok Olympus `70 100m
    Kogel
    100 meter - MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 -------- 356
    261 Nienke de Ruiter Olympus `70 800m
    Speer
    Discus
    800 meter - MeisjesSpeerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 ------- 1324
    262 Ruby van Rooijen Olympus `70 100mH
    Hoog
    100 meter ...- MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 -------- 672
    263 Suzanne va...den Berge Olympus `70 400m
    Hoog
    400 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 -------- 669
    264 Puk Hoogkamer Olympus `70 100mH
    Ver
    100 meter ...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Olympus...es Team 2 -------- 887
    266 Sophia Edobor SCSP 100m
    Speer
    Ver
    100 meter - MeisjesSpeerwerpe...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Schelde...t Meisjes ------- 922
    267 Aysha van Es SCSP Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstote...- MeisjesHoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Schelde...t Meisjes ------- 1857
    268 Tessa Van den Brink SCSP 100m
    800m
    100mH
    100 meter - Meisjes800 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Schelde...t Meisjes ------- 1142
    269 Romy de Kesel RK HAV Hoog
    Ver
    Hoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes RK HAV Meisjes -------- 1178
    270 Femke Bun RK HAV 100mH
    Hoog
    100 meter ...- MeisjesHoogspring...- Meisjes RK HAV Meisjes -------- 471
    271 Romy Lauwers RK HAV Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes RK HAV Meisjes ------- 1689
    272 Melanie van Os RK HAV Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes RK HAV Meisjes ------- 0
    273 Fieke de Brouwer RK HAV 400m
    Ver
    400 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes RK HAV Meisjes -------- 589
    274 Romy van Dorsselaer RK HAV 100m
    800m
    100 meter - Meisjes800 meter - Meisjes RK HAV Meisjes -------- 681
    275 Fleur Jagram SPOB 100mH
    Hoog
    100 meter ...- MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Spirit ...d Meisjes -------- 615
    276 Minoesch Nijsen SPOB Kogel
    Ver
    Kogelstote...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Spirit ...d Meisjes -------- 0
    277 Esmee van Wingerden SPOB 100m
    Speer
    100 meter - MeisjesSpeerwerpe...- Meisjes AV Spirit ...d Meisjes -------- 461
    278 Casey de Graaff SPOB 100mH
    Discus
    Kogel
    100 meter ...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Spirit ...d Meisjes ------- 1097
    279 Josje van Luik SPOB 800m
    800 meter - Meisjes AV Spirit ...d Meisjes --------- 424
    280 Loes Dekker SPOB 100m
    400m
    Ver
    100 meter - Meisjes400 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Spirit ...d Meisjes ------- 1260
    281 Silke Brakkee PAC 800m
    800 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    282 Stevie Eekman PAC 100m
    100 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    283 Roos den Engelse PAC 400m
    400 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    284 Corinde van Es PAC 400m
    400 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 762
    285 Diane van Es PAC 800m
    800 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 812
    286 Killiana Heijmans PAC 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 -------- 1475
    287 Margot Keijzer PAC Ver
    Verspringe...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    288 Frederique Moor PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 -------- 0
    289 Stevy-Jane...Nederveen PAC 100mH
    Speer
    Hoog
    100 meter ...- MeisjesSpeerwerpe...- MeisjesHoogspring...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 ------- 1529
    290 Danielle Tinkhof PAC Hoog
    Hoogspring...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    291 Jenna Vervoorn PAC 100mH
    Discus
    Kogel
    100 meter ...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 ------- 1339
    292 Kim de Vos PAC Speer
    Speerwerpe...- Meisjes PAC Meisjes Team 1 --------- 690
    294 Maaike Wolring PAC Speer
    Ver
    Speerwerpe...- MeisjesVerspringe...- Meisjes PAC Meisjes Team 2 -------- 0
    295 Talitha G...ro Obando PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes PAC Meisjes Team 2 -------- 818
    296 Shaya van Houdt PAC Hoog
    Ver
    Hoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes PAC Meisjes Team 2 -------- 499
    297 Jasmijn van Iersel PAC 400m
    400 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 2 --------- 766
    298 Sanne Mooldijk PAC 800m
    800 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 2 --------- 573
    299 Sevilha van der Tak PAC 800m
    800 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 2 --------- 0
    300 Loes van der Thiel PAC Speer
    Hoog
    Speerwerpe...- MeisjesHoogspring...- Meisjes PAC Meisjes Team 2 -------- 1236
    301 Lise van de Velde PAC 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 meter - Meisjes PAC Meisjes Team 2 -------- 0
    302 Anouk Prop Spado 800m
    800 meter - Meisjes Spado Meisjes --------- 0
    303 Charlie van Gorkum Spado 100mH
    100 meter ...- Meisjes Spado Meisjes --------- 518
    305 Eva van der Heijden Spado Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes Spado Meisjes ------- 980
    306 Anique Videler Spado 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes Spado Meisjes -------- 0
    307 Sanne van Gils Spado 800m
    800 meter - Meisjes Spado Meisjes --------- 700
    308 Femke Verdult Spado Hoog
    Ver
    Hoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes Spado Meisjes -------- 0
