Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 108
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m100mH4x400mKogelKogelslHoogVerTeam punten
    611 Nienke Bosch AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mVsen - Kogelsl ------- 0
    612 Astrid Broers AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m --------- 263
    613 Floor Götschenberg AV Caesar - AV Caesar Vrouwen Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...n groep 1 -------- 484
    614 Sanne Habets AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver...n groep 2 -------- 497
    615 Kirsten Janssens AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 100mH
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl ------- 603
    616 Emilie Lodewijks AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 200m
    400m
    100mH
    Vsen - 200mVsen - 400mVsen - 100mH ------- 408
    617 Vera Nijssen AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen Kogel...- groep 2 ------- 829
    618 Laura Vluggen AV Caesar - AV Caesar Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m -------- 640
    619 Sjoukje van den Boom AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 653
    620 Esther van...en Eijnde AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 400m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver...n groep 1 ------- 1237
    621 Fleur van Es AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 Kogel
    Vsen Kogel...- groep 2 --------- 0
    622 Lisa Galama AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver...n groep 2 ------- 0
    623 Rebecca Gílsíng AV De Keien - AV De Keie...en Team 2 100m
    Kogel
    Hoog
    Vsen - 100mVsen Kogel...- groep 2Vsen - Hoog ------- 1783
    624 Maud van Hoorn AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl -------- 1041
    625 Marlijn van Houts AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 0
    626 Moniek Reijs AV De Keien - AV De Keie...en Team 2 Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 2Vsen - Kogelsl -------- 529
    627 Lisan Scholten AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 100mH
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog -------- 985
    628 Ramona Sour AV De Keien - AV De Keie...en Team 2 400m
    1500m
    Vsen - 400mVsen - 1500m -------- 937
    629 Janne Verstraten AV De Keien - AV De Keie...en Team 1 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m ------- 892
    630 Joke Benne Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog -------- 1231
    631 Jolien Bruininx Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 425
    632 Aniek Dirkx Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver...n groep 1 -------- 417
    633 Loes Janssen Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 200m
    Vsen - 200m --------- 331
    634 Marieke K...ten-Fiers Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 2Vsen - Kogelsl -------- 460
    636 Renee van Limpt Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen Kogel
    Ver
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Ver...n groep 2 -------- 464
    637 Ilse Maas Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 100mH
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVsen - Kogelsl ------- 372
    638 Yvonne Vosters Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 497
    639 Kim Wouters Reusel `69 - AV Reusel ...9 Vrouwen 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m ------- 0
    640 Senna Driessen AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 0
    641 Renee Granzier AV Unitas - AV Unitas Vrouwen Kogelsl
    Vsen - Kogelsl --------- 743
    642 Vera Henricks AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 0
    643 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 100mH
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver...n groep 1 -------- 478
    644 Zyra van Oers AV Unitas - AV Unitas Vrouwen Kogel
    Vsen Kogel...- groep 2 --------- 584
    645 Anouk Schonewille AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 706
