Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 79
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    12:30 Speer Uitslagen
    13:55 100mH Uitslagen
    14:20 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    15:20 800m Uitslagen
    16:05 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    17:00 150m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:20u
    Jongens Junior C
    Hoog - mat 1
    100mH
    Ver - ver 1
    800m
    Kogel - kogel 2
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    1 Tijmen van Arkel AAV `36 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer AAV `36 JC Team 1 ----- 0
    2 Kaj van Beest AAV `36 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AAV `36 JC Team 2 ----- 866
    3 Ben Besamusca AAV `36 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel AAV `36 JC Team 1 ----- 480
    4 Tim den Brave AAV `36 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog AAV `36 JC Team 1 ----- 0
    5 Dinand Groen AAV `36 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AAV `36 JC Team 2 ----- 0
    6 Koen Guldemond AAV `36 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AAV `36 JC Team 2 ----- 473
    7 Thijs van ...r Heijden AAV `36 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog AAV `36 JC Team 2 ----- 0
    8 Daan van der Lee AAV `36 100mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Ver AAV `36 JC Team 1 ----- 1846
    9 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 150m
    800m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Hoog AAV `36 JC Team 1 ----- 2393
    10 Rick Schreuder AAV `36 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel AAV `36 JC Team 1 ----- 610
    11 Rens Tasma AAV `36 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - HoogJJC - Ver AAV `36 JC Team 2 ----- 1621
    12 Dennis van Tilburg AAV `36 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver AAV `36 JC Team 1 ----- 1074
    13 Justin Verheul AAV `36 150m
    800m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AAV `36 JC Team 2 ----- 1360
    14 Ferdinand Zonneveld AAV `36 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AAV `36 JC Team 2 ----- 504
    15 Kjell Haars ARV Ilion 150m
    800m
    Speer
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer ARV Ilion JC ----- 915
    16 Jermo Harper ARV Ilion 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel ARV Ilion JC ----- 1292
    17 Kaj Schneiders ARV Ilion 150m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver ARV Ilion JC ------ 670
    18 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH ARV Ilion JC ----- 1426
    19 Lars van der Valk ARV Ilion 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog ARV Ilion JC ----- 1069
    20 Thomas van der Voort ARV Ilion 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel ARV Ilion JC ----- 395
    21 Jelmer Groenenboom Clytoneus 800m
    100mH
    Speer
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Speer AV Clytoneus JC ----- 1426
    22 Nick van der Hoek Clytoneus 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Clytoneus JC ----- 996
    23 Dennis Leen Clytoneus 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Clytoneus JC ----- 947
    24 Roeland va...der Ploeg Clytoneus 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m AV Clytoneus JC ----- 892
    25 Sander Verbeek Clytoneus 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Clytoneus JC ----- 211
    26 Bent Braker AV Gouda Speer
    Kogel
    Ver
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Ver AV Gouda JC ----- 1021
    27 Ruben Koning AV Gouda 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Gouda JC ----- 1455
    28 Jochem Ribberink AV Gouda 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Gouda JC ----- 1460
    29 Liam Rietbroek AV Gouda 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV Gouda JC ----- 1173
    30 Indigo Tjan AV Gouda 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m AV Gouda JC ----- 1418
    31 Jayden van den Berg HLLM 150m
    Kogel
    Ver
    JJC - 150mJJC - KogelJJC - Ver AV Haarlemmermeer JC ----- 1925
    32 Willem Grootes HLLM 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AV Haarlemmermeer JC ----- 0
    33 Thijmen Katerberg HLLM 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog AV Haarlemmermeer JC ----- 0
