Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 82
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Discus Uitslagen
    12:30 Discus Uitslagen
    12:45 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    13:30 80mH Uitslagen
    14:30 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    14:35 1000m Uitslagen
    14:45 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    15:25 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    16:10 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    16:15 80m Uitslagen
    16:30 Ver
    ver 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:00u
    Jongens Junior D
    Discus
    Discus
    Kogel - kogel 1
    Ver - ver 1

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    80 Siep van Amsterdam AAV `36 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH AAV `36 JD Team 2 ------ 0
    81 Lyam Binsbergen AAV `36 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 1 ----- 0
    82 Marc Dullemond AAV `36 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel gr 2 AAV `36 JD Team 1 ----- 0
    83 IJsbrand van Eekelen AAV `36 Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 2JJD - Kogel gr 2 AAV `36 JD Team 2 ------ 0
    84 Daniel Engelhart AAV `36 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel gr 1JJD - Ver gr 2 AAV `36 JD Team 1 ----- 2060
    85 Djanou Giesbergen AAV `36 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog gr 2 AAV `36 JD Team 2 ----- 1294
    86 Job van Harten AAV `36 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AAV `36 JD Team 2 ----- 415
    87 Brennan Kamerman AAV `36 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 2JJD - Hoog gr 2 AAV `36 JD Team 1 ----- 612
    88 Owyn Kamerman AAV `36 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver gr 2 AAV `36 JD Team 2 ------ 442
    89 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 1 AAV `36 JD Team 2 ------ 572
    90 Kyan Krol AAV `36 4x80m
    Hoog
    JJD - Hoog gr 1 AAV `36 JD Team 2 ------ 0
    91 Jesse Lamberst AAV `36 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog gr 1 AAV `36 JD Team 1 ----- 1045
    92 Dylan Nieuwlaat AAV `36 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 2 ----- 272
    93 Vito Pison AAV `36 80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 1 AAV `36 JD Team 2 ------ 819
    94 Twan van Rijn AAV `36 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus gr 1 AAV `36 JD Team 1 ----- 1342
    95 Julian Roedoe AAV `36 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 1 AAV `36 JD Team 1 ----- 567
    96 Luuk de Blaazer ARV Ilion 1000m
    JJD - 1000m ARV Ilion JD ------- 0
    97 Marijn van Duijn ARV Ilion 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Kogel gr 1JJD - Hoog gr 1 ARV Ilion JD ----- 1882
    98 Daan Kneppers ARV Ilion 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ARV Ilion JD ----- 938
    99 Jair Muller ARV Ilion 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver gr 1 ARV Ilion JD ----- 1602
    100 Txiku Snijders ARV Ilion Discus
    JJD - Discus gr 1 ARV Ilion JD ------- 0
    101 Sten Taal ARV Ilion 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 2 ARV Ilion JD ----- 0
    102 Sem van Vliet ARV Ilion 80mH
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog gr 2 ARV Ilion JD ------ 0
    103 Alex van der Voort ARV Ilion 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 2JJD - Kogel gr 2 ARV Ilion JD ----- 237
    104 Tijmen van der Wees ARV Ilion 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m ARV Ilion JD ------ 475
    105 Joppe Bakker Clytoneus 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Clytone...JD Team 2 ----- 384
    106 Pepijn van Diggelen Clytoneus 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 1 AV Clytone...JD Team 1 ----- 753
    107 Sven Keler Clytoneus 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog gr 2 AV Clytone...JD Team 2 ----- 691
    108 Steven van Luinen Clytoneus 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog gr 1 AV Clytone...JD Team 1 ----- 1143
    109 Storm Schifflers Clytoneus 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 1 AV Clytone...JD Team 2 ----- 610
    110 Jonas Stupar Clytoneus 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 2JJD - Kogel gr 2 AV Clytone...JD Team 2 ----- 384
