Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 134
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 3000 meter steeple (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m400mH3000m SC4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    1 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m AV Athlos Mannen -------- 1546
    2 Dennis Bout AV Athlos 400m
    Man - 400m AV Athlos Mannen ---------- 0
    3 Bram Laenen AV Athlos 200m
    4x100m
    Man - 200m AV Athlos Mannen --------- 0
    4 Kjell Raaijmakers AV Athlos 1500m
    Man - 1500m AV Athlos Mannen ---------- 0
    5 Rob Stuber AV Athlos 400m
    Man - 400m AV Athlos Mannen ---------- 740
    6 Stefan van Twillert AV Athlos 100m
    4x100m
    Man - 100m AV Athlos Mannen --------- 0
    7 Niek Veen AV Athlos Speer
    Kogel
    Hoog
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 2 AV Athlos Mannen -------- 0
    8 Robin Vliem AV Athlos 4x100m
    Ver
    Man - Ver Groep 1 AV Athlos Mannen --------- 0
    9 Kevin van ...assenberg AV Athlos 400mH
    Hoog
    Ver
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Athlos Mannen -------- 2305
    10 Raimo Westerhof AV Athlos 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt AV Athlos Mannen --------- 1458
    11 Scott Boon Flevo Delta 4x100m
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen -------- 1386
    12 Roland Boon Flevo Delta Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 0
    13 Stefan Breet Flevo Delta 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt AV Flevo D...ta Mannen --------- 1123
    14 Jarno de Groot Flevo Delta 400mH
    Man - 400mH AV Flevo D...ta Mannen ---------- 761
    15 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Speer
    Man - Speer Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 0
    16 Brian Klinkenberg Flevo Delta 4x100m
    AV Flevo D...ta Mannen ---------- 0
    17 Niels Kok Flevo Delta 400m
    4x100m
    Man - 400m AV Flevo D...ta Mannen --------- 690
    18 Martijn Koops Flevo Delta Hoog
    Man - Hoog Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 0
    19 Mark Mulder Flevo Delta 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Flevo D...ta Mannen --------- 0
    20 Wouter Schouwenaar Flevo Delta 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen --------- 641
    21 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer
    Man - Speer Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 699
    22 Jeffrey Stokkel Flevo Delta 100m
    4x100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen -------- 1276
    23 Kevin Damstra Heerenveen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m AV Heerenveen Mannen -------- 1610
    24 Jeroen van Dijk Heerenveen 3000m SC
    Man - 3000mSt AV Heerenveen Mannen ---------- 559
    25 Gerwin de Haan Heerenveen Speer
    Man - Speer Groep 1 AV Heerenveen Mannen ---------- 595
    26 Lars van Hoeven Heerenveen 400m
    Man - 400m AV Heerenveen Mannen ---------- 0
    27 Rienk Kan Heerenveen Kogel
    Hoog
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Heerenveen Mannen -------- 1344
    28 Bram Kielman Heerenveen 1500m
    Man - 1500m AV Heerenveen Mannen ---------- 823
    29 Kristian Mos Heerenveen 200m
    4x100m
    Man - 200m AV Heerenveen Mannen --------- 0
    30 Peter Peereboom Heerenveen 400mH
    Ver
    Man - 400mHMan - Ver Groep 1 AV Heerenveen Mannen --------- 635
    31 Jeroen Piek Heerenveen 100m
    4x100m
    Man - 100m AV Heerenveen Mannen --------- 685
    32 Eric Portema Heerenveen Speer
    Man - Speer Groep 2 AV Heerenveen Mannen ---------- 0
    33 Dennis Veenker Heerenveen 100m
    4x100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 AV Heerenveen Mannen -------- 557
    34 Habtom Weldemichael Heerenveen 1500m
    Man - 1500m AV Heerenveen Mannen ---------- 0
    35 Laurens Abbink Hollandia 400mH
    4x100m
    Ver
    Man - 400mHMan - Ver Groep 1 AV Hollandia Mannen -------- 1456
    36 Luuk Bruins Hollandia 1500m
    Man - 1500m AV Hollandia Mannen ---------- 0
    37 Bart Daalhuisen Hollandia 400m
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 AV Hollandia Mannen --------- 540
