Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 134
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 3000 meter steeplechase (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m400mH3000m SC4x100mSpeerKogelHoogVer
    1 Sawa Bezelev AV Athlos - AV Athlos Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    2 Dennis Bout AV Athlos - AV Athlos Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    3 Bram Laenen AV Athlos - AV Athlos Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    4 Kjell Raaijmakers AV Athlos - AV Athlos Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    5 Rob Stuber AV Athlos - AV Athlos Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    6 Stefan van Twillert AV Athlos - AV Athlos Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    7 Niek Veen AV Athlos - AV Athlos Mannen Speer
    Kogel
    Hoog
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 2 --------
    8 Robin Vliem AV Athlos - AV Athlos Mannen 4x100m
    Ver
    Man - Ver Groep 1 ---------
    9 Kevin van ...assenberg AV Athlos - AV Athlos Mannen 400mH
    Hoog
    Ver
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------
    10 Raimo Westerhof AV Athlos - AV Athlos Mannen 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    11 Scott Boon Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 4x100m
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------
    12 Roland Boon Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    13 Stefan Breet Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    14 Jarno de Groot Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 400mH
    Man - 400mH ----------
    15 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    16 Brian Klinkenberg Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 4x100m
    ----------
    17 Niels Kok Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    18 Martijn Koops Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    19 Mark Mulder Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ---------
    20 Wouter Schouwenaar Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 ---------
    21 Daniël va...der Stege Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    22 Jeffrey Stokkel Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 100m
    4x100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 --------
    23 Kevin Damstra Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    24 Jeroen van Dijk Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    25 Gerwin de Haan Heerenveen - AV Heerenveen Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    26 Lars van Hoeven Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    27 Rienk Kan Heerenveen - AV Heerenveen Mannen Kogel
    Hoog
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------
    28 Bram Kielman Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    29 Kristian Mos Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    30 Peter Peereboom Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 400mH
    Ver
    Man - 400mHMan - Ver Groep 1 ---------
    31 Jeroen Piek Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    32 Eric Portema Heerenveen - AV Heerenveen Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    33 Dennis Veenker Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 100m
    4x100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 --------
    34 Habtom Weldemichael Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    35 Laurens Abbink Hollandia - AV Hollandia Mannen 400mH
    4x100m
    Ver
    Man - 400mHMan - Ver Groep 1 --------
    36 Luuk Bruins Hollandia - AV Hollandia Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    37 Bart Daalhuisen Hollandia - AV Hollandia Mannen 400m
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 ---------
    38 Twan Dankmeyer Hollandia - AV Hollandia Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ---------
    39 Edwin Ellis Hollandia - AV Hollandia Mannen 3000m SC
    4x100m
    Man - 3000mSt ---------
    40 Iwan Groothuijse Hollandia - AV Hollandia Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    41 Luka Liebrand Hollandia - AV Hollandia Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    42 Remco Mettes Hollandia - AV Hollandia Mannen 400m
    1500m
    4x100m
    Man - 400mMan - 1500m --------
