Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 95
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a n/a Hoog Loopt uit
    n/a n/a Kogel Loopt uit
    n/a n/a 80m Loopt uit
    n/a n/a Speer Loopt uit
    n/a n/a 1000m Loopt uit
    n/a n/a Discus Loopt uit
    n/a n/a 80mH Loopt uit
    n/a n/a Ver Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    13 Germaine Leenstra AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 859
    19 Demi Leguijt AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 125
    24 Indira de Boer AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 80m
    Kogel
    Ver
    80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 282
    358 Jessica Buschman DKEV - AV DOKEV A...ordkop MC Speer
    Speerwerpe...Meisjes C -------- 0
    359 Dianne Conijn DKEV - AV DOKEV A...ordkop MC 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------ 826
    360 Melanie Dirker SV Noordkop - AV DOKEV A...ordkop MC 80m
    Kogel
    Hoog
    80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------ 1492
    361 Isa Raadgers SV Noordkop - AV DOKEV A...ordkop MC 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 554
    362 Melanie Zoer DKEV - AV DOKEV A...ordkop MC 80m
    Speer
    Hoog
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------ 888
    383 Lieve Butter AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 0
    384 Emma de Koning AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 0
    385 Pauline Hondema AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 0
    386 Annebel Jaarsma AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 1064
    387 Shanna Mol AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 0
    388 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80mH
    Kogel
    Ver
    80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 1866
    389 Anouk Schoute AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80m
    Speer
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ------- 593
    390 Bess van Noord AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 507
    391 Didi Wals AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 1220
    392 Nora Winter AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 1125
    395 Megan Corzilius AV Zaanland - AV Zaanland MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 410
    396 Meike Hartog AV Zaanland - AV Zaanland MC 1000m
    Speer
    Ver
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 1023
    397 Charon Lak AV Zaanland - AV Zaanland MC 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C ------- 775
    398 Bo Westrik AV Zaanland - AV Zaanland MC 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 1071
    413 Evelien Bouma AV Hylas - AV Hylas MC Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 499
    414 Roma de Ruiter AV Hylas - AV Hylas MC 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C ------- 785
    415 Anke Schoen AV Hylas - AV Hylas MC 80m
    1000m
    Hoog
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------ 1087
    416 Michelle van Dorth AV Hylas - AV Hylas MC 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 762
    417 Diewertje van Kampen AV Hylas - AV Hylas MC Discus
    Discuswerp...Meisjes C -------- 241
    418 Mette Volkers AV Hylas - AV Hylas MC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 572
    420 Marit Dommanschet AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 80m
    1000m
    Speer
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ------ 1317
    421 Aniek Heine AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 278
    422 Alexandra Kox AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 962
    423 Renee van Deudekom AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 1028
    424 Lotte van Gerven AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 80mH
    Discus
    Ver
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 395
    425 Carmen van...jngaarden AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 230
    426 Imke Vermeulen AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 460
    428 Gina Beukers AV NOVA - AV NOVA MC 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 0
    429 Bregje Dekker AV NOVA - AV NOVA MC 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 760
    430 Amber Hurkmans AV NOVA - AV NOVA MC Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 1210
    431 Celine Limmen AV NOVA - AV NOVA MC 80m
    Speer
    Discus
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------ 663
    432 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA - AV NOVA MC 80m
    Speer
    Discus
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------ 813
    433 Kelly van Baar AV NOVA - AV NOVA MC 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 392
    434 Carlien Wabeke AV NOVA - AV NOVA MC 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 1103