    111 Jorrit van der Tol Clytoneus 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel gr 2 AV Clytone...JD Team 1 ----- 686
    112 Anton van Triest Clytoneus 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 2 AV Clytone...JD Team 1 ----- 656
    113 Aron Boersma AV Gouda 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - Discus gr 2JJD - Ver gr 1 AV Gouda JD Team 2 ----- 0
    114 Micha Groenenboom AV Gouda 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Kogel gr 2JJD - Ver gr 1 AV Gouda JD Team 1 ----- 0
    115 Wester de Groot AV Gouda 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Gouda JD Team 1 ----- 919
    116 Hugo Habraken AV Gouda 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog gr 2 AV Gouda JD Team 2 ----- 633
    117 Ewan ter Hennepe AV Gouda 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog gr 2 AV Gouda JD Team 1 ----- 501
    118 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 1 AV Gouda JD Team 1 ------ 330
    119 Lucas Kreuk AV Gouda Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 2 AV Gouda JD Team 2 ------ 221
    120 Sander de Lange AV Gouda 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Gouda JD Team 2 ----- 263
    121 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Gouda JD Team 2 ----- 948
    122 Jurre van Oosten AV Gouda 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - Kogel gr 1JJD - Ver gr 2 AV Gouda JD Team 2 ----- 749
    123 Sjoerd Peeters AV Gouda 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus gr 2 AV Gouda JD Team 1 ----- 565
    124 Frank Rüegg AV Gouda 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog gr 1 AV Gouda JD Team 2 ----- 650
    125 Sven Teekens AV Gouda 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Gouda JD Team 1 ----- 596
    126 Bart Veltman AV Gouda 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog gr 1JJD - Ver gr 2 AV Gouda JD Team 1 ----- 1796
    127 Siem Bosch HLLM 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver gr 1 AV Haarlemmermeer JD ----- 1273
    128 Rutger Boxman HLLM Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 2 AV Haarlemmermeer JD ------ 0
    129 Maas Gijzen HLLM 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Haarlemmermeer JD ----- 468
    130 Quint van der Riet HLLM 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel gr 1 AV Haarlemmermeer JD ------ 803
    131 Timo van Ruiten HLLM 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver gr 2 AV Haarlemmermeer JD ----- 0
    132 Matthijs Schipper HLLM 80m
    4x80m
    JJD - 80m AV Haarlemmermeer JD ------ 0
    133 Jesse Terpstra HLLM 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog gr 2 AV Haarlemmermeer JD ----- 702
    134 Menno Veerkamp HLLM 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus gr 2JJD - Hoog gr 1 AV Haarlemmermeer JD ----- 669
    135 Sven Breedveld AV `47 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 2 AV `47 JD ----- 333
    136 Stefan de Groot AV `47 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV `47 JD ----- 496
    137 Twan Hogerbrugge AV `47 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver gr 1 AV `47 JD ----- 483
    138 Douwe Konijn AV `47 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 2 AV `47 JD ----- 1005
    139 Daniël Mohr AV `47 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog gr 1 AV `47 JD ----- 927
    140 Thomas Bakker Avantri 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus gr 2 Avantri JD ----- 608
    141 Max Halling Avantri 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver gr 1 Avantri JD ----- 910
    142 Friso Schouten Avantri 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Avantri JD ----- 679
    143 Joris Vermeulen Avantri 4x80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - Kogel gr 1JJD - Hoog gr 1 Avantri JD ----- 765
    144 Gabriel o Baker Leiden 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Leiden Atl...JD Team 3 ----- 631
    145 Jeroen van den Berg Leiden 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 2 Leiden Atl...JD Team 3 ----- 314
    146 Guus Geelen Leiden Kogel
    Hoog
    JJD - Kogel gr 2JJD - Hoog gr 2 Leiden Atl...JD Team 3 ------ 426
    147 Jop Goekoop Leiden 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Leiden Atl...JD Team 1 ----- 895