    38 Twan Dankmeyer Hollandia 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Hollandia Mannen --------- 0
    39 Edwin Ellis Hollandia 3000m SC
    4x100m
    Man - 3000mSt AV Hollandia Mannen --------- 581
    40 Iwan Groothuijse Hollandia Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Hollandia Mannen ---------- 663
    41 Luka Liebrand Hollandia Speer
    Man - Speer Groep 2 AV Hollandia Mannen ---------- 610
    42 Remco Mettes Hollandia 400m
    1500m
    4x100m
    Man - 400mMan - 1500m AV Hollandia Mannen -------- 1274
    43 Kieran Roelf Hollandia 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m AV Hollandia Mannen -------- 1367
    44 Jeroen Schipper Hollandia Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV Hollandia Mannen --------- 0
    45 Hedser de Boer AV Impala 400m
    Man - 400m AV Impala Mannen ---------- 0
    46 Ronel Brigitha AV Impala 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m AV Impala Mannen -------- 1521
    47 David Hofstee AV Impala 3000m SC
    Man - 3000mSt AV Impala Mannen ---------- 694
    48 Jelmer Kootstra AV Impala 4x100m
    Speer
    Ver
    Man - Speer Groep 2Man - Ver Groep 1 AV Impala Mannen -------- 0
    49 Andrew Larasen AV Impala 1500m
    Man - 1500m AV Impala Mannen ---------- 0
    50 Markus Meekma AV Impala Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1 AV Impala Mannen --------- 1170
    51 Thijs Moesker AV Impala 400mH
    4x100m
    Man - 400mH AV Impala Mannen --------- 694
    52 Justin Postma AV Impala 1500m
    4x100m
    Man - 1500m AV Impala Mannen --------- 675
    53 Sibren Reekers AV Impala 100m
    Man - 100m AV Impala Mannen ---------- 618
    54 Jeffrey Roseboom AV Impala Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Impala Mannen --------- 999
    55 Sten Stein AV Impala 200m
    Man - 200m AV Impala Mannen ---------- 0
    56 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Hoog
    Man - Hoog Groep 2 AV Lycurgus Mannen ---------- 725
    57 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m AV Lycurgus Mannen -------- 1266
    58 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 400mH
    Hoog
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1 AV Lycurgus Mannen --------- 768
    59 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 2 AV Lycurgus Mannen -------- 1341
    60 Robin Geertsma AV Lycurgus Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Lycurgus Mannen ---------- 658
    61 Lars Gilissen AV Lycurgus Kogel
    Man - Kogel Groep 2 AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    62 Bas Jansen AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 1 AV Lycurgus Mannen -------- 0
    63 Jelle Neeft AV Lycurgus 1500m
    Man - 1500m AV Lycurgus Mannen ---------- 764
    65 Frank Stam AV Lycurgus 3000m SC
    Man - 3000mSt AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    66 Mats Tjepkema AV Lycurgus 100m
    4x100m
    Speer
    Man - 100mMan - Speer Groep 2 AV Lycurgus Mannen -------- 611
    67 Levi Winkelman AV Lycurgus 1500m
    Man - 1500m AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    68 Duco Furda AV PEC 1910 400mH
    4x100m
    Hoog
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1 AV PEC 1910 Mannen -------- 1267
    69 Michael Hooper AV PEC 1910 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m AV PEC 1910 Mannen -------- 0
    70 Niek ter Horst AV PEC 1910 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m AV PEC 1910 Mannen -------- 780
    71 Dennis de Jong AV PEC 1910 Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ---------- 0
    72 David Kater AV PEC 1910 Speer
    Man - Speer Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ---------- 685
    73 Frank Koopmans AV PEC 1910 Speer
    Kogel
    Ver
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 AV PEC 1910 Mannen -------- 1312
    74 Jordy Visscher AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m AV PEC 1910 Mannen -------- 1446
    75 Simon Vos AV PEC 1910 3000m SC
    Man - 3000mSt AV PEC 1910 Mannen ---------- 600
    76 Jilles Warmer AV PEC 1910 1500m
