Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 79
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:45 60mH Uitslagen
    13:10 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    13:40 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    14:20 1000m Uitslagen
    15:45 Speer Uitslagen
    15:45 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    15:50 60m Uitslagen


    Tijdschema

    12:45u16:15u
    Meisjes Junior D
    Kogel - kogel 1
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    249 Azual Jok Agok AAV `36 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog AAV `36 MD ----- 1631
    250 Maud van Beest AAV `36 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AAV `36 MD ----- 959
    251 Robin Bishop AAV `36 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer AAV `36 MD ----- 711
    252 Laura Gaarthuis AAV `36 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog AAV `36 MD ----- 0
    253 Sylvie van...r Giessen AAV `36 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver AAV `36 MD ----- 980
    254 Elise Spijkers AAV `36 60m
    4x60m
    MJD - 60m AAV `36 MD ------ 0
    255 Daphne Zintel AAV `36 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver AAV `36 MD ----- 304
    256 Valerie Afognon ARV Ilion 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ARV Ilion MD ----- 554
    257 Denise Arisa ARV Ilion 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver ARV Ilion MD ----- 1560
    258 Julia de Graaf ARV Ilion 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer ARV Ilion MD ------ 0
    259 Anne de Graaf ARV Ilion Kogel
    MJD - Kogel ARV Ilion MD ------- 0
    260 Jade Groen ARV Ilion 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ARV Ilion MD ----- 455
    261 Alysée Lester ARV Ilion 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel ARV Ilion MD ----- 1944
    262 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
    MJD - Hoog ARV Ilion MD ------- 0
    263 Senna Tuur ARV Ilion 4x60m
    Ver
    MJD - Ver ARV Ilion MD ------ 0
    264 Isa van der Valk ARV Ilion 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer ARV Ilion MD ----- 845
    265 Mara Donker Clytoneus 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Clytoneus MD ----- 547
    266 Hannah Garritsen Clytoneus 60m
    1000m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Kogel AV Clytoneus MD ----- 247
    267 Linn van Schaick Clytoneus 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Clytoneus MD ----- 636
    268 Pien Vonk Clytoneus 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver AV Clytoneus MD ----- 533
    269 Rixt Vos Clytoneus 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Clytoneus MD ----- 355
    270 Bodhi Zimmerman Clytoneus Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver AV Clytoneus MD ----- 0
    271 Luna Zimnik Clytoneus 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Clytoneus MD ----- 662
    272 Pien van Berk AV Gouda 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog AV Gouda MD Team 1 ------ 0
    273 Rianne Buijs AV Gouda 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV Gouda MD Team 1 ------ 420
    274 Sacha Goedhart AV Gouda Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver AV Gouda MD Team 1 ------ 989
    275 Dieuwertje Janssen AV Gouda Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV Gouda MD Team 1 ------ 328
    276 Fleur van Leersum AV Gouda 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Gouda MD Team 1 ------ 488
    277 Mieke van de Pasch AV Gouda 60mH
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel AV Gouda MD Team 1 ------ 864
    278 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda 60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Gouda MD Team 1 ------ 0
    279 Anika Smits AV Gouda 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Gouda MD Team 1 ----- 878
    280 Isabel van Steenwijk AV Gouda 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Gouda MD Team 1 ----- 408
    281 Jente Heynen HLLM 60mH
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer AV Haarlemmermeer MD ------ 609
    282 Ilse Hogeveen HLLM 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Haarlemmermeer MD ----- 570
    283 Loïs Lessing HLLM 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV Haarlemmermeer MD ------ 463
    284 Joyce Menick HLLM 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog AV Haarlemmermeer MD ----- 1018
    285 Eline Steggink HLLM 1000m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel AV Haarlemmermeer MD ------ 877
    286 Femke van Stiphout HLLM 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV Haarlemmermeer MD ------ 0
    287 Nikki van Tienderen HLLM 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog AV Haarlemmermeer MD ------ 0