    310 Annika Reuvers Spado Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstote...- MeisjesHoogspring...- MeisjesVerspringe...- Meisjes Spado Meisjes ------- 1934
    311 Suzanne van Eijck Spado 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 meter - Meisjes Spado Meisjes -------- 1352
    312 Manon Koopman Spado Discus
    Discuswerp...- Meisjes Spado Meisjes --------- 0
    313 Danique va...ijsbergen DJA Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- MeisjesHoogspring...- Meisjes DJA Meisjes ------- 881
    314 Sanne Schellekens DJA 100mH
    Ver
    100 meter ...- MeisjesVerspringe...- Meisjes DJA Meisjes -------- 1061
    315 Manon Schellekens DJA Speer
    Discus
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- Meisjes DJA Meisjes -------- 950
    316 Suzanne Snellen DJA 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes DJA Meisjes -------- 347
    317 Femke Frijters DJA 400m
    800m
    400 meter - Meisjes800 meter - Meisjes DJA Meisjes -------- 1237
    324 Kirsten Kuntz AV Passaat 100m
    400m
    100mH
    100 meter - Meisjes400 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Passaat Meisjes ------- 1939
    325 Britt de Reus AV Passaat Discus
    Kogel
    Ver
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Passaat Meisjes ------- 1301
    326 Anouk Dekkers Haag 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes -------- 0
    327 Zoë Tromp Haag 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes -------- 1335
    328 Dewi Lafontaine Haag 100mH
    Speer
    100 meter ...- MeisjesSpeerwerpe...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes -------- 1483
    330 Mirthe Lindeboom Haag 400m
    400 meter - Meisjes Haag Atlet...k Meisjes --------- 0
    331 Naomi Geleynse Haag 800m
    800 meter - Meisjes Haag Atlet...k Meisjes --------- 549
    332 Fleurine van Beek Haag Hoog
    Hoogspring...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes --------- 726
    333 Gayle de Mey Haag Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes ------- 0
    334 Dara Obot Haag Discus
    Kogel
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes Haag Atlet...k Meisjes -------- 1483
    335 Lea Wiggers Haag 800m
    800 meter - Meisjes Haag Atlet...k Meisjes --------- 0
    336 Patou Vellekoop Haag 400m
    400 meter - Meisjes Haag Atlet...k Meisjes --------- 676
    337 Misha Hollaar AV Fortuna 100m
    Discus
    100 meter - MeisjesDiscuswerp...- Meisjes AV Fortuna Meisjes -------- 790
    338 Elle Hollaar AV Fortuna 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Fortuna Meisjes -------- 365
    339 Laura Bastiaanse AV Fortuna Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Fortuna Meisjes ------- 0
    340 Jonna Visser AV Fortuna 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Fortuna Meisjes -------- 412
    341 Kim van Meurs AV Fortuna Speer
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Fortuna Meisjes -------- 1241
    342 Maayke Tjin A-Lim AV Sparta 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Sparta Meisjes -------- 855
    344 Myke van de Wiel AV Sprint 100mH
    Ver
    100 meter ...- MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 1452
    345 Amber van Malsen AV Sprint Kogel
    Kogelstote...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 --------- 0
    346 Paulien Lockhorn AV Sprint Discus
    Kogel
    Discuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 669
    347 Anne van de Wiel AV Sprint 400m
    Speer
    400 meter - MeisjesSpeerwerpe...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 1487
    348 Anouk Roosenschoon AV Sprint Hoog
    Hoogspring...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 --------- 0
    349 Nele van den Broek AV Sprint 100m
    Hoog
    100 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 1372
    350 Marit de Jongh AV Sprint Speer
    Discus
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 516
    351 Isabelle ...ierenburg AV Sprint 800m
    800 meter - Meisjes AV Sprint ...es Team 1 --------- 766
    352 Annick Haanen AV Sprint 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 0
    353 Sanne Haanen AV Sprint 400m
    Ver
    400 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV Sprint ...es Team 1 -------- 0
    354 Kim Jansen AV Sprint 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV Sprint ...es Team 2 -------- 0
    355 Hiske Veer AV Sprint Kogel
    Kogelstote...- Meisjes AV Sprint ...es Team 2 --------- 437
    356 Anna Dingenouts AV Sprint 100mH
    100 meter ...- Meisjes AV Sprint ...es Team 2 --------- 365
    357 Michelle Bogers AV Sprint 800m
    800 meter - Meisjes AV Sprint ...es Team 2 --------- 0
    358 Elien Gelling AV Sprint Hoog
    Hoogspring...- Meisjes AV Sprint ...es Team 2 --------- 0
    359 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes Rotterdam ...k Meisjes ------- 1691
    361 Stella Bolderheij Rotterdam 400m
    Hoog
    400 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes Rotterdam ...k Meisjes -------- 1234
    362 Elise Kloos Rotterdam Ver
    Verspringe...- Meisjes Rotterdam ...k Meisjes --------- 533
    363 Kim Bonefaas Rotterdam 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes Rotterdam ...k Meisjes -------- 525
    364 Mila Dussen Rotterdam 800m
    800 meter - Meisjes Rotterdam ...k Meisjes --------- 637
    365 Eva Marel Rotterdam 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 meter - Meisjes Rotterdam ...k Meisjes -------- 0
    367 Manon van der Salm AV `40 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 meter - Meisjes AV `40 Mei...es Team 1 -------- 1386