    43 Kieran Roelf Hollandia - AV Hollandia Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    44 Jeroen Schipper Hollandia - AV Hollandia Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 ---------
    45 Hedser de Boer AV Impala - AV Impala Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    46 Ronel Brigitha AV Impala - AV Impala Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    47 David Hofstee AV Impala - AV Impala Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    48 Jelmer Kootstra AV Impala - AV Impala Mannen 4x100m
    Speer
    Ver
    Man - Speer Groep 2Man - Ver Groep 1 --------
    49 Andrew Larasen AV Impala - AV Impala Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    50 Markus Meekma AV Impala - AV Impala Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1 ---------
    51 Thijs Moesker AV Impala - AV Impala Mannen 400mH
    4x100m
    Man - 400mH ---------
    52 Justin Postma AV Impala - AV Impala Mannen 1500m
    4x100m
    Man - 1500m ---------
    53 Sibren Reekers AV Impala - AV Impala Mannen 100m
    Man - 100m ----------
    54 Jeffrey Roseboom AV Impala - AV Impala Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------
    55 Sten Stein AV Impala - AV Impala Mannen 200m
    Man - 200m ----------
    56 Jesse de Bruyne AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    57 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    58 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400mH
    Hoog
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1 ---------
    59 Thijs van den Dries AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
    4x100m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 2 --------
    60 Robin Geertsma AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    61 Lars Gilissen AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    62 Bas Jansen AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
    4x100m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 1 --------
    63 Jelle Neeft AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    65 Frank Stam AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    66 Mats Tjepkema AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    4x100m
    Speer
    Man - 100mMan - Speer Groep 2 --------
    67 Levi Winkelman AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    68 Duco Furda AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 400mH
    4x100m
    Hoog
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1 --------
    69 Michael Hooper AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m --------
    70 Niek ter Horst AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    71 Dennis de Jong AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    72 David Kater AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    73 Frank Koopmans AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Speer
    Kogel
    Ver
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 --------
    74 Jordy Visscher AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    75 Simon Vos AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    76 Jilles Warmer AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    77 Marco Jansen AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 ---------
    78 Lars Janssen AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------
    79 Bas Jubels AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    80 Jules de Kort AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    81 Cas van der Kuil AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    82 Bas Land AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 400mH
    Man - 400mH ----------
    83 Arjen van der Logt AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    84 Luc Orbons AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    85 Jeroen Rodenburg AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    86 Martijn Spaan AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    87 Siem Uittenhout AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    88 Max Verbrugge AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Speer
    Hoog
    Man - Speer Groep 2Man - Hoog Groep 1 ---------
    89 Alexander ... Langhout AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    90 Lars Bakker VTLS - GSAV Vitalis Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1 ---------
    91 Matisse de Boer VTLS - GSAV Vitalis Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ----------