    646 Rianne Seefat AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 100m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver...n groep 2 -------- 0
    647 Sharon Trienes AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m --------- 738
    648 Fleur Visser AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 100mH
    Vsen - 100mH --------- 485
    649 Tess van de Worp AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m ------- 551
    650 Maeve Zuijlen AV Unitas - AV Unitas Vrouwen 200m
    Vsen - 200m --------- 668
    651 Renilde Zwartkruis AV Unitas - AV Unitas Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog --------- 934
    652 Yvonne van Hooff AVV - AV Valkens...d Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl -------- 961
    653 Juliëtte ...hlaghecke AVV - AV Valkens...d Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 532
    654 Mirna van Slooten AVV - AV Valkens...d Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...n groep 2 ------- 1191
    655 Tessa van Slooten AVV - AV Valkens...d Vrouwen 4x400m
    Kogel
    Ver
    Vsen Kogel...- groep 2Vsen - Ver...n groep 1 ------- 0
    656 Rianne van Slooten AVV - AV Valkens...d Vrouwen 100m
    1500m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 1500m ------- 630
    657 Hannah Clercx JSPR - AV `t Jasp...t Vrouwen 1500m
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 1500mVsen - Hoog ------- 682
    658 Sharon van Heugten JSPR - AV `t Jasp...t Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen Kogel...- groep 2 ------- 1261
    659 Imke Noordman JSPR - AV `t Jasp...t Vrouwen 100m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 100mH ------- 0
    660 Karlijn Raijmakers JSPR - AV `t Jasp...t Vrouwen 400m
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 400mVsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl ------- 323
    661 Kahrawan Suleiman JSPR - AV `t Jasp...t Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...n groep 1 ------- 763
    662 Lisanne Bolk AVON - AVON Vrouwen 100m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen Kogel...- groep 2 -------- 469
    663 Angelique ...lk-Senden AVON - AVON Vrouwen Kogel
    Vsen Kogel...- groep 1 --------- 0
    664 Kim Frijns AVON - AVON Vrouwen 400m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 100mH ------- 1201
    665 Anke Janssen AVON - AVON Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 980
    666 Anne Moerman AVON - AVON Vrouwen 4x400m
    Kogelsl
    Ver
    Vsen - KogelslVsen - Ver...n groep 2 ------- 321
    667 Lisa Oldenburger AVON - AVON Vrouwen 4x400m
    Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...n groep 1 ------- 909
    668 Shelley van der Ven AVON - AVON Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 520
    669 Bieneke Bauling Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl -------- 947
    670 Viola van den Berk Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 0
    671 Sanne Denneman Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m -------- 726
    672 Leanne van Est Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100mH
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver...n groep 1 -------- 987
    673 Lotte Gommers Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog --------- 672
    674 Fay Kitzen Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 0
    675 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100m
    4x400m
    Vsen - 100m -------- 706
    676 Tessa Mom Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m --------- 440
    677 Marrit Stierman Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 400m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver...n groep 2 ------- 732
    678 Tessa van Berlo GAC Gemert - GAC Gemert Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...n groep 1 ------- 992
    679 Lieke van ...t - Wolfs GAC Gemert - GAC Gemert Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen Kogel...- groep 1 ------- 658