    34 Rob van Limpt HLLM 800m
    100mH
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Haarlemmermeer JC ------ 967
    35 Wesley van...as de Bie HLLM 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Haarlemmermeer JC ----- 0
    36 Justin Ravensbergen HLLM 800m
    JJC - 800m AV Haarlemmermeer JC ------- 457
    37 Ezra Verboom HLLM 100mH
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Hoog AV Haarlemmermeer JC ----- 2263
    38 Yoeri Verburg HLLM 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Haarlemmermeer JC ----- 657
    39 Tim Blanken AV `47 4x100m
    Speer
    JJC - Speer AV `47 JC ------ 543
    40 Sander Brink AV `47 Kogel
    JJC - Kogel AV `47 JC ------- 0
    41 Jan-Dirk Harting AV `47 800m
    100mH
    JJC - 800mJJC - 100mH AV `47 JC ------ 1252
    42 Meindert Hurkmans AV `47 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH AV `47 JC ------ 0
    43 Stephan van der Jagt AV `47 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV `47 JC ----- 1580
    44 Tijs Konijn AV `47 Ver
    JJC - Ver AV `47 JC ------- 0
    45 Thymen van der Loo AV `47 800m
    JJC - 800m AV `47 JC ------- 600
    46 Glenn Mbome AV `47 Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog AV `47 JC ------ 702
    47 Thom van N...wenhuizen AV `47 4x100m
    AV `47 JC ------- 0
    48 Tijs Smits AV `47 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH AV `47 JC ------ 674
    49 Sander van Vliet AV `47 Hoog
    JJC - Hoog AV `47 JC ------- 0
    50 Thomas Wassenaar AV `47 150m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel AV `47 JC ------ 1221
    51 Stijn van Wilgen AV `47 800m
    JJC - 800m AV `47 JC ------- 0
    52 Bor van den Berg Avantri 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Avantri JC ----- 931
    53 Branco van Driest Avantri 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Avantri JC ----- 1376
    54 Mischa Rook Avantri 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver Avantri JC ----- 928
    55 Thomas van Waas Avantri 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver Avantri JC ----- 0
    56 Daan Zieren Avantri 150m
    800m
    Speer
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer Avantri JC ----- 1142
    57 Youko van der Blom Leiden Kogel
    JJC - Kogel Leiden Atl...JC Team 1 ------- 638
    58 Marnix van der Burg Leiden 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Leiden Atl...JC Team 1 ----- 1347
    59 Maurits Dekker Leiden 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Leiden Atl...JC Team 2 ----- 725
    60 Sander van Elk Leiden 800m
    100mH
    Speer
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Speer Leiden Atl...JC Team 1 ----- 1266
    61 Wouter Faber Leiden Hoog
    JJC - Hoog Leiden Atl...JC Team 1 ------- 0
    62 Tijs Farla Leiden 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver Leiden Atl...JC Team 2 ----- 0
    63 Coen Huizer Leiden 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Leiden Atl...JC Team 1 ----- 1339
    64 Kuba Kraj Leiden 800m
    JJC - 800m Leiden Atl...JC Team 2 ------- 0
    65 Ralph van Noort Leiden 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Leiden Atl...JC Team 1 ----- 601
    66 Thijmen Nouwens Leiden 150m
    4x100m
    Speer
    JJC - 150mJJC - Speer Leiden Atl...JC Team 1 ----- 717
    67 Vincent Perquin Leiden 800m
    JJC - 800m Leiden Atl...JC Team 1 ------- 633
    68 Mitchell Pronk Leiden Kogel
    JJC - Kogel Leiden Atl...JC Team 2 ------- 0
    69 Levi Ari Pronk Leiden 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Leiden Atl...JC Team 2 ----- 1205
    70 Stefan Vleming Leiden Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog Leiden Atl...JC Team 2 ------ 0
    71 Hugo de Widt Leiden 4x100m
    Leiden Atl...JC Team 2 ------- 0
    72 Salle Wieringa Leiden 800m
    JJC - 800m Leiden Atl...JC Team 1 ------- 0
    73 Teun Wisse Leiden Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver Leiden Atl...JC Team 1 ------ 0
    74 Roell Zaadnoordijk Leiden 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel Leiden Atl...JC Team 2 ----- 1026
    75 Stach van der Zeeuw Leiden 150m
    Speer
    Hoog
    JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Hoog Leiden Atl...JC Team 2 ----- 1506
    76 Stefan Hofman VS97 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver Voorschoten `97 JC ----- 622