    92 Fynn van Buuren VTLS - GSAV Vitalis Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    93 Matteo Corradini VTLS - GSAV Vitalis Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    94 Stefan Gelderman VTLS - GSAV Vitalis Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    95 Martijn van Haren VTLS - GSAV Vitalis Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    96 Koen Huits VTLS - GSAV Vitalis Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m --------
    97 Cas de Jongh VTLS - GSAV Vitalis Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 ---------
    98 Fabian ten Kate VTLS - GSAV Vitalis Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    99 Laurens va...ouwenhove VTLS - GSAV Vitalis Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    100 Eric van der Meer VTLS - GSAV Vitalis Mannen 400mH
    4x100m
    Man - 400mH ---------
    101 Andrej Sarnatskiy VTLS - GSAV Vitalis Mannen Ver
    Man - Ver Groep 2 ----------
    102 Tjerk Zult VTLS - GSAV Vitalis Mannen 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 ---------
    103 Sian de Boer Isala `96 - Isala `96 Mannen 100m
    Kogel
    Hoog
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2 --------
    104 Henk jan Dorgelo Isala `96 - Isala `96 Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    105 Dennis Endeman Isala `96 - Isala `96 Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 1 ---------
    106 Mark Jonker Isala `96 - Isala `96 Mannen 4x100m
    Speer
    Ver
    Man - Speer Groep 1Man - Ver Groep 1 --------
    107 Loek Könning Isala `96 - Isala `96 Mannen 200m
    4x100m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 --------
    108 Richard Meuleman Isala `96 - Isala `96 Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    109 Guido Strijker Isala `96 - Isala `96 Mannen 400m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 2 ---------
    110 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 - Isala `96 Mannen 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    111 Jeroen van Veen Isala `96 - Isala `96 Mannen 100m
    400mH
    4x100m
    Man - 100mMan - 400mH --------
    112 Jaap Groot SAV - SAV Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    113 Jan-Junior Groot SAV - SAV Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    114 Kjell Heinsius SAV - SAV Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    115 Daniel Hoenderdos SAV - SAV Mannen Ver
    Man - Ver Groep 1 ----------
    116 Matthijs Jong SAV - SAV Mannen Speer
    Hoog
    Man - Speer Groep 1Man - Hoog Groep 2 ---------
    117 André Laan SAV - SAV Mannen 200m
    Man - 200m ----------
    118 Paul Olofsen SAV - SAV Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    119 Kay Olofsen SAV - SAV Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    120 Vincent Onos SAV - SAV Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    121 Guido Ruitenberg SAV - SAV Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    122 Edwin Sjerps SAV - SAV Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    123 Jaap van der Thiel SAV - SAV Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    124 Robert Wamta SAV - SAV Mannen 100m
    4x100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 --------
    125 Nick Wildoer SAV - SAV Mannen 200m
    400mH
    4x100m
    Man - 200mMan - 400mH --------
    126 Richard Achterberg VAV - VAV Mannen 200m
    4x100m
    Kogel
    Man - 200mMan - Kogel Groep 1 --------
    127 Erik-Jan v... Gelderen VAV - VAV Mannen 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    128 Derrick Kazemier VAV - VAV Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    129 Gijs Mourits VAV - VAV Mannen 100m
    Hoog
    Ver
    Man - 100mMan - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 --------
    130 Martijn va...de Peppel VAV - VAV Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 ---------
    131 Rens van der Schaaf VAV - VAV Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    132 Stef van der Schaaf VAV - VAV Mannen 400mH
    4x100m
    Man - 400mH ---------
    133 Maarten Stuivenberg VAV - VAV Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m --------
    134 Erwin Vor VAV - VAV Mannen 1500m
    Hoog
    Ver
    Man - 1500mMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------
    250 Sander van den Belt AV Athlos - AV Athlos Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 ---------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 11