    680 Muna Isgoowe GAC Gemert - GAC Gemert Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog ------- 902
    681 Femke Manders GAC Gemert - GAC Gemert Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 378
    682 Jacqueline Aelmans GVAC - GVAC Vrouwen Kogel
    Vsen Kogel...- groep 1 --------- 0
    683 Maud ter Bogt GVAC - GVAC Vrouwen 100m
    1500m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 1500m ------- 541
    684 Inge van den Boom GVAC - GVAC Vrouwen 200m
    400m
    4x400m
    Vsen - 200mVsen - 400m ------- 1074
    685 Suzanne Faasen GVAC - GVAC Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m -------- 0
    686 Eveline Saalberg GVAC - GVAC Vrouwen 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogVsen - Ver...n groep 2 ------- 1877
    687 Franca Somers GVAC - GVAC Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m -------- 0
    688 Jacqueline Thijssen GVAC - GVAC Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 2Vsen - Kogelsl -------- 727
    689 Chantal Baartse HAC - HAC Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m --------- 743
    690 Robin van Berlo HAC - HAC Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m -------- 561
    691 Sophie de Groot HAC - HAC Vrouwen 400m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver...n groep 1 ------- 1241
    692 Caitlin Hibbs HAC - HAC Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 0
    693 Bo Smit HAC - HAC Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog --------- 832
    694 Isa Stommels HAC - HAC Vrouwen 100mH
    Kogel
    Vsen - 100mHVsen Kogel...- groep 2 -------- 1110
    695 Eefje Swi...an Mourik HAC - HAC Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mVsen - Kogelsl ------- 1088
    696 Peggy van ...ijfeijken HAC - HAC Vrouwen Kogel
    Ver
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Ver...n groep 2 -------- 0
    697 Lotte van der Westen HAC - HAC Vrouwen 400m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 100mH ------- 0
    698 Manouk van Bussel LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...n groep 1 ------- 626
    699 Karin de Corte LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Kogelsl -------- 813
    700 Luzan Janssen LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m -------- 660
    701 Lisanne Meijer LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen 1500m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 1500mVsen - 100mH ------- 791
    702 Rowen Reemers LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen 100m
    400m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 400m ------- 1411
    703 Emma van de Valk LGDR - Lopersgroe...e Vrouwen Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...n groep 2 -------- 672
    704 Kyra Gidding STB - STB Vrouwen 4x400m
    Kogel
    Hoog
    Vsen Kogel...- groep 1Vsen - Hoog ------- 1078
    705 Maartje Kec STB - STB Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 475
    706 Yaël van Pelt STB - STB Vrouwen 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m ------- 1459
    707 Imme Wagemans STB - STB Vrouwen 100mH
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver...n groep 1 ------- 744
    708 Maud Aretz Swift - Swift Atle...en Team 1 400m
    4x400m
    Vsen - 400m -------- 647
    709 Lisanne Baetsen Swift - Swift Atle...en Team 1 200m
    Vsen - 200m --------- 578
    710 Steffie Bosboom Swift - Swift Atle...en Team 1 100mH
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog -------- 726
    711 Emmelijn van Eldik Swift - Swift Atle...en Team 1 100m
    1500m
    Vsen - 100mVsen - 1500m -------- 305
    712 Denice Geraedts Swift - Swift Atle...en Team 1 Kogelsl
    Ver
    Vsen - KogelslVsen - Ver...n groep 2 -------- 0
    713 Liesje Knelissen Swift - Swift Atle...en Team 1 100mH
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mHVsen Kogel...- groep 2Vsen - Ver...n groep 1 ------- 1020
    714 Marlou Knijnenburg Swift - Swift Atle...en Team 1 4x400m
    --------- 0