    Man - 1500m AV PEC 1910 Mannen ---------- 648
    77 Marco Jansen AV Phoenix Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 AV Phoenix Mannen --------- 673
    78 Lars Janssen AV Phoenix Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Phoenix Mannen --------- 499
    79 Bas Jubels AV Phoenix 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m AV Phoenix Mannen -------- 695
    80 Jules de Kort AV Phoenix 100m
    4x100m
    Man - 100m AV Phoenix Mannen --------- 0
    81 Cas van der Kuil AV Phoenix Speer
    Man - Speer Groep 1 AV Phoenix Mannen ---------- 0
    82 Bas Land AV Phoenix 400mH
    Man - 400mH AV Phoenix Mannen ---------- 764
    83 Arjen van der Logt AV Phoenix 1500m
    Man - 1500m AV Phoenix Mannen ---------- 837
    84 Luc Orbons AV Phoenix 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m AV Phoenix Mannen -------- 622
    85 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 1500m
    Man - 1500m AV Phoenix Mannen ---------- 0
    86 Martijn Spaan AV Phoenix Kogel
    Man - Kogel Groep 2 AV Phoenix Mannen ---------- 0
    87 Siem Uittenhout AV Phoenix 3000m SC
    Man - 3000mSt AV Phoenix Mannen ---------- 615
    88 Max Verbrugge AV Phoenix Speer
    Hoog
    Man - Speer Groep 2Man - Hoog Groep 1 AV Phoenix Mannen --------- 1372
    89 Alexander ... Langhout AV Phoenix 400m
    4x100m
    Man - 400m AV Phoenix Mannen --------- 728
    90 Lars Bakker VTLS Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1 GSAV Vitalis Mannen --------- 0
    91 Matisse de Boer VTLS Hoog
    Man - Hoog Groep 1 GSAV Vitalis Mannen ---------- 0
    92 Fynn van Buuren VTLS Hoog
    Man - Hoog Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ---------- 492
    93 Matteo Corradini VTLS 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m GSAV Vitalis Mannen -------- 692
    94 Stefan Gelderman VTLS 400m
    4x100m
    Man - 400m GSAV Vitalis Mannen --------- 0
    95 Martijn van Haren VTLS 3000m SC
    Man - 3000mSt GSAV Vitalis Mannen ---------- 637
    96 Koen Huits VTLS 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m GSAV Vitalis Mannen -------- 1432
    97 Cas de Jongh VTLS Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 GSAV Vitalis Mannen --------- 1188
    98 Fabian ten Kate VTLS 1500m
    Man - 1500m GSAV Vitalis Mannen ---------- 822
    99 Laurens va...ouwenhove VTLS 1500m
    Man - 1500m GSAV Vitalis Mannen ---------- 0
    100 Eric van der Meer VTLS 400mH
    4x100m
    Man - 400mH GSAV Vitalis Mannen --------- 645
    101 Andrej Sarnatskiy VTLS Ver
    Man - Ver Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ---------- 0
    102 Tjerk Zult VTLS 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 GSAV Vitalis Mannen --------- 562
    103 Sian de Boer Isala `96 100m
    Kogel
    Hoog
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2 Isala `96 Mannen -------- 680
    104 Henk jan Dorgelo Isala `96 1500m
    Man - 1500m Isala `96 Mannen ---------- 553
    105 Dennis Endeman Isala `96 Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 1 Isala `96 Mannen --------- 541
    106 Mark Jonker Isala `96 4x100m
    Speer
    Ver
    Man - Speer Groep 1Man - Ver Groep 1 Isala `96 Mannen -------- 1489
    107 Loek Könning Isala `96 200m
    4x100m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 Isala `96 Mannen -------- 0
    108 Richard Meuleman Isala `96 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m Isala `96 Mannen -------- 1464
    109 Guido Strijker Isala `96 400m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 2 Isala `96 Mannen --------- 0
    110 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt Isala `96 Mannen --------- 554
    111 Jeroen van Veen Isala `96 100m
    400mH
    4x100m
    Man - 100mMan - 400mH Isala `96 Mannen -------- 1346
    112 Jaap Groot SAV 1500m
    Man - 1500m SAV Mannen ---------- 0
    113 Jan-Junior Groot SAV 400m
    Man - 400m SAV Mannen ---------- 0
    114 Kjell Heinsius SAV Kogel
    Man - Kogel Groep 2 SAV Mannen ---------- 0
    115 Daniel Hoenderdos SAV Ver
    Man - Ver Groep 1 SAV Mannen ---------- 0
    116 Matthijs Jong SAV Speer
    Hoog