    148 Joas van Hellemondt Leiden 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver gr 1 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 1578
    149 Camiel Holman Leiden Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 1 Leiden Atl...JD Team 3 ------ 540
    150 Merijn van Houten Leiden 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Kogel gr 2JJD - Hoog gr 1 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 0
    151 Quinten Huizer Leiden 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver gr 1 Leiden Atl...JD Team 3 ----- 176
    152 Leon Joly Leiden 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m Leiden Atl...JD Team 3 ------ 0
    153 Sindre Lindner Leiden 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog gr 1 Leiden Atl...JD Team 3 ----- 0
    154 Christiaan Molevelt Leiden 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus gr 1JJD - Kogel gr 1 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 670
    155 Ruben Oppenhuizen Leiden 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog gr 2 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 979
    156 Jochem Putter Leiden 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver gr 2 Leiden Atl...JD Team 3 ----- 968
    157 Liam Timmerman Leiden 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver gr 2 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 0
    158 Jasper Vermaase Leiden 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 2 Leiden Atl...JD Team 1 ----- 461
    159 Tim Overduin VS97 1000m
    Discus
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Discus gr 1JJD - Ver gr 1 Voorschoten `97 JD ----- 318
    160 Stijn Sannen VS97 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver gr 2 Voorschoten `97 JD ----- 735
    161 Thijs van Tol VS97 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus gr 2JJD - Kogel gr 2 Voorschoten `97 JD ----- 1039

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 16
    ARV Ilion ILIO 9
    AV Clytoneus CLYT 8
    AV Gouda GOUD 14
    AV Haarlemmermeer HLLM 8
    AV `47 AV47 5
    Avantri AVTR 4
    Leiden Atletiek LATL 15
    Voorschoten `97 VS97 3
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 AAV `36 - JJD
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    7 6213
    2 ARV Ilion JD ARV Ilion - JJD
    Begeleider: Jeroen Schmitz
    Jurylid: Rianne van der Valk
    9 5708
    3 AV Gouda JD Team 1 AV Gouda - JJD
    Begeleider: Eric Pols
    7 5177
    4 Leiden Atletiek JD Team 1 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Michiel Molevelt
    7 5104
    5 AV Haarlemmermeer JD AV Haarlemmermeer - JJD
    Begeleider: Noah Verboom
    Jurylid: Wieke Bockstael
    8 4357
    6 AAV `36 JD Team 2 AAV `36 - JJD
    Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    9 4239
    7 AV Gouda JD Team 2 AV Gouda - JJD
    Begeleider: Eric Pols
    7 3850
    8 AV Clytoneus JD Team 1 AV Clytoneus - JJD
    Begeleider: Nienke Heida
    Jurylid: Michael Schifflers
    4 3732
    9 AV `47 JD AV `47 - JJD
    Begeleider: Justin Cok
    5 3690
    10 Avantri JD Avantri - JJD
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    4 3436
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Michiel Molevelt
    8 3055
    12 AV Clytoneus JD Team 2 AV Clytoneus - JJD
    Begeleider: Nienke Heida
    4 2332
    13 Voorschoten `97 JD Voorschoten `97 - JJD
    Begeleider: H. Pracht
    3 2092
    14 Leiden Atletiek JD Team 2 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Michiel Molevelt
    0 337

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daniel Engelhart AAV `36 AAV `36 JD Team 1 10,41 -0.5 m/s10,60 721
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JD 10,95 -0.5 m/s10,83 627
    3 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 11,10 -0.3 m/s--- 602
    4 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 11,20 -0.5 m/s11,20 586
    5 Jair Muller ARV Ilion ARV Ilion JD 11,29 -0.5 m/s11,20 572
    6 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,32 -0.5 m/s11,62 567
    7 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,74 -0.5 m/s11,78 0
    8 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD Team 1 11,76 -0.5 m/s12,04 501
    9 Sten Taal ARV Ilion ARV Ilion JD 11,81 -0.5 m/s11,60 0