    715 Kyra Koerts Swift - Swift Atle...en Team 1 1500m
    Vsen - 1500m --------- 0
    716 Zoe van Lierop Swift - Swift Atle...en Team 1 Kogel
    Vsen Kogel...- groep 1 --------- 465
    717 Sara Rey Swift - Swift Atle...en Team 1 4x400m
    Kogelsl
    Vsen - Kogelsl -------- 639
    718 Elise Verhees Swift - Swift Atle...en Team 1 4x400m
    --------- 0
    719 Maud Waajen Swift - Swift Atle...en Team 1 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 579

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Caesar CAES 8
    AV De Keien KEIN 11
    AV Reusel `69 RS69 9
    AV Unitas UNTS 12
    AV Valkenswaard AVV 5
    AV `t Jasper Sport JSPR 5
    AVON AVON 7
    Eindhoven Atletiek EHAT 9
    GAC Gemert GACG 4
    GVAC GVAC 7
    HAC HAC 9
    Lopersgroep Deurne LGDR 6
    STB STB 4
    Swift Atletiek SWFT 12
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Unitas Vrouwen AV Unitas - Vsen
    Begeleider: Kyra Bisschops
    Jurylid: Jan van de Worp
    12 6431
    2 HAC Vrouwen HAC - Vsen
    Begeleider: A.Schrama
    Jurylid: A.Schrama
    9 6166
    3 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
    Begeleider: M. Arnoldussen
    Jurylid: M. Venner
    9 5869
    4 Lopersgroep Deurne Vrouwen Lopersgroep Deurne - Vsen
    Begeleider: Manouk van Bussel
    6 5600
    5 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 Swift Atletiek - Vsen
    Begeleider: Denice Geraedts
    12 5531
    6 AV De Keien Vrouwen Team 1 AV De Keien - Vsen
    Begeleider: Moniek Reijs
    Jurylid: Nellie van Dijk
    8 5345
    7 AVON Vrouwen AVON - Vsen
    Begeleider: Joop Hoevers
    Jurylid: Ed Blacha
    7 4945
    8 AV Reusel `69 Vrouwen AV Reusel `69 - Vsen
    Begeleider: Marieke Kwinten
    Jurylid: Loes Jansen
    9 4586
    9 GVAC Vrouwen GVAC - Vsen
    Begeleider: Bob de Mul
    Jurylid: Nikki Tromp
    7 4219
    10 STB Vrouwen STB - Vsen
    Begeleider: Dick van Pelt
    Jurylid: Anja Senden
    4 4213
    11 AV Caesar Vrouwen AV Caesar - Vsen
    Begeleider: Vera Nijssen
    Jurylid: ouder
    8 4131
    12 AV Valkenswaard Vrouwen AV Valkenswaard - Vsen
    Begeleider: Juliette Schlaghecke
    Jurylid: Jo van Ham voorkeur: kogelslingeren
    5 3721
    13 AV `t Jasper Sport Vrouwen AV `t Jasper Sport - Vsen
    Begeleider: Sharon van Heugten
    Jurylid: ouder
    5 3412
    14 GAC Gemert Vrouwen GAC Gemert - Vsen
    Begeleider: Martijn Kluijtmans
    Jurylid: zie mannenploeg
    4 3368
    15 AV De Keien Vrouwen Team 2 AV De Keien - Vsen
    Begeleider: Moniek Reijs
    Jurylid: Nellie van Dijk
    3 3249
    16 ESAV Asterix Vrouwen ESAV Asterix - Vsen
    Begeleider: Simone Luijten
    Jurylid: Robert Bervoets
    0 0
    16 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 Swift Atletiek - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Yaël van Pelt STB Vrouwen 12,73 +2.5 m/s12,77 726
    2 Sharon van Heugten AV `t Jasp...t Vrouwen 12,76 -1.5 m/s--- 721
    3 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Vrouwen 12,84 +2.5 m/s12,75 706
    4 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 13,05 +1.4 m/s--- 667
    5 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 13,17 +2.5 m/s12,95 646
    6 Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 13,56 +2.5 m/s13,68 579
    7 Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 13,73 -1.5 m/s--- 551
    8 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 13,84 +2.5 m/s13,98 533
    9 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 14,02 +1.4 m/s--- 505
    10 Fay Kitzen Eindhoven ...k Vrouwen 14,11 +2.5 m/s14,05 0
    11 Caitlin Hibbs HAC Vrouwen 14,16 +2.5 m/s14,24 0
    12 Vera Nijssen AV Caesar Vrouwen 14,28 +1.4 m/s--- 465
    12 Anke Janssen AVON Vrouwen 14,28 -1.5 m/s14,68 465
    14 Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 14,37 +1.4 m/s--- 0
    15 Janne Verstraten AV De Keie...en Team 1 14,49 +2.5 m/s13,65 434
    16 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 14,73 -1.5 m/s14,40 399