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV Heerenveen HRVN 12
    AV Hollandia HLLD 10
    AV Impala IMPL 11
    AV Lycurgus LYCG 11
    AV PEC 1910 PEC 9
    AV Phoenix PHNX 13
    GSAV Vitalis VTLS 13
    Isala `96 ISLA 9
    SAV SAV 14
    VAV VAV 9
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: Alida vd Kolk
    11 7785
    2 VAV Mannen VAV - Msen
    Begeleider: Stef van der Schaaf
    Jurylid: Aart Stuivenberg
    9 7664
    3 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    13 7618
    4 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
    Begeleider: Sybout Wijma
    Jurylid: Simone Falkena (voorkeur hoogspringen)
    12 7597
    5 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
    Begeleider: Ronald Huethorst
    Jurylid: Alfred Rekers
    9 7520
    6 SAV Mannen SAV - Msen
    Begeleider: Paul Olofsen
    Jurylid: Paul Olofsen
    14 7468
    7 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
    Begeleider: Jeroen ten Heuvel
    Jurylid: Arjan Huijgen
    12 7330
    8 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
    Begeleider: Jeroen van Veen
    Jurylid: Erjan Palland
    9 7304
    9 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
    Begeleider: Wendy Albada
    Jurylid: Nikki Tahapary
    13 7270
    10 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
    Begeleider: Jan Groot
    Jurylid: Remco Mettes
    10 7217
    11 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
    Begeleider: Sierd Wijnalda
    Jurylid: Jelmer Jepma
    11 7124
    12 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
    11 6133

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Stuivenberg VAV Mannen 11,08 -1.6 m/s10,90
    2 Sawa Bezelev AV Athlos Mannen 11,23 -1.6 m/s10,80
    3 Stefan van Twillert AV Athlos Mannen 11,44 -1.6 m/s11,15
    4 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 11,46 -1.6 m/s11,30
    5 Jeroen Piek AV Heerenveen Mannen 11,51 -1.8 m/s11,40
    6 Dennis Veenker AV Heerenveen Mannen 11,54 -1.6 m/s11,25
    7 Kieran Roelf AV Hollandia Mannen 11,56 -2.2 m/s11,90
    8 Koen Huits GSAV Vitalis Mannen 11,57 -1.6 m/s11,30
    9 Robert Wamta SAV Mannen 11,60 -1.8 m/s11,50
    10 Matteo Corradini GSAV Vitalis Mannen 11,68 -1.6 m/s11,30
    11 Jeffrey Stokkel AV Flevo D...ta Mannen 11,79 -1.8 m/s11,50
    12 Luc Orbons AV Phoenix Mannen 11,80 -1.8 m/s11,51
    13 Sibren Reekers AV Impala Mannen 11,82 -1.8 m/s11,51
    14 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,87 -2.2 m/s11,73
    15 Michael Hooper AV PEC 1910 Mannen 11,98 -1.8 m/s11,50
    16 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 12,02 -1.8 m/s11,70
    17 Jules de Kort AV Phoenix Mannen 12,05 -1.6 m/s11,40
    18 Gijs Mourits VAV Mannen 12,06 -1.8 m/s11,50
    19 Mats Tjepkema AV Lycurgus Mannen 12,33 -2.2 m/s11,85
    20 Sian de Boer Isala `96 Mannen 12,35 -2.2 m/s12,30
    21 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 12,62 -2.2 m/s12,30
    Guido Ruitenberg SAV Mannen DQ 11,90
    Twan Dankmeyer AV Hollandia Mannen DNS 12,10

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Sawa Bezelev AV Athlos Mannen 22,44 -2.6 m/s21,70
    2 Ronel Brigitha AV Impala Mannen 22,68 -2.6 m/s22,16
    3 Kevin Damstra AV Heerenveen Mannen 22,71 -2.6 m/s22,70
    4 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 22,91 -2.6 m/s22,10
    5 Richard Meuleman Isala `96 Mannen 23,13 -1.4 m/s23,80
    6 Bram Laenen AV Athlos Mannen 23,17 -0.5 m/s23,25
    7 Niek ter Horst AV PEC 1910 Mannen 23,31 -2.6 m/s22,30
    8 Sten Stein AV Impala Mannen 23,40 -1.4 m/s23,80
    9 Bas Jubels AV Phoenix Mannen 23,46 -0.5 m/s23,18
    10 Kieran Roelf AV Hollandia Mannen 23,48 -0.5 m/s23,14
    11 Matteo Corradini GSAV Vitalis Mannen 23,49 -1.4 m/s23,60
    12 Luc Orbons AV Phoenix Mannen 23,55 -0.5 m/s23,33
    13 Rens van der Schaaf VAV Mannen 23,71 -2.6 m/s23,00
    14 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 23,84 -0.5 m/s23,55
    15 Kristian Mos AV Heerenveen Mannen 23,88 -0.5 m/s23,48
    16 Nick Wildoer SAV Mannen 23,98 -1.4 m/s24,20
    17 Wouter Schouwenaar AV Flevo D...ta Mannen 24,04 -1.9 m/s24,50
    18 Loek Könning Isala `96 Mannen 24,12 -1.4 m/s23,90
    19 Richard Achterberg VAV Mannen 24,40 -1.4 m/s23,60
    20 Tjerk Zult GSAV Vitalis Mannen 25,01 -1.9 m/s24,80
    21 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 25,34 -1.9 m/s25,00