    77 Daan Hooy VS97 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Voorschoten `97 JC ----- 496
    78 Melvin Schuchard VS97 4x100m
    Voorschoten `97 JC ------- 0
    79 Roderick Zuidam VS97 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel Voorschoten `97 JC ----- 990

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 14
    ARV Ilion ILIO 6
    AV Clytoneus CLYT 5
    AV Gouda GOUD 5
    AV Haarlemmermeer HLLM 8
    AV `47 AV47 13
    Avantri AVTR 5
    Leiden Atletiek LATL 19
    Voorschoten `97 VS97 4
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV `47 JC AV `47 - JJC
    Begeleider: Justin Kraaijenbrink
    13 7371
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 Leiden Atletiek - JJC 10 7354
    3 AV Gouda JC AV Gouda - JJC
    Begeleider: Patrick Janssen
    Jurylid: Barbara Sjoerdsma
    5 7335
    4 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    7 7034
    5 ARV Ilion JC ARV Ilion - JJC
    Begeleider: Jeroen Schmitz
    Jurylid: Rianne van der Valk
    6 6396
    6 AV Haarlemmermeer JC AV Haarlemmermeer - JJC
    Begeleider: Sean ten Kate
    Jurylid: Wieke Bockstael
    8 6269
    7 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    7 5347
    8 Leiden Atletiek JC Team 2 Leiden Atletiek - JJC 9 5019
    9 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC
    Begeleider: Perry Heijne
    Jurylid: Dhr. Hagen
    5 4965
    10 Avantri JC Avantri - JJC
    Begeleider: Peter Halling
    Jurylid: Simone Zwijnenburg
    5 4949
    11 Voorschoten `97 JC Voorschoten `97 - JJC
    Begeleider: I. Grootscholte
    4 2625

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 JC 17,73 +1.2 m/s19,00 851
    2 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...JC Team 1 18,04 +1.2 m/s18,30 816
    3 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 JC Team 1 18,06 +1.2 m/s21,48 814
    4 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 18,28 +0.4 m/s--- 790
    5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 18,46 +1.2 m/s20,20 770
    6 Branco van Driest Avantri Avantri JC 18,59 -0.3 m/s--- 756
    7 Jayden van den Berg HLLM AV Haarlemmermeer JC 18,97 +0.4 m/s--- 717
    7 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...JC Team 1 18,97 -0.3 m/s--- 717
    9 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda JC 19,14 +1.2 m/s18,50 700
    10 Ralph van Noort Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,17 -0.3 m/s--- 0
    11 Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 19,22 +1.2 m/s19,90 692
    12 Yoeri Verburg HLLM AV Haarlemmermeer JC 19,59 +0.4 m/s--- 657
    13 Thomas Wassenaar AV `47 AV `47 JC 19,66 -0.9 m/s22,00 650
    14 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JC 19,91 +0.4 m/s--- 0
    15 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 JC Team 1 20,09 -0.9 m/s23,90 610
    16 Roderick Zuidam VS97 Voorschoten `97 JC 20,21 +0.4 m/s--- 600
    17 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 JC Team 1 20,42 -0.9 m/s23,50 0
    18 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...JC Team 2 20,64 -0.3 m/s--- 562
    19 Nick van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus JC 21,14 +0.4 m/s--- 520
    20 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 JC Team 2 21,18 -0.9 m/s24,88 517
    21 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 JC Team 2 21,37 -0.9 m/s24,00 502
    22 Daan Zieren Avantri Avantri JC 21,99 -0.3 m/s--- 454
    23 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion JC 22,29 --- 432
    24 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 22,87 -0.3 m/s25,50 0
    25 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 23,05 +0.4 m/s--- 378
    26 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 23,92 -0.9 m/s23,50 0
    Tijs Farla Leiden Leiden Atl...JC Team 2 DNS --- 0
    Kaj Schneiders ARV Ilion ARV Ilion JC DNS 20,50 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:02,95 2:07,71 877
    2 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda JC 2:15,10 2:18,00 718
    3 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:15,18 2:15,00 717
    4 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 2:21,64 2:20,00 644
    5 Jelmer Groenenboom Clytoneus AV Clytoneus JC 2:22,47 --- 635
    5 Jan-Dirk Harting AV `47 AV `47 JC 2:22,47 2:19,00 635