    369 Nora Sloot AV `40 100mH
    Kogel
    100 meter ...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 1 -------- 0
    370 Dorenda Zwaard AV `40 100mH
    Hoog
    100 meter ...- MeisjesHoogspring...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 1 -------- 1275
    371 Aniek Sips AV `40 800m
    Ver
    800 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 1 -------- 1298
    372 Céline Smit AV `40 Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 1 ------- 1580
    373 Rosa Hart AV `40 100m
    Hoog
    100 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 -------- 0
    374 Hanne Smith AV `40 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVerspringe...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 -------- 1076
    375 Leah Smith AV `40 Speer
    Hoog
    Speerwerpe...- MeisjesHoogspring...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 -------- 847
    376 Anneloes Versteeg AV `40 400m
    800m
    100mH
    400 meter - Meisjes800 meter - Meisjes100 meter ...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 ------- 1492
    377 Lisa van de Goorberg AV `40 Discus
    Discuswerp...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 --------- 0
    378 Hannelore Pourier AV `40 800m
    Discus
    Kogel
    800 meter - MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV `40 Mei...es Team 2 ------- 851
    379 Amber van der Heydt Parthenon 800m
    Discus
    Kogel
    800 meter - MeisjesDiscuswerp...- MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Parthenon Meisjes ------- 864
    380 Amber van der Elst Parthenon 800m
    Speer
    800 meter - MeisjesSpeerwerpe...- Meisjes AV Parthenon Meisjes -------- 886
    381 Anouk Joosten Parthenon Speer
    Discus
    Hoog
    Speerwerpe...- MeisjesDiscuswerp...- MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Parthenon Meisjes ------- 0
    382 Mieke van Heeringen Parthenon 400m
    Hoog
    400 meter - MeisjesHoogspring...- Meisjes AV Parthenon Meisjes -------- 1289
    383 Thyrza Ardon Parthenon 100m
    100 meter - Meisjes AV Parthenon Meisjes --------- 0
    384 Nowel van Doorne Parthenon 100m
    Kogel
    100 meter - MeisjesKogelstote...- Meisjes AV Parthenon Meisjes -------- 432

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 5
    AV Olympus `70 OL70 15
    AV Parthenon PRTH 6
    AV Passaat PSST 2
    AV Scheldesport SCSP 3
    AV Sparta SPRT 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 6
    AV Sprint SPRN 15
    AV `40 AV40 11
    DJA DJA 5
    Haag Atletiek HAAG 10
    PAC PAC 20
    RK HAV RKHV 6
    Rotterdam Atletiek RDAM 6
    Spado SPDO 9
    Competitiestand Meisjes Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB 12 7399
    2 AV Sprint Meisjes Team 1 AV Sprint - MJB 10 7074
    3 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJB 10 7004
    4 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB 9 6568
    5 AV `40 Meisjes Team 1 AV `40 - MJB 5 6241
    6 Spado Meisjes Spado - MJB 9 6134
    7 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB 6 5174
    8 DJA Meisjes DJA - MJB 5 5023
    9 RK HAV Meisjes RK HAV - MJB 6 5009
    10 AV `40 Meisjes Team 2 AV `40 - MJB 6 4836
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB 6 4773
    12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJB 6 4320
    13 AV Parthenon Meisjes AV Parthenon - MJB 6 3938
    14 AV Scheldesport Meisjes AV Scheldesport - MJB 3 3921
    15 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB 8 3892
    16 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJB 2 3240
    17 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB 5 3191
    18 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB 1 855
    19 AV Sprint Meisjes Team 2 AV Sprint - MJB 5 802
    20 THOR Meisjes THOR - MJB 0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 12,69 +0.0 m/s--- 734
    2 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 12,87 +0.0 m/s--- 700
    3 Stevie Eekman PAC PAC Meisjes Team 1 13,08 +0.0 m/s--- 0
    4 Zoë Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,10 +0.0 m/s--- 658
    5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 13,17 +0.0 m/s--- 646
    6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 13,18 +0.0 m/s--- 644
    7 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 13,36 +0.0 m/s--- 613
    8 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,48 +0.0 m/s--- 0
    9 Hanne Smith AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 13,67 +0.0 m/s--- 561
    10 Anique Videler Spado Spado Meisjes 13,68 +0.0 m/s--- 0
    11 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,70 +0.0 m/s--- 556
    12 Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,89 +0.0 m/s--- 525
    13 Sophia Edobor SCSP AV Schelde...t Meisjes 13,91 +0.0 m/s--- 522
    14 Renée de Wilde Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 14,04 +0.0 m/s--- 0
    15 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 14,07 +0.0 m/s--- 0
    16 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,14 +0.0 m/s--- 486
    17 Eva Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 14,22 +0.0 m/s--- 0
    18 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,25 +0.0 m/s--- 469
    19 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,44 +0.0 m/s--- 0
    20 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
    21 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,56 +0.0 m/s--- 0
    22 Rosa Hart AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 14,63 +0.0 m/s--- 0