    Man - Speer Groep 1Man - Hoog Groep 2 SAV Mannen --------- 1354
    117 André Laan SAV 200m
    Man - 200m SAV Mannen ---------- 0
    118 Paul Olofsen SAV Kogel
    Man - Kogel Groep 1 SAV Mannen ---------- 782
    119 Kay Olofsen SAV Speer
    Man - Speer Groep 2 SAV Mannen ---------- 0
    120 Vincent Onos SAV 400m
    4x100m
    Man - 400m SAV Mannen --------- 664
    121 Guido Ruitenberg SAV 100m
    4x100m
    Man - 100m SAV Mannen --------- 0
    122 Edwin Sjerps SAV 1500m
    Man - 1500m SAV Mannen ---------- 761
    123 Jaap van der Thiel SAV 3000m SC
    Man - 3000mSt SAV Mannen ---------- 480
    124 Robert Wamta SAV 100m
    4x100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 SAV Mannen -------- 1362
    125 Nick Wildoer SAV 200m
    400mH
    4x100m
    Man - 200mMan - 400mH SAV Mannen -------- 1326
    126 Richard Achterberg VAV 200m
    4x100m
    Kogel
    Man - 200mMan - Kogel Groep 1 VAV Mannen -------- 449
    127 Erik-Jan v... Gelderen VAV 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt VAV Mannen --------- 1127
    128 Derrick Kazemier VAV Speer
    Man - Speer Groep 2 VAV Mannen ---------- 458
    129 Gijs Mourits VAV 100m
    Hoog
    Ver
    Man - 100mMan - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 VAV Mannen -------- 0
    130 Martijn va...de Peppel VAV Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 VAV Mannen --------- 0
    131 Rens van der Schaaf VAV 200m
    4x100m
    Man - 200m VAV Mannen --------- 671
    132 Stef van der Schaaf VAV 400mH
    4x100m
    Man - 400mH VAV Mannen --------- 869
    133 Maarten Stuivenberg VAV 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m VAV Mannen -------- 1662
    134 Erwin Vor VAV 1500m
    Hoog
    Ver
    Man - 1500mMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 VAV Mannen -------- 1582
    250 Sander van den Belt AV Athlos Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 AV Athlos Mannen --------- 864

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 11
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV Heerenveen HRVN 12
    AV Hollandia HLLD 10
    AV Impala IMPL 11
    AV Lycurgus LYCG 11
    AV PEC 1910 PEC 9
    AV Phoenix PHNX 13
    GSAV Vitalis VTLS 13
    Isala `96 ISLA 9
    SAV SAV 14
    VAV VAV 9
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: Alida vd Kolk
    11 7785
    2 VAV Mannen VAV - Msen
    Begeleider: Stef van der Schaaf
    Jurylid: Aart Stuivenberg
    9 7664
    3 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    13 7618
    4 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
    Begeleider: Sybout Wijma
    Jurylid: Simone Falkena (voorkeur hoogspringen)
    12 7597
    5 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
    Begeleider: Ronald Huethorst
    Jurylid: Alfred Rekers
    9 7520
    6 SAV Mannen SAV - Msen
    Begeleider: Paul Olofsen
    Jurylid: Paul Olofsen
    14 7468
    7 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
    Begeleider: Jeroen ten Heuvel
    Jurylid: Arjan Huijgen
    12 7330
    8 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
    Begeleider: Jeroen van Veen
    Jurylid: Erjan Palland
    9 7304
    9 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
    Begeleider: Wendy Albada
    Jurylid: Nikki Tahapary
    13 7270
    10 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
    Begeleider: Jan Groot
    Jurylid: Remco Mettes
    10 7217
    11 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
    Begeleider: Sierd Wijnalda
    Jurylid: Jelmer Jepma
    11 7124
    12 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
    11 6133

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 11,08 -1.6 m/s10,90 785
    2 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 11,23 -1.6 m/s10,80 749
    3 Stefan van Twillert AV Athlos AV Athlos Mannen 11,44 -1.6 m/s11,15 0
    4 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,46 -1.6 m/s11,30 697
    5 Jeroen Piek Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,51 -1.8 m/s11,40 685
    6 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,54 -1.6 m/s11,25 0
    7 Kieran Roelf Hollandia AV Hollandia Mannen 11,56 -2.2 m/s11,90 674
