Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 89
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    162 Bente van Amsterdam AAV `36 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver gr 1 AAV `36 MC Team 2 ------ 346
    163 Sanne van Dop AAV `36 150m
    4x80m
    MJC - 150m AAV `36 MC Team 1 ------- 0
    164 Jokeh Engelhart AAV `36 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus gr 1MJC - Kogel gr 1 AAV `36 MC Team 1 ------ 893
    165 Jonne van ...r Giessen AAV `36 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver gr 2 AAV `36 MC Team 1 ------ 1871
    166 Anne-Sophia Harms AAV `36 150m
    800m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Hoog gr 1 AAV `36 MC Team 2 ------ 784
    167 Quincy Heemskerk AAV `36 Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel gr 2MJC - Hoog gr 2 AAV `36 MC Team 1 ------- 0
    168 Ellen Hettinga AAV `36 150m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Kogel gr 2MJC - Hoog gr 2 AAV `36 MC Team 2 ------ 1378
    169 Kim Hoppenbrouwer AAV `36 4x80m
    Speer
    MJC - Speer gr 2 AAV `36 MC Team 2 ------- 0
    170 Ilse van der Marel AAV `36 800m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus gr 2 AAV `36 MC Team 1 ------- 491
    171 Tirza Meijer AAV `36 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AAV `36 MC Team 1 ------- 0
    172 Julia van Remoortere AAV `36 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 2 ------ 687
    173 Aylina van Rooij AAV `36 80mH
    Speer
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Speer gr 1MJC - Ver gr 2 AAV `36 MC Team 2 ------ 696
    174 Kadidja Sangare AAV `36 150m
    80mH
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog gr 1 AAV `36 MC Team 1 ------ 2098
    175 Isabelle Schoonen AAV `36 Discus
    Kogel
    MJC - Discus gr 1MJC - Kogel gr 1 AAV `36 MC Team 2 ------- 0
    176 Myrte Smit AAV `36 150m
    4x80m
    Discus
    MJC - 150mMJC - Discus gr 2 AAV `36 MC Team 2 ------ 250
    177 Sietske Verkade AAV `36 800m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer gr 1 AAV `36 MC Team 1 ------- 1025
    178 Mila Wacht AAV `36 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - Speer gr 2MJC - Ver gr 1 AAV `36 MC Team 1 ------ 0
    179 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver gr 2 ARV Ilion MC ------ 2015
    180 Maaike van der Hulst ARV Ilion 150m
    800m
    Speer
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Speer gr 2 ARV Ilion MC ------ 425
    181 Sarah Kuperus ARV Ilion 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH ARV Ilion MC ------- 422
    182 Arja Pouwels ARV Ilion 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH ARV Ilion MC ------- 319
    183 Julia Rijnenberg ARV Ilion 150m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 150mMJC - Kogel gr 1 ARV Ilion MC ------ 438
    184 Babet Roeling ARV Ilion Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer gr 1MJC - Discus gr 2MJC - Kogel gr 2 ARV Ilion MC ------ 1281
    185 Lily Schoonhoven ARV Ilion 4x80m
    Ver
    MJC - Ver gr 1 ARV Ilion MC ------- 0
    186 Zoë Sedney ARV Ilion 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog gr 1 ARV Ilion MC ------- 741
    187 Marieke Vlek ARV Ilion 800m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog gr 2 ARV Ilion MC ------- 0
    188 Kim Wiegand ARV Ilion Discus
    MJC - Discus gr 1 ARV Ilion MC -------- 0
    189 Angelle Davis Clytoneus 150m
    Speer
    Ver
    MJC - 150mMJC - Speer gr 1MJC - Ver gr 1 AV Clytoneus MC ------ 313
    190 Charlotte Hagen Clytoneus 800m
    80mH
    Ver
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver gr 2 AV Clytoneus MC ------ 1646
    191 Maaike Heida Clytoneus 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Clytoneus MC ------ 1026
    192 Evelijn van Hilten Clytoneus 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus gr 1MJC - Kogel gr 1 AV Clytoneus MC ------ 783
    193 Anahera Tahapary Clytoneus 80mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer gr 2 AV Clytoneus MC ------ 328
    194 Nadine de Vries Clytoneus 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog gr 2 AV Clytoneus MC ------ 1147
    195 Fabienne Buijs AV Gouda 800m
    4x80m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer gr 1 AV Gouda MC ------ 543
    196 Chantal Kruit AV Gouda 80mH
    Discus
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Discus gr 2MJC - Hoog gr 1 AV Gouda MC ------ 1423
    197 Kim Lavrijsen AV Gouda 150m
    800m
    80mH
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - 80mH AV Gouda MC ------ 1335
    198 Mette Pols AV Gouda 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver gr 1 AV Gouda MC ------ 1076
    199 Floor Tetelepta AV Gouda 150m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 150mMJC - Kogel gr 1 AV Gouda MC ------ 368
    200 Judith van Vugt AV Gouda 4x80m
    Speer
    MJC - Speer gr 2 AV Gouda MC ------- 284
    201 Precilla Wensveen AV Gouda 800m
    Kogel
    Ver
    MJC - 800mMJC - Kogel gr 2MJC - Ver gr 2 AV Gouda MC ------ 0
    202 Josephine Bockstael HLLM 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus gr 1 AV Haarlemmermeer MC ------ 552
    203 Julia Boeijen HLLM 800m
    Discus
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Discus gr 2MJC - Kogel gr 1 AV Haarlemmermeer MC ------ 0
    204 Iris Bolhuis HLLM 150m
    800m
    Ver
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Ver gr 1 AV Haarlemmermeer MC ------ 644