    10 Siem Bosch HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,83 -0.3 m/s--- 491
    11 Wester de Groot AV Gouda AV Gouda JD Team 1 11,96 -0.5 m/s11,96 473
    12 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda AV Gouda JD Team 2 11,97 -0.5 m/s12,20 472
    13 Jop Goekoop Leiden Leiden Atl...JD Team 1 11,98 -0.5 m/s11,90 470
    14 Maas Gijzen HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,00 -0.3 m/s--- 468
    15 Daniël Mohr AV `47 AV `47 JD 12,02 -0.5 m/s12,20 465
    16 Liam Timmerman Leiden Leiden Atl...JD Team 1 12,13 -0.5 m/s12,00 0
    17 Job van Harten AAV `36 AAV `36 JD Team 2 12,39 -0.5 m/s12,27 415
    17 Vito Pison AAV `36 AAV `36 JD Team 2 12,39 -0.5 m/s11,80 415
    17 Thijs van Tol VS97 Voorschoten `97 JD 12,39 -0.3 m/s--- 415
    20 Matthijs Schipper HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,44 -0.3 m/s--- 0
    21 Dylan Nieuwlaat AAV `36 AAV `36 JD Team 2 12,45 +1.6 m/s12,40 0
    22 Thomas Bakker Avantri Avantri JD 12,55 +1.6 m/s--- 395
    23 Jochem Putter Leiden Leiden Atl...JD Team 3 12,67 +1.6 m/s13,60 380
    24 Friso Schouten Avantri Avantri JD 12,72 +1.6 m/s--- 374
    25 Sven Teekens AV Gouda AV Gouda JD Team 1 12,86 +1.6 m/s12,44 0
    26 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 12,90 -0.3 m/s--- 352
    27 Pepijn van Diggelen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 12,97 -0.3 m/s--- 343
    28 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JD 13,47 +1.6 m/s13,90 286
    29 Sander de Lange AV Gouda AV Gouda JD Team 2 13,69 +1.6 m/s13,22 263
    30 Gabriel o Baker Leiden Leiden Atl...JD Team 3 13,81 -0.3 m/s--- 250
    31 Aron Boersma AV Gouda AV Gouda JD Team 2 13,92 +1.6 m/s13,92 0
    Leon Joly Leiden Leiden Atl...JD Team 3 DNS 12,00 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:10,78 3:15,47 612
    2 Sven Teekens AV Gouda AV Gouda JD Team 1 3:13,00 3:16,69 596
    3 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JD 3:21,46 3:23,10 536
    4 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:24,21 3:30,00 517
    5 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:25,48 3:25,30 509
    6 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:26,59 3:30,42 0
    7 Anton van Triest Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 3:28,07 --- 492
    8 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda AV Gouda JD Team 2 3:30,59 4:00,00 476
    9 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JD 3:30,72 3:24,70 475
    10 Luuk de Blaazer ARV Ilion ARV Ilion JD 3:31,46 3:32,50 0
    11 Jesse Terpstra HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:32,16 3:37,00 466
    12 Quint van der Riet HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:32,45 --- 464
    13 Jasper Vermaase Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:33,01 3:30,00 461
    14 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:33,23 3:43,04 460
    15 Merijn van Houten Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:34,57 3:30,00 0
    16 Wester de Groot AV Gouda AV Gouda JD Team 1 3:35,43 3:35,22 446
    17 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:36,24 3:36,70 442
    18 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JD Team 2 3:41,60 3:44,09 411
    19 Gabriel o Baker Leiden Leiden Atl...JD Team 3 3:47,06 3:40,00 381
    20 Job van Harten AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:47,37 3:47,90 0
    21 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 3:54,50 3:53,00 342
    22 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JD 3:56,34 3:52,00 333
    23 Maas Gijzen HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:56,94 --- 0
    24 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JD 3:59,26 --- 318
    25 Jeroen van den Berg Leiden Leiden Atl...JD Team 3 4:00,11 4:10,00 314
    26 Friso Schouten Avantri Avantri JD 4:02,15 --- 305
    27 Stijn Sannen VS97 Voorschoten `97 JD 4:04,07 --- 296
    28 Sven Keler Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 4:10,84 --- 265
    29 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 4:12,25 --- 259
    30 Sander de Lange AV Gouda AV Gouda JD Team 2 4:13,80 4:23,73 0
    Leon Joly Leiden Leiden Atl...JD Team 3 DNS 3:30,00 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JD Team 1 13,07 +0.7 m/s13,20 580