    448 Britt Agasi AV Trias - AV Trias MC 1000m
    Kogel
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------ 1155
    449 Coosje Boom AV Trias - AV Trias MC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 351
    450 Carlijn Bouwer AV Trias - AV Trias MC 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ------- 427
    451 Esmee de Jong AV Trias - AV Trias MC 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 478
    452 Puck de Waard AV Trias - AV Trias MC 80m
    Discus
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 832
    453 Sarah Dekker AV Trias - AV Trias MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 1098
    454 Britt Ooijevaar AV Trias - AV Trias MC 80m
    80mH
    Ver
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 0
    457 Quintey Bieman AV Hera - AV Hera MC Discus
    Discuswerp...Meisjes C -------- 0
    458 Noa Bouwer AV Hera - AV Hera MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 435
    459 Ichelle Brands AV Hera - AV Hera MC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 0
    460 Anna Doodeman AV Hera - AV Hera MC 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 389
    461 Maud Feenstra AV Hera - AV Hera MC 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 859
    462 Judie Jonker AV Hera - AV Hera MC 80mH
    Speer
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ------- 419
    463 Marijke Langendijk AV Hera - AV Hera MC Hoog
    Hoogspring...Meisjes C -------- 541
    464 Nienke Lockx AV Hera - AV Hera MC 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 349
    465 Bente Schonewille AV Hera - AV Hera MC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 607
    466 Julia Wittebrood AV Hera - AV Hera MC 80m
    80 meter - Meisjes C -------- 515
    468 Lotte Braakman SAV - SAV MC Team 1 Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 0
    469 Loes Essen SAV - SAV MC Team 1 80mH
    Speer
    Discus
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------ 331
    470 Femke Sikkink SAV - SAV MC Team 1 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 865
    471 Merel Sinnige SAV - SAV MC Team 1 Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 1030
    472 Nienke Tool SAV - SAV MC Team 1 80m
    Discus
    Ver
    80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 1521
    473 Maartje v.d. Thiel SAV - SAV MC Team 1 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 448
    474 Lotte van Diepen SAV - SAV MC Team 1 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 1045
    476 Anouk Bakker SAV - SAV MC Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------ 0
    478 Lola Verhoeks SAV - SAV MC Team 2 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 735
    479 Leonie Wierenga SAV - SAV MC Team 2 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 1292
    512 Nina Baltus Hollandia - AV Hollandia MC 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C ------- 536
    513 Kayleigh Bok Hollandia - AV Hollandia MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 1076
    514 Annabel Hermarij Hollandia - AV Hollandia MC 80m
    Kogel
    80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 432
    515 Megan Hoogland Hollandia - AV Hollandia MC 80mH
    Kogel
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------ 1034
    516 Renate Kuijper Hollandia - AV Hollandia MC 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 904
    517 Dannique Meerstra Hollandia - AV Hollandia MC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 0
    518 Noor van Bree Hollandia - AV Hollandia MC 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 496
    519 Lindy van de Wouden Hollandia - AV Hollandia MC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 810
    520 Susan Waersegers Hollandia - AV Hollandia MC Ver
    Verspringe...Meisjes C -------- 0
    574 Alisia Bruin WRNG - AV Wieringermeer MC 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C ------- 410
    575 Juliette Bruin WRNG - AV Wieringermeer MC 80m
    Hoog
    Ver
    80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------ 1635
    576 Anouk de Boer WRNG - AV Wieringermeer MC 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 251
    577 Danielle Geel WRNG - AV Wieringermeer MC 80mH
    Speer
    Discus
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------ 128
    578 Jaimy Meyer WRNG - AV Wieringermeer MC 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 316
    579 Robin Post WRNG - AV Wieringermeer MC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------ 1277
    580 Amber van den Hoff WRNG - AV Wieringermeer MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 0
    581 Andrea van Langerak WRNG - AV Wieringermeer MC 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 297