    205 Mila Brandehof HLLM 4x80m
    Kogel
    MJC - Kogel gr 2 AV Haarlemmermeer MC ------- 312
    206 Faja Lalleman HLLM 80mH
    Speer
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Speer gr 1MJC - Ver gr 2 AV Haarlemmermeer MC ------ 222
    207 Daphne van Os HLLM 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog gr 2 AV Haarlemmermeer MC ------ 389
    208 Anna Schipper HLLM 80mH
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Speer gr 2MJC - Hoog gr 1 AV Haarlemmermeer MC ------ 694
    209 Anouk van Uxem HLLM 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Haarlemmermeer MC ------ 848
    210 Joyce Hogerbrugge AV `47 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - Kogel gr 2MJC - Hoog gr 1MJC - Ver gr 1 AV `47 MC ------ 0
    211 Ilse Vester AV `47 150m
    800m
    Discus
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Discus gr 2 AV `47 MC ------ 0
    212 Maartje Blanken Avantri 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH Avantri MC ------ 1220
    213 Arwen Hamel Avantri 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver gr 1 Avantri MC ------ 302
    214 Julia Hollebrandse Avantri Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer gr 1MJC - Discus gr 1MJC - Kogel gr 1 Avantri MC ------ 0
    215 Rowena Spelt Avantri 800m
    Speer
    Discus
    MJC - 800mMJC - Speer gr 2MJC - Discus gr 2 Avantri MC ------ 1115
    216 Fee Steehouwer Avantri 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver gr 2 Avantri MC ------ 731
    217 Daniëlle Wooning Avantri 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel gr 2MJC - Hoog gr 2 Avantri MC ------ 1087
    218 Bianca van den Burgh Leiden 150m
    Speer
    Discus
    MJC - 150mMJC - Speer gr 1MJC - Discus gr 1 Leiden Atl...MC Team 3 ------ 880
    219 Liya Charlaganova Leiden 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 1 Leiden Atl...MC Team 2 ------ 911
    220 Melissa Clark Leiden 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m Leiden Atl...MC Team 2 ------ 566
    221 Maudi Gaillard Leiden 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver gr 1 Leiden Atl...MC Team 4 ------ 746
    222 Rosalie van Gool Leiden 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver gr 2 Leiden Atl...MC Team 4 ------ 666
    223 Dieke Heijting Leiden 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 2 Leiden Atl...MC Team 4 ------ 727
    224 Lina Hoitink Leiden 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 1 Leiden Atl...MC Team 3 ------- 352
    225 Maud Hoogeveen Leiden 80mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel gr 2 Leiden Atl...MC Team 3 ------ 570
    226 Anne de Jong Leiden 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver gr 2 Leiden Atl...MC Team 1 ------ 1103
    227 Estela Kazatzidis Leiden 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 2 Leiden Atl...MC Team 2 ------ 472
    228 Bobet Kloosterman Leiden 800m
    MJC - 800m Leiden Atl...MC Team 1 -------- 545
    229 Esther Lievers Leiden 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog gr 2 Leiden Atl...MC Team 3 ------ 986
    230 Amina Maatoug Leiden 800m
    Speer
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Speer gr 1MJC - Hoog gr 2 Leiden Atl...MC Team 1 ------ 609
    231 Isa van der Meer Leiden 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 1 Leiden Atl...MC Team 1 ------- 582
    232 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden 800m
    MJC - 800m Leiden Atl...MC Team 4 -------- 262
    233 Madelief Nouwens Leiden 150m
    4x80m
    MJC - 150m Leiden Atl...MC Team 1 ------- 0
    234 Jacomijn Prins Leiden 800m
    4x80m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer gr 2 Leiden Atl...MC Team 4 ------ 813
    235 Isabelle Reijman Leiden Discus
    Kogel
    MJC - Discus gr 2MJC - Kogel gr 2 Leiden Atl...MC Team 1 ------- 0
    236 Emma Sebregts Leiden 800m
    MJC - 800m Leiden Atl...MC Team 1 -------- 0
    237 Mara Topman Leiden 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver gr 1 Leiden Atl...MC Team 2 ------ 908
    238 Tess Veefkind Leiden Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer gr 1MJC - Discus gr 2MJC - Kogel gr 2 Leiden Atl...MC Team 2 ------ 845
    239 Quinty Verdoodt Leiden 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog gr 1 Leiden Atl...MC Team 4 ------- 0
    240 Airissa Vermond Leiden Speer
    Kogel
    MJC - Speer gr 2MJC - Kogel gr 1 Leiden Atl...MC Team 1 ------- 985
    241 Lieke Vervoorn Leiden 150m
    800m
    Ver
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Ver gr 1 Leiden Atl...MC Team 3 ------ 708
    242 Jutte Vijverberg Leiden 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver gr 1 Leiden Atl...MC Team 1 ------ 492
    243 Lara Weghorst Leiden 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH Leiden Atl...MC Team 1 ------ 1136
    244 Vicky van der Werf Leiden 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - Speer gr 2MJC - Discus gr 2 Leiden Atl...MC Team 3 ------ 0
    245 Robin Droog SC Reeuwijk 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus gr 1 SC Reeuwijk MC ------ 536
    246 Madelief de Jong SC Reeuwijk 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel gr 2MJC - Hoog gr 2 SC Reeuwijk MC ------ 327
    247 Dieke van de Pest SC Reeuwijk 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver gr 1 SC Reeuwijk MC ------ 838