    8 Koen Huits VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,57 -1.6 m/s11,30 672
    9 Robert Wamta SAV SAV Mannen 11,60 -1.8 m/s11,50 665
    10 Matteo Corradini VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,68 -1.6 m/s11,30 0
    11 Jeffrey Stokkel Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 11,79 -1.8 m/s11,50 624
    12 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,80 -1.8 m/s11,51 622
    13 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 11,82 -1.8 m/s11,51 618
    14 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,87 -2.2 m/s11,73 607
    15 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,98 -1.8 m/s11,50 0
    16 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 12,02 -1.8 m/s11,70 576
    17 Jules de Kort AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,05 -1.6 m/s11,40 0
    18 Gijs Mourits VAV VAV Mannen 12,06 -1.8 m/s11,50 0
    19 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 12,33 -2.2 m/s11,85 0
    20 Sian de Boer Isala `96 Isala `96 Mannen 12,35 -2.2 m/s12,30 0
    21 Mark Mulder Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 12,62 -2.2 m/s12,30 0
    Guido Ruitenberg SAV SAV Mannen DQ 11,90 0
    Twan Dankmeyer Hollandia AV Hollandia Mannen DNS 12,10 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 22,44 -2.6 m/s21,70 797
    2 Ronel Brigitha AV Impala AV Impala Mannen 22,68 -2.6 m/s22,16 772
    3 Kevin Damstra Heerenveen AV Heerenveen Mannen 22,71 -2.6 m/s22,70 769
    4 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 22,91 -2.6 m/s22,10 749
    5 Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen 23,13 -1.4 m/s23,80 727
    6 Bram Laenen AV Athlos AV Athlos Mannen 23,17 -0.5 m/s23,25 0
    7 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 23,31 -2.6 m/s22,30 0
    8 Sten Stein AV Impala AV Impala Mannen 23,40 -1.4 m/s23,80 0
    9 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,46 -0.5 m/s23,18 695
    10 Kieran Roelf Hollandia AV Hollandia Mannen 23,48 -0.5 m/s23,14 693
    11 Matteo Corradini VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,49 -1.4 m/s23,60 692
    12 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,55 -0.5 m/s23,33 0
    13 Rens van der Schaaf VAV VAV Mannen 23,71 -2.6 m/s23,00 671
    14 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 23,84 -0.5 m/s23,55 659
    15 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 23,88 -0.5 m/s23,48 0
    16 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 23,98 -1.4 m/s24,20 646
    17 Wouter Schouwenaar Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 24,04 -1.9 m/s24,50 641
    18 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 24,12 -1.4 m/s23,90 0
    19 Richard Achterberg VAV VAV Mannen 24,40 -1.4 m/s23,60 0
    20 Tjerk Zult VTLS GSAV Vitalis Mannen 25,01 -1.9 m/s24,80 0
    21 Mark Mulder Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 25,34 -1.9 m/s25,00 0
    Twan Dankmeyer Hollandia AV Hollandia Mannen DNS 24,80 0
    André Laan SAV SAV Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 48,44 47,90 877
    2 Kevin Damstra Heerenveen AV Heerenveen Mannen 49,22 49,23 841
    3 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 50,58 51,20 780
    4 Koen Huits VTLS GSAV Vitalis Mannen 51,04 50,20 760
    5 Ronel Brigitha AV Impala AV Impala Mannen 51,29 50,38 749
    6 Lars van Hoeven Heerenveen AV Heerenveen Mannen 51,37 49,85 0
    7 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 51,43 52,00 743
    8 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 51,51 50,80 740
    9 Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen 51,56 49,99 737
    10 Alexander ... Langhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 51,78 52,09 728
    10 Remco Mettes Hollandia AV Hollandia Mannen 51,78 51,40 728
    12 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,20 52,02 0
    13 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 52,72 53,00 690
    14 Vincent Onos SAV SAV Mannen 53,36 54,00 664
    15 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 54,29 54,00 0