    288 Shevandy Tjon Akon HLLM 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Haarlemmermeer MD ----- 1023
    289 Noelle Visser HLLM 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Haarlemmermeer MD ------ 0
    290 Lisa Korporaal AV `47 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV `47 MD ----- 0
    291 Annika van Luijken AV `47 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV `47 MD ----- 605
    292 Alieke van...wenhuizen AV `47 Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV `47 MD ------ 722
    293 Anissa el Ousrouti AV `47 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver AV `47 MD ----- 0
    294 Femke Smits AV `47 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog AV `47 MD ----- 1057
    295 Dieke van Veen AV `47 60m
    60mH
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer AV `47 MD ----- 603
    296 Lisa van der Willik AV `47 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver AV `47 MD ----- 734
    297 Fay Ahmed Leiden 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 2 ----- 364
    298 Alia Atif Leiden 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Leiden Atl...MD Team 2 ----- 773
    299 Jenna Cambier Leiden 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 2 ----- 996
    300 Rosa Candido Leiden 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog Leiden Atl...MD Team 2 ----- 885
    301 Nina van Daalen Leiden 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Leiden Atl...MD Team 2 ----- 416
    302 Sarah Derksen Leiden 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Leiden Atl...MD Team 1 ----- 499
    303 Florieke van Ek Leiden 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Leiden Atl...MD Team 3 ----- 397
    304 Lena Elderhorst Leiden 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 3 ----- 942
    305 Muneerah Hensing Leiden 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 1 ----- 1389
    306 Annika Koet Leiden 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 1 ----- 0
    307 Mette Nuijen Leiden 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog Leiden Atl...MD Team 1 ----- 854
    308 Isabel Roeleveld Leiden 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Leiden Atl...MD Team 3 ----- 734
    309 Myrthe Steenbeek Leiden 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog Leiden Atl...MD Team 1 ----- 462
    310 Loïs Steenbeek Leiden Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 1 ----- 1411
    311 Laura Varona Perez Leiden 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 1 ----- 0
    312 Nora Varona Perez Leiden 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Leiden Atl...MD Team 3 ----- 297
    313 Hadewijch ...ijverberg Leiden 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Leiden Atl...MD Team 2 ----- 271
    314 Florijne van Well Leiden 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 3 ------ 0
    315 Lisa Wesseling Leiden 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver Leiden Atl...MD Team 3 ----- 0
    316 Daniëlle Wiersema Leiden 60m
    1000m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Kogel Leiden Atl...MD Team 3 ----- 0
    317 Ymke Evovo Trackstars 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Trackstars...elande MD ----- 639
    318 Daphne Legerstee Trackstars 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Trackstars...elande MD ----- 630
    319 Renée Mientjes Trackstars 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Trackstars...elande MD ----- 674
    320 Rebecca Spiering Trackstars 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Trackstars...elande MD ----- 502
    321 Linde Berger VS97 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Voorschoten `97 MD ----- 386
    322 Sarah Botter VS97 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver Voorschoten `97 MD ----- 0
    323 Jisca Dingjan VS97 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog Voorschoten `97 MD ----- 268
    324 Mare Hulshof VS97 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Voorschoten `97 MD ----- 539
    325 Mayke van Laar VS97 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Voorschoten `97 MD ----- 330
    326 Lotte de Ruiter VS97 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver Voorschoten `97 MD ----- 490
    327 Aïsha Snieder VS97 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH Voorschoten `97 MD ----- 1388

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 7
    ARV Ilion ILIO 9
    AV Clytoneus CLYT 7
    AV Gouda GOUD 9
    AV Haarlemmermeer HLLM 9
    AV `47 AV47 7
    Leiden Atletiek LATL 20
    Trackstars TSNL 4
    Voorschoten `97 VS97 7
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion MD ARV Ilion - MJD