    7 Vincent Perquin Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:22,68 2:25,00 633
    8 Thymen van der Loo AV `47 AV `47 JC 2:25,88 2:27,00 600
    9 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:27,39 2:38,00 585
    10 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:28,70 2:28,00 0
    11 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 2:28,83 2:25,70 570
    12 Stijn van Wilgen AV `47 AV `47 JC 2:31,16 2:39,00 0
    13 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:32,81 2:36,00 532
    14 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 2:34,86 --- 514
    15 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 2:35,04 2:35,00 512
    16 Daan Hooy VS97 Voorschoten `97 JC 2:36,86 --- 496
    17 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion JC 2:38,35 2:48,60 483
    18 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:40,08 2:44,00 468
    19 Justin Ravensbergen HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:41,44 2:30,00 457
    20 Daan Zieren Avantri Avantri JC 2:43,33 --- 441
    21 Thijmen Katerberg HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:45,14 --- 0
    22 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:47,69 2:46,15 407
    23 Sander Verbeek Clytoneus AV Clytoneus JC 2:59,84 --- 0
    Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 DNS 2:50,00 0
    Kuba Kraj Leiden Leiden Atl...JC Team 2 DNS 2:55,00 0
    Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...JC Team 1 DNS 2:30,00 0
    Tijs Farla Leiden Leiden Atl...JC Team 2 DNS 2:45,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 14,51 +0.7 m/s14,63 775
    2 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda JC 15,12 +0.7 m/s15,85 714
    3 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion JC 15,19 +0.7 m/s15,94 708
    4 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...JC Team 1 15,53 +0.7 m/s16,70 676
    5 Tijs Smits AV `47 AV `47 JC 15,55 +0.7 m/s16,10 674
    6 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 15,60 +0.7 m/s17,50 670
    7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 15,76 +0.7 m/s15,48 656
    8 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 JC Team 1 16,10 +0.7 m/s15,70 627
    9 Branco van Driest Avantri Avantri JC 16,18 -0.5 m/s--- 620
    10 Jan-Dirk Harting AV `47 AV `47 JC 16,21 +0.7 m/s16,20 617
    11 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...JC Team 1 17,32 +0.7 m/s18,00 531
    12 Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 17,58 +0.6 m/s19,50 513
    13 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 JC Team 1 17,92 +0.7 m/s18,50 489
    14 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 JC Team 2 18,38 +0.7 m/s18,90 459
    15 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JC 18,75 +0.7 m/s19,00 435
    16 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JC 18,91 -0.5 m/s--- 0
    17 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,07 +0.6 m/s20,00 0
    18 Jelmer Groenenboom Clytoneus AV Clytoneus JC 19,50 -0.5 m/s--- 390
    19 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 JC Team 2 19,77 +0.6 m/s19,00 375
    20 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 JC Team 1 20,00 +0.6 m/s19,90 0
    21 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 20,15 +0.6 m/s19,90 0
    22 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...JC Team 2 20,95 +0.6 m/s21,00 313
    23 Dennis Leen Clytoneus AV Clytoneus JC 21,56 -0.5 m/s--- 284
    24 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 22,59 -0.5 m/s--- 0
    25 Bor van den Berg Avantri Avantri JC 23,77 -0.5 m/s--- 190

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 45,28 --- 709
    2 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 JC Team 1 39,17 --- 628
    3 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 33,98 --- 555
    4 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 33,55 --- 549
    5 Tim Blanken AV `47 AV `47 JC 33,18 --- 543
    6 Glenn Mbome AV `47 AV `47 JC 32,93 --- 0
    7 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...JC Team 1 31,57 --- 0
    8 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 JC Team 2 30,57 --- 504
    9 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 2 28,65 --- 0
    10 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...JC Team 2 24,36 --- 403