    597 Nova Bout AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 80m
    Speer
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C ------- 810
    598 Anneroos de Boer AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------- 0
    599 Nynke Kabel AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 3 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 588
    648 Manon Buter TAS `82 - TAS `82 MC 80mH
    Discus
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C ------- 587
    649 Leah de Jong TAS `82 - TAS `82 MC 80mH
    Speer
    Kogel
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C ------ 807
    650 Sanne Kooijman TAS `82 - TAS `82 MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 506
    651 Jenny Koopman TAS `82 - TAS `82 MC Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C ------- 352
    652 Anna Vethman TAS `82 - TAS `82 MC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C ------- 949
    653 Noa Zoon TAS `82 - TAS `82 MC 1000m
    1000 meter...Meisjes C -------- 569

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 3
    AV Hera HERA 10
    AV Hollandia HLLD 9
    AV Hylas HYLS 6
    AV Lycurgus LYCG 23
    AV NOVA NOVA 7
    AV Trias TRAS 7
    AV Wieringermeer WRNG 8
    AV Zaanland ZNLD 4
    SAV SAV 10
    SV Noordkop NRDK 2
    TAS `82 TS82 6
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 10 7100
    2 AV Hollandia MC AV Hollandia - MJC 9 5850
    3 SAV MC Team 1 SAV - MJC 7 5791
    4 AV NOVA MC AV NOVA - MJC 7 5520
    5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 5160
    6 AV Trias MC AV Trias - MJC 7 4909
    7 AV Wieringermeer MC AV Wieringermeer - MJC 8 4726
    8 AV Hera MC AV Hera - MJC 10 4670
    9 AV Hylas MC AV Hylas - MJC 6 4479
    10 TAS `82 MC TAS `82 - MJC 6 4296
    11 AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop MC - MJC 5 3760
    12 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC 4 3725
    13 AV Lycurgus MC Team 3 AV Lycurgus - MJC 6 3171
    14 SAV MC Team 2 SAV - MJC 3 2027

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 10,84 +1.2 m/s--- 645
    2 Nienke Tool SAV MC Team 1 11,10 +1.2 m/s--- 602
    3 Anke Schoen AV Hylas MC 11,14 +0.4 m/s--- 596
    4 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 11,16 +1.2 m/s--- 593
    5 Sarah Dekker AV Trias MC 11,19 +1.2 m/s--- 588
    6 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 11,33 +0.4 m/s--- 566
    7 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,41 +0.8 m/s--- 553
    8 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 11,47 +0.9 m/s--- 544
    9 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 11,53 +0.8 m/s--- 535
    10 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,56 +0.7 m/s--- 531
    11 Julia Wittebrood AV Hera MC 11,67 +0.4 m/s--- 515
    12 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 11,73 +0.8 m/s--- 506
    12 Sanne Kooijman TAS `82 MC 11,73 +0.9 m/s--- 506
    14 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 11,74 +0.9 m/s--- 504
    15 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 11,86 +0.8 m/s--- 487
    16 Celine Limmen AV NOVA MC 11,96 +0.7 m/s--- 473
    17 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 12,01 +0.7 m/s--- 0
    18 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 12,02 +0.1 m/s--- 465
    19 Anna Vethman TAS `82 MC 12,06 +0.9 m/s--- 459
    20 Puck de Waard AV Trias MC 12,13 +0.7 m/s--- 450
    21 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 12,14 +0.8 m/s--- 448
    22 Noa Bouwer AV Hera MC 12,24 +0.9 m/s--- 435
    23 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 12,26 +0.8 m/s--- 432
    24 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 12,28 +0.1 m/s--- 430
    25 Nina Baltus AV Hollandia MC 12,43 +0.1 m/s--- 0
    26 Megan Corzilius AV Zaanland MC 12,43 +0.1 m/s--- 410
    26 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 12,43 +0.1 m/s--- 410
    28 Kelly van Baar AV NOVA MC 12,44 +0.1 m/s--- 0
    29 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 12,45 +0.1 m/s--- 408
    30 Charon Lak AV Zaanland MC 12,47 +0.1 m/s--- 405
    31 Roma de Ruiter AV Hylas MC 12,66 +0.4 m/s--- 381
    32 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 13,38 +0.1 m/s--- 0
    33 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 15,19 +0.1 m/s--- 0
    Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0
    Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
    Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0
    Nienke Lockx AV Hera MC DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Noa Zoon TAS `82 MC 3:16,65 --- 569
    2 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:18,79 --- 554
    3 Carlien Wabeke AV NOVA MC 3:20,02 --- 545
    4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 3:20,43 --- 543
    5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:21,45 --- 536