    16 Bas Jansen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 54,77 54,00 0
    17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 56,18 55,57 0
    18 Jan-Junior Groot SAV SAV Mannen 56,39 --- 0
    19 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 56,58 51,39 0
    20 Bart Daalhuisen Hollandia AV Hollandia Mannen 59,61 58,00 0
    21 Dennis Bout AV Athlos AV Athlos Mannen 1:11,86 1:00,00 0
    Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 56,80 0

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 3:57,62 3:59,32 837
    2 Bram Kielman Heerenveen AV Heerenveen Mannen 3:59,25 3:55,00 823
    3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 3:59,38 3:59,39 822
    4 Jelle Neeft AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 4:06,26 4:04,99 764
    5 Edwin Sjerps SAV SAV Mannen 4:06,68 4:00,00 761
    6 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 4:10,02 4:09,00 735
    7 Habtom Weldemichael Heerenveen AV Heerenveen Mannen 4:15,40 4:15,00 0
    8 Justin Postma AV Impala AV Impala Mannen 4:17,84 4:13,53 675
    9 Jilles Warmer AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 4:21,61 4:30,00 648
    10 Levi Winkelman AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 4:24,59 4:18,21 0
    11 Andrew Larasen AV Impala AV Impala Mannen 4:28,49 4:25,00 0
    12 Erik-Jan v... Gelderen VAV VAV Mannen 4:28,89 4:50,00 597
    13 Jaap Groot SAV SAV Mannen 4:29,09 --- 0
    14 Henk jan Dorgelo Isala `96 Isala `96 Mannen 4:35,57 4:52,00 553
    15 Remco Mettes Hollandia AV Hollandia Mannen 4:36,68 4:30,00 546
    16 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 4:39,18 4:20,00 530
    17 Erwin Vor VAV VAV Mannen 4:40,63 4:50,00 0
    18 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 Isala `96 Mannen 4:42,60 4:45,00 0
    19 Jeroen Rodenburg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 4:43,59 3:56,79 0
    20 Kjell Raaijmakers AV Athlos AV Athlos Mannen 4:49,66 4:28,00 0
    21 Laurens va...ouwenhove VTLS GSAV Vitalis Mannen 4:50,23 4:24,16 0
    22 Luuk Bruins Hollandia AV Hollandia Mannen 5:24,92 5:00,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 64,38 --- 814
    2 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 60,46 --- 767
    3 Daniël va...der Stege Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 55,03 --- 699
    4 David Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 53,95 --- 685
    5 Kay Olofsen SAV SAV Mannen 52,82 --- 0
    6 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 51,86 --- 0
    7 Cas de Jongh VTLS GSAV Vitalis Mannen 51,29 --- 650
    8 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 48,38 47,16 611
    9 Luka Liebrand Hollandia AV Hollandia Mannen 48,31 --- 610
    10 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 47,90 --- 0
    11 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 47,23 --- 595
    12 Eric Portema Heerenveen AV Heerenveen Mannen 46,18 --- 0
    13 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 46,16 49,86 580
    14 Max Verbrugge AV Phoenix AV Phoenix Mannen 44,66 --- 559
    15 Jeroen Schipper Hollandia AV Hollandia Mannen 43,88 --- 0
    16 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 40,04 42,77 0
    17 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 38,82 --- 473
    18 Derrick Kazemier VAV VAV Mannen 37,80 35,00 458
    19 Cas van der Kuil AV Phoenix AV Phoenix Mannen 36,75 42,00 0
    20 Niek Veen AV Athlos AV Athlos Mannen 33,55 --- 0
    21 Lars Bakker VTLS GSAV Vitalis Mannen 32,71 --- 0
    22 Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen 31,66 35,00 0
    Dennis Endeman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Paul Olofsen SAV SAV Mannen 14,89 --- 782
    2 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 12,96 --- 663
    3 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 12,89 12,57 658
    4 Jeffrey Stokkel Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 12,80 --- 652
    5 Kjell Heinsius SAV SAV Mannen 12,65 --- 0
    6 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 12,03 --- 602
    7 Jeroen Schipper Hollandia AV Hollandia Mannen 12,01 --- 0