    17 Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 15,14 -1.5 m/s15,31 0
    18 Lisanne Bolk AVON Vrouwen 15,35 -1.5 m/s--- 0
    19 Lieke van ...t - Wolfs GAC Gemert Vrouwen 15,43 -1.5 m/s14,70 305
    20 Nienke Bosch AV Caesar Vrouwen 15,49 +1.4 m/s--- 0
    21 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 15,86 +1.4 m/s--- 0
    22 Imke Noordman AV `t Jasp...t Vrouwen 16,04 -1.5 m/s--- 0
    23 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 17,34 +1.4 m/s--- 0
    Maud ter Bogt GVAC Vrouwen DQ --- 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Yaël van Pelt STB Vrouwen 26,36 +0.9 m/s26,57 733
    2 Sanne Denneman Eindhoven ...k Vrouwen 26,46 +0.9 m/s26,27 726
    3 Maeve Zuijlen AV Unitas Vrouwen 27,22 +0.9 m/s27,95 668
    4 Luzan Janssen Lopersgroe...e Vrouwen 27,33 +0.9 m/s27,50 660
    5 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 27,45 +2.2 m/s29,00 0
    6 Laura Vluggen AV Caesar Vrouwen 27,60 +1.0 m/s--- 640
    7 Mirna van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 28,10 +0.9 m/s28,50 605
    8 Lisanne Baetsen Swift Atle...en Team 1 28,49 +0.9 m/s28,70 578
    9 Robin van Berlo HAC Vrouwen 28,74 +0.9 m/s28,40 561
    10 Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 28,79 +1.0 m/s--- 0
    11 Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 28,89 +2.2 m/s29,13 0
    12 Inge van den Boom GVAC Vrouwen 29,10 +0.9 m/s28,00 538
    13 Fay Kitzen Eindhoven ...k Vrouwen 29,25 +2.2 m/s29,00 0
    14 Anke Janssen AVON Vrouwen 29,46 +2.2 m/s29,55 515
    15 Caitlin Hibbs HAC Vrouwen 29,96 +2.2 m/s30,35 0
    16 Tessa van Berlo GAC Gemert Vrouwen 30,15 +2.2 m/s29,74 472
    17 Janne Verstraten AV De Keie...en Team 1 30,40 +2.2 m/s29,45 458
    18 Kahrawan Suleiman AV `t Jasp...t Vrouwen 31,54 +1.0 m/s--- 392
    19 Franca Somers GVAC Vrouwen 31,63 +1.0 m/s--- 0
    20 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 32,61 +1.0 m/s--- 0
    21 Loes Janssen AV Reusel ...9 Vrouwen 32,69 +1.0 m/s--- 331
    22 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 33,48 +1.0 m/s--- 0
    23 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 37,18 +1.0 m/s--- 0

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 1:01,07 1:02,76 744
    2 Marrit Stierman Eindhoven ...k Vrouwen 1:01,49 1:01,13 732
    3 Anouk Schonewille AV Unitas Vrouwen 1:02,39 1:02,49 706
    4 Senna Driessen AV Unitas Vrouwen 1:02,76 --- 0
    5 Kim Frijns AVON Vrouwen 1:03,17 1:04,88 684
    6 Esther van...en Eijnde AV De Keie...en Team 1 1:03,69 1:06,00 669
    7 Maud Aretz Swift Atle...en Team 1 1:04,52 1:06,56 647
    8 Sophie de Groot HAC Vrouwen 1:04,59 1:04,68 645
    9 Viola van den Berk Eindhoven ...k Vrouwen 1:05,99 1:08,91 0
    10 Inge van den Boom GVAC Vrouwen 1:08,90 1:08,00 536
    11 Juliëtte ...hlaghecke AV Valkens...d Vrouwen 1:09,08 1:06,00 532
    12 Yvonne Vosters AV Reusel ...9 Vrouwen 1:10,60 --- 497
    13 Maartje Kec STB Vrouwen 1:11,61 1:12,52 475
    14 Ramona Sour AV De Keie...en Team 2 1:12,54 1:13,00 455
    15 Aniek Dirkx AV Reusel ...9 Vrouwen 1:14,39 --- 0
    16 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 1:14,82 --- 408
    17 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 1:39,10 --- 42
    Lotte van der Westen HAC Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Chantal Baartse HAC Vrouwen 4:49,58 4:48,00 743
    2 Sharon Trienes AV Unitas Vrouwen 4:50,28 4:45,00 738
    3 Sjoukje van den Boom AV De Keie...en Team 1 5:03,84 5:10,00 653
    4 Maud ter Bogt GVAC Vrouwen 5:23,47 5:00,00 541
    5 Shelley van der Ven AVON Vrouwen 5:27,51 4:55,88 520
    6 Suzanne Faasen GVAC Vrouwen 5:34,20 --- 0
    7 Ramona Sour AV De Keie...en Team 2 5:35,03 5:40,00 482
    8 Hannah Clercx AV `t Jasp...t Vrouwen 5:36,22 --- 476
    9 Tessa Mom Eindhoven ...k Vrouwen 5:43,68 5:29,10 440
    10 Jolien Bruininx AV Reusel ...9 Vrouwen 5:46,78 --- 425
    11 Femke Manders GAC Gemert Vrouwen 5:57,29 --- 378
    12 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 6:13,89 --- 309