    Twan Dankmeyer AV Hollandia Mannen DNS 24,80
    André Laan SAV Mannen DNS ---

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Maarten Stuivenberg VAV Mannen 48,44 47,90
    2 Kevin Damstra AV Heerenveen Mannen 49,22 49,23
    3 Niek ter Horst AV PEC 1910 Mannen 50,58 51,20
    4 Koen Huits GSAV Vitalis Mannen 51,04 50,20
    5 Ronel Brigitha AV Impala Mannen 51,29 50,38
    6 Lars van Hoeven AV Heerenveen Mannen 51,37 49,85
    7 Thijs van den Dries AV Lycurgus Mannen 51,43 52,00
    8 Rob Stuber AV Athlos Mannen 51,51 50,80
    9 Richard Meuleman Isala `96 Mannen 51,56 49,99
    10 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 51,78 52,09
    10 Remco Mettes AV Hollandia Mannen 51,78 51,40
    12 Stefan Gelderman GSAV Vitalis Mannen 52,20 52,02
    13 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 52,72 53,00
    14 Vincent Onos SAV Mannen 53,36 54,00
    15 Michael Hooper AV PEC 1910 Mannen 54,29 54,00
    16 Bas Jansen AV Lycurgus Mannen 54,77 54,00
    17 Hedser de Boer AV Impala Mannen 56,18 55,57
    18 Jan-Junior Groot SAV Mannen 56,39 ---
    19 Bas Jubels AV Phoenix Mannen 56,58 51,39
    20 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 59,61 58,00
    21 Dennis Bout AV Athlos Mannen 1:11,86 1:00,00
    Guido Strijker Isala `96 Mannen DNS 56,80

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Arjen van der Logt AV Phoenix Mannen 3:57,62 3:59,32
    2 Bram Kielman AV Heerenveen Mannen 3:59,25 3:55,00
    3 Fabian ten Kate GSAV Vitalis Mannen 3:59,38 3:59,39
    4 Jelle Neeft AV Lycurgus Mannen 4:06,26 4:04,99
    5 Edwin Sjerps SAV Mannen 4:06,68 4:00,00
    6 Raimo Westerhof AV Athlos Mannen 4:10,02 4:09,00
    7 Habtom Weldemichael AV Heerenveen Mannen 4:15,40 4:15,00
    8 Justin Postma AV Impala Mannen 4:17,84 4:13,53
    9 Jilles Warmer AV PEC 1910 Mannen 4:21,61 4:30,00
    10 Levi Winkelman AV Lycurgus Mannen 4:24,59 4:18,21
    11 Andrew Larasen AV Impala Mannen 4:28,49 4:25,00
    12 Erik-Jan v... Gelderen VAV Mannen 4:28,89 4:50,00
    13 Jaap Groot SAV Mannen 4:29,09 ---
    14 Henk jan Dorgelo Isala `96 Mannen 4:35,57 4:52,00
    15 Remco Mettes AV Hollandia Mannen 4:36,68 4:30,00
    16 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 4:39,18 4:20,00
    17 Erwin Vor VAV Mannen 4:40,63 4:50,00
    18 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 Mannen 4:42,60 4:45,00
    19 Jeroen Rodenburg AV Phoenix Mannen 4:43,59 3:56,79
    20 Kjell Raaijmakers AV Athlos Mannen 4:49,66 4:28,00
    21 Laurens va...ouwenhove GSAV Vitalis Mannen 4:50,23 4:24,16
    22 Luuk Bruins AV Hollandia Mannen 5:24,92 5:00,00

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Stef van der Schaaf VAV Mannen 54,34 51,85
    2 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 57,52 1:00,50
    3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 57,61 58,99
    4 Kevin van ...assenberg AV Athlos Mannen 57,63 56,00
    5 Bas Land AV Phoenix Mannen 57,73 55,01
    6 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 57,83 59,00
    7 Laurens Abbink AV Hollandia Mannen 59,05 55,80
    8 Thijs Moesker AV Impala Mannen 1:00,26 1:00,31
    9 Nick Wildoer SAV Mannen 1:00,77 ---
    10 Duco Furda AV PEC 1910 Mannen 1:00,79 58,00
    11 Eric van der Meer GSAV Vitalis Mannen 1:02,13 1:01,00
    12 Peter Peereboom AV Heerenveen Mannen 1:02,52 ---

    Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Raimo Westerhof AV Athlos Mannen 10:05,23 10:00,00
    2 David Hofstee AV Impala Mannen 10:15,74 10:03,55
    3 Martijn van Haren GSAV Vitalis Mannen 10:37,15 10:35,00
    4 Siem Uittenhout AV Phoenix Mannen 10:45,54 10:20,48
    5 Simon Vos AV PEC 1910 Mannen 10:51,75 12,00
    6 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 10:54,37 ---
    7 Edwin Ellis AV Hollandia Mannen 10:59,45 10,50
    8 Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen 11:08,54 10:30,00
    9 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 Mannen 11:10,92 11:25,00
    10 Erik-Jan v... Gelderen VAV Mannen 11:21,09 11:30,00
    11 Jaap van der Thiel SAV Mannen 11:44,05 ---
    Frank Stam AV Lycurgus Mannen DNS 13:03,54

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Mark Jonker Isala `96 Mannen 64,38 ---
    2 Matthijs Jong SAV Mannen 60,46 ---
    3 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 55,03 ---
    4 David Kater AV PEC 1910 Mannen 53,95 ---
    5 Kay Olofsen SAV Mannen 52,82 ---