    23 Thyrza Ardon Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,76 +0.0 m/s--- 0
    24 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 15,11 +0.0 m/s--- 347
    25 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 15,12 +0.0 m/s--- 346
    26 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 15,73 +0.0 m/s--- 267
    Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes DNS --- 0
    Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 DNS --- 0
    Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
    Tessa Van den Brink SCSP AV Schelde...t Meisjes DNS --- 0
    Kim Jansen AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 59,90 --- 780
    2 Jasmijn van Iersel PAC PAC Meisjes Team 2 1:00,36 --- 766
    3 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 1:00,49 --- 762
    4 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 1:00,60 --- 759
    5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 1:01,20 --- 740
    6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 1:02,31 --- 708
    7 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:02,45 --- 704
    8 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:03,23 --- 0
    9 Patou Vellekoop Haag Haag Atlet...k Meisjes 1:03,43 --- 676
    10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1:03,68 --- 669
    11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 1:04,20 --- 0
    12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 1:04,41 --- 650
    13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 1:04,87 --- 0
    14 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1:05,58 --- 619
    15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 1:06,46 --- 0
    16 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 1:06,73 --- 589
    17 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 1:08,49 --- 546
    18 Eva Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1:09,80 --- 0
    19 Mirthe Lindeboom Haag Haag Atlet...k Meisjes 1:10,15 --- 0
    20 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1:12,43 --- 457
    21 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1:12,90 --- 448

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:18,28 --- 812
    2 Isabelle ...ierenburg AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 2:21,88 --- 766
    3 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:25,87 --- 0
    4 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:25,98 --- 717
    5 Sanne van Gils Spado Spado Meisjes 2:27,53 --- 700
    6 Anouk Prop Spado Spado Meisjes 2:28,91 --- 0
    7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 2:29,56 --- 677
    8 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 2:29,60 --- 676
    9 Tessa Van den Brink SCSP AV Schelde...t Meisjes 2:32,43 --- 646
    10 Mila Dussen Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:33,26 --- 637
    11 Lisan Duijvestijn Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:37,26 --- 0
    12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 2:38,20 --- 587
    13 Sanne Mooldijk PAC PAC Meisjes Team 2 2:39,62 --- 573
    14 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 2:41,33 --- 556
    15 Naomi Geleynse Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:42,08 --- 549
    16 Lea Wiggers Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:43,33 --- 0
    17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 2:48,01 --- 0
    18 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 2:51,69 --- 0
    19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:53,01 --- 453
    20 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 2:55,29 --- 0
    21 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:56,44 --- 0
    22 Josje van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 2:56,56 --- 424
    23 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 2:57,79 --- 414
    24 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 3:04,31 --- 365
    Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes 14,09 +0.1 m/s--- 855
    2 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 15,00 +0.1 m/s--- 749
    3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 15,05 +0.1 m/s--- 743
    4 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 15,22 +0.1 m/s--- 725
    5 Dewi Lafontaine Haag Haag Atlet...k Meisjes 15,42 +0.2 m/s--- 704
    6 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 16,00 +0.1 m/s--- 646
    7 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 16,58 +0.0 m/s--- 0
    8 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 16,86 +0.0 m/s--- 567
    9 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 17,22 +0.0 m/s--- 0
    10 Charlie van Gorkum Spado Spado Meisjes 17,45 +0.1 m/s--- 518
    11 Tessa Van den Brink SCSP AV Schelde...t Meisjes 17,73 +0.1 m/s--- 496
    12 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 17,83 +0.0 m/s--- 488
    13 Anique Videler Spado Spado Meisjes 18,03 +0.2 m/s--- 0
    14 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 18,05 +0.2 m/s--- 471
    15 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 18,43 +0.1 m/s--- 443
    16 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,86 +0.2 m/s--- 412
    17 Nora Sloot AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 19,17 +0.2 m/s--- 0
    18 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 19,18 +0.2 m/s--- 390
    19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 19,50 +0.0 m/s--- 369
    20 Anna Dingenouts AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 19,56 +0.1 m/s--- 365
    21 Kim Jansen AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 20,24 +0.2 m/s--- 0