    2 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 13,56 +0.7 m/s14,20 530
    3 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JD Team 1 13,78 +0.7 m/s13,80 508
    4 Jair Muller ARV Ilion ARV Ilion JD 14,17 +0.7 m/s15,09 472
    5 Max Halling Avantri Avantri JD 14,33 +0.2 m/s--- 458
    6 Jop Goekoop Leiden Leiden Atl...JD Team 1 14,72 +0.7 m/s14,60 425
    7 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JD Team 1 14,75 -2.1 m/s16,86 422
    8 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JD 15,00 -2.1 m/s16,79 402
    9 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JD Team 1 15,22 +0.7 m/s14,80 0
    10 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 16,20 +0.2 m/s--- 312
    11 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 1 16,30 +0.7 m/s15,67 0
    12 Siem Bosch HLLM AV Haarlemmermeer JD 16,35 +0.2 m/s--- 302
    13 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 16,49 -2.1 m/s16,62 293
    14 Sem van Vliet ARV Ilion ARV Ilion JD 16,49 -2.1 m/s16,87 0
    15 Dylan Nieuwlaat AAV `36 AAV `36 JD Team 2 16,81 +0.7 m/s16,61 272
    16 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JD Team 1 17,21 -2.1 m/s16,83 247
    17 Jesse Terpstra HLLM AV Haarlemmermeer JD 17,39 +0.2 m/s--- 236
    18 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JD 17,46 +0.2 m/s--- 0
    19 Siep van Amsterdam AAV `36 AAV `36 JD Team 2 17,56 -2.1 m/s16,90 0
    20 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JD Team 2 17,59 +0.1 m/s17,66 224
    21 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JD Team 2 17,63 +0.1 m/s17,92 222
    22 Jochem Putter Leiden Leiden Atl...JD Team 3 17,73 +0.1 m/s18,10 216
    23 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JD 18,02 +0.1 m/s18,60 199
    24 Stijn Sannen VS97 Voorschoten `97 JD 18,18 +0.2 m/s--- 191
    25 Micha Groenenboom AV Gouda AV Gouda JD Team 1 18,27 -2.1 m/s16,88 0
    26 Quinten Huizer Leiden Leiden Atl...JD Team 3 18,45 +0.1 m/s18,60 176
    27 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 18,87 +0.1 m/s18,70 154
    28 Sindre Lindner Leiden Leiden Atl...JD Team 3 18,97 +0.1 m/s18,90 0
    29 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 19,46 +0.2 m/s--- 125

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JD Team 1 20,98 --- 325
    2 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JD 20,86 --- 323
    3 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 1 20,83 --- 0
    4 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JD Team 1 20,60 19,62 318
    5 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 18,11 --- 271
    6 Thijs van Tol VS97 Voorschoten `97 JD 17,46 --- 258
    7 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JD 17,22 --- 0
    8 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 16,42 15,54 237
    9 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JD Team 2 15,64 --- 221
    9 Lucas Kreuk AV Gouda AV Gouda JD Team 2 15,64 14,25 221
    11 Thomas Bakker Avantri Avantri JD 15,30 --- 213
    12 Menno Veerkamp HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,02 --- 207
    13 Jasper Vermaase Leiden Leiden Atl...JD Team 1 14,90 --- 0
    14 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD Team 1 14,50 18,73 0
    15 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JD Team 3 14,45 --- 195
    16 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JD 14,31 --- 0
    17 Aron Boersma AV Gouda AV Gouda JD Team 2 14,20 10,29 0
    18 Anton van Triest Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 13,06 --- 164
    19 Txiku Snijders ARV Ilion ARV Ilion JD 12,68 10,72 0
    20 Jonas Stupar Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 12,54 --- 152
    21 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JD 11,09 --- 0
    22 Jeroen van den Berg Leiden Leiden Atl...JD Team 3 10,63 --- 0
    23 IJsbrand van Eekelen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 9,09 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JD 12,42 13,89 632
    2 Daniel Engelhart AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,86 --- 608
    3 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JD Team 1 8,23 --- 0
    4 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 7,59 --- 399
    5 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JD 7,54 --- 396