    248 Inge Verleun SC Reeuwijk 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog gr 1 SC Reeuwijk MC ------ 950
    328 Heleen Pr...van Reine Leiden Discus
    MJC - Discus gr 1 Leiden Atl...MC Team 1 -------- 355
    329 Sanne L Ecluse Leiden Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer gr 1MJC - Discus gr 1MJC - Kogel gr 1 Leiden Atl...MC Team 4 ------ 457

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 17
    ARV Ilion ILIO 10
    AV Clytoneus CLYT 6
    AV Gouda GOUD 7
    AV Haarlemmermeer HLLM 8
    AV `47 AV47 2
    Avantri AVTR 6
    Leiden Atletiek LATL 29
    SC Reeuwijk SCRW 4
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk
    9 7015
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 Leiden Atletiek - MJC
    Begeleider: Mansour Maatoug
    11 6433
    3 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
    Begeleider: Jeroen Schmitz
    Jurylid: Rianne van der Valk
    10 6240
    4 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
    Begeleider: Perry Heijne
    Jurylid: Dhr. Hagen
    6 5900
    5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
    Begeleider: Patrick Janssen
    Jurylid: Wilfred Buijs
    7 5569
    6 Avantri MC Avantri - MJC
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    6 5045
    7 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk
    8 4577
    8 Leiden Atletiek MC Team 2 Leiden Atletiek - MJC
    Begeleider: Mansour Maatoug
    5 4282
    9 Leiden Atletiek MC Team 4 Leiden Atletiek - MJC
    Begeleider: Mansour Maatoug
    7 4164
    10 AV Haarlemmermeer MC AV Haarlemmermeer - MJC
    Begeleider: Sean ten Kate
    Jurylid: Wieke Bockstael
    8 4152
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 Leiden Atletiek - MJC
    Begeleider: Mansour Maatoug
    6 3803
    12 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Patrick Droog
    4 3168
    13 AV `47 MC AV `47 - MJC
    Begeleider: Yvonne de Groot
    2 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,29 +0.6 m/s19,00 685
    2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,66 +0.6 m/s19,00 650
    3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 19,91 +0.6 m/s20,20 627
    4 Maartje Blanken Avantri Avantri MC 20,35 +0.6 m/s19,98 587
    5 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...MC Team 1 20,50 +0.6 m/s20,50 574
    6 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 20,68 +1.0 m/s22,00 559
    7 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 20,77 --- 551
    8 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 20,89 +0.6 m/s21,00 541
    9 Sanne van Dop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 21,38 +0.5 m/s23,00 0
    10 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MC Team 1 21,50 +0.6 m/s21,70 492
    11 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda MC 21,50 +1.0 m/s22,00 0
    12 Mara Topman Leiden Leiden Atl...MC Team 2 21,75 +1.0 m/s23,00 472
    13 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 22,01 --- 452
    14 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...MC Team 1 22,01 +1.0 m/s22,30 0
    15 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion MC 22,20 +0.6 m/s21,50 438
    16 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 22,23 +0.5 m/s23,00 436
    17 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 22,24 +1.0 m/s22,00 0
    18 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 23,03 +1.0 m/s23,00 379
    19 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...MC Team 4 23,29 +0.5 m/s--- 362
    20 Myrte Smit AAV `36 AAV `36 MC Team 2 23,56 +0.5 m/s24,00 0
    21 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 23,56 +0.5 m/s--- 344
    22 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 24,03 --- 313
    23 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 24,16 --- 305
    24 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 24,21 +0.5 m/s--- 302
    25 Melissa Clark Leiden Leiden Atl...MC Team 2 24,28 +1.0 m/s23,00 298
    26 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 24,89 --- 261
    27 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MC 25,13 --- 0
    28 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 25,46 --- 228
    Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS 22,00 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:24,97 2:25,00 609
    2 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:30,92 2:38,00 550
    3 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:31,48 2:35,00 545
    4 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:31,67 2:38,01 543
    5 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus MC 2:33,71 --- 524
    6 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 2:33,74 --- 524
    7 Emma Sebregts Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:34,47 2:30,00 0
    8 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:37,41 2:44,00 491
    9 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,30 2:44,20 425
    10 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,75 2:54,80 422
    11 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MC Team 4 2:46,60 2:55,00 415
    12 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:47,85 2:58,00 405
    13 Dieke van de Pest SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 2:48,02 2:55,00 404
    14 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...MC Team 3 2:48,06 2:50,00 404
