Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 100 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Speerwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Olympische estafette
  • 3 x Kogelslingeren
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 10:45 100m Uitslagen
    11:30 12:30 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    13:00 14:00 Speer Uitslagen
    14:30 15:00 1000m Uitslagen
    15:30 17:00 Kogelsl Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u17:00u
    Jongens Junior C
    100m
    Ver - bak 2
    Speer
    1000m
    Kogelsl

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Flevo Delta FLDT 7

    Uitslagen Meerkamp Jongens Junior C

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Kjell de Groot Flevo Delta 13,29 2:59,17 26,19 4,74 2336
    2 Bas Schimmel Flevo Delta 13,06 3:26,82 28,50 5,17 2286
    3 Stan Jongstra Flevo Delta 13,56 3:26,62 24,78 4,74 2070
    4 Robin van der Stege Flevo Delta 14,63 3:43,64 30,68 4,23 1828
    5 Gijs de Bruijne Flevo Delta 14,69 DNS 21,82 4,41 1310
    6 Thijs Zoon Flevo Delta DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bas Schimmel Flevo Delta 13,06 +0.7 m/s13,14 660
    2 Kjell de Groot Flevo Delta 13,29 +0.7 m/s13,20 627
    3 Stan Jongstra Flevo Delta 13,56 +0.7 m/s14,15 591
    4 Robin van der Stege Flevo Delta 14,63 +0.7 m/s--- 459
    5 Gijs de Bruijne Flevo Delta 14,69 +0.7 m/s--- 452
    Thijs Zoon Flevo Delta DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Kjell de Groot Flevo Delta 2:59,17 3:00,67 707
    2 Stan Jongstra Flevo Delta 3:26,62 3:30,00 501
    3 Bas Schimmel Flevo Delta 3:26,82 --- 500
    4 Robin van der Stege Flevo Delta 3:43,64 --- 399
    Thijs Zoon Flevo Delta DNS 2:58,06 0
    Gijs de Bruijne Flevo Delta DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Jongens Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Robin van der Stege Flevo Delta 30,68 --- 506
    2 Bas Schimmel Flevo Delta 28,50 27,22 472
    3 Kjell de Groot Flevo Delta 26,19 26,83 434
    4 Stan Jongstra Flevo Delta 24,78 19,89 410
    5 Gijs de Bruijne Flevo Delta 21,82 --- 358
    Thijs Zoon Flevo Delta DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bas Schimmel Flevo Delta 5,17 4,92 654
    2 Kjell de Groot Flevo Delta 4,74 4,59 568
    3 Stan Jongstra Flevo Delta 4,74 4,73 568
    4 Gijs de Bruijne Flevo Delta 4,41 --- 500
    5 Robin van der Stege Flevo Delta 4,23 --- 464
    Thijs Zoon Flevo Delta DNS --- 0

    Uitslagen Olympische estafette Jongens Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bob de Bouwer AV Flevo Delta - JJC 4 4:41,43 1

    Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Daan Schade Flevo Delta 60,48 60,57
    2 Robin van der Stege Flevo Delta 17,48 ---