    6 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD Team 2 7,52 6,72 395
    7 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 7,41 7,41 0
    8 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 7,14 --- 374
    9 Thijs van Tol VS97 Voorschoten `97 JD 7,01 --- 366
    10 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JD Team 2 6,75 --- 351
    11 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JD Team 3 6,64 --- 345
    12 Quint van der Riet HLLM AV Haarlemmermeer JD 6,54 --- 339
    12 Joris Vermeulen Avantri Avantri JD 6,54 --- 339
    14 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JD 6,40 --- 0
    15 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD Team 1 6,40 6,36 330
    16 Lucas Kreuk AV Gouda AV Gouda JD Team 2 6,36 6,18 0
    17 Micha Groenenboom AV Gouda AV Gouda JD Team 1 5,48 6,01 0
    18 Guus Geelen Leiden Leiden Atl...JD Team 3 4,88 --- 0
    19 Jonas Stupar Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 4,86 --- 232
    20 Merijn van Houten Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,79 --- 0
    21 IJsbrand van Eekelen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,99 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,50 --- 623
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JD 1,50 1,50 623
    1 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JD Team 1 1,50 1,45 623
    4 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,40 --- 541
    4 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 1,40 --- 541
    6 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,35 --- 0
    6 Sem van Vliet ARV Ilion ARV Ilion JD 1,35 1,35 0
    8 Menno Veerkamp HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,30 --- 462
    9 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,30 --- 0
    10 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JD Team 1 1,30 --- 462
    10 Daniël Mohr AV `47 AV `47 JD 1,30 --- 462
    12 Jesse Terpstra HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 0
    13 Joris Vermeulen Avantri Avantri JD 1,25 --- 426
    13 Guus Geelen Leiden Leiden Atl...JD Team 3 1,25 --- 426
    13 Sven Keler Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 1,25 --- 426
    16 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD Team 1 1,25 1,28 0
    17 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JD Team 2 1,25 1,25 426
    18 Sindre Lindner Leiden Leiden Atl...JD Team 3 1,20 --- 0
    18 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JD Team 2 1,20 1,20 0
    Merijn van Houten Leiden Leiden Atl...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daniel Engelhart AAV `36 AAV `36 JD Team 1 5,57 +0.9 m/s--- 731
    2 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JD Team 1 4,86 +1.2 m/s4,59 593
    3 Jair Muller ARV Ilion ARV Ilion JD 4,69 -0.4 m/s4,60 558
    4 Siem Bosch HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,31 +3.6 m/s--- 480
    5 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,22 -1.1 m/s--- 462
    6 Max Halling Avantri Avantri JD 4,17 -2.0 m/s--- 452
    7 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JD Team 1 4,16 -3.2 m/s--- 0
    8 Sten Taal ARV Ilion ARV Ilion JD 4,14 -0.9 m/s4,26 0
    9 Pepijn van Diggelen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 3,96 -2.0 m/s--- 410
    10 Vito Pison AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,93 +0.3 m/s--- 404
    11 Liam Timmerman Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3,85 -1.5 m/s--- 0
    12 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,80 -0.7 m/s--- 0
    13 Jochem Putter Leiden Leiden Atl...JD Team 3 3,77 -1.5 m/s--- 372
    14 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD Team 2 3,68 +0.2 m/s3,70 354
    15 Micha Groenenboom AV Gouda AV Gouda JD Team 1 3,49 -1.5 m/s3,97 0
    16 Quinten Huizer Leiden Leiden Atl...JD Team 3 3,40 -1.2 m/s--- 0
    17 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JD 3,33 -0.9 m/s--- 284
    18 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,31 +0.3 m/s--- 0
    19 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 3,20 -0.8 m/s--- 258
    20 Stijn Sannen VS97 Voorschoten `97 JD 3,15 +1.9 m/s--- 248
    21 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JD 3,05 -2.3 m/s--- 0
    22 Aron Boersma AV Gouda AV Gouda JD Team 2 2,76 -5.1 m/s3,00 0