    13 Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 6:14,88 --- 305
    14 Vera Henricks AV Unitas Vrouwen 6:16,17 --- 0
    15 Astrid Broers AV Caesar Vrouwen 6:25,87 --- 263
    16 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 6:34,41 --- 231
    Kyra Koerts Swift Atle...en Team 1 DNS --- 0
    Marlijn van Houts AV De Keie...en Team 1 DNF 5:02,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 16,49 +1.0 m/s17,65 600
    2 Isa Stommels HAC Vrouwen 16,73 +0.3 m/s19,69 579
    3 Lotte van der Westen HAC Vrouwen 17,27 +1.0 m/s15,93 0
    4 Kim Frijns AVON Vrouwen 17,46 +0.3 m/s19,15 517
    5 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 17,86 +1.0 m/s18,51 485
    6 Fleur Visser AV Unitas Vrouwen 17,87 +1.0 m/s16,50 485
    7 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 17,91 +1.0 m/s17,44 482
    8 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 18,77 +0.3 m/s19,37 418
    9 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 18,79 +1.0 m/s18,47 417
    10 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 19,45 +1.2 m/s--- 372
    11 Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 19,51 +0.3 m/s18,60 0
    12 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 19,59 +1.2 m/s--- 0
    13 Lisan Scholten AV De Keie...en Team 1 20,41 +0.3 m/s19,79 313
    14 Imme Wagemans STB Vrouwen 21,29 +1.2 m/s--- 263
    15 Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen 22,11 +1.2 m/s--- 220
    16 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 24,66 +1.2 m/s--- 0
    Imke Noordman AV `t Jasp...t Vrouwen DQ --- 0

    Uitslagen 4 x 400m Senioren vrouwen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x400m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 4:16,23 659
    2 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 4:21,05 627
    3 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 4 4:26,69 591
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:29,72 572
    5 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 4 4:34,10 545
    6 AV Unitas Vrouwen (4x400m) AV Unitas - Vsen 4 4:34,33 544
    7 AV De Keien Vrouwen Team 1 (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:35,51 537
    8 STB Vrouwen (4x400m) STB - Vsen 4 4:49,79 457
    9 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 4 4:53,46 438
    10 AV Caesar Vrouwen (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:59,48 407
    10 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:59,52 407
    12 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 5:03,06 389
    13 AV `t Jasper Sport Vrouwen (4x400m) AV `t Jasper Sport - Vsen 4 5:04,46 383
    14 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 DQ 0
    14 AV De Keien Vrouwen Team 2 (4x400m) AV De Keien - Vsen 0 DNS 0
    14 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    14 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Zyra van Oers AV Unitas Vrouwen 9,92 --- 584
    2 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 9,83 --- 578
    3 Maud van Hoorn AV De Keie...en Team 1 9,37 --- 546
    4 Sharon van Heugten AV `t Jasp...t Vrouwen 9,29 --- 540
    5 Isa Stommels HAC Vrouwen 9,16 --- 531
    6 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 9,05 --- 523
    7 Fleur van Es AV De Keie...en Team 1 8,69 --- 0
    8 Karin de Corte Lopersgroe...e Vrouwen 8,58 --- 489
    9 Lisanne Bolk AVON Vrouwen 8,30 --- 469
    10 Zoe van Lierop Swift Atle...en Team 1 8,25 8,99 465
    11 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 8,24 --- 464
    12 Kyra Gidding STB Vrouwen 8,22 --- 463
    13 Moniek Reijs AV De Keie...en Team 2 8,09 --- 0
    14 Bieneke Bauling Eindhoven ...k Vrouwen 7,97 --- 444
    15 Tessa van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 7,85 --- 0
    16 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 7,80 7,25 0
    17 Marieke K...ten-Fiers AV Reusel ...9 Vrouwen 7,78 --- 0
    18 Angelique ...lk-Senden AVON Vrouwen 7,20 --- 0
    19 Vera Nijssen AV Caesar Vrouwen 6,96 --- 364
    20 Lieke van ...t - Wolfs GAC Gemert Vrouwen 6,82 7,09 353