    6 Jeroen ten Heuvel AV Flevo D...ta Mannen 51,86 ---
    7 Cas de Jongh GSAV Vitalis Mannen 51,29 ---
    8 Mats Tjepkema AV Lycurgus Mannen 48,38 47,16
    9 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 48,31 ---
    10 Frank Koopmans AV PEC 1910 Mannen 47,90 ---
    11 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 47,23 ---
    12 Eric Portema AV Heerenveen Mannen 46,18 ---
    13 Markus Meekma AV Impala Mannen 46,16 49,86
    14 Max Verbrugge AV Phoenix Mannen 44,66 ---
    15 Jeroen Schipper AV Hollandia Mannen 43,88 ---
    16 Jelmer Kootstra AV Impala Mannen 40,04 42,77
    17 Sander van den Belt AV Athlos Mannen 38,82 ---
    18 Derrick Kazemier VAV Mannen 37,80 35,00
    19 Cas van der Kuil AV Phoenix Mannen 36,75 42,00
    20 Niek Veen AV Athlos Mannen 33,55 ---
    21 Lars Bakker GSAV Vitalis Mannen 32,71 ---
    22 Martijn va...de Peppel VAV Mannen 31,66 35,00
    Dennis Endeman Isala `96 Mannen DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Paul Olofsen SAV Mannen 14,89 ---
    2 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 12,96 ---
    3 Robin Geertsma AV Lycurgus Mannen 12,89 12,57
    4 Jeffrey Stokkel AV Flevo D...ta Mannen 12,80 ---
    5 Kjell Heinsius SAV Mannen 12,65 ---
    6 Frank Koopmans AV PEC 1910 Mannen 12,03 ---
    7 Jeroen Schipper AV Hollandia Mannen 12,01 ---
    8 Markus Meekma AV Impala Mannen 11,86 ---
    9 Dennis Veenker AV Heerenveen Mannen 11,36 ---
    10 Dennis Endeman Isala `96 Mannen 11,14 ---
    11 Cas de Jongh GSAV Vitalis Mannen 11,09 ---
    12 Lars Janssen AV Phoenix Mannen 10,53 10,74
    13 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 10,41 ---
    14 Martijn Spaan AV Phoenix Mannen 9,88 10,06
    14 Roland Boon AV Flevo D...ta Mannen 9,88 ---
    16 Richard Achterberg VAV Mannen 9,85 ---
    17 Sian de Boer Isala `96 Mannen 9,52 ---
    18 Dennis de Jong AV PEC 1910 Mannen 9,44 ---
    19 Martijn va...de Peppel VAV Mannen 9,19 10,00
    20 Sander van den Belt AV Athlos Mannen 9,07 ---
    21 Niek Veen AV Athlos Mannen 8,74 ---
    22 Lars Bakker GSAV Vitalis Mannen 8,36 ---
    Lars Gilissen AV Lycurgus Mannen DNS 11,67

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Erwin Vor VAV Mannen 2,00 2,00
    2 Max Verbrugge AV Phoenix Mannen 1,95 1,95
    2 Kevin van ...assenberg AV Athlos Mannen 1,95 ---
    4 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85
    5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85
    5 Scott Boon AV Flevo D...ta Mannen 1,80 ---
    5 Sian de Boer Isala `96 Mannen 1,80 ---
    8 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 1,75 ---
    9 Matthijs Jong SAV Mannen 1,70 ---
    9 Niek Veen AV Athlos Mannen 1,70 ---
    9 Martijn Koops AV Flevo D...ta Mannen 1,70 ---
    9 Duco Furda AV PEC 1910 Mannen 1,70 1,70
    13 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 1,65 ---
    14 Jeffrey Roseboom AV Impala Mannen 1,60 1,65
    14 Fynn van Buuren GSAV Vitalis Mannen 1,60 ---
    16 Matisse de Boer GSAV Vitalis Mannen 1,50 ---
    Loek Könning Isala `96 Mannen NM ---
    Marco Jansen AV Phoenix Mannen DNS ---
    Gijs Mourits VAV Mannen DNS ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Laurens Abbink AV Hollandia Mannen 6,57 -0.5 m/s6,72
    2 Erwin Vor VAV Mannen 6,55 -0.2 m/s6,90
    2 Kevin van ...assenberg AV Athlos Mannen 6,55 +0.4 m/s---
    4 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 6,48 +0.5 m/s---
    4 Frank Koopmans AV PEC 1910 Mannen 6,48 -0.6 m/s---
    6 Scott Boon AV Flevo D...ta Mannen 6,46 +0.2 m/s---
    7 Robert Wamta SAV Mannen 6,42 -0.5 m/s---
    8 Gijs Mourits VAV Mannen 6,35 +1.4 m/s---
    9 Mark Jonker Isala `96 Mannen 6,32 -0.2 m/s---
    10 Marco Jansen AV Phoenix Mannen 6,31 -0.5 m/s6,44
    11 Lars Janssen AV Phoenix Mannen 6,29 +0.8 m/s6,30
    12 Robin Vliem AV Athlos Mannen 6,09 +2.3 m/s---
    13 Wouter Schouwenaar AV Flevo D...ta Mannen 6,08 +0.4 m/s---
    14 Thijs van den Dries AV Lycurgus Mannen 5,97 +0.4 m/s---
    15 Tjerk Zult GSAV Vitalis Mannen 5,81 +0.2 m/s---
    16 Bas Jansen AV Lycurgus Mannen 5,70 +0.9 m/s5,59
    17 Peter Peereboom AV Heerenveen Mannen 5,62 +0.3 m/s---
    18 Jeffrey Roseboom AV Impala Mannen 5,57 +0.8 m/s5,83
    19 Jelmer Kootstra AV Impala Mannen 5,55 -0.5 m/s5,29
    20 Daniel Hoenderdos SAV Mannen 5,13 +1.8 m/s---
    Andrej Sarnatskiy GSAV Vitalis Mannen DNS ---
    Guido Strijker Isala `96 Mannen DNS ---