    6 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:25,79 --- 507
    7 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,99 --- 505
    8 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:27,46 --- 496
    9 Anke Schoen AV Hylas MC 3:28,17 --- 491
    10 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:32,67 --- 463
    11 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3:33,14 --- 460
    12 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:34,50 --- 452
    13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:38,79 --- 427
    14 Femke Sikkink SAV MC Team 1 3:39,18 --- 424
    15 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:39,98 --- 420
    16 Meike Hartog AV Zaanland MC 3:41,95 --- 409
    17 Roma de Ruiter AV Hylas MC 3:42,82 --- 404
    18 Anna Doodeman AV Hera MC 3:45,48 --- 389
    19 Britt Agasi AV Trias MC 3:46,96 --- 381
    20 Charon Lak AV Zaanland MC 3:49,04 --- 370
    21 Maud Feenstra AV Hera MC 3:49,23 --- 369
    22 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3:57,54 --- 327
    23 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 3:59,77 --- 316
    24 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:03,66 --- 297
    Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
    Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 12,52 +0.7 m/s--- 641
    2 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 13,12 +0.7 m/s--- 575
    3 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 13,17 +0.7 m/s--- 0
    4 Carlien Wabeke AV NOVA MC 13,28 +0.9 m/s--- 558
    5 Megan Hoogland AV Hollandia MC 13,73 +0.7 m/s--- 513
    6 Esmee de Jong AV Trias MC 14,11 +0.4 m/s--- 478
    7 Bo Westrik AV Zaanland MC 14,45 +0.9 m/s--- 448
    8 Femke Sikkink SAV MC Team 1 14,53 +0.4 m/s--- 441
    9 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,08 +0.9 m/s--- 395
    10 Renate Kuijper AV Hollandia MC 15,50 +0.9 m/s--- 363
    11 Nienke Lockx AV Hera MC 15,69 +1.1 m/s--- 349
    12 Manon Buter TAS `82 MC 15,83 +1.1 m/s--- 338
    13 Loes Essen SAV MC Team 1 15,94 +1.7 m/s--- 331
    14 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 16,08 +0.4 m/s--- 321
    15 Bregje Dekker AV NOVA MC 16,26 +0.9 m/s--- 308
    16 Gina Beukers AV NOVA MC 16,61 +1.7 m/s--- 0
    17 Michelle van Dorth AV Hylas MC 16,87 +0.4 m/s--- 268
    18 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 17,14 +1.1 m/s--- 251
    19 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 17,49 +1.7 m/s--- 230
    20 Judie Jonker AV Hera MC 17,60 +0.4 m/s--- 223
    21 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 18,03 +1.7 m/s--- 199
    22 Leah de Jong TAS `82 MC 18,06 +1.1 m/s--- 197
    23 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 19,41 +1.1 m/s--- 128
    Alisia Bruin AV Wieringermeer MC DQ --- 0
    Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 34,51 --- 563
    2 Merel Sinnige SAV MC Team 1 30,45 --- 502
    3 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 26,80 --- 444
    4 Loes Essen SAV MC Team 1 25,46 --- 0
    5 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 23,28 --- 384
    6 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 22,05 --- 0
    7 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,04 --- 362
    8 Robin Post AV Wieringermeer MC 21,64 --- 355
    9 Coosje Boom AV Trias MC 21,46 --- 351
    10 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 21,10 --- 345
    11 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 19,37 --- 0
    12 Leah de Jong TAS `82 MC 19,20 --- 309
    13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 17,99 --- 0
    14 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 17,85 --- 282
    15 Jenny Koopman TAS `82 MC 16,99 --- 0
    16 Celine Limmen AV NOVA MC 15,27 --- 0
    17 Mette Volkers AV Hylas MC 14,62 --- 214
    18 Meike Hartog AV Zaanland MC 14,46 --- 210
    19 Judie Jonker AV Hera MC 13,86 --- 196
    20 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 9,42 --- 0
    21 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 8,41 --- 0
    Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0
    Ichelle Brands AV Hera MC DNS --- 0
    Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 31,78 --- 501
    2 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 26,98 --- 0
    3 Robin Post AV Wieringermeer MC 26,78 --- 424
    4 Puck de Waard AV Trias MC 24,25 --- 382
    5 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 23,29 --- 366
    6 Coosje Boom AV Trias MC 21,49 --- 0
    7 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 21,10 --- 0
    8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 18,46 --- 278
    9 Nienke Tool SAV MC Team 1 18,12 --- 271
    10 Manon Buter TAS `82 MC 17,01 --- 249
    11 Loes Essen SAV MC Team 1 16,82 --- 0
    12 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,63 --- 241