    21 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 6,58 --- 333
    22 Peggy van ...ijfeijken HAC Vrouwen 6,53 --- 0
    23 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 6,13 --- 0
    24 Jacqueline Aelmans GVAC Vrouwen 4,62 --- 0
    Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Renee Granzier AV Unitas Vrouwen 39,88 --- 743
    2 Sara Rey Swift Atle...en Team 1 33,04 41,40 639
    3 Moniek Reijs AV De Keie...en Team 2 26,53 20,00 529
    4 Bieneke Bauling Eindhoven ...k Vrouwen 25,12 --- 503
    5 Maud van Hoorn AV De Keie...en Team 1 24,65 19,95 495
    6 Marieke K...ten-Fiers AV Reusel ...9 Vrouwen 22,78 --- 460
    7 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 22,20 --- 0
    8 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 21,88 --- 442
    9 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 21,67 --- 438
    10 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 19,49 --- 394
    11 Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen 18,96 --- 383
    12 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 18,28 --- 0
    13 Karin de Corte Lopersgroe...e Vrouwen 16,26 --- 324
    14 Anne Moerman AVON Vrouwen 16,16 --- 321
    15 Nienke Bosch AV Caesar Vrouwen 15,20 --- 0
    16 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 14,42 --- 281

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Renilde Zwartkruis AV Unitas Vrouwen 1,70 --- 934
    2 Bo Smit HAC Vrouwen 1,60 --- 832
    3 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 1,50 --- 726
    3 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1,50 --- 726
    3 Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 1,50 1,55 726
    6 Lisan Scholten AV De Keie...en Team 1 1,45 --- 672
    6 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 1,45 --- 672
    6 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 1,45 --- 672
    6 Lotte Gommers Eindhoven ...k Vrouwen 1,45 --- 672
    10 Kyra Gidding STB Vrouwen 1,40 --- 615
    11 Floor Götschenberg AV Caesar Vrouwen 1,30 --- 484
    11 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen 1,30 --- 484
    11 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 1,30 1,38 484
    14 Hannah Clercx AV `t Jasp...t Vrouwen 1,10 --- 206

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 4,79 +0.4 m/s--- 626
    2 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 4,70 +2.0 m/s4,84 603
    3 Sophie de Groot HAC Vrouwen 4,67 +1.4 m/s--- 596
    4 Mirna van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 4,63 +1.3 m/s--- 586
    5 Esther van...en Eijnde AV De Keie...en Team 1 4,56 -0.1 m/s--- 568
    6 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 4,49 +1.1 m/s--- 551
    7 Tessa van Berlo GAC Gemert Vrouwen 4,37 +1.5 m/s4,62 520
    8 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 4,30 -0.3 m/s--- 502
    9 Sanne Habets AV Caesar Vrouwen 4,28 +0.8 m/s--- 497
    10 Marrit Stierman Eindhoven ...k Vrouwen 4,22 +1.1 m/s--- 0
    11 Imme Wagemans STB Vrouwen 4,22 +1.3 m/s--- 481
    12 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 4,21 +1.8 m/s--- 478
    13 Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 4,16 +1.1 m/s--- 0
    14 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen 4,01 +0.5 m/s--- 425
    15 Aniek Dirkx AV Reusel ...9 Vrouwen 3,98 -0.3 m/s--- 417
    16 Tessa van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 3,95 +0.7 m/s--- 0
    17 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 3,89 +0.8 m/s4,35 0
    18 Floor Götschenberg AV Caesar Vrouwen 3,88 +0.3 m/s--- 0
    19 Kahrawan Suleiman AV `t Jasp...t Vrouwen 3,81 -1.0 m/s--- 371
    20 Anne Moerman AVON Vrouwen 3,79 +1.7 m/s--- 0
    21 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 3,67 +1.4 m/s--- 0
    22 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 3,54 +1.3 m/s--- 0
    23 Peggy van ...ijfeijken HAC Vrouwen 3,40 +0.2 m/s--- 0
    24 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 3,06 +1.1 m/s--- 0