    15 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 2:49,12 --- 396
    16 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 2:50,82 --- 383
    17 Julia van Remoortere AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:51,19 2:54,80 380
    18 Bente van Amsterdam AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:53,49 2:52,00 0
    19 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 2:54,04 2:40,00 360
    20 Marieke Vlek ARV Ilion ARV Ilion MC 3:06,11 2:50,00 0
    21 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 3:06,87 --- 274
    22 Melissa Clark Leiden Leiden Atl...MC Team 2 3:07,83 3:10,00 268
    23 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3:08,91 2:55,00 262
    24 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 3:13,88 3:10,00 232
    25 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:17,84 --- 0
    Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS 2:36,00 0
    Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS 3:06,73 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 11,67 +0.5 m/s12,02 746
    2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,94 +0.5 m/s12,20 711
    3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 12,38 +0.5 m/s12,20 657
    4 Maartje Blanken Avantri Avantri MC 12,59 +0.5 m/s12,16 633
    5 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...MC Team 1 13,24 +0.5 m/s13,80 562
    6 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 13,47 +0.2 m/s--- 539
    7 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...MC Team 1 13,57 +0.5 m/s13,50 529
    8 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 13,70 +0.3 m/s14,53 516
    9 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MC Team 1 14,06 +0.5 m/s13,80 0
    10 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 14,14 +0.2 m/s--- 475
    11 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...MC Team 2 14,17 +0.3 m/s14,60 472
    12 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 MC Team 1 14,32 +0.5 m/s14,40 0
    13 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 14,61 +0.3 m/s15,39 434
    14 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus MC 15,33 +0.2 m/s--- 0
    15 Liya Charlaganova Leiden Leiden Atl...MC Team 2 15,41 +0.3 m/s15,70 370
    16 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 15,43 +0.3 m/s15,19 368
    17 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 15,49 +1.3 m/s--- 363
    18 Lina Hoitink Leiden Leiden Atl...MC Team 3 15,64 +1.3 m/s17,00 352
    19 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 15,88 +1.3 m/s16,89 335
    20 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
    20 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
    22 Robin Droog SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 15,91 +1.3 m/s16,78 333
    23 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 16,06 +1.3 m/s--- 322
    24 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 16,11 +0.3 m/s15,50 319
    25 Julia van Remoortere AAV `36 AAV `36 MC Team 2 16,28 +1.3 m/s16,20 307
    26 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 16,44 +0.3 m/s15,50 0
    27 Dieke Heijting Leiden Leiden Atl...MC Team 4 16,92 +1.3 m/s--- 265
    28 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MC Team 3 17,03 +0.2 m/s--- 258
    29 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 18,70 +0.2 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 29,83 --- 493
    2 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 28,80 --- 476
    3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MC Team 1 28,71 --- 475
    4 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 26,05 --- 0
    5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,76 22,09 427
    6 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MC Team 4 24,06 --- 398
    7 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 21,98 --- 361
    8 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 21,93 --- 360
    9 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus MC 20,23 --- 328
    10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 19,64 --- 317
    11 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,42 --- 0
    12 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 19,32 18,54 0
    13 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 18,41 --- 0
    14 Kim Hoppenbrouwer AAV `36 AAV `36 MC Team 2 18,11 --- 0
    15 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC 17,96 --- 284
    16 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 16,97 --- 0
    17 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 14,37 --- 208
    18 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 13,38 --- 0
    19 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 13,25 --- 0
    20 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 10,43 --- 0
    21 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 9,79 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,37 25,67 401
    2 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 25,17 --- 398
    3 Heleen Pr...van Reine Leiden Leiden Atl...MC Team 1 22,67 --- 355
    4 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 22,27 --- 348
    5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 21,31 --- 0
    6 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 20,57 --- 0
    7 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 20,37 21,10 0