    Begeleider: Jeroen Schmitz
    Jurylid: Rianne van der Valk
    9 5956
    2 AV Haarlemmermeer MD AV Haarlemmermeer - MJD
    Begeleider: Noah Verboom
    Jurylid: Wieke Bockstael
    9 5192
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: joris vijverberg
    Jurylid: nnb
    7 5184
    4 AAV `36 MD AAV `36 - MJD
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk
    7 5168
    5 AV Gouda MD Team 1 AV Gouda - MJD
    Begeleider: Eric Pols
    9 4847
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: joris vijverberg
    Jurylid: nnb
    6 4212
    7 AV `47 MD AV `47 - MJD
    Begeleider: Henk van der Willik
    Jurylid: Henk van der Willik
    7 4208
    8 Voorschoten `97 MD Voorschoten `97 - MJD
    Begeleider: M. Dirks
    Jurylid: Cor Hofman
    7 3823
    9 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
    Begeleider: Nienke Heida
    7 3449
    10 Trackstars Nesselande MD Trackstars - MJD
    Begeleider: Ingrid Evovo
    Jurylid: Peter Spiering
    4 2902
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: joris vijverberg
    Jurylid: nnb
    7 2700
    12 AV Gouda MD Team 2 AV Gouda - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alysée Lester ARV Ilion ARV Ilion MD 8,33 -1.5 m/s8,20 686
    2 Sylvie van...r Giessen AAV `36 AAV `36 MD 8,85 -1.5 m/s8,80 578
    3 Ilse Hogeveen HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,89 +0.7 m/s--- 570
    4 Femke Smits AV `47 AV `47 MD 8,95 -1.5 m/s9,10 558
    5 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MD 8,97 -1.5 m/s8,80 554
    6 Aïsha Snieder VS97 Voorschoten `97 MD 8,99 +0.7 m/s--- 551
    7 Shevandy Tjon Akon HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,04 +0.7 m/s--- 541
    8 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,19 +1.1 m/s9,45 513
    9 Sarah Derksen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 9,27 -1.5 m/s9,40 499
    10 Muneerah Hensing Leiden Leiden Atl...MD Team 1 9,32 -1.5 m/s9,40 490
    11 Fleur van Leersum AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,33 -1.5 m/s9,39 488
    12 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MD 9,45 -1.5 m/s8,90 467
    13 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 9,51 +1.1 m/s9,55 0
    14 Noelle Visser HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,54 +0.7 m/s--- 0
    15 Laura Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 1 9,63 +1.1 m/s9,50 0
    16 Alia Atif Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,65 +0.7 m/s--- 434
    17 Jenna Cambier Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,69 +1.1 m/s9,50 427
    18 Renée Mientjes Trackstars Trackstars...elande MD 9,70 +1.1 m/s9,71 426
    19 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,76 +1.1 m/s10,00 0
    20 Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 3 9,89 +0.7 m/s--- 395
    21 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MD 9,93 +1.1 m/s10,09 0
    22 Linde Berger VS97 Voorschoten `97 MD 9,95 +0.7 m/s--- 386
    22 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MD 9,95 +1.1 m/s9,95 386
    24 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MD 10,01 +0.7 m/s10,20 376
    25 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda AV Gouda MD Team 1 10,02 +0.7 m/s10,43 0
    26 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 10,03 +0.7 m/s--- 373
    27 Mayke van Laar VS97 Voorschoten `97 MD 10,10 +0.7 m/s--- 0
    28 Lisa Korporaal AV `47 AV `47 MD 10,16 +0.7 m/s10,20 0
    29 Pien Vonk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,41 +0.7 m/s--- 317
    30 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MD 10,42 +0.7 m/s--- 0
    31 Nora Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 10,56 +0.7 m/s10,10 297
    Daniëlle Wiersema Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MD 3:23,39 3:24,95 522
    2 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 3:23,68 3:26,50 521
    3 Muneerah Hensing Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:24,27 3:20,00 517
    4 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MD 3:28,09 3:28,00 492
    5 Loïs Lessing HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:32,73 3:44,00 463
    6 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 3:33,93 3:45,00 455
    7 Aïsha Snieder VS97 Voorschoten `97 MD 3:38,94 --- 426
    8 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD Team 1 3:39,90 3:50,17 420
    9 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MD 3:41,38 3:44,00 412
    10 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:41,55 3:40,00 411
    11 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MD Team 1 3:42,11 3:47,80 408
    12 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MD 3:43,05 3:46,00 402