    22 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 20,40 +0.1 m/s--- 0
    23 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 21,68 +0.2 m/s--- 0
    24 Fleur Jagram SPOB AV Spirit ...d Meisjes 25,32 +0.0 m/s--- 0

    Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 --- 0
    AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
    AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
    AV Sprint Meisjes Team 2 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 --- 0
    THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 --- 0
    AV Sprint Meisjes Team 1 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 49,12 812
    PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 49,53 792
    Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 50,33 752
    AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 51,39 702
    Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 52,53 650
    AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 53,69 600
    AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 54,42 570
    Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,80 554
    DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 0 54,97 547
    AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,67 519
    AV Parthenon Meisjes (4x100m) AV Parthenon - MJB 0 57,03 467
    AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 0 57,14 463
    RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 58,82 401
    AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 59,34 383
    PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 DQ 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dewi Lafontaine Haag Haag Atlet...k Meisjes 40,80 --- 779
    2 Bo Kemmere Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 36,36 --- 708
    3 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 36,31 --- 707
    4 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 35,27 --- 690
    5 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 35,11 --- 0
    6 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 35,02 --- 686
    7 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 33,24 --- 0
    8 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 32,48 --- 643
    9 Gayle de Mey Haag Haag Atlet...k Meisjes 32,02 --- 0
    10 Céline Smit AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 31,98 --- 634
    11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 27,70 --- 556
    12 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 27,47 --- 552
    13 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,75 --- 0
    14 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 26,01 --- 524
    15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 25,37 --- 0
    16 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 24,15 --- 0
    17 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit ...d Meisjes 22,85 --- 461
    18 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 22,66 --- 457
    19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 21,50 --- 433
    20 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 20,04 --- 401
    21 Sophia Edobor SCSP AV Schelde...t Meisjes 19,99 --- 400
    22 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 19,07 --- 0
    23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,45 --- 0
    24 Leah Smith AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 15,58 --- 297

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dara Obot Haag Haag Atlet...k Meisjes 38,83 --- 714
    2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 34,53 --- 634
    3 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 33,26 --- 609
    4 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 28,78 --- 519
    5 Gayle de Mey Haag Haag Atlet...k Meisjes 28,64 --- 0
    6 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 28,62 --- 516
    7 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 26,70 --- 0
    8 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 24,52 --- 426
    9 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 23,36 --- 400
    10 Céline Smit AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 22,76 --- 385
    11 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 22,75 --- 385
    12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 21,61 --- 0
    13 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 20,86 --- 340
    14 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 20,73 --- 0
    15 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 20,73 --- 337
    16 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 19,95 --- 317
    17 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 19,44 --- 304
    18 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,54 --- 0
    19 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 18,19 --- 0
    20 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,70 --- 259
    21 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 17,20 --- 245
    22 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 16,33 --- 0
    23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 16,27 --- 0
    24 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 15,25 --- 191
    25 Manon Koopman Spado Spado Meisjes 15,23 --- 0
    26 Lisa van de Goorberg AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 14,95 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dara Obot Haag Haag Atlet...k Meisjes 12,82 --- 769
    2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 12,18 --- 730
    3 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 11,46 --- 685