    8 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 11,86 --- 590
    9 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,36 --- 557
    10 Dennis Endeman Isala `96 Isala `96 Mannen 11,14 --- 541
    11 Cas de Jongh VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,09 --- 538
    12 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,53 10,74 499
    13 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 10,41 --- 0
    14 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,88 10,06 0
    14 Roland Boon Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 9,88 --- 0
    16 Richard Achterberg VAV VAV Mannen 9,85 --- 449
    17 Sian de Boer Isala `96 Isala `96 Mannen 9,52 --- 0
    18 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,44 --- 0
    19 Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen 9,19 10,00 0
    20 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 9,07 --- 391
    21 Niek Veen AV Athlos AV Athlos Mannen 8,74 --- 0
    22 Lars Bakker VTLS GSAV Vitalis Mannen 8,36 --- 0
    Lars Gilissen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 11,67 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Erwin Vor VAV VAV Mannen 2,00 2,00 857
    2 Max Verbrugge AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,95 1,95 813
    2 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,95 --- 813
    4 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85 725
    5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85 0
    6 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 1,80 --- 680
    6 Sian de Boer Isala `96 Isala `96 Mannen 1,80 --- 680
    8 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,75 --- 634
    9 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 1,70 --- 587
    10 Niek Veen AV Athlos AV Athlos Mannen 1,70 --- 0
    10 Martijn Koops Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 1,70 --- 0
    12 Duco Furda AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,70 1,70 587
    13 Bart Daalhuisen Hollandia AV Hollandia Mannen 1,65 --- 540
    14 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 1,60 1,65 492
    14 Fynn van Buuren VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,60 --- 492
    16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,50 --- 0
    Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen NM --- 0
    Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNS --- 0
    Gijs Mourits VAV VAV Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Laurens Abbink Hollandia AV Hollandia Mannen 6,57 -0.5 m/s6,72 729
    2 Erwin Vor VAV VAV Mannen 6,55 -0.2 m/s6,90 725
    2 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 6,55 +0.4 m/s--- 725
    4 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 6,48 +0.5 m/s--- 710
    4 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 6,48 -0.6 m/s--- 710
    6 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 6,46 +0.2 m/s--- 706
    7 Robert Wamta SAV SAV Mannen 6,42 -0.5 m/s--- 697
    8 Gijs Mourits VAV VAV Mannen 6,35 +1.4 m/s--- 0
    9 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 6,32 -0.2 m/s--- 675
    10 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 6,31 -0.5 m/s6,44 673
    11 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 6,29 +0.8 m/s6,30 0
    12 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 6,09 +2.3 m/s--- 0
    13 Wouter Schouwenaar Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 6,08 +0.4 m/s--- 0
    14 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 5,97 +0.4 m/s--- 598
    15 Tjerk Zult VTLS GSAV Vitalis Mannen 5,81 +0.2 m/s--- 562
    16 Bas Jansen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 5,70 +0.9 m/s5,59 0
    17 Peter Peereboom Heerenveen AV Heerenveen Mannen 5,62 +0.3 m/s--- 0
    18 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 5,57 +0.8 m/s5,83 507
    19 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 5,55 -0.5 m/s5,29 0
    20 Daniel Hoenderdos SAV SAV Mannen 5,13 +1.8 m/s--- 0
    Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen DNS --- 0
    Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0