    13 Eline Steggink HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:43,08 3:45,00 402
    14 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3:43,38 --- 401
    15 Femke van Stiphout HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:46,02 3:52,00 0
    16 Lisa Korporaal AV `47 AV `47 MD 3:46,46 --- 0
    17 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MD 3:51,84 --- 355
    18 Alia Atif Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3:55,16 4:20,00 339
    19 Julia de Graaf ARV Ilion ARV Ilion MD 3:57,00 3:58,00 0
    20 Annika Koet Leiden Leiden Atl...MD Team 1 4:00,54 3:55,00 0
    21 Hadewijch ...ijverberg Leiden Leiden Atl...MD Team 2 4:09,37 4:20,00 271
    22 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 4:10,17 --- 268
    23 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 4:12,90 --- 0
    24 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MD 4:21,77 --- 0
    25 Rebecca Spiering Trackstars Trackstars...elande MD 4:30,18 4:28,38 186
    Daniëlle Wiersema Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS 4:20,00 0
    Florijne van Well Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS 4:20,00 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alysée Lester ARV Ilion ARV Ilion MD 9,89 -1.1 m/s9,46 625
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MD 10,31 -1.1 m/s9,95 567
    3 Joyce Menick HLLM AV Haarlemmermeer MD 11,04 +0.7 m/s--- 477
    4 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 11,34 -1.1 m/s11,20 443
    5 Aïsha Snieder VS97 Voorschoten `97 MD 11,64 +0.7 m/s--- 411
    6 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MD 11,85 +0.6 m/s12,84 390
    7 Muneerah Hensing Leiden Leiden Atl...MD Team 1 11,93 -1.1 m/s12,00 382
    7 Isabel Roeleveld Leiden Leiden Atl...MD Team 3 11,93 +0.6 m/s13,20 382
    9 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MD Team 1 12,10 -1.1 m/s12,02 365
    10 Fay Ahmed Leiden Leiden Atl...MD Team 2 12,11 +0.6 m/s12,50 364
    11 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MD Team 1 12,17 -1.1 m/s12,07 358
    12 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MD Team 1 12,21 +0.6 m/s13,01 0
    13 Annika Koet Leiden Leiden Atl...MD Team 1 12,32 -1.1 m/s12,20 0
    14 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MD 12,54 -1.1 m/s11,95 0
    15 Jente Heynen HLLM AV Haarlemmermeer MD 12,60 +0.7 m/s--- 319
    16 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD 12,77 +0.6 m/s12,56 304
    17 Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 3 13,29 -0.7 m/s--- 261
    17 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 13,29 -0.7 m/s--- 261
    19 Renée Mientjes Trackstars Trackstars...elande MD 13,46 +0.6 m/s12,87 248
    20 Linn van Schaick Clytoneus AV Clytoneus MD 13,47 -0.7 m/s--- 247
    21 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MD 13,61 +0.7 m/s--- 0
    22 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MD 13,74 +0.6 m/s13,90 227
    23 Jenna Cambier Leiden Leiden Atl...MD Team 2 14,01 -0.7 m/s14,00 207
    24 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MD 14,21 -0.7 m/s--- 193
    25 Mare Hulshof VS97 Voorschoten `97 MD 14,30 +0.7 m/s--- 187
    26 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD 14,32 -0.7 m/s14,52 0
    Ilse Hogeveen HLLM AV Haarlemmermeer MD DNS --- 0
    Florijne van Well Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS --- 0
    Linde Berger VS97 Voorschoten `97 MD DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 27,59 --- 457
    2 Nina van Daalen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 25,14 --- 416
    3 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 24,39 --- 0
    4 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MD Team 1 20,22 22,73 328
    5 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 20,02 20,71 324
    6 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MD 19,82 --- 321
    7 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MD 19,10 --- 307
    8 Jente Heynen HLLM AV Haarlemmermeer MD 18,23 --- 290
    9 Hadewijch ...ijverberg Leiden Leiden Atl...MD Team 2 15,64 --- 0
    10 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MD 15,21 --- 227
    11 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 13,32 --- 184
    12 Sarah Botter VS97 Voorschoten `97 MD 12,99 --- 0
    13 Sylvie van...r Giessen AAV `36 AAV `36 MD 12,90 --- 0
    14 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 12,89 --- 174
    15 Julia de Graaf ARV Ilion ARV Ilion MD 12,69 10,64 0
    16 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda AV Gouda MD Team 1 11,78 10,00 0
    17 Pien Vonk Clytoneus AV Clytoneus MD 11,33 --- 0
    18 Femke van Stiphout HLLM AV Haarlemmermeer MD 11,16 --- 0
    19 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MD 10,64 --- 0