    4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 11,21 --- 669
    5 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 11,01 --- 656
    6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 10,80 --- 0
    7 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 10,66 --- 634
    8 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 10,42 --- 618
    9 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 10,27 --- 0
    10 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 10,23 --- 605
    11 Gayle de Mey Haag Haag Atlet...k Meisjes 10,16 --- 0
    12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,76 --- 573
    13 Céline Smit AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 9,58 --- 561
    14 Nora Sloot AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 9,43 --- 0
    15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,20 --- 0
    16 Aysha van Es SCSP AV Schelde...t Meisjes 8,97 --- 518
    17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 8,88 --- 511
    18 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 8,85 --- 0
    19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 8,50 --- 483
    20 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 8,31 --- 469
    21 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 8,24 --- 0
    22 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 8,24 --- 464
    23 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 8,23 --- 0
    24 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 8,18 --- 0
    25 Hiske Veer AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 7,88 --- 437
    26 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,63 --- 418
    27 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 6,86 --- 356
    Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
    2 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,60 --- 832
    2 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,60 --- 832
    4 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 0
    5 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,50 --- 0
    6 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 1,50 --- 726
    6 Aysha van Es SCSP AV Schelde...t Meisjes 1,50 --- 726
    8 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 0
    9 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 726
    10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,45 --- 0
    11 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,45 --- 672
    11 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 1,45 --- 672
    11 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 1,45 --- 672
    14 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,40 --- 0
    15 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1,40 --- 615
    15 Fleur Jagram SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,40 --- 615
    17 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 1,35 --- 550
    17 Leah Smith AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 1,35 --- 550
    17 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
    20 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 1,25 --- 417
    21 Rosa Hart AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 1,20 --- 0
    Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
    Anouk Roosenschoon AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 DNS --- 0
    Elien Gelling AV Sprint AV Sprint ...es Team 2 DNS --- 0
    Femke Verdult Spado Spado Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 5,31 -1.8 m/s--- 750
    2 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 5,27 +0.3 m/s--- 741
    3 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 5,11 +0.0 m/s--- 703
    4 Zoë Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 5,00 -0.4 m/s--- 677
    5 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 4,87 +0.8 m/s--- 0
    6 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 4,80 -1.9 m/s--- 628
    7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Mei...es Team 1 4,77 +0.0 m/s--- 621
    8 Aysha van Es SCSP AV Schelde...t Meisjes 4,74 -0.3 m/s--- 613
    9 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 4,58 +0.1 m/s--- 573
    10 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 4,42 +0.0 m/s--- 533
    11 Hanne Smith AV `40 AV `40 Mei...es Team 2 4,35 +0.2 m/s--- 515
    11 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 4,35 +0.2 m/s--- 515
    13 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 4,35 +0.0 m/s--- 0
    14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 4,29 -2.3 m/s--- 499
    15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint ...es Team 1 4,15 +0.0 m/s--- 0
    16 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 4,11 -0.8 m/s--- 452
    17 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 4,08 +0.5 m/s--- 444
    18 Sophia Edobor SCSP AV Schelde...t Meisjes 3,99 +0.0 m/s--- 0
    19 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 3,98 +0.0 m/s--- 0
    20 Femke Verdult Spado Spado Meisjes 3,96 -0.8 m/s--- 0
    21 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 3,83 -0.5 m/s--- 0
    22 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 3,71 -1.4 m/s--- 343
    23 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 3,61 -1.2 m/s--- 0
    24 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 3,45 +0.0 m/s--- 0
    Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 DNS --- 0
    Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DNS --- 0
    Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0