    8 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 18,98 --- 288
    9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 18,77 --- 284
    10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 17,44 --- 258
    11 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 17,29 --- 255
    12 Myrte Smit AAV `36 AAV `36 MC Team 2 17,08 --- 250
    13 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 16,27 --- 0
    14 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,54 --- 218
    15 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 15,00 --- 0
    16 Robin Droog SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 14,81 --- 203
    17 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 14,38 --- 0
    18 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 13,51 --- 174
    19 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,72 --- 0
    Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 9,72 --- 509
    2 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 9,63 --- 505
    3 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 9,44 --- 495
    4 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 9,43 --- 495
    5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 8,61 8,24 453
    6 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 8,33 --- 0
    7 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion MC 8,22 9,26 0
    8 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 7,88 --- 0
    9 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 7,63 --- 401
    10 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 7,29 --- 382
    11 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 7,13 --- 0
    12 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda MC 7,05 --- 368
    13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 6,35 --- 327
    14 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 6,11 --- 0
    15 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MC 6,10 --- 312
    15 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MC Team 3 6,10 --- 312
    17 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 5,63 --- 283
    18 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 5,39 --- 0
    Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
    Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion MC 1,65 1,60 741
    2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,60 --- 702
    3 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus MC 1,50 --- 623
    3 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 1,50 --- 623
    5 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 0
    6 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 1,45 --- 582
    6 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
    6 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,45 --- 582
    6 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,45 --- 582
    10 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
    11 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
    12 Liya Charlaganova Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,40 --- 541
    13 Lina Hoitink Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,40 --- 0
    13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,40 --- 0
    15 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,30 --- 0
    15 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,30 --- 0
    17 Dieke Heijting Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,30 --- 462
    18 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,25 --- 0
    19 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 0
    20 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 389
    21 Marieke Vlek ARV Ilion ARV Ilion MC 1,20 1,25 0
    Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 5,11 -0.6 m/s5,14 642
    2 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 4,81 +1.2 m/s--- 583
    3 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,77 +2.1 m/s--- 574
    4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
    5 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,49 +1.2 m/s--- 517
    6 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,35 +2.2 m/s--- 0
    7 Mara Topman Leiden Leiden Atl...MC Team 2 4,09 +1.4 m/s--- 436
    8 Dieke van de Pest SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 4,08 -1.4 m/s--- 434
    9 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,06 +2.3 m/s--- 0
    10 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,83 +2.3 m/s--- 384
    11 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 3,75 +1.8 m/s--- 368
    12 Lily Schoonhoven ARV Ilion ARV Ilion MC 3,66 +3.2 m/s3,92 0
    13 Bente van Amsterdam AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,64 -1.9 m/s--- 346
    14 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,62 +0.9 m/s--- 0
    15 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 3,47 +1.9 m/s--- 0
    16 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 3,26 +3.0 m/s--- 0
    17 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,23 +0.0 m/s--- 0
    18 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 3,15 -1.2 m/s--- 248
    19 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,02 +1.3 m/s--- 222
    20 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 2,98 -0.8 m/s--- 0
    Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
    Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0