    20 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...MD Team 3 10,14 --- 105
    21 Lisa Wesseling Leiden Leiden Atl...MD Team 3 8,09 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alysée Lester ARV Ilion ARV Ilion MD 12,44 13,50 633
    2 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MD 10,97 --- 568
    3 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 10,03 --- 524
    4 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,67 10,37 506
    5 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,13 8,95 0
    6 Eline Steggink HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,04 --- 475
    7 Sarah Derksen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 8,73 --- 0
    8 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 2 8,72 --- 459
    9 Nina van Daalen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 8,41 --- 0
    10 Joyce Menick HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,29 --- 0
    11 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MD 7,89 --- 415
    12 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MD 7,84 7,45 412
    13 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD 6,40 --- 0
    14 Mayke van Laar VS97 Voorschoten `97 MD 6,40 --- 330
    15 Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD 6,39 --- 0
    16 Anne de Graaf ARV Ilion ARV Ilion MD 6,35 5,25 0
    17 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...MD Team 3 5,78 --- 292
    18 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 5,47 --- 0
    19 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MD 5,08 --- 247
    20 Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD 4,57 --- 0
    Daniëlle Wiersema Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Joyce Menick HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,40 --- 541
    1 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MD 1,40 --- 541
    1 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MD 1,40 1,45 541
    1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD Team 1 1,40 1,46 541
    5 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 1,35 1,35 0
    6 Femke Smits AV `47 AV `47 MD 1,35 --- 499
    7 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 0
    8 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 462
    9 Nikki van Tienderen HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,25 --- 0
    10 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 2 1,25 --- 426
    11 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD 1,20 --- 0
    12 Linn van Schaick Clytoneus AV Clytoneus MD 1,20 --- 389
    13 Mare Hulshof VS97 Voorschoten `97 MD 1,15 --- 352
    13 Isabel Roeleveld Leiden Leiden Atl...MD Team 3 1,15 --- 352
    15 Rebecca Spiering Trackstars Trackstars...elande MD 1,10 1,16 316
    16 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 1,05 --- 0
    Nora Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 NM --- 0
    Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD NM --- 0
    Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MD Team 1 NM 1,35 0
    Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shevandy Tjon Akon HLLM AV Haarlemmermeer MD 4,32 +0.9 m/s--- 482
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MD 4,17 -3.9 m/s4,40 452
    3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD Team 1 4,15 -0.3 m/s4,62 448
    4 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 4,06 -1.0 m/s--- 430
    5 Sylvie van...r Giessen AAV `36 AAV `36 MD 3,92 +0.0 m/s--- 402
    6 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD 3,91 -1.2 m/s--- 0
    7 Laura Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3,72 -0.7 m/s--- 0
    8 Jenna Cambier Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,72 -1.2 m/s--- 362
    9 Fay Ahmed Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0
    10 Senna Tuur ARV Ilion ARV Ilion MD 3,57 +2.0 m/s3,67 0
    11 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MD 3,57 -0.9 m/s--- 332
    12 Noelle Visser HLLM AV Haarlemmermeer MD 3,56 -1.5 m/s--- 0
    13 Fleur van Leersum AV Gouda AV Gouda MD Team 1 3,47 -0.3 m/s3,50 0
    14 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 3,44 -0.4 m/s--- 306
    15 Sarah Botter VS97 Voorschoten `97 MD 3,41 +1.1 m/s--- 0
    16 Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 3 3,34 -0.5 m/s--- 286
    17 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MD 3,13 -2.8 m/s2,98 244
    18 Pien Vonk Clytoneus AV Clytoneus MD 2,99 +0.0 m/s--- 216
    19 Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD 2,90 +0.0 m/s--- 0
    20 Lisa Wesseling Leiden Leiden Atl...MD Team 3 2,66 -1.0 m/s--- 0
    21 Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD 2,50 -2.8 m/s--- 0