    13 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,60 --- 0
    14 Bente Schonewille AV Hera MC 15,15 --- 210
    15 Celine Limmen AV NOVA MC 14,21 --- 190
    16 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,94 --- 0
    17 Quintey Bieman AV Hera MC 12,70 --- 0
    18 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,76 --- 0
    19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 11,43 --- 125
    Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 11,22 --- 579
    2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 10,14 --- 529
    3 Merel Sinnige SAV MC Team 1 10,12 --- 528
    4 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,96 --- 521
    5 Amber Hurkmans AV NOVA MC 9,71 --- 508
    6 Robin Post AV Wieringermeer MC 9,50 --- 498
    7 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 9,03 --- 0
    8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 7,87 --- 0
    9 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 7,74 --- 407
    10 Bente Schonewille AV Hera MC 7,55 --- 397
    11 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 7,37 --- 0
    12 Mette Volkers AV Hylas MC 6,87 --- 358
    13 Lotte Braakman SAV MC Team 1 6,33 --- 0
    14 Britt Agasi AV Trias MC 6,10 --- 312
    15 Leah de Jong TAS `82 MC 5,92 --- 301
    16 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 5,62 --- 282
    17 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 5,22 --- 0
    Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
    Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0
    Ichelle Brands AV Hera MC DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,60 --- 702
    2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 --- 623
    2 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,50 --- 623
    4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 --- 582
    4 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,45 --- 582
    6 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 --- 541
    6 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,40 --- 541
    6 Marijke Langendijk AV Hera MC 1,40 --- 541
    9 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 --- 0
    10 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 --- 499
    11 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 --- 0
    11 Anke Schoen AV Hylas MC 1,35 --- 0
    13 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 --- 499
    14 Kelly van Baar AV NOVA MC 1,35 --- 0
    15 Esmee de Jong AV Trias MC 1,30 --- 0
    16 Britt Agasi AV Trias MC 1,30 --- 462
    17 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,30 --- 0
    18 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 --- 462
    19 Anna Doodeman AV Hera MC 1,30 --- 0
    20 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,25 --- 0
    20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 1,25 --- 0
    20 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,25 --- 0
    23 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 --- 389
    24 Jenny Koopman TAS `82 MC 1,15 --- 352

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nienke Tool SAV MC Team 1 5,14 +2.4 m/s--- 648
    2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 5,13 +0.0 m/s--- 646
    3 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,52 +1.6 m/s--- 523
    4 Sarah Dekker AV Trias MC 4,46 +0.5 m/s--- 510
    5 Michelle van Dorth AV Hylas MC 4,38 +0.0 m/s--- 494
    6 Maud Feenstra AV Hera MC 4,36 +0.7 m/s--- 490
    6 Anna Vethman TAS `82 MC 4,36 +1.6 m/s--- 490
    8 Evelien Bouma AV Hylas MC 4,29 +1.5 m/s--- 0
    9 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 4,19 +0.0 m/s--- 456
    10 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,14 +2.1 m/s--- 446
    11 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 4,10 +0.0 m/s--- 0
    12 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 4,06 +1.3 m/s--- 0
    13 Sanne Kooijman TAS `82 MC 4,04 +1.8 m/s--- 0
    14 Meike Hartog AV Zaanland MC 3,93 +0.8 m/s--- 404
    15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 3,91 +0.0 m/s--- 400
    16 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,87 +0.0 m/s--- 392
    17 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,84 +0.3 m/s--- 0
    18 Noa Bouwer AV Hera MC 3,82 +0.4 m/s--- 0
    19 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,77 +0.0 m/s--- 372
    20 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,69 +1.9 m/s--- 0
    21 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,55 +1.0 m/s--- 0
    22 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3,54 +1.5 m/s--- 0
    23 Gina Beukers AV NOVA MC 3,19 +0.9 m/s--- 0
    24 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 2,62 +0.3 m/s--- 0
    Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0
    Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0