    11 Jelmer Groenenboom Clytoneus AV Clytoneus JC 24,24 --- 401
    12 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 23,92 --- 395
    13 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 21,41 --- 350
    14 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 20,93 --- 0
    15 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,14 --- 0
    16 Daan Zieren Avantri Avantri JC 16,15 --- 247
    17 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion JC 15,39 16,95 0
    18 Thomas van Waas Avantri Avantri JC 14,52 --- 0
    19 Daan Hooy VS97 Voorschoten `97 JC 13,71 --- 0
    Willem Grootes HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...JC Team 1 12,56 --- 638
    2 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion JC 11,32 10,50 584
    3 Thomas Wassenaar AV `47 AV `47 JC 11,03 --- 571
    4 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 10,67 9,64 0
    5 Jayden van den Berg HLLM AV Haarlemmermeer JC 10,32 --- 538
    6 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...JC Team 1 9,92 --- 0
    7 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 9,82 --- 514
    8 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 JC Team 1 9,13 --- 480
    9 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 2 8,99 --- 473
    10 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 8,85 --- 466
    11 Mischa Rook Avantri Avantri JC 8,24 --- 434
    12 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 JC Team 1 8,15 --- 0
    13 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 JC Team 2 7,82 --- 0
    14 Sander Brink AV `47 AV `47 JC 7,70 --- 0
    15 Roderick Zuidam VS97 Voorschoten `97 JC 7,44 --- 390
    16 Mitchell Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 6,07 --- 0
    17 Sander Verbeek Clytoneus AV Clytoneus JC 4,57 --- 211
    Willem Grootes HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,70 --- 779
    2 Bor van den Berg Avantri Avantri JC 1,65 --- 741
    2 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda JC 1,65 1,70 741
    4 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Glenn Mbome AV `47 AV `47 JC 1,60 --- 702
    6 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,55 --- 0
    7 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,55 --- 663
    7 Dennis Leen Clytoneus AV Clytoneus JC 1,55 --- 663
    9 Thijmen Katerberg HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 0
    10 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,45 --- 582
    11 Wouter Faber Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,45 --- 0
    12 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,40 --- 541
    13 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 0
    14 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 1,35 1,50 499
    15 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 1,35 --- 0
    16 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,30 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 JC 5,56 -0.4 m/s--- 729
    2 Jayden van den Berg HLLM AV Haarlemmermeer JC 5,25 -1.0 m/s--- 670
    2 Kaj Schneiders ARV Ilion ARV Ilion JC 5,25 -1.4 m/s5,50 670
    4 Ralph van Noort Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,90 -2.9 m/s--- 601
    5 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,85 +0.8 m/s--- 591
    6 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,59 -4.1 m/s--- 537
    7 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,55 +3.7 m/s--- 0
    8 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 4,55 -1.3 m/s--- 529
    9 Mischa Rook Avantri Avantri JC 4,38 -1.2 m/s--- 494
    10 Yoeri Verburg HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,37 -1.7 m/s--- 0
    11 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 4,36 -2.3 m/s--- 0
    12 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,34 -0.3 m/s--- 0
    13 Nick van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus JC 4,29 -1.8 m/s--- 476
    14 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 4,07 -3.4 m/s--- 0
    15 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3,97 +0.3 m/s--- 412
    16 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0
    17 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 3,27 +1.2 m/s--- 272
    18 Thomas van Waas Avantri Avantri JC 2,88 +1.5 m/s--- 0
    Tijs Farla Leiden Leiden Atl...JC Team 